Kanz Bebek Arabası

Kanz Bebek Arabası Fiyatları

28 farklı Kanz Bebek Arabası için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Kanz Bebek Arabaları

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıKanz
 • Taşıma Kapasitesi22 kg
 • Taşıma Kapasitesi25 kg
 • TürüTravel Sistem
 • TürüPuset
 • Ağırlık5.5 kg
 • Ağırlık5.9 kg
 • Yön SeçeneğiÇift Yönlü
 • Yön SeçeneğiTek Yönlü
 • Fiyatı0 - 3.000 TL
 • Fiyatı6.000 - 8.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıKanz
Fiyatı 0 - 3.000 TL 3.000 - 4.500 TL 4.500 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüYön SeçeneğiKemer TipiTaşıma KapasitesiAğırlıkAçık ÖlçüsüKapalı ÖlçüsüGövde MalzemesiKelime ile FiltreleÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (28)

Kanz Islak Mendil Kanz Oto Koltuğu Kanz Eğitici Oyuncak Kanz Park Yatak Kanz Ana Kucağı Kanz Mama Sandalyesi Kanz Beşik Kanz Yürüteç Kanz Bebek Güvenlik Gereci Kanz Bebek Bakım Örtüsü Kanz Kanguru Kanz Bebek Salıncağı

En Popüler Kanz Bebek Arabaları

Kanz Bebek Arabası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kanz Bebek Arabası hangileri?

Bugün Akakçe'de 28 farklı model arasında

En çok satan Kanz Bebek Arabası hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kanz Bebek Arabası:
 1. Kanz K-Go Travel Sistem Bebek Arabası
 2. Kanz S-GO Travel Sistem Bebek Arabası
 3. Kanz X-Go Plus Silver Travel Sistem Bebek Arabası
 4. Kanz Easygo Travel Sistem Bebek Arabası
 5. Kanz A-Go Bebek Arabası

Kanz Bebek Arabası

Ebeveyn dostu Kanz bebek arabası, güvenli ve konforlu şekilde açık havada yol almaya yardımcı olur. Çok yönlü kullanım desteği yaratan Kanz bebek arabası, farklı açılarla yararlanılmaya uygun şekilde geliştirilmiştir. Böylece oturma ünitesi kısmını daha dik ya da daha yatay hale getirerek Kanz bebek arabaları ile çocuğunuzu taşıyabilirsiniz. Öte yandan itme kolu yönünün değiştirilebildiği Kanz bebek arabası alternatifleri de bulunur. Böylece yolculuk boyunca çocuğunuzun yüzünün size dönük olmasını ya da sizin baktığınız yöne doğru olmasını sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak, ana kucağı ve oto koltuğu olarak kullanılmaya elverişli Kanz bebek arabası çeşitleri de beğeni toplayan seçenekler arasındadır. Seyahatleri daha kolay hale getiren Kanz bebek arabası çeşitleri, yolculuk sonrasında tek elinizle rahatça taşımanızı sağlar. Ergonomik tutma kolu yardımıyla kullanabileceğiniz Kanz bebek arabaları, ellerin kaymasını engeller. Aynı zamanda portbebe şeklinde kullanılabilen Kanz bebek arabası modelleri, işlevsel bir deneyim yaşamak isteyen anne babaların tercihleri arasında yer alır. Akakçe üzerinden birbirinden özel alternatifleri inceleyebilir, beklentilerinize uygun niteliklerle geliştirilmiş Kanz bebek arabası çeşitlerine erişebilirsiniz.

Kanz Bebek Arabası Modelleri

Dört tekerlekli olarak tasarlanan Kanz baston bebek arabası çeşitleri, farklı yönlere doğru rahatça sürüş gerçekleştirmenize imkân tanır. Tekerleklerinde fren desteğine de yer verilen Kanz bebek arabaları, eğimli noktalarda ürününüzü kolayca durdurmanıza yardımcı olur. Farklı zeminlere rahatlıkla uyum gösterebilen Kanz bebek arabası tekerlekleri, güvenli yolculuklar için oldukça elverişlidir. Tırtıklı desenlere sahip tekerlekler, zemine kolayca adapte olur ve kayma sorununu engeller. Öte yandan işlevsel özellikler de Kanz bebek arabası modellerinin fark yaratan detayları arasındadır. Bu özelliklerden olan tente desteği, çocuğunuzun güneşten, rüzgârdan ve yağışlardan korunması için geliştirilmiştir. Böylece farklı hava şartlarına kolayca uyum gösteren Kanz bebek arabaları ile rahatça yolculuk edilebilir. Tentesi kısa bir sürede açılıp kapatılabilen Kanz bebek arabası çeşitleri, hızlı ve güvenli bir kullanım için idealdir. Kullanıcı dostu özellikleri arasında gözetleme penceresine yer verilen Kanz bebek arabası alternatifleri de vardır. Bu özellik sayesinde çocuk yolculuk boyunca kolayca izlenerek, göz önünde tutulabilir.

