Yüzme Tahtası

Yüzme Tahtası Fiyatları

168 farklı Yüzme Tahtası için fiyatlar listeleniyor.

Delta Yüzme Tahtası Spor724 Yüzme Tahtası Arena Yüzme Tahtası Emek Yüzme Tahtası Actifoam Yüzme Tahtası Busso Yüzme Tahtası

Fiyatı Düşen Yüzme Tahtaları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası

BoneZıpkınDalış MaskesiŞnorkel SetiDalış EldiveniDalış BıçağıŞnorkelYüzmeDalış AyakkabısıDelta Yüzme TahtasıSpor724 Yüzme TahtasıArena Yüzme Tahtası

Yüzme Tahtası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Yüzme Tahtaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 168 farklı model arasında

En çok satan Yüzme Tahtaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Yüzme Tahtası:
  1. Delta DS 71 Pull Buoy Yüzme Aparatı
  2. Spor724 EYT2 Eva Yüzme Tahtası
  3. Arena 002442600 Çocuk Yüzme Tahtası
  4. Emek Yapı Renkli Büyük Boy Havuz Ve Deniz Yüzme Tahtası 90x40
  5. Actifoam Kickboard Swimming Board Yüzme Tahtası (Siyah + Mavi, Küçük Boy)

Yüzme Tahtası

Yüzme tahtası; ayak tahtası olarak da bilinir. Bu ürünler hem acemi hem de müsabaka yüzücüleri tarafından kullanılabilir. Yüzücü tahtaları yapı malzemeleri gereği suyun içine gömülmeyen, yüzeyde kalabilen ürünlerdir. Acemi kişilere yüzme öğretmek amacıyla ya da profesyonel pratikler için kullanabilirsiniz. Yüzme tahtası nedir diye merak edebilirsiniz. Yüzme tahtası ile genel olarak serbest, kelebek, sırt ve kurbağalama şekillerinde yüzme öğrenmeniz mümkündür. Bu ürünleri kullanarak en temel ayak hareketlerini öğrenebilir ya da geliştirebilirsiniz. Bazı dönemlerde şişme bot ile denizde ya da bir gölde açılabilirsiniz. Şişme bot ile açıldığınızda, eğer yüzme bilmiyorsanız; botta yüzme tahtası bulundurmanız önerilir. Bu sayede olası bir tehlikede kendinizi kurtarmanız mümkündür. Akakçe üzerinden ihtiyacınız olan yüzme tahtası modellerine uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Yüzme Tahtası Kullanımı

Yüzme tahtası ne işe yarar sorusuna cevap arıyor olabilirsiniz. Yüzme havuz tahtası su üzerindeki doğru duruşu en kısa sürede öğrenmenizi sağlayan yardımcı bir araçtır. Yüzme tahtası kullanımı ile yeni yüzme öğrenmeye başlayan kişilerin hem motivasyonu artar hem de suya karşı korkuları azalır. Yüzme öğrenme tahtası kullanarak sırtüstü ve yüzüstü pek çok pozisyonu rahatlıkla kavramanız da mümkündür. Özellikle serbest stil yüzme sırasında hem kolların sürekli hareketli olması hem de nefesin doğru şekilde alınması gerekir. Çocuk ya da yetişkin yüzme tahtası kullanarak, serbest stilde iyi bir yüzücü olabilirsiniz. Ayaklarınızın altına yerleştireceğiniz bu tahtalar sayesinde kol ve nefes kontrolünüzü sağlamanız mümkündür. Buna ek olarak sırtüstü yüzmede de farklı ayak vurma ve kol antrenmanları yapmanız mümkündür. En temel eğitim düzeylerinde yüzme tahtası kullanımı sayesinde su içindeki hareket kabiliyetiniz büyük oranda gelişebilir. Yeterince pratikle yüzme sırasında kulaç atarken, hangi pozisyonların daha doğru olduğunu da rahatlıkla kavrayabilirsiniz. Aynı zamanda tahtayı farklı bölgelerinize yerleştirebilir ve ayak hareketlerinizin doğru konumda kalmasını da sağlayabilirsiniz. Ayak hareketlerinizi geliştirirken, suyu nasıl itmeniz gerektiğini de en pratik şekilde öğrenebilirsiniz. Yüzme tahtası kullanarak, su üstünde dengede ve kontrollü kalmanın ipuçlarını da kavramanız mümkündür. Profesyonel bir yüzücü olarak da bu tahtaları kullanıyor olabilirsiniz. Profesyonel yüzücülerin de geliştirmesi gereken bazı hareketler olabilir. Örneğin profesyonel şekilde yüzmenize rağmen, beden dengenizi kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bu yüzme aracı kullanımı sayesinde ayak vuruşu, kulaç atma ve beden dengesi gibi konularda daha iyi hale gelmeniz mümkündür.

