La Roche-Posay

La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme Jeli

En Popüler Yüz Temizleme (37 yorum)
La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme Jeli
Mililitre (ml) seçenekleri:

105 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

232,32 TL Ücretsiz kargo 580,80 TL/lt Satıcıya Git Son güncelleme: 1 dakika önce Stokta 50+ adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/Dermastore

Ürün Özellikleri: Boyut: 400 ml, Yüz Temizleme Jeli, Pompalı, Yağlı Cilt, Sivilce Karşıtı... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme Jeli Fiyatları

Tüm fiyatlar (69)

Bu ürün ile en çok birlikte alınan: La Roche-Posay Effaclar Duo+ 40 ml Sivilce ve Siyah Nokta Kremi
La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme Jeli+La Roche-Posay Effaclar Duo+ 40 ml Sivilce ve Siyah Nokta Kremi
Pttavm 567,34 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler La Roche-Posay Yüz Temizleme Ürünleri
Benzer Ürünler

La Roche Posay Effaclar Jel

Akneye eğilim gösteren ciltler için özel olarak üretilen La Roche Posay Effaclar jel etkili içeriği sayesinde kullanıcıların pek çok farklı açıdan beklentilerini karşılamayı başarır. La Roche Posay Effaclar yüz temizleme jeli çeşitli nedenlerden dolayı ciltte meydana gelen akneler üzerinde etkili sonuçlar sunar.

Dönemsel olarak hormonlarda yaşanan düzenliklerden dolayı özellikle yüz bölgesinde oluşan akneler için tercih edilebilecek La Roche Posay Effaclar jel akneleri yatıştırmaya yardımcı olur.

La Roche Posay Effaclar jel akneler üzerinde etkili olurken aynı zamanda cildi derinlemesine nemlendirir ve kullanım sonrası etkileri uzun süre hissetmeye olanak sağlar. Yağlı ciltler için sık sık önerilen La Roche Posay Effaclar jel cildi kurutmadan nazik şekilde arındırma imkanı sunar.

Gün boyunca cildin dış yüzeyinde oluşan kirleri temizleyerek cildin nefes almasına ve ferah kalmasına yardımcı olur. Ciltteki fazla sebumu arındırmaya yardımcı La Roche Posay Effaclar jel ürününü günlük rutin cilt bakımına ekleyebilirsiniz.

La Roche Posay Effaclar Jel Genel Görünüm

La Roche Posay Effaclar Jel İçeriği

La Roche Posay Effaclar jel içindekiler pek çok kişi tarafından oldukça merak edilir. La Roche Posay Effaclar arındırıcı temizleme jeli düzenli kullanımda sunduğu etkileyici sonuçları sayesinde kadın veya erkek fark etmeksizin geniş bir kullanıcı kitlesinin ilk seçimleri arasında yer alır.

La Roche Posay Effaclar temizleme jeli içerisinde hassasiyete karşı etkili La Roche termal su bulunur. Ayrıca sebum oranını azaltmaya ve cildi kirlerden daha sağlıklı şekilde arındırmaya yardımcı olan çinko da içerikteki yerini alır.

Termal su ve çinkoya ek olarak La Roche Posay Effaclar jel içerisinde cilt sağlığını korumaya yardımcı pek çok içerik bulunur. Akneye eğilimli ciltlere özel üretilen La Roche Posay Effaclar jel pH 5.5 değerine sahip olup alkol içermez.

Akne sorunu yaşanan ciltlerde test edilen La Roche Posay Effaclar jel hassas ciltlere uygundur. Hem akne eğilimli hem de hassas yapıdaki ciltler için tercih edilebilecek La Roche Posay Effaclar jel kullanımında ciltte alerjik reaksiyon oluşma riski az olsa da ürün deneyimleme öncesinde uzman önerisi almakta fayda görülür.

La Roche Posay Effaclar Jel Nasıl Kullanılır?

La Roche Posay Effaclar yüz yıkama jeli kullanımının doğru yapılması sonuçlarının daha etkili olmasında önemli rol oynar. Pompa ve tüp olmak üzere iki farklı formda satışa sunulan La Roche Posay Effaclar jel ürünlerinin kullanımı ve uygulanması son derece pratiktir.

La Roche Posay Effaclar jel ürünün sadece boyna ve yüze uygulanması idealdir. Köpüren bir forma sahip La Roche Posay Effaclar jel kullanımında etkili köpürme için öncelikle yüzün yeterli şekilde suyla ıslatılması önerilir.

Yüzün her bölgesi su ile ıslatıldıktan sonra yeteri kadar jel alınır ve cilde yedirilerek köpürtülür. Nazikçe masaj yaparak cildi temizlemek daha etkili sonuçlar almaya yardımcı olur. Gözeneklerin açılmasını sağlamak amacıyla yüzü ıslatırken ılık su kullanmak gerekir.

