Bebek Şifonyer

Bebek Şifonyer Fiyatları

36 farklı Bebek Şifonyer için fiyatlar listeleniyor.

Baby Darling Bebek Şifonyer Rabi Bebek Şifonyer Babyhope Bebek Şifonyer Selena Bebek Şifonyer

Piyasaya Göre Ucuz Bebek Şifonyerleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası

Bebek Odası Kapı Süsü Bebek Pike Takımı Bebek Odası Halısı Çamaşır Torbası Boy Cetveli Bebek Çarşafı Bebek Odası Perdesi Bebek Bezi Blok Oyuncak Baby Darling Bebek Şifonyer Rabi Bebek Şifonyer Babyhope Bebek Şifonyer

Bebek Şifonyer Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Bebek Şifonyerleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bebek Şifonyer:
  1. Baby Darling Sansa Şifonyer
  2. Baby Darling Pearl Şifonyer
  3. Rabi Masal Mini Şifonyer, Beyaz
  4. Baby Darling Diamond Şifonyer
  5. Montessori Şifonyer, Dolce Montessori Bebek Odası Şifonyer

Bebek Odası Şifonyer

Bebek odası şifonyer çeşitleri ebeveynler tarafından özenle seçilir. Bebek odası şifonyerler güvenli ve kaliteli malzemelerden imal edilir. Bebek sağlığına uygun materyallerden üretiliyor olması ebeveynlerin tercih yapmasını kolaylaştırır. Çocukların kıyafetlerini, oyuncaklarını ve daha pek çok eşyasını depolamak için çok amaçlı bebek odası şifonyer tasarımları yapılır. Doğal ahşap çeşitleri bu tarz mobilyalarda sıklıkla kullanılan temel malzemedir. Beyaz, ceviz, kestane tonları bebek şifonyer çeşitlerinde görülebilir. Bebek odası şifonyer dekoratif işlemeler ve farklı desenlerle hazırlanır. Bu