Bebek Banyo Oturağı

Bebek Banyo Oturağı Fiyatları

178 farklı Bebek Banyo Oturağı için fiyatlar listeleniyor.

Babyjem Bebek Banyo Oturağı Dolu Bebek Banyo Oturağı EleleLife Bebek Banyo Oturağı Baby&Plus Bebek Banyo Oturağı Flosoft Bebek Banyo Oturağı Okbaby Bebek Banyo Oturağı

Fiyatı Düşen Bebek Banyo Oturakları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Bebek Banyo Oturakları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

Bebek Küvet Filesi Bebek Banyo Süngeri Bebek Küvet Standı Maşrapa Bebek Küvet Süngeri Islak Mendil Bebek Şampuanı Pişik Kremi Bebek Deterjanı Babyjem Bebek Banyo Oturağı Dolu Bebek Banyo Oturağı EleleLife Bebek Banyo Oturağı

En Çok Karşılaştırılan Bebek Banyo Oturakları

Bebek Banyo Oturağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Bebek Banyo Oturağı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Bebek Banyo Oturakları hangileri?

Bugün Akakçe'de 178 farklı model arasında

En çok satan Bebek Banyo Oturakları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bebek Banyo Oturağı:
  1. Babyjem Önden Açılır Banyo ve Mama Oturağı
  2. Babyjem Önden Açılır Banyo ve Mama Oturağı Gri
  3. Dolu Vantuzlu Bebek Banyo Oturağı 7152
  4. EleleLife 2 in 1 Vakum Bebek Banyo ve Mama Oturağı
  5. Babyjem Önden Açılır Banyo ve Mama Oturağı Siyah

Bebek Banyo Oturağı

Bebeklere düzenli banyo yaptırmak bebeğin hassas cildini ve sağlığını korumak için büyük önem arz eder. Tek başınıza bebeğinizi yıkamak ise birçok açıdan zorlayıcı ve riskli olabilir. Bu riskleri ortadan kaldırmak, çocukları hijyenik ve zahmetsiz bir şekilde yıkamak için bebek banyo oturağı modellerini tercih edebilirsiniz. Küvette ya da duşakabinlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlerin farklı yaş grupları için özel üretilmiş modelleri mevcuttur. Zengin ürün yelpazesi içinde oturabilen ya da henüz oturmaya başlamamış çocukları yatar pozisyonda yıkayabilmeyi mümkün kılan farklı seçenekler öne çıkar. Modeller tasarlanırken her türlü detay güvenlik sağlamak adına dikkate alınır. Birçok farklı marka ve model arasından çocuğunuzun ihtiyaçları ile sizin beklentilerinize uygun bebek banyo oturağını kolaylıkla seçebilirsiniz. Bebek yıkama oturağı çeşitleri renkli ve eğlenceli tasarımlara da sahiptir. Bu sayede çocuğunuzu yıkamak eğlenceli ve zahmetsiz bir aktivite halini alır. Farklı tasarımlara sahip bebek banyo oturağı modellerini ve fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz.

Bebek Banyo Oturağı Çeşitleri

Bebek banyo oturağı çeşitleri üretilirken çocukların yaşları ve kabiliyetleri göz önünde bulundurularak tasarımlar yapılır. Ürünler arasında çocuğunuz ve kendiniz için rahatlık sağlayan özelliklere sahip modelleri kolayca bulabilirsiniz. Bazı modeller 6 aydan küçük ve oturma becerisini henüz kazanamamış bebekler için güvenli bir seçenek sunar. Hafif yatar pozisyonda bebeğinizi yıkayabileceğiniz bu ürün, kaydırmaz tabanı sayesinde sabun ya da şampuan gibi temizleyicilerin yaratabileceği riskleri ortadan kaldırır. Herhangi bir yardımcıya ihtiyaç duymadan istediğiniz zaman çocuğunuzu tek başınıza yıkayabilmeniz bu bebek banyo oturağı sayesinde mümkün hale gelir. Bebek küveti oturağı çeşitleri arasında çocukların oturur pozisyonda yıkanabilmelerini sağlayan modeller de yer alır. 6 aydan büyük bebekler için tavsiye edilen bu modelleri sadece banyoda değil, çocuğunuza mama yedirirken de kullanabilirsiniz. Destekleri sayesinde bel ve göğüs çevresinden sıkıca kavrayan bu ürünleri küvet ya da duşakabin gibi riskli mekanlarda güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz. Bebek duş oturağı modellerini ise duşakabin gibi yerlerde ya da fayans yüzeylerde kaymadan kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bebek küvet içi oturak çeşitleri de güvenli olmasının yanında çocuğunuzu rahtalıkla yıkamanıza imkan tanır. Banyo oturağı bebek çeşitleri hem sizin hem de çocuğunuzun hayatını kolaylaştıran vazgeçilmez anne - bebek ürünleri arasında yer alır.

