Yataş Alez

Yataş Alez Fiyatları

60 farklı Yataş Alez için fiyatlar listeleniyor.

Özdilek Alez Yataş Alez Karaca Home Alez Decovilla Alez Bella Alez Alla Turca Alez

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

90x190 cm 100x200 cm160x200 cmÇift KişilikBattal BoyPamukMikrofiber100 - 150 TL 150 - 250 TL YastıkMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Yataş Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Yataş Ölçü Kullanım Türü Ebat Kumaş Türü Renk

Yataş Nevresim TakımıYataş BattaniyeYataş YorganYataş Yatak ÖrtüsüYataş YastıkYataş ÇarşafYataş Uyku SetiYataş PikeYataş Yatak PediYataş Çeyiz TakımıYataş Çift Kişilik YatakYataş Tek Kişilik Yatak

En Popüler Yataş Alezler

Yataş Alez Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Yataş Alez hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Yataş Alez:
  1. Yataş Bedding Perle Full Kenar Alez
  2. Yataş Bedding Frio Full Kenar Sıvı Geçirmez Alez 90x190 cm
  3. Yataş Bedding Eco Touch Sıvı Geçirmez Alez
  4. Yataş Bedding Normal Çift Kişilik Alez (160x200 cm)
  5. Yataş Bedding Micro Fit Sıvı Geçirmez Bebek Alez 70x140 cm

Yataş Alez

Yataş alez çeşitleri yatak ve yastıkları kirden, sıvıdan korurken aynı zamanda da kullanım ömürlerini uzatır. Yataş sıvı geçirmez alez sayesinde renk değişimleri ve kötü koku oluşumu engellenir. Yatak ve yastık yıkamaya kıyasla Yataş alez yatak koruyucu kılıfların, hijyenini sağlamak daha pratik olduğu için tercih edilir. Yataş alez modelleri; anti-stres özellikli çeşitlerden kapitoneli olanlara kadar farklı ihtiyaçlara göre tasarlanır. Yataş alez, üst kısmın yumuşak olması alt kısmın da membranlı su geçirmezlik özelliğe sahip olması sayesinde hem yatağı korur hem uyku kalitesini artırır. Yatak ve yastıkları korumak için çarşaf ve kılıf altına takılan Yataş alez tek başına da çarşaf ve yastık kılıfı olarak kullanılabilir. Hava geçirgenliğine sahip kaliteli malzeme yapısı yatağı koruyarak deforme ihtimalini en aza indirmeye yardımcı olur. Farklı ebatlarda üretilen Yataş alez 140x200, 150x200, 160x200, 180x200, 200x200 olarak özel ölçülere sahiptir. Yataş alez; tek kişilik yataklarda, çift kişilik yataklarda, yastıklarda çocuk ve bebek yataklarında rahatlıkla kullanılır.

Yataş Alez Modelleri

Yatak ve yastıklar üzerinde bariyer görevi gören Yataş alez modelleri arasında, farklı ihtiyaçlara uygun çeşitlilik bulunur. Yataş micro fit, puffy, selena alez gibi birçok farklı özellikte olan koruyucular vardır. Yataş yatak koruyucu çeşitlerinden seçerken beklentiye uygun seçenekler arasından seçim yapılmalıdır. Standart, micro fit, bambu, perle gibi full kenar lastikli ve 4 tarafı lastikli seçenekler mevcuttur. Yataş micro fit su geçirmez alez yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu yüzden hasta yatakları, bebek yatakları dahil kirden, tozdan ve sıvılardan korunmaya ihtiyaç duyulan yataklarda Yataş alez kullanılır. Full kenar lastikli olması yatağın her yerini kaplayarak kayma, toplanma gibi problemlerin oluşmasını engeller.

Yataş Perle alez, Yataş yatak alezi çeşitleri arasında bir diğer tercih edilebilecek model olarak yer alır. Perle alez %100 pamuk kumaşı sayesinde kullanımda konfor sağlar. Elyaf dolgusu üst kumaşı rahatlığı sebebiyle tercih edilir. Yataş alez modelleri arasındaki Yataş standart alez yine elyaf dolgulu üst katmanının rahatlığı sayesinde tercih edilir. 4 kenar lastikli yapısı ile yatağın üstünü kaplayarak koruyucu bir ped görevi görür. Bir diğer seçenek olan Yataş yün alez yünün doğal ısı dengeleyici özelliği sebebiyle farklı alanlarda kullanılabilir. Yataş sıvı geçirmez alez tek kişilik ebatlarda yün içerikli olanlar çocuk yatağı kullanımına uygundur. Yün alez kullanımıyla çocukların gece terleyip hasta olma ihtimalleri azaltılmış olur.

Yataş Alez Çeşitleri

Yataş Bedding alez modelleri sadece yatak üstüne serilen koruyucular değildir. Yataş Bedding yatak alezi yanı sıra yorgan alezi ve yastık alezi çeşitleri de vardır. Yataş yatak ürünlerine uygun Yataş alezler kumaş türlerinin farklılığı sebebiyle farklı ihtiyaçları karşılar. Yorgan alezi, direkt yorgana kılıf gibi geçirilerek sağlıklı ve kaliteli bir uyku deneyimi yaşanmasına katkı sağlar. Neme ve suya karşı koruyan Yataş alez terleme gibi durumlarda da terin yorgana ulaşmasına karşı bariyer görevi görür. Böylece Yataş alez zamanla oluşabilecek kötü koku oluşumu gibi problemleri de ortadan kaldırmış olur. Bu yüzden ev tekstil ürünleri arasında en çok tercih edilen ürün olan Yataş alez modelleri arasında yastık alezi de bulunur. İhtiyaca göre çeşit çeşit Yataş yastık alezi modelleri de üretilir. Yataş alez fermuarlı yapısı ile kolayca takılıp çıkarılarak yastıkların korunmasını ve uzun süre ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlar. Yataş yastık modelleri içerisinde yer alan ortopedik özellikli yastık ve reflü yastığına da uygun şekilde üretilen Yataş alez mevcuttur. Yataş alez nefes alabilen yapısı sayesinde gece boyunca terletmez.

