Oriflame Online Katalog

Oriflame Mart ayı en güncel broşürlerini, aktüel ürünlerini, indirim kataloglarını Akakçe'den takip edin.

Tüm Broşürler Tüm Broşürler

Oriflame Aktüel Kataloglarının Karşılaştırması

Aktüel KatalogOriflame 1 Mart 2023Oriflame 1 Nisan 2023
Başlangıç1 Mart 20231 Nisan 2023
Bitiş31 Mart 202330 Nisan 2023
Sayfa Sayısı136136
Ürün Sayısı00
Broşürde En Ucuz00
Broşürden Daha Ucuz00

Oriflame Aktüel Katalog Hakkında Merak Edilenler

Oriflame katalog nedir?

Oriflame, İsveç merkezli büyük bir kozmetik grubudur. Oriflame kataloğunda ağırlıklı olarak kozmetik ürünleri yer alır. Katalogda sergilenen kozmetik ürünleri fiyat, görsel ve ürün içeriği ile birlikte yayınlanmaktadır. Kullanıcılar bu sayede yalnızca ürünün fiyatı hakkında değil, ürün içeriği hakkında da bilgi sahibi olabilir.

Oriflame katalog ne zaman yayınlanıyor?

Oriflame kataloğu her ay başında yayınlanmaktadır. Belirtilen indirimli fiyatların, o ay sonuna kadar geçerliliğini koruduğu katalog, dijital olarak alışverişçilerin bilgisine sunulmaktadır. Katalogların geçerli olduğu tarih sonlandıktan sonra içerik güncellenerek her ay yeni bir katalog kullanıcılara sunulur.

Oriflame online katalog hangi ürünleri içeriyor?

Oriflame online katalogda kozmetiğe dair birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Kişisel bakım ve makyaj malzemelerinin yanında takviye edici gıdaları da bulabileceğiniz katalog, kampanya ve indirimli fiyatlarla kullanıcılarına her ay zengin içerikler sunuyor.

Oriflame katalogda bulunan indirimli ürünler nelerdir?

Oriflame katalogda bulunan ürünlerin hemen hemen hepsinde indirimli fiyatlara rastlamak mümkündür. Belirtilen indirimli ürünlerin büyük çoğunluğu kozmetik grubunda yer almaktadır. Ayrıca takviye edici gıda gibi ürünlerde tek seferde birden fazla alımlarda ekstra indirimler uygulanabilmektedir.

Oriflame

İsveç merkezli bir kozmetik şirketi olan Oriflame, 50 yılı aşkın süredir dünya çapında verdiği doğrudan hizmet ile popülerliğini sürdürmektedir. Dünyada toplamda 2,7 milyon danışmana sahip olan Oriflame'in Türkiye'de ise 135 bini aşkın danışmanı mevcut ve bu sayı günden güne artışını koruyor. Oriflame ürünleri, diğer birçok markanın aksine hiçbir şekilde hayvansal malzeme de içermiyor. Hayvan dostu olmasının yanı sıra gerçek anlamıyla bir çevre dostu da olan Oriflame bu yüzden oldukça tercih ediliyor.
Oriflame, birçok sosyal sorumluluk çalışmalarına da verdiği destek ile biliniyor. Örneğin; TEGV ile yürütmüş olduğu sosyal sorumluluk çalışmaları ile Türk eğitimine destek vererek, çocukları mutlu etmiş ve fark yaratmış firma olma unvanını kazanıyor.

Oriflame Katalog

Oriflame katalog her ay değişen ve yenilenen ürünleriyle müşterileri ile buluşuyor. Makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, erkekler için bakım ürünleri, kokular, aksesuarlar ve zinde yaşam olmak üzere sekiz basamaktan oluşan Oriflame katalog içerisinde özel indirimler de yer alıyor.
Oriflame kataloglarında daha önce görülmemiş bir deneyim yaşanıyor. Kokusunu bilmeden parfüm almak istemeyenlere katalog üzerinde bileğinizi sürterek parfümün kokusunu alacağınız bölümlere yer veriliyor. Bu özellik sayesinde aradığınız parfümü bulabiliyor ve rahatlıkla satın alabiliyorsunuz.
Oriflame, müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz ederek hazırladığı kataloglarında gündemi de takip ediyor. Sevgililer Gününde veya 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde yapmış olduğu ayrıcalıklı Oriflame indirimleri ile hem hediye almanızı kolaylaştırıyor hem de bütçenizi koruyor.
Dünyanın birçok yerinde danışmanlık yapan kişiler Oriflame ürünlerini %30’a veren indirimlerle de satın alabiliyor. Danışmanlarına sunduğu avantajlar ile ek gelir kapısı olan Oriflame, bu yüzden de özellikle kadınlara yeni bir iş imkânı sunuyor.

Oriflame Ürünleri

Oriflame, uygun gördüğü ürünleri her bir ülkenin kendi belirlediği kriterler dahilinde satışa sunuyor. Oriflame ürünleri, her ay çıkan kataloglar üzerinden tanıtılıyor. Ürünlerin tanıtıldığı katalogda her ay farklı bir Oriflame kampanyası da yer alıyor.
Oriflame, insan sağlığına ya da çevreye zarar verecek hiçbir ürün üretmiyor ve satışa çıkarmıyor. Satışa çıkarmış olduğu ürünlerin hiçbirinde de kanserojen olarak bildiğimiz maddeler yer almıyor. Ayrıca üretimi gerçekleştirilen tüm ürünler, Avrupa Birliği tarafından düzenlenen şartlara uyumlu olacak şekilde satışa sunuluyor.
Oriflame ürünleri, ortalama olarak 3 yıllık raf ömrüne sahiptir. Birçok ürünün raf ömrü bu şekilde olmasına karşın, kataloglarda yer alan bazı ürünler daha erken tükendiği için yeniden üretime sokuluyor. Bu yüzden de yeniden üretilen ürünlerde hiçbir şekilde stok yapılmıyor. Raf ömrünü aldığınız ürünlerin üzerinde bulunan sembolle de rahatlıkla görebiliyorsunuz. Örneğin sembolün içerisinde 12M yazıyorsa, ürünü açtıktan sonra maksimum 12 ay boyunca kullanabilirsiniz demektir. Bazı ürünlerde ise bu bilginin verilmesine ihtiyaç yoktur. Tırnak cilası, ruj, vb. kapalı ürünlerde.
Oriflame, benimsemiş olduğu politikası neticesinde ölü hayvanlardan elde edilen hiçbir içerik maddeyi kullanmıyor ve bu da vejetaryenlerin kullanabileceği anlamına geliyor. Hatta Oriflame, bazı ürünlerinde bezelye, yumurta gibi proteinleri kullanıyor.

En Güncel Oriflame İndirim ve Kampanya Broşürleri Akakçe’de!

Oriflame danışmanlığı yapan ya da sadece ürünlerini kullanmayı tercih edenlerin kaçırmak istemediği kataloglar Akakçe’de online olarak ilgililerini bekliyor. Oriflame indirim ve kampanyalarından zaman geçmeden yararlanmak ve hemen sipariş vermek isteyenlere bir tık uzaklıkta olan Akakçe’de o aya özel Oriflame kampanyalarını ve kataloglarını görebilirsiniz. Bir sonraki Oriflame kataloğunun ne zaman yayınlanacağını da gösteren Akakçe, üye olmanız ile tüm Oriflame kampanyalarından da sizi bizzat haberdar ediyor.