Bebek Banyo Oturağı Özellikleri

Banyo oturağı bebekler için tasarlanırken konfor, rahatlık ve güvenlik sağlamak için çeşitli özelliklerle donatılır. Düşme ya da devrilme gibi durumları engellemek için ürünlere koruma bariyerleri eklenir. Sıkıca kavrayan bu modeller sayesinde yıkama esnasında ellerinizi özgürce kullanarak tam bir hijyen sağlayabilirsiniz. Önden açılır bebek banyo oturağı çeşitlerinde bulunan koruma destekleri kolayca açılarak çocukların oturağa rahatlıkla yerleştirilmesini mümkün kılar. Çocuğunuzu oturttuktan sonra bariyerleri kapatarak güvenli bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bebek banyo oturağı çeşitlerinde bariyerler özel kilit mekanizması sayesinde siz istemeden açılarak riskli durumlar oluşturmaz. Bebek banyo oturak çeşitlerinde kullanılan diğer bir güvenlik önlemi ise kaydırmaz tabanlardır. Vakumlu bebek banyo oturağı zemine sıkıca tutunarak ıslak ya da kaygan zeminlerde bile güvenlik sağlar. Vakumların yüzeye tam yapışması için kullanılacak zeminin kuru ve temiz olmasına dikkat etmek gerekir. Bu şekilde vakum yardımıyla yüzeye sabitlenen oturaklar daha sonrasında sudan ya da sabundan etkilenerek yerinden hareket etmez. Ürünlerin tabanları gibi yüzeyleri de kaydırmaz özelliğe sahiptir. Özellikle yatar pozisyonda çocuğunuzu yıkamak için tercih edebileceğiniz modellerde bulunan bu özellik yıkama esnasında düşme vb. tehlikeli durumların yaşanmasını engeller. Delikli yapıya sahip olan bebek banyo oturağı çeşitleri suyun, sabunun ya da şampuanın yüzeyde birikmeden akmasını sağlar. Bu şekilde bebeğinizi kirlenmiş suyla temas ettirmeden yıkayabilirsiniz. Çocuğunuzun hassas gözlerinin su ve şampuanla temas ederek yanmaması için de bebek banyo şapkası çeşitlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.

Bebek Banyo Oturağı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bebekleri yalnız yıkamak zahmetli ve riskli bir iştir. Özellikle tek başına iken bir yandan bebeğinizi sıkıca tutmak bir yandan da düzgün bir şekilde yıkamak imkansız bir hale gelir. Bunun için birilerinin yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bebek yıkamak için oturak modellerini tercih ederek bu sorunlarla uğraşmaktan kurtulabilirsiniz. Çocuğunuzu kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan, düşürme korkusu olmadan kolaylıkla tek başınıza yıkayabilirsiniz. Bebek banyo oturakları ebeveynlere hareket özgürlüğü de tanır. Çocuklar oturaklara yerleştirildiğinde kaydırmaz yüzey ya da destek bariyerleri sayesinde sabit kalır. Bu şekilde istediğiniz gibi bebeğinizi şampuanlayabilir, suyun sıcaklığını kolaylıkla ayarlayarak durulayabilirsiniz. Yıkama işlemi bittikten sonra ürünleri temizlemek oldukça kolaydır. Modelleri sadece sabun ve suyla yıkayarak temizleyebilirsiniz. Temiz bir bez ya da havluyla kurulayarak da bir sonraki yıkama için saklayabilirsiniz. Bebekler için banyo oturağı modelleri üretilirken zararlı maddeler kullanılmaz. Kanserojen maddeler içermeyen bebek banyo oturağı seçeneklerinin bazılarını aynı zamanda banyo dışında da kullanabilirsiniz. Çocuğunuz mama yerken ya da oyun oynarken bu ürünler ile son derece güvenli ve konforlu olur.