İsteğe göre La Roche Posay Effaclar jel elde köpürtülerek T bölgesi ve boyna da pratik şekilde uygulanabilir. Dairesel hareketlerle uyguladıktan sonra suyla herhangi bir kalıntı kalmayana kadar durulayabilirsiniz.

La Roche Posay temizleyici jeli uyguladıktan sonra cilt tipine uygun nemlendirici ile cilt bakımı tamamlanabilir. La Roche Posay Effaclar temizleme jeli kullananlar tarafından yapılan La Roche Posay Effaclar temizleme jeli yorum ve değerlendirmelerine göz atarak jelin kullanımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

La Roche Posay Effaclar Jel ile Benzeleri Arasındaki Farklar

La Roche Posay Effaclar jel 400 ml kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde La Roche Posay Effaclar jel ürünün benzerlerine göre pek çok farklı açıdan avantaj sağladığı görülür.

Akneye eğilimli cilt tipleri için özel içerikle üretilen La Roche Posay jel hem yetişkinler hem de ergenlik dönemindeki bireyler tarafından tercih edilebilir. Geniş kullanıcı kitlesinin kullanımına olanak sağlayan La Roche Posay Effaclar jel etkili içeriğiyle düzenli kullanımda kısa sürede olumlu sonuçlar almaya yardımcı olur.

Cildi kirlerden ve sebumdan arındırırken aynı zamandan kurutmayan La Roche Posay Effaclar jel bu açıdan kullanıcılardan tam puan alır. Jelin benzerlerinden ayıran diğer bir özelliği ise hem akne oluşumunu minimize etmesi hem de gözenekleri derinlemesine temizlemesidir.

La Roche Posay Effaclar Jel Olumlu ve Olumsuz Yönleri

“La Roche Posay Effaclar jel ne işe yarar?” akne sorunu yaşayan bireylerin cevabını en çok araştırdığı sorular arasında yer alır. La Roche Posay Effaclar jel ürünün olumlu ve olumsuz yönleri şu şekilde sıralanabilir:

 • İçeriğinde çinko ve termal su bulunan La Roche Posay Effaclar jel benzerlerine göre daha etkili ve hızlı sonuçlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır.
 • La Roche Posay Effaclar jel düzenli kullanıldığında cildin sebum dengesini düzenleyerek akne oluşumunun en aza inmesinde etkin rol oynar.
 • Cildi akne oluşumuna karşı korurken aynı zamanda gözeneklerin temizlenmesini sağlayan La Roche Posay Effaclar jel cildin daha temiz ve ferah kalmasına yardımcı olur.
 • Yüz ve boyun bölgesi üzerinde etkisi sonuçlar sunan La Roche Posay Effaclar jelin yetişkinler ve ergen bireyler tarafından kullanılabilmesi daha geniş kullanıcı kitlesinin ihtiyaçlarını karşılamaya olanak sağlar.
 • Köpüren formuyla tüp veya pompa jelin uygulaması son derece kolaydır.
 • Artı yönü çoğunlukta olan La Roche Posay Effaclar jel ürünü bazı bireylerde istenilen sonuçları vermeyebilir. Bu durumda kullanıcıların direkt olarak alanında uzman bir dermatoloğa başvurması önerilir.

La Roche Posay Effaclar yüz yıkama jeli kullananlar tarafından yapılan La Roche Posay Effaclar jel yorum ve değerlendirmelere göz atarak jelin artı ve eksi yönleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. La Roche Posay Effaclar jel kullanılmadan önce uzman dermatolog görüşü almakta fayda görülür.

La Roche Posay Effaclar Jel Fiyatları

La Roche Posay kalitesi ve güvencesiyle sunulan Effaclar jel etkili içeriği ile birçok kişinin cilt sorunları konusunda beklentilerine yanıt verir. La Roche Posay yağlı ciltler için temizleme jeli ürünün fiyatı da merak konusudur.

Benzerleriyle karşılaştırıldığında La Roche Posay Effaclar temizleme jeli fiyatı farklılık gösterebilir. La Roche Posay Effaclar yüz temizleme jeli fiyat seçeneklerinde çeşitlilik görülmesinde rol oynayan en büyük etken ürünün içeriğidir.

İçerik gibi satışa sunulan gramajlarda fiyatlar üzerinde etkilidir. La Roche Posay Effaclar jel 400 ml fiyat seçenekleri için kategoriye göz atabilirsiniz. Kategoride farklı satıcılar tarafından çeşitli fiyat seçenekleriyle sunulan La Roche Posay Effaclar jel 400 ml en ucuz alternatifleri almak amacıyla ürünler arasında fiyat kıyaslaması yapabilirsiniz.