Alez Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Alez Yataş kalite güvencesiyle üretildiği takdirde seçim kararları daha kolay şekilde verilir. Çünkü yatak, yorgan ve yastıkların korunması kaliteli malzemeden üretilmiş alezler sayesinde olur. Yataş alez doğal kumaş içerikleri sayesinde alerjik reaksiyonların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Yatak alezi Yataş üretiminde kullanılan pamuk, bambu, polyester, kapitoneli kumaş içerikleri farklı ihtiyaçların beklentisini karşılar. Örneğin; Yataş bebek yatağı alezi seçerken alezin üst kısmında bebeklerin terlemesine engel olacak materyal seçenekleri arasından seçim yapmak önem arz eder. Ayrıca yenidoğan bebeklerde sıkça görülebilen kusmalara karşı yatağı korumak için alt kısmı membranlı Yataş su geçirmez alezlerini tercih etmek gerekir. Yataş alez; kusma, idrar veya diğer sıvılara karşı koruma görevini üstlenir.

Yataş alez satın alırken bir diğer dikkat edilecek özellik; yatağın ölçüsüne uygun ebatların koruyuculuğu artırdığıdır. 80x180, 90x190, 90x200, 120x200 alez Yataş modelleri arasından yatağınızın ölçüsüne uyacak ölçüyü seçmelisiniz. Yatak, yastık ve yorgan boyutlarına uygun şekilde seçilmiş alezler sayesinde yatak ve yastıklarınızı dış etkenlerden gelebilecek olumsuzluklara karşı korur. Örneğin; Yataş Perle alez 160x200 ölçüsü ile Yataş çift kişilik sıvı geçirmez alez koleksiyonunda yer alır. Yataş Perle full kenar alez olması sebebiyle özellikle daha fazla kirlenme ihtimali olan hasta yataklarında yatağın yanlarını dahi koruduğu için tercih edilir. Akakçe’de yaptığınız aramalar ile Yataş alezler ile ilgili fiyat listelerine ulaşarak ihtiyacınıza uygun Yataş alez en ucuz olanları görebilir, yatak pedi fiyatları için de araştırma yapabilirsiniz

Yataş Alez Nasıl Yıkanır?

Yataş yatak koruyucu pedi satın aldıktan sonra kullanım talimatlarına göre bakım işlemi yaparak ürünlerin kullanım ömürlerini uzatabilirsiniz. Yataş alez alacak kişiler için sonrasında bakımlarının nasıl olacağına dair “Yataş alez kaç derecede yıkanır?” sorusunun cevabı merak edilir. Yataş alez çeşitleri belli bir süre kullanım sonrasında hijyenlerinin sağlanması tekrar kullanımda performansını artırır. Uyku esnasında insan vücudundan dökülen ölü deriler yüzünden Yataş alez akar yuvası haline gelebilir. Kalıntılar yatağın hava geçirgenliğine zarar vererek zamanla yıpranmaya başlar. Bu yüzden yatak, yastık ve yorganların Yataş alez ile birlikte kullanılması, bu ürünlerin ömürlerini uzatmak için gereklidir.

Yataş alez de kendi etiketinde yer alan kullanım talimatına uygun şekilde temizlendiklerinden uzun ömürlü olur. Her alezin kendine uygun sıcaklıkta yıkanma derecesi vardır. Yataş alez Micro Fit 90 derecede yıkanabiliyor iken üst dolgulu standart alez 40 derecede yıkanır. Yataş alez ürünlerinde koruyucu ve ağartıcı uygulanmaması da önemlidir. Yataş alez temizlerken alt kısmında bulunan su geçirmezlik özelliğine zarar gelmemesi için kurutma işlemi ve ütü uygulaması da yapılmamalıdır. Bu sayede Yataş alezler deforme olmadan kullanılabilir.

Yataş Alez Fiyatları

Yataş alez yatak koruyucu fiyatları Yataş çift, tek kişilik alez boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Ölçüler arttıkça Yataş alez fiyatı da aynı oranda değişir. Yataş çift, tek kişilik alez fiyatları boyut farkından dolayı aynı olamaz. Uzun süre kullanım ömrü olan Yataş Alez kullanışlı yapısıyla dikkat çeker. Bu yüzden fiyat karşılaştırması yaparken ürünün yıllarca kullanılabilecek özellikte olması da Yataş alezleri satın alırken dikkate alınır. Kolay kullanımı sağlayan full kenarlı yapısı ve Yataş lastikli alez fiyatı birbiriyle aynı orantıda fiyatlandırılmaz. Ayrıca üretimde kullanılan kumaş materyali de fiyatı etkileyen en önemli hususlar arasında yer alır.

Örneğin; ortopedik özelliği bulunan Yataş kalın alezin kullanılan malzeme kalitesi sebebiyle fiyatları değişir. Yataş yatak koruyucu fiyatları ihtiyaca uygun olan malzemeden üretilmeleri sebebiyle değişir. Yataş alez yorumları arasında yer alan sıvı geçirmezliğinin yüksek kalitede olmasını sağlayan membranlı izolasyon sağlayan yapısı fiyatlar noktasında etkilidir. Yataş alez fiyatları içerisindeki en uygun seçenekleri Akakçe’de bulabilirsiniz. Yataş alez online satış platformlarına kolaylıkla ulaşarak Yataş alez satın al şeklinde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.