Tchibo Cafissimo Kahve Makinesi

Tchibo Cafissimo Kahve Makinesi Fiyatları

17 farklı Tchibo Cafissimo Kahve Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Delonghi Dolce GustoTchibo CafissimoMarka
Filtrele

Seçili Özellikler:Seri: Tchibo Cafissimo Kaydet

Fiyatı
- 0 - 2.000 TL2.000 - 3.000 TL3.000 - 4.000 TL4.000 - 5.000 TL5.000 TL üstü
Markası Özellikler Su Hazne Kapasitesi Pompa Basıncı Kablo Uzunluğu Güç Süt Hazne Kapasitesi Ağırlık Genişlik Derinlik Yükseklik Kapsül Toplama Kapasitesi Seri Tchibo Cafissimo Ürün Puanı Renk

Delonghi Dolce Gusto Kahve MakinesiFüme Kapsül Kahve MakinesiKırmızı Kapsül Kahve MakinesiPembe Kapsül Kahve MakinesiSiyah Kapsül Kahve Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Kapsül Kahve Makineleri

Tchibo Cafissimo Kahve Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

Tchibo Cafissimo

Kaliteyi en iyi fiyatlarla buluşturma hedefi ile yola çıkan Tchibo Cafissimo pratik ve sürdürülebilir ürünleri ile kullanıcı dostu küçük ev aletleri arasında yerini alır. Farklı damak tatlarına uygun yoğunluk ve yumuşaklığa sahip kahve çeşitlerinin yanı sıra kahve makineleri ile ekipmanları da öne çıkar. Cafissimo Tchibo markasının ilk ve tek kapsüllü kahve makinesi serisidir. Tchibo Cafissimo kahve makineleri espressodan latteye kadar birçok farklı sıcak içecek çeşidini kolay bir şekilde hazırlamaya yardımcı modeller sunar. Ayrıca kapsül içerisinde kullanılan çekirdekler sürdürülebilir tarımdan elde edilir ve %100 geri dönüştürülebilir. Lezzetli bir kahveyi pratik olmasının yanında çevre dostu seçeneklerle tüketmek istiyorsanız Tchibo ürünlerine göz atabilirsiniz.

Tchibo Cafissimo Kahve Makinesi Özellikleri

Cafissimo serisinin en çok öne çıkan özelliği kapsüllü kullanımı ile pratiklik sunan seçeneklere sahip olmasıdır. Tchibo Cafissimo kapsül kahve makinesi piyasada bulunan diğer alternatiflerden bazı önemli özellikleri ile farklılaşır. Kapsül, tek içimlik doz veya tek servislik kap olarak kullanım sunar. Plastik veya alüminyumdan yapılmış koruyucu bir kasaya sahiptir ve çeşitli boyutlarda olabilir. Bu nedenle kapsül satın almadan önce mevcut cihaz ile uyumluluğunu kontrol etmek önemlidir. Tchibo Cafissimo kahve makinesi kullanımı ile uyumlu birçok farklı aromaya sahip Cafissimo kapsül seçenekleri bulunur. Kapsül içerisindeki kahve kullanıma hazır halde gelir böylece sadece cihaza yerleştirerek pratik ve lezzetli bir deneyim elde etmeniz mümkündür. Özellikle sabahları uyanır uyanmaz kahve içmeyi sevenler için uzun hazırlık ve bekleme süresini ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir.

Kapsüllü olmalarının yanı sıra Tchibo Cafissimo cihazlarında 3 kademeli basınç sistemi de bulunur. Bu basınç sistemi sayesinde birçok sıcak içeceğin mükemmel bir şekilde hazırlanması sağlanabilir. Çünkü her bir kahvenin hazırlanması için gereken basınç farklıdır. Tchibo Cafissimo cihazlarında espresso hazırlamak için yüksek basınç bulunurken, filtre kahve için ise az basınç kullanılır. Caffe Crema çeşitleri için ise orta basınç ile kullanım gerekir. Cihazın üzerinde bulunan basınç, su miktarı ile sıcaklık gibi parametrelere ilişkin düğmelerden yola çıkılarak dilediğiniz sıcak içecek çeşidi için en uygun seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca bu düğmeler yardımı ile ürün çeşidine bağlı olmaksızın yumuşaklık ve yoğunluğa ilişkin tercihlerde de bulunulabilir. Su miktarının yeniden programlanması ile önceden ayarlı olan su miktarını değiştirmek mümkündür. Böylece farklı özellikler sayesinde kişisel zevklerinize uygun kullanımda bulunabilirsiniz.