Kanz Bebek Arabası Özellikleri

Alt sepet desteği ile kullanıcılarına yardımcı olan Kanz bebek arabaları, çok sayıda eşyayı yanınızda bulundurmanız için elverişlidir. Geniş alt sepet bölümü ile güven veren Kanz bebek arabası modelleri, bebek çantasını ve alışveriş poşetlerini yerleştirmek isteyen ebeveynlerin beğenisini kazanır. Bebek arabası aksesuarları da taşıyabileceğiniz ürünler arasında önemli bir yere sahiptir. Böylece yolculuk boyunca çocuğun eğlenmesi için çeşitli zilleri ve oyuncakları Kanz bebek arabası ile beraber taşınabilir. Kullanıcıların beğenisini kazanan gelişmiş özelliklere sahip bebek arabaları, pozitif geri bildirimler elde eder. Kanz bebek arabaları yorumları, kullanıcılardan aldıkları pozitif geri bildirimleri içerir. Hafif olmaları sayesinde de anne babaları memnun eden Kanz bebek arabası seçenekleri, kollarınızı yormadan çocuğunuzu taşımanıza yardımcı olur. Hafifliklerinin yanı sıra esnekleriyle de güven veren Kanz bebek arabaları modelleri, farklı yol koşullarına uyum gösterilmesini kolaylaştırır. Aşağıda bulunan maddelere göz atarak Kanz bebek arabası kullanımı esnasında özen gösterilmesi gereken bazı noktalar öğrenilebilir:

Kanz Bebek Arabası Kullanım Alanları Nelerdir?

Beton ve asfalt zeminlerde kullanılabilen Kanz bebek arabası modelleri, şehir yaşamında anne babaların işlerini kolaylaştırır. Aynı zamanda pikniklerde ve kırsal alanlarda da Kanz bebek arabası çeşitlerinden yararlanılabilir. Toprak ve çim zeminlere rahatlıkla uyum gösteren bu ürünler, güvenli bir şekilde yol alınması için dizayn edilmiştir. Gereksinimlerinize en uygun alternatifleri gözden geçirmeniz, beklentilerinizi karşılayacak ürünleri seçmenizi kolaylaştırır. Islak zeminlerde de kullanılabilen bebek arabaları, suya karşı dayanıklı tekerlekleri ile ebeveynlere güven verir. En ucuz Kanz bebek arabası opsiyonlarını inceleyerek ekonomik açıdan en uygun ürünlere kolaylıkla ulaşılabilir. Güneşli ve sıcak havalar için de ideal olan bebek arabaları, havadar yapılarıyla çocukların konforunu artırır. Solma sorununa karşı dayanıklı kumaşlardan yararlanılarak imal edilmiş olmaları sayesinde Kanz marka bebek arabaları yaz aylarında da güvenli bir şekilde kullanılabilir. Taşıma, sallanma ve yatış modları bulunan bebek arabaları, ihtiyaç doğrultusunda en uygun şekilde kullanılmasına yardımcı olur.

Kanz Bebek Arabası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşıma kapasiteleri açısından inceleyebileceğiniz Kanz bebek arabası modelleri, çocuğunuzun ağırlığına ve yaş grubuna uygun seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Öte yandan Kanz bebek arabası nasıl diye merak ediyorsanız ölçülerine de dikkat etmeniz gerekir. Bunun için en, boy, yükseklik değerlerini inceledikten sonra alternatif bebek arabaları arasından gereksinimlerinize cevap veren modelleri seçebilirsiniz. Kanz bebek arabası kullananlar tarafından öne çıkarılan emniyet kemeri detayı da oldukça önemlidir. Emniyet kemeri özelliklerini dikkatle inceledikten sonra Kanz bebek arabası seçenekleri arasından seçim yapılabilir. Sarsıntılara ve ani frenlemelere karşı çözüm üreten emniyet kemeri desteği, çocukların güvenliğinin korunmasına yardımcı olur. Süspansiyon özellikleri de Kanz bebek arabası seçiminde önemli noktalar arasında yer alır. Esneme özelliği ile çocukların konforunu koruyan Kanz bebek arabası süspansiyon teknolojisi, daha keyifli bir yolculuk için idealdir. Çocukların konforunu ev ortamında korumak için bebek salıncağı da kullanılabilir. Bebek salıncağı fiyatları bakımından inceleyebileceğiniz alternatifler, bütçenize uygun niteliklere sahip ürünlere kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olur.

Kanz Bebek Arabası Fiyatları

Bütçe dostu Kanz bebek arabası fiyatları sayesinde ekonomik açıdan beklentilere cevap verecek alternatiflere erişilmesi kolaylaşır. Bu sayede bütçenizi aşmadan ulaşabileceğiniz opsiyonları ayrıntılı bir biçimde gözden geçirip seçim yapabilirsiniz. Kanz bebek arabası modelleri ve fiyatları oldukça zengin bir seçenek alanı yarattığı için en ucuz olanlara ulaşılması daha kolay hale gelir. Teknik özelliklerine bağlı olarak fiyat seviyeleri değişebilen bebek arabaları, işlevleri açısından beklentilerinize uygun olanları tercih etmenize yardımcı olur. Uzun ömürlü bir kullanıma imkân tanıyan bebek arabaları, fiyat listesi yardımıyla incelenebilir. Bu alternatifler için fiyat karşılaştırması yaparak, uygun seçimler yapılabilir. Travel sistem bebek arabalarının ana kucağı ve oto koltuğu şeklinde kullanılabilir olması, bir ürün üzerinden birçok özelliğe ulaşılmasını sağlar. Uygun fiyat avantajlarını gözden kaçırmamak için seçenekleri inceleyebilir, bütçenize uyum sağlayan bebek arabalarından birini seçebilirsiniz. Tekerleklerinin 360 derecelik bir açıyla kullanılabilmesi sayesinde ebeveynlere konfor kazandıran bebek arabaları da bulunur. Böylece dar ve zor yollarda rahatça ilerleyerek seyahat etmek mümkün hale gelir. Akakçe üzerinden inceleyebileceğiniz birbirinden kullanışlı ürünler, çocuğunuza ve size uygun seçimler yapmanıza yardımcı olur.