Güvenli Kullanım İmkanı Sunan Bebek Banyo Oturağı

Çocuklara hijyen ve düzenli banyo yapma alışkanlığı kazandırmak için küçük yaşlardan itibaren suya ve şampuana alışmalarını sağlamak gerekir. Banyo esnasında uygun ürünler kullanmamak yıkanmayı eziyet haline dönüştürebilir ve olası kazalara da sebep olabilir. Bebek banyo oturağı çeşitleri konfor sunmak üzere ergonomik bir şekilde dizayn edilir. Bu ürünler sadece ebeveynlere değil, çocuklara da rahat hareket etme olanağı sunar. Ürünlerde kullanılan destekler çocuk ne kadar hareketli olursa olsun düşme ya da devrilme gibi durumların yaşanmaması için tam bir koruma sağlar. Banyo oturak bebek modellerinde bulunan özellikler ebeveynler için de rahatlık ve konfor sunar. Ağırlığını taşımak durumunda kalmadan zahmetsiz ve güvenli bir şekilde çocuğunuza banyo yaptırabilirsiniz. Ürünlerin temizlenmesi gibi saklanması da kolay ve pratiktir. Kompakt tasarımlarıyla dikkat çeken katlanabilir modeller kolay depolama imkanı sunarak hayatı kolaylaştırır. Bebek banyo küvet oturağı modellerinde çocukların ilgisini ve merakını çeken eğlenceli tasarım unsurları da yer alır. Canlı ve parlak renklerden oluşan modellere eklenen dönebilen oyuncaklar siz yıkama işlemini gerçekleştirirken çocuğunuzun da oyun oynamasını sağlar. Dolayısıyla yıkanmak çocuklar için can sıkıcı bir iş olmaktan çıkarak eğlenceli hale gelir. Çocuğunuz için seçeceğiniz şampuanlar da banyo yapmayı daha kolay kılar. Göz yakmayan, zararlı kimyasallar bulundurmayan bebek şampuanı markaları ve çeşitlerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Bebek Banyo Oturağı Seçenekleri Akakçe’de

Bebek için banyo oturağı satın alırken birtakım hususlara dikkat edilmesi gerekir. Seçilen modelin çocuğun yaşına ve kabiliyetlerine uygun olması başta gelen hususlar arasında yer alır. Banyo bebek oturağı modelleri oturabilen çocuklar gibi henüz oturmaya başlamamış 6 aydan küçük bebekleri yıkamak için de alternatif ürünler barındırır. Ürün tasarımlarında yer alan detaylar çocukların hassas cildini tahriş etmeyen özellikte olmalıdır. Kenarları keskin hatlardan değil, yumuşak ve yuvarlak yüzeylerden oluşan ürünleri tercih etmek bu açıdan önemlidir. Modelin genişliği çocuğu sıkmadan kavrayacak ve rahat etmesini sağlayacak şekilde seçilmelidir. Eğer ilk kez bebek banyo oturağı satın alıyorsanız bebek banyo oturağı kullananlar tarafından yapılan yorumlardan faydalanabilirsiniz. Ürünleri satın alan ebeveynlerin tecrübelerinin yer aldığı yorumlar sayesinde seçeceğiniz model ve marka hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürün çeşitliliğiyle beraber farklı fiyat seçeneklerine ulaşmanız da mümkündür. Bebek banyo oturağı en ucuz modellerine sahip olmak için bütçenize göre belirlediğiniz fiyat aralığını seçerek Akakçe üzerinden arama yapabilirsiniz. Listelenen ürünler arasından beğendiklerinizi evinizin rahatlığında kolayca satın alabilirsiniz.