Bilicra Akıllı Saat

Bilicra Akıllı Saat Fiyatları

15 farklı Bilicra Akıllı Saat için fiyatlar listeleniyor.

Apple Akıllı Saat Huawei Akıllı Saat Samsung Akıllı Saat TCL Akıllı Saat Xiaomi Akıllı Saat QCY Akıllı Saat

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL Apple Watch 7Apple Watch 8Apple Watch SE 2ÇocukYetişkinGPSSuya DayanıklıSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Bilicra Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Bilicra Özellikler Kullanıcı Türü Uyumlu İşletim Sistemi Kullanım Süresi Ekran Çözünürlüğü Çekim Mesafesi RAM Kordon Materyali Batarya Kapasitesi Ekran Boyutu Ağırlık Kasa Materyali Çıkış Yılı İşletim Sistemi Ekran Tipi Ekran Türü Cinsiyet SatıcıToplam 96 satıcı. Renk

Bilicra Akıllı Priz Bilicra Akıllı Sensör Bilicra Akıllı Ev Kumandası

En Popüler Bilicra Akıllı Saatler

Bilicra Akıllı Saat Sıkça Sorulan Sorular

Bilicra Akıllı Saat

Bilicra akıllı saat teknolojisi çocukların kullanımına özel olarak tasarlanarak ebeveynlere sunulur. Türkiye’nin ilk akıllı çocuk saat üreticisi olan markanın saat koleksiyonları son teknolojinin avantajları ile donatılarak yüksek performans sağlar. Bilicra akıllı saat sistemleri sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu anında görmek mümkün hale gelir. Fonksiyonel Bilicra akıllı saat donanım detayları ise takibin yanı sıra konuşma gibi iletişim sistemlerini de beraberinde getirir. Dünyanın en küçük GPS teknolojisine sahip olan saat, teknolojisi esnek kordon yapısı ve şık tasarımı ile çocukların ilgisini çeker. Dokunmatik ekranı ile işlemler anında tamamlanabilir, kısa yol tuşlarına istenilen görevler atanabilir. Çocukların güvenliği için talep edilen tüm özellikleri koleksiyonlarında birleştirir.

Öne Çıkan Bilicra Akıllı Saat Özellikleri

Bilicra akıllı saat özellikleri yüksek performans yaratarak gelişmiş bir kullanıcı deneyim elde etmenizi sağlar. Bilicra akıllı saat yorumlar ve incelemelerinde öne çıkan özelliklerden biri çok yönlü sistemidir. Android ve İOS işletim sistemleriyle uyumlu olması, markanın geniş bir kullanıcı kitlesi edinmesini sağlar. En uygun cep telefonu modelleri aracılığıyla çocuğunuzla anında iletişim kurmak mümkündür. Konum takip sistemine sahip olan Bilicra akıllı saat cihazları GPS sistemiyle çalışır. Saat ve telefon bağlantı kurduğunda ebeveynlere birden fazla seçenek sunulur. Çocuğunuzun saat sisteminde yer alan sim hattına gelen tüm SMS bildirimleri ebeveynler tarafından izlenebilir. Sisteminde izlenebilen diğer özellikler arasında geçmiş konum takibi yer alır. Ayak izi sistemleri ile donatılan sistemler sayesinde çocuğunuzun gün içinde ya da geçmiş tarihlerde bulunduğu konumları görmek mümkündür. Tek yapmanız gereken akıllı cep telefonunuzdan tarih ve saat aralığını seçmektir. Ardından istenen tüm konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bilicra saat özellikleri arasında iletişim kurma seçenekleri de yer alır. Sim Kart özelliği ile aktif hale gelen iletişim sistemlerine Wi-Fi teknolojisi eşlik eder. Çocuğunuzun kolunda yer alan Bilicra akıllı saat sayesinde onlarla sesli ya da görsel olarak iletişim kurmak mümkündür. Bilicra akıllı saat teknolojisi kesintisiz bir performans oluşturmak adına yüksek batarya kapasiteleri ile donatılır. Şarj ya da pil üzerinden güç alan güçlü batarya sistemleri ile çocuğunuza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Çocuk güvenliği için üretilen Bilicra akıllı saat sisteminde acil durum çağrı sistemleri de öne çıkar. Kısayollar yardımıyla kısa sürede aktif olan acil durum çağrıları anında sizlere bildirilir. Böylece tehlikeli anlarda çocuklarınızın hızlı bir şekilde yardım istemesi mümkün hale gelir. Güvenlik önlemleri arasında yer alan bir diğer teknoloji elektronik çit sistemleridir. Çocuğunuzun belirli bir alanda olmasını isterseniz saate bu alanı tanımlayabilirsiniz. Kullanıcılar bu alandan ayrıldığında saat anında uyarıya geçerek hem kullanıcıyı hem de ebeveynleri uyarır.