Tchibo Cafissimo Kahve Makinesi Modelleri

Tchibo Cafissimo kahve makinesi içeceğin türüne, tasarımın büyüklüğüne ve özelliklerine bağlı olarak birçok farklı model seçeneği ile tercih edilebilir. Cafissimo ürünleri modern tasarımı ve kolay kullanımı ile pratiklik arayanlar için faydalı olabilir. Ayrıca küçük, kompakt tasarıma sahip bir model arayanlar da uygun seçeneklere göz atabilir. Bu modellerde kolay ve hızlı çalışmayı garanti eden manyetik damlama tepsisi, kapsül kabı ve su haznesi ile ideal boyutu sayesinde her mutfakta fazla yer kaplamadan tercih edilebilir. Espresso, Caffe Crema gibi sıcak içeceklerin yanı sıra çay yapımında da kullanılabilir. Tchibo Cafissimo makine seçeneklerine ek olarak çay makinesi modelleri için de Akakçe üzerinden fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz.

Cafissimo modelleri birçok farklı içecek çeşidini hazırlamak isteyenlere özel seçenekleri ile öne çıkar. Klasik çeşitlerin yanı sıra süt köpürtücü ile sütlü kahve hazırlanmasına da imkan verir. Bu modellerde buhar ile sıcak su için döner düğme, buhar borusu ve köpürtme enjektörü bulunur. Buhar modu çalıştırılarak süt köpürtülebilir böylece süt bazlı içecekler hazırlanabilir. Aynı zamanda latte, cappuccino, macchiato gibi süt bazlı içecekler için özel bir cihaz arayanlar uygun Cafissimo modellerine göz atabilir. Entegre süt sistemi ile tek bir düğmeye basılarak içecek hazırlanabilir. Çıkartılabilir su haznesinin yanında süt için de ayrı bir bölmeye sahiptir ve buzdolabında saklanmaya uygundur. Kapsüllü kahve makinesi arayışında olan kullanıcılar arzu ettikleri içecek seçimi ve cihaz kullanım talimatları doğrultusunda bir seçimde bulunabilir.

Tchibo Cafissimo Kullanımı

Tchibo kapsüllü kahve makineleri her seferinde lezzetli bir kahve keyfi sunmakla beraber kolay kullanıma sahiptir. Cafissimo kahve makineleri kapsüllü olduğundan hızlı, pratik ve kaliteli bir ürün hazırlamak isteyenler için uygundur. Tchibo Cafissimo nasıl kullanılır sorusuna cevap arayanların öncelikle cihazın modeline dikkat etmesi gerekir. Ayrıca hazırlamak istediğiniz içecek türüne göre de kullanım şekli değişiklik gösterebilir. Cihazın modeline bağlı olmaksızın doğru Tchibo Cafissimo kullanımı esnasında yardımcı olabilecek bazı öneriler şu şekilde sıralanabilir:

Tchibo Cafissimo Renk Seçenekleri

Cafissimo kahve makineleri arasında seçim yapmak isteyen kullanıcılar modellerin özelliklerinin yanı sıra renklerine de göz atabilir. Tchibo kahve makinesi Cafissimo modellerinde farklı zevklere uygun birçok renk seçeneği bulunur. Klasikten vazgeçemeyenler için siyah ve beyaz renkli tasarımlar mutfağınız ile uyumlu zarif bir görünüm yakalamanızı sağlayabilir. Modern tasarım ile beyaz rengin buluştuğu Cafissimo modellerine de bakılabilir. Mutfağına canlı bir görünüm kazandırmak isteyenler için kırmızı ve mor renkli Cafissimo kapsüllü tasarımlar önerilebilir. Kırmızı renkli Cafissimo cihazları ile latteden espressoya kadar birçok içecek çeşidine uygun seçeneklere rastlanabilir. Küçük, klasik model arayanlar için ise mor renkli ve enerjik tasarımlı cihazlar uygun olabilir. Tchibo Cafissimo kullananlar için elverişli özelliklerin yanı sıra geniş model ve renk seçenekleri de sunabilir.

Tchibo Cafissimo Fiyatları

Tchibo Cafissimo kahve makinesi fiyatı ürünün modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kapsüllü tasarımları ile öne çıkan Tchibo Cafissimo en ucuz fiyat seçenekleriyle tercih edilebilir. Daha kompakt model arayanlar veya espresso gibi daha sade içecekler hazırlamak isteyenler çeşitli ürünler arasında fiyat karşılaştırmaları yapabilir. Daha farklı içecek çeşitleri tüketmek isteyen kullanıcılara uygun Cafissimo makineleri de bulunur. Model tercihi yaparken ürünün kullanım amacını ve ihtiyacınızı göz önünde tutmanız faydalı olabilir. Kapsüllü seçeneklerin yanı sıra Türk kahvesi yapımında kullanmak üzere bir cihaz arayanlar Akakçe üzerinden elektrikli cezve fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir. Tchibo cafissimo kampanya seçeneklerinden yararlanarak siz de dilediğiniz içeceği pişirebilirsiniz. Evinizde kolay olduğu kadar lezzetli kahve keyfini deneyimlemek için ise Tchibo Cafissimo fiyat seçeneklerini değerlendirerek aradığınız ürüne sahip olabilirsiniz.