Akakçe Felsefesi

HARCARKEN KAZANILMAZ!

Biz en ucuza takmış durumdayız. Herkes size daha çok harcatmak isterken, biz her şeyi en ucuza almanızı istiyoruz. Çünkü gerçek kazancın yolu harcayıp puan toplamaktan değil, en ucuza almaktan geçer.

Akakçe daha az harcamanızı sağlar.

İNDİRİME DEĞİL FİYATA BAK!

İndirim oranları yanıltıcı olabilir. Hangi fiyattan indirim yapıldı? İndiği fiyat en ucuz fiyat mı? Bunlara bakmanız lazım… Bu nedenle alışveriş yaparken indirim oranına değil, fiyata ve fiyatın geçmiş seyrine odaklanmalısınız.

Akakçe indirimleri sizin için takip eder.

PAKET FİYATINA DEĞİL,
BİRİM FİYATINA BAK!

Adet, kg, litre... Birim fiyat en doğru ve en gerçek fiyattır! Bir ürünün pahalı mı ucuz mu olduğunu anlamak için paket fiyatı değil, birim fiyat üzerinden hesap yapmalısınız.

Akakçe sizin için birim fiyatları hesaplar.

AYNI ÜRÜNÜ
DAHA PAHALIYA ALMA!

Pahalı bir ürün alınabilir. Ama hiçbir ürüne olması gereken fiyattan fazla ödenmemelidir. Ucuz bir ürün de alınabilir. Önemli olan birebir aynı olan ürünü daha ucuza almak ve daha az harcamaktır.

Akakçe her zaman en ucuzu bulmanızı sağlar.

UCUZ ALIRKEN NEYİ
EKSİK ALDIĞINA DİKKAT ET!

Bir ürünü ucuza alırken hangi koşullarda aldığını tam olarak biliyor olmalısın. Çünkü fiyatı ucuzlatan bazı detaylar önemli olabilir. Mesela ürünün garantisi nereden? Teslimat süresi nasıl? Montajı, kurulumu kim yapacak?

Akakçe bir fiyatın tüm koşullarını eksiksiz sunar.