Arnica Fiyatları ve Kampanyaları

Reklam

En Popüler Arnica Ürünleri

En Çok Takip Edilen Arnica Ürünleri

En Çok Yorum Alan Arnica Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Arnica Ürünleri

Arnica

"Arnica küçük ev aletleri ile hayatı kolaylaştırın!" sloganıyla pratikliği baz alan marka, geniş ürün yelpazesinyle kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Arnica; süpürge, mutfak robotu, buhar makinesi, kıyma makinesi, blender, ütü, akıllı ütü masası, baskül, aspiratör ve şofben gibi farklı ürünlere sahip.

Arnica Elektrik Süpürgesi Modelleri

Küçük ev aletlerinde kalite ve pratikliği ön planda tutan Arnica süpürgeler ile kullanıcılar temizlikte fark yaratıyor. Gelişmiş teknolojiler ile donatılmış Arnica elektrikli süpürgeler, mükemmel çekiş güçleriyle temizliği kolay hale getiriyor. Vakumlu çekiş gücünün seviyesi, zemine göre ayarlanabiliyor ve haznesi kolayca temizlenebiliyor. 1000 W ile 2400 W güç aralığına sahip ürünlerine daima yenilerini ekleyen markanın en tercih edilen modelleri arasında Arnica Bora 7000, Bora 5000, Bora 4000, Tesla, Tesla Premium, Mila, Elektra, Damla, Terra Green, Terra Plus, Terra Premium ve Merlin bulunuyor.

Arnica Blender Modelleri

Süpürgeleri ile gönülleri fethetmeyi başaran Arnica, blender konusunda da oldukça iddialı. 600 W ile 1100 W değişen güç aralığı ile sunulan Arnica blender çeşitleri; çubuk, sürahi ve set olarak satılıyor. Markanın Arnica Lara, Master Cook, Master ve Vega adlarıyla anılan popüler blender modelleri bulunuyor.

Arnica Ütü Modelleri

Arnica, ütü ve ütü masası konusunda yenilikçi markalar arasında gösteriliyor. Özellikle Arnica Airboard akıllı ütü masası ile çok daha kullanışlı hale gelen Arnica ütüler, hem güçlü yapıları hem de yapışmaz tabanları ile rağbet görüyor. Arnica Violet, PufPuf Enamel ve Magma ise en sevilen modeller arasında yer alıyor.

Arnica Çaycı Modelleri

Türk mutfağının olmazsa olmazlarından olan çay, Arnica’nın çaycıları ile hızlıca hazırlanıyor ve her zaman sıcak kalıyor. Ayrıca Arnica, Bitkidem gibi modeller ile farklı tatları denemek isteyenlerin de imdadına yetişiyor. Arnica Demly, Arnica Chaydanlık ve Arnica Demly Pro gibi modeller ise çaycılar arasında en sevilen modeller arasında yer alıyor.

Arnica Baskül Modelleri

Kilosunu takip etmeyi sevenler, sporcular ya da hamileler tarafından sıklıkla tercih edilen Arnica Basküller, form durumunuzu takip etmenize yardımcı oluyor. Arnica dijital basküllerin yanı sıra mekanik baskül modelleri de sunuyor.

Geniş Servis Ağı

Ürettiği teknolojilerle hayatı kolaylaştıran Arnica, servis ağı ile kullanıcısına satış sonrasında da avantaj sağlıyor. Her türlü sorun için çözüm sunma odaklı Arnica yetkili servisleri sayesinde ürününüzü uzun yıllar kullanabilirsiniz. 300 farklı servis noktası ile neredeyse her sorunun üstesinden gelen Arnica marka ürünlere sahip olmak için akakce.com’a göz atmanız yeterli. Arnica ev aletleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, indirim ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.