Farklı Yüzme Tahtası Modelleri

Yüzücü tahtası kullanarak, bu sporu daha keyifli ve profesyonel olarak yapabilirsiniz. Yüzme tahtası modelleri oldukça geniş bir yelpazede sıralanır. Bu ürünler; çocuk ve yetişkin olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Buna ek olarak her kategorideki ürünler amatör ve profesyonel olarak da kendi içinde ayrılabilir. Çocuk yüzme tahtası özellikle küçük yaşlarda yüzmeyi öğrenmek isteyen çocuklar için özel olarak tasarlanır. Küçük çocuklar bu ürünler sayesinde yüzmeye heves edebilir ve daha kolay bir şekilde öğrenmeleri gerçekleşebilir. Yetişkinler için de uygun formlar mevcuttur. Yalnızca yüzmeyi yeni öğrenenler değil profesyonel olarak yüzmeyi bilen kişiler için de farklı tahta seçenekleri mevcuttur. Deniz ve havuz yüzme tahtası modelleri farklı renklerde ya da boyutlarda olabilir. Rengarenk ve eğlenceli tasarımlar arasından sizi motive edecek modelleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Bu ürünler genel olarak kullanım amaçlarına uygun modellere sahiptir. Farklı yüzme stillerine uygun olarak üretilen tahtalar, aynı zamanda ayak kullanımı için de geniş bir ölçü aralığına sahiptir böylece ayağınıza uygun olan yüzme tahtasını kolaylıkla bulabilirsiniz. Havuz ve deniz yüzme tahtası modelleri arasında topuk kısmı kapalı palet seçenekleri mevcuttur. Bu modeller ayağı tam anlamıyla kavrar ve özellikle uzun süreli yüzme antrenmanları için ideal bir seçimdir. Topuk bölgesi açık olan modeller ise yüzücülere hızlı manevra kabiliyeti sunar. Yüzme tahtalarının kısa ve geniş uçlu modelleri de mevcuttur. Kısa uçlu tahtalar, yeni öğrenmeye başlayan yüzücüler için ideal bir seçim olabilir. Genel olarak hafif yapıda olan bu modeller, öğrencilere zorluk çıkarmadan pratiklerini tamamlamalarına yardımcı olur. Geniş tahta modelleri ise özellikle dalış antrenmanlarında tercih edilen bir seçenektir.

Yüzme Tahtası Seçimi

Yüzme tahtası nasıl kullanılır sorusuna cevap arıyor olabilirsiniz. Bu ürünler yüzme şekillerine uygun olarak kullanılması faydalı olur. Tercih ettiğiniz üründen maksimum verim almak istiyorsanız, ilk olarak uygun kullanım alanını belirlemeniz gerekir. Her ürün farklı özelliklere sahip olabilir. Bu özellikler arasından kullanım alanınıza uygun seçimler yapmanız gerekir. Seçimlerinizi yaparken dikkat etmeniz gereken kriterler arasında şunlar sayılabilir:

Bu kriterlere dikkat ederek yaptığınız seçimlerle yüksek bir performans sergilemeniz mümkündür. İhtiyacınız olan farklı yüzme tahtası modellerine Akakçe üzerinden ulaşarak, profesyonel bir yüzücü olma yolunda adım atabilirsiniz.

Yüzme Tahtası Kullanım Alanları

Yüzme tahtası pek çok farklı alanda kullanılabilir. Yüzme tahtası amatör yüzücüler tarafından kullanılabilir. Yüzme öğrenmeye yeni başladıysanız farklı bölgelere yerleştirdiğiniz tahta sayesinde kısa sürede yüzmeyi öğrenebilirsiniz. Profesyonel yüzücüler ise antrenmanları sırasında daha hızlı olmak ve stillerini geliştirmek amacıyla tahtaları kullanabilirler. Serbest dalışçılar da su altında daha rahat hareket edebilmek amacıyla yüzme tahtası kullanabilirler. Profesyonel olarak su altında çalışan arama kurtarma ekiplerinin de zaman zaman bu ürünleri kullandığı bilinir. Arama kurtarma ekipleri tarafından yüzme tahtası nasıl kullanılır diye merak edebilirsiniz. Bu kişiler deniz, göl, nehir, havuz gibi farklı sularda aramalar yaparken ayaklarının altına ya da ellerine tahtaları alabilirler. Balıkçılar da zıpkın ile avlanma yaparken, tahtaları kullanabilirler. Son olarak da su fotoğrafçılarının çekimlerini yaparken yüzme tahtalarını kullandıklarını görebilirsiniz. Bazı farklı tahta modelleri de mevcuttur. Yüzme sıçrama tahtası da genel yüzme tahtalarından farklı bir üründür. Bu ürünler ise genellikle havuzlarda kullanılır. Havuzlardan belli bir yükseklik belirlenir ve bu yüksekliğe sıçrama tahtaları yerleştirilir. Gerek olimpik yarışlar gerekse de cimnastik müsabakalarında sıçrama tahtasından suya atlayabilirsiniz. İsterseniz profesyonel kullanım dışında eğlence amaçlı dalış ya da sıçrama yapmak için yüzme tahtası kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatları İle Yüzme Tahtası Modelleri Akakçe’de

Yüzme tahtası fiyatları geniş bir yelpazede sıralanabilir. Yüzme tahtası nerede satılır sorusuna da cevap olarak Akakçe verilebilir. Akakçe aracılığıyla plastik, köpük ya da şişme yüzme tahtası modellerine en uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Ucuz yüzme tahtası modelleri sayesinde hem amatör hem de profesyonel kişilere uygun pek çok farklı ürün arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ayak tahtası, bacak arası yüzme tahtası gibi pek çok farklı şekilde kullanabileceğiniz ürünler mevcuttur. Ayak tahtası yüzme için en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Ayak hareketlerini profesyonel bir şekilde öğrenmenize yardımcı olan yüzme tahtaları ile vücudunuzun dengesini nasıl koruyacağınızı da anlayabilirsiniz. Daha ileri düzey eğitimlerde de vücudun koordinasyonunu güçlendirmesi amacıyla kullanılan yüzme tahtaları ile profesyonel bir yüzücü olabilirsiniz. Farklı deniz ve havuz aksesuarlarına Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz. Akakçe aracılığıyla şişme bot, yüzme tahtası ve prefabrik havuz fiyat seçenekleriyle birlikte farklı deniz aksesuarları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.