Gratis Katalog

Gratis Nisan ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler

Gratis Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogGratis 3 Mart 2023Gratis 21 Mart 2023Gratis 31 Mart 2023
Başlangıç3 Mart 202321 Mart 202331 Mart 2023
Bitiş3 Nisan 20232 Nisan 20236 Nisan 2023
Sayfa Sayısı4051
Ürün Sayısı67120
Broşürde En Ucuz630
Broşürden Daha Ucuz1920

Gratis Aktüel Katalog Hakkında Merak Edilenler

Gratis katalog nedir?

Gratis katalog, Gratis mağazalarından alınabilecek ürünlerin indirimli fiyatlarla sergilendiği bir katalogdur. Katalogda birçok marka ve ürün bulunmaktadır. Ürün yelpazesinin bir hayli geniş olduğu katalogda yıl boyunca indirimli ürünler yer alır. Katalogda indirimli ürünlerin yer almasının yanında yer yer bu ürünlerin içeriği hakkında kısa bilgilere de yer verilir.

Gratis katalog ne zaman yayınlanmaktadır?

Gratis katalogları aylık olarak yayınlandığı gibi ay içerisinde birden fazla katalog da yayınlayabilmektedir. Sezon ya da özel günlere göre indirim oranları ve ürün çeşitleri değişkenlik gösteren bu kataloglarda bulunan ürünler Gratis mağazalarından temin edilebildiği gibi online olarak da satın alınabilir. Aylık katalog genel olarak her ayın ilk haftası çıkarken, ay içerisinde özel olarak çıkarılan indirim kataloglarının tarihi değişebilmektedir.

Gratis katalogda hangi ürünler bulunuyor?

Gratis katalog ürün çeşidi oldukça fazladır. Kişisel bakım ürünleri adı altında toplanan cilt bakım cihazlarından parfüm ve makyaj malzemelerine kadar birçok ürünün yer aldığı katalogda yer yer ünlü isimlerin kullandığı ürünlere de yer verilerek söyleşiler paylaşılıyor.

Gratis kataloglarında en çok indirim hangi ürünlerde oluyor?

Gratis kataloğunda genel olarak makyaj malzemeleri, kozmetik ürünleri ve kişisel bakım ürünlerinde indirim bulunuyor. İndirim oranları genel olarak kullanıcıları memnun edecek düzeyde yapılırken, çoklu alımlarda 2 al 1 öde veya 3 al 1 öde şeklinde kampanyalara rastlamak da mümkün.

Gratis

Birçok farklı kozmetik ve kişisel bakım markalarının ürünlerini bünyesinde barındıran Gratis, zengin ürün çeşitliliğiyle alışverişçilere hizmet vermektedir. Ürünleri makyaj malzemeleriyle sınırlı olmayan Gratis mağazalarında kişisel bakım ürünlerine ve çeşitli aksesuarlara da ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra ağız bakım, cilt bakım, parfüm, saç bakımı ya da evinizin günlük ihtiyaçlarını da buradan karşılayabilirsiniz. Gratis, Türkiye genelinde hemen hemen her ilde bulunan şubeleriyle müşterilerinin hizmetindedir. Uygun fiyat seçenekleri ve kampanyalı ürünler de Gratis mağazalarında sizleri bekliyor.

Gratis Katalog

Gratis kataloğunda ihtiyacınız olan birçok ürün gerçek indirimlerle bulabilirsiniz. Belirli tarihler arasında geçerli olan kampanyalı makyaj malzemeleri, hijyen ya da saç bakım ürünleri gibi fırsatlar bu katalogda bulmanız mümkün. Gratis kataloglarında yer alan fırsat ürünlerini inceleyip dilediğiniz an sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra herhangi bir mağazadan kendi adınıza ve cep numaranıza tanımlı bir Gratis kart çıkartmanız durumunda her alışverişinizde puan arttırarak kendi fırsat günlerinizi de yaratabilirsiniz. Gratis kataloglarına dilediğin an, en pratik şekilde ulaşmak için en uygun tercih yine Akakçe! Akakçe üzerinden en güncel Gratis kataloglarına bakabilir, en ucuz güzellik ürünleri, bakım ürünleri arasında kolaylıkla seçim yapabilir ve alışverişlerinizi planlayabilirsiniz.

Gratis İndirim Günleri

Gratis kampanya konusunda oldukça iddialı! Birçok markada, belli tarihlerde büyük indirimler gerçekleştiriyor. Bu fırsat günlerinde tüm indirimli ürünleri ve kampanyaları kaçırmayın. Gratis indirim günlerinden önceden haberda olup, sürekli takip etmek Akakçe ile mümkün. Gratis yılbaşı indirimleri ve Gratis bayram indirimlerini heyecanla bekleyen başta makyaj meraklıları olmak üzere birçok müşterilere en gözde makyaj ve bakım ürünlerini eşsiz indirimli fiyatlarla alma imkanı sunuyor. Özellikle özel günlerde yapılan büyük indirimleri, fırsat ürünlerini ve birbirinden güzel ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen Akakçe'ye gir!

En Güncel Gratis İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe'de

Gratis'in güncel indirimlerine ve kampanya broşürlerine ulaşmak için Akakçe'yi şimdi ziyaret edin. Mağazaya gitmeden, oturduğunuz yerden indirim kataloğuna, gerçek fırsat ve kampanyalara anında ulaşın. Yapmanız gereken tek şey hangi ürünü alacağınıza karar vermek. Akakçe'de piyasadaki en güncel Gratis broşürleri inceleyin, en ucuz fiyatı tek tıkla bulun!