Bilicra Akıllı Saat Koleksiyonlarının Şık Tasarım Detayları

Bilicra akıllı saatleri şık tasarım detayları ile çocukların ilgisini çekmeyi başarır. Rengarenk kordon görünümleri yumuşak ve esnek yapılara sahiptir. Hafif yapıları ise bilek üzerinde rahatsızlık ya da tahriş gibi sorunları engelleyerek gün boyu yokmuş hissini sürdürür. Bilicra saat sistemleri touch panel ekran sistemleriyle donatılır. Dokunmatik ekranlar kullanım kolaylığı sunarken modern tasarım avantajını da beraberinde getirir. Canlı ve parlak dijital ekranlar okuma kolaylığı açısından da avantaj sağlar. Bilicra akıllı saat çeşitlerinde kaliteli ve uzun ömürlü yapılar oluşturulur. Bilicra akıllı saat kullanıcı yorumları arasında öne çıkanlardan biri dayanıklılık özellikleridir. Markanın özenle tasarladığı koleksiyonlarına ilgi duyanlar “Bilicra akıllı saat su geçirir mi?” sorusunun cevabını merak eder. Bu sorunun cevabı saat tipine göre farklılıklar gösterebilir. Ancak yağmur, kar gibi olumsuz hava şartlarına karşı Bilicra akıllı saat modellerinde su geçirmezlik mevcuttur.

Bilicra akıllı saat sistemlerinin bir diğer özelliği kamera sistemleridir. Yüksek çözünürlüklü kameralar ekranın hemen üstünde yer alır. Böylece görüşmeleriniz sırasında net bir görüntü elde edebilirsiniz. Sistem tasarım detaylarında yer alan özellikler ise kullanıcı beklentilerini karşılamayı başarır. Çağrı ya da bildirimler esnasında çocuğunuza direkt olarak uyarı vermek amacıyla titreşim frekansları devreye girer. Bilicra akıllı saat modelleri artı olarak hızlı işletim sistemleriyle donatılır. Hızlı performans sayesinde donma ya da kesinti gibi olumsuz durumların önüne geçilir. Bilicra akıllı saat kullananlar yüksek hafıza seçenekleri ile maksimum verim elde edebilir. Saat üzerine çeşitli uygulamalar yüklenerek çocukların gelişim ve eğitimine destek olunur. Akıllı saat Bilicra markası ile çocukların kullanımına özel olarak üretilir ve sizlere sunulur. Koleksiyonlarda yer alan teknik ve tasarım özellikleri ile üstün performansa sahip olmak mümkün hale gelir.

Bilicra Akıllı Saat Nasıl Kurulur?

Bilicra saat kullanımı ebeveyn ve çocuk arasındaki iletişim anlık olarak gerçekleştirilebilir. “Bilicra akıllı saat nasıl kurulur?” sorusu ise marka tarafından yanıtlanır. Bilicra akıllı saat kurulumu için gerekli olan adımları aşağıdan takip edebilirsiniz:

Bilicra akıllı saat kurulum detayları saat modeline göre farklılıklar gösterebilir. Ancak kullanmak istediğiniz SIM kartın micro ya da orta boy olduğundan emin olabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra saatin kullanıcı arayüzü karşınıza çıkar. Arayüzde yer alan bilgiler arasında tarih, konum ve batarya durumunu görmenize izin verir. Bilicra akıllı saat arayüzünde görebileceğiniz diğer simgeler arasında SMS, sesli mesaj, uzaktan dinleme, hızlı mesaj, gece/toplantı modu, acil durum SOS uygulamaları da dahildir. Ayrıca saat üzerinde farklı alarmlar oluşturmak da mümkündür. Bilicra akıllı saat teknolojisinin kolay kurulum ve kullanım avantajı her seviyeden kullanıcıya hitap etmesine olanak verir. Siz de Bilicra akıllı saat sistem özelliklerini keşfederek bu benzersiz teknolojinin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bilicra Akıllı Saat Fiyat Aralıkları

Bilicra akıllı saat fiyatları model tipine göre farklılık gösterirken uygun aralıklarla sizlere sunulur. Türkiye’nin lider akıllı çocuk saati markalarından biri olan Bilicra sayesinde üst düzey teknolojiler ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile buluşur. Bilicra saat fiyat seçenekleri her bütçeden kullanıcı için avantajlı bir alışveriş deneyimi yaratmayı başarır. Bilicra akıllı saat, teknolojik sistemler arasında yer alan bluetooth kulaklık fiyatları ile karşılaştırıldığında fiyat performansı yüksek ürünler olarak karşınıza çıkar. Bilicra saat en ucuz fiyat seçenekleri markanın yetkili satış mağazaları tarafından belirlenir. Uygun fiyatlarla çocuğunuzun nerede olduğunu bilmek, anında iletişim kurmak mümkün hale gelir. Bilicra akıllı saat en ucuz fiyat seçeneklerini keşfetmek ve şık tasarımlı modelleri karşılaştırmak için Akakçe üzerinden incelemeler yapabilirsiniz.