La Roche Posay temizleyici jel seçenekleri arasında hem tüp hem de hem de pompa formuna sahip ürünler bulunur. Deneme amacıyla jeli satın almak isteyen kullanıcılar isteğe göre daha düşük gramajlarda hazırlanan tüp formundaki alternatifleri değerlendirebilir.

Pompalarda genel olarak 400 ml olan seçenekler bulunurken tüplerde 200 ml’lik ürünleri bulabilirsiniz. La Roche Posay Effaclar jele en uygun fiyat alternatifleriyle sahip olmak için kullanıcılar dönemsel yapılan kampanya ve indirimlerden yararlanabilir.

La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme Jeli Fiyat Analizi

La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme Jeli son 6 aylık fiyat değişim grafiği

La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme Jeli Özellikleri

Boyut:   400 ml
Türü:   Yüz Temizleme Jeli
Pompalı:
Cilt Tipi:   Yağlı Cilt
Etki:   Sivilce Karşıtı

La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme Jeli Detayları

 • Özellikler
 • Uygunluk Unisex
 • Uygun olduğu cilt tipleri Karma cilt, Normal cilt, Yağlı cilt, Hassas cilt
 • Ses düzeyi 400 ml
 • Cilt bakım etkisi Sivilce karşıtı, Temizleme, Yatıştırıcı
 • Dağıtıcı tipi Pompalı şişe
 • Dermatolojik testlerden geçirilmiştir Evet
 • Parabensiz Evet
 • Yağ içermez Evet
 • Sabun içermeyen Evet
 • Vitaminler ve mineraller Zinc
 • Muhteviyatı aqua / water sodium laureth sulfate peg-8 coco-betaine hexylene glycol sodium chloride peg-120 methyl glucose dioleate zinc pca sodium hydroxide caprylyl glycol citric acid sodium benzoate phenoxyethanol parfum / fragrance
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.9 69 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • ŞC 1 yorum
  7 beğeni
  Şirin C. 19 Temmuz 2023
  Pttavm asis kozmetikten aldim urunu. Evdeki yikama jeli orjinal ve onunla karsilastirdim kesinlijle kopuklu bir yapisi var ustelik orjinal olanin kokusu daha temizken bu gelenin kokusu okyanuslu dus jeli gibi. Umarim formati budur ve orjinal urundur.. Yuzume zarar gelmez.
 • BT 2 yorum
  1 beğeni
  Burcu T. 9 Şubat 2021
  Güzel ve çok tavsiye edilen bir ürün deneyeceğim .paketlemesi vs çok güzel ve hızlı kargo için ayrıca teşekkürler
 • AT 7 yorum
  21 beğeni
  Adile T. 30 Kasım 2020
  Kargo çok çabuk elime ulaştı ürün de zaten hep kullandığım bir ürün dört dörtlük alışveriş oldu
 • 1 yorumMERIH Ç. Antalya 27 Ekim 2020
  Hızlı Kargo. Çok güzel ürün
 • BK 1 yorumBüşra K. 20 Ekim 2020
  Hızlı kargo, mükemmel ürün.

La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme Jeli İle En Çok Karşılaştırılanlar

 La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme JeliBioderma Sebium Foaming Gel 500 ml Karma ve Yağlı Ciltler Temizleme JeliBioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme JeliCerave Foaming Cleanser Köpüren Temizleyici 473 ml
 La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme JeliBioderma Sebium Foaming Gel 500 ml Karma ve Yağlı Ciltler Temizleme JeliBioderma Sensibio Foaming Gel 500 ml Hassas Ciltler Temizleme JeliCerave Foaming Cleanser Köpüren Temizleyici 473 ml
Fiyat 232,32 TL
105 satıcı
288,12 TL
89 satıcı
340,57 TL
60 satıcı
304,00 TL
89 satıcı
Popülerlik1. Popüler Yüz Temizleme2. Popüler Yüz Temizleme3. Popüler Yüz Temizleme4. Popüler Yüz Temizleme
Ortalama Puan37 yorum-25 yorum3 yorum
Birim Fiyat580,80 TL/lt 576,24 TL/lt 681,14 TL/lt 642,71 TL/lt
Boyut-500 ml500 ml473 ml
TürüYüz Temizleme JeliYüz Temizleme JeliYüz Temizleme JeliYüz Temizleme Jeli
Arındırıcı-VarVarVar
Cilt Tipi-Karma CiltHassas CiltNormal-Yağlı Cilt
Etki-Canlandırıcı--
Nemlendirici-VarVar-
Pompalı--VarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı