Avon Online Katalog

Avon Eylül ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler
Tüm market broşürlerinde akıllı fırsatlar web'de, cepte, Akakçe'de!

Avon Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogAvon 1 Eylül 2023Avon 1 Ekim 2023
Başlangıç1 Eylül 20231 Ekim 2023
Bitiş30 Eylül 202331 Ekim 2023
Sayfa Sayısı190194
Ürün Sayısı00
Broşürde En Ucuz00
Broşürden Daha Ucuz00

Avon Aktüel Katalog Hakkında Merak Edilenler

Avon katalog nedir?

Avon katalog, firmaya ait ürünlerin detaylı görsel ve fiyatlarıyla kullanıcıların beğenisine sunulan bir katalogdur. Kozmetik, kişisel bakım ve güzellik ürünlerinin yer aldığı katalog, bu alanda oldukça geniş bir ürün çeşidine sahiptir. Kataloğa online olarak erişebildiği gibi Avon mağazalarından da temin etmek mümkündür.

Avon online katalog ne zaman yayınlanmaktadır?

Avon online katalog, aylık olarak yayınlanan bir katalogdur. Fiyatların katalog üzerinde yer alan tarih aralıklarında geçerli olduğu bu katalogda, ürün ve fiyatlar her ay güncelleniyor. Alışverişçiyi tam olarak bilgilendirmek adına katalogda yalnızca ürün fiyatı değil yer yer ürün hakkında bilgilere de yer veriliyor. Bu bilgilendirmeler ürün içeriği ile ilgili olabildiği gibi ürünün kullanım şeklini belirtmek şeklinde de olabiliyor.

Avon katalogda bulunan ürünler nelerdir?

Avon katalog ürünleri ağırlıklı olarak kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde yoğunlaşmaktadır. Bu alanda ürün çeşitliliği bir hayli fazla olan Avon katalogda kimi zaman özel günlere göre kampanyalar da yapılmaktadır. Cilt bakım serumundan çocuklara özel bakım ürünlerine, erkek ve kadın parfümlerinden omuz ve sırt çantasına kadar pek çok ürünü Avon kataloglarında bulabilmeniz mümkün.

Avon online kataloğunda en çok indirim alan ürünler hangileri?

Avon online katalog ürünlerinin birçoğunda indirimli fiyatlar yer alıyor. İndirim oranları ürün ve adete göre çeşitlilik gösterebilmektedir. İndirimin gerçekleştirildiği ürünlerin büyük çoğunluğu kozmetik grubunda olurken, kullanıcılar gerek özel günlerde gerekse herhangi bir kampanyada çoklu alımlarda ekstra indirim imkanı bulabiliyor.

Avon

Uzun yıllardır var olan bir marka olan Avon, 1993 yılından itibaren Türk kadınlarına sunduğu makyaj ürünleri ile dikkat çekmektedir. Dünyada en çok bilinen kozmetik markalarının başında gelen Avon; Avon Color, Skin So Soft, ANEW, Advance Techniques gibi pek çok ünlü markanın; makyaj, parfüm, cilt bakımı, moda ve ev ürünlerine sahiptir. Ayrıca çocuk ve erkek ürünleri ile de hedef kitlesinin ilgi odağıdır.
Avon, Şangay ve New York'da bulunan ürün geliştirme merkezlerinde teknolojik gelişmelere bağlı olarak; sürekli kendini yenileyen ürünler üretmektedir. Her ürettiği üründe kendini rakiplerinden bir adım daha ileriye taşıdığı gibi yalnızca makyaj ürünleri için çalışmayan marka; aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerine de destek vererek farkındalık yaratıyor. Meme kanseri konusunda insanları bilinçlendirmek adına da bazı ürünleri bünyesinde bulunduran Avon; dünyada kendi adına ürün çıkartan sayılı markalardan biri olarak da göze çarpıyor. Özellikle Avon parfümleri ile büyük bir çıkış yakalayan marka; kadın, erkek ve çocuklar için özel olarak ürettiği parfüm çeşitleri ile de oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Parfümün yanı sıra tekstil ve ev ürünlerinde de her geçen gün yeni bir ürün sunan Avon; takı, saat, cüzdan, çanta gibi farklı modellerde aksesuarları da müşteriyle buluşturuyor.

Avon Katalog

Avon, her ay müşteri temsilcilerine istedikleri sayı doğrultusunda katalog göndererek geniş bir kitleye hitap etmeyi uzun yıllardır başarıyor. Avon katalog içerisinde her ay genişleyen ürün yelpazesi tüm detayları ile yer alıyor. Kataloglarda tekstil ve takı ürünlerinin, cüzdan, çanta gibi aksesuarlarının; boyutları, malzemesi, detayları, renkleri tüm detaylarıyla alıcılarla paylaşılıyor.
Ruj, pudra, allık, far gibi makyaj malzemelerinin renkleri, yapısı ve ciltteki etkisi; parfüm, roll-on, deodorantların ise kokularını içeren çiçek ve bitkiler kataloglarda tüm ayrıntılarıyla açıklanıyor. Bazı parfümlerin katalog üzerindeki deneme alanları ise müşterilerinin kokuyu kendi tenlerinde deneyerek satın almaya karar vermeleri açısından oldukça yararlı oluyor. Böylece kullanıcı hiç bilmediği bir kokuyu değil; parfümü teninde deneyerek satın alabiliyor. Bu ayrıcalık parfümleri hediye için almak isteyenlere de büyük avantaj sağlıyor. Zevkini bildiğiniz bir kişiye, kokusunu duyduğunuz bir parfümü hediye etmek; hem hediyenin anlamını yükseltiyor hem de hediye edeceğiniz kişinin severek kullanma ihtimalini arttırıyor. Katalog, kullanıcıların ürünler hakkında detaylı bilgi alması açısından da oldukça faydalı olmaktadır. Müşterilerin ürünlerin içeriğini ve nasıl kullanması gerektiğini öğrendikten sonra satın alması kullanıcı açısından büyük bir avantaj sağlıyor.

Avon İndirimli Ürünler

Avon her ay belirli ürünlerinde büyük indirimleri kullanıcıları ile buluşturuyor. Böylece Avon indirim yaptığı ürünleri sayesinde de uzun yıllardır müşterilerin ilgi odağı olmayı başarıyor.
Avon kampanya ürünleri, özellikle Sevgililer günü, Anneler günü gibi özel günlere uygun farklılık göstererek; ihtiyacınıza uygun kaliteli ürünleri, en hesaplı fiyatlarla sizlere ulaştırıyor. Bu özel günlerde indirim oranları artmakla birlikte ürün çeşitliliği de büyük artış gösteriyor.
Avon ürünleri, kampanya ve indirimleri her ay yayınladığı Avon katalog içerisinde görülmektedir. Marka takipçileri, Avon kampanya ve indirimlerinden de broşür ya da kataloglar sayesinde faydalanmaktadır. Avon ürünleri, Fırsat kataloğu adı verilen Avon kampanya broşüründe ise markanın stoklarda azalan ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

En güncel Avon İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de

Yüzlerce Avon ürünleri içerisinde ihtiyacı olanları, en hesaplı fiyatlarla satın almak isteyenlere büyük kolaylık sağlayan Akakçe; aylık Avon katalog rehberini sizlerle buluşturuyor. İstediği ürünü, Avon indirim ve kampanyaları ile satın almak isteyenler; Akakçe sayesinde hızlı bir şekilde sahip olma şansını yakalıyor.
Her ay yenilenen Avon kataloğunu kullanıcıları ile paylaşan Akakçe; bu anlamda Avon ürünlerini kullanan herkesin indirim ve fırsatlardan kolaylıkla haberdar olmasına da destek oluyor. Siz de en güncel Avon broşürlerine ulaşmak için, Akakçe internet sayfasında her ay düzenli olarak yenilenen Avon broşürlerini incelemeye ve ihtiyacınız olan ürünlere en hesaplı fiyatlarla ulaşmaya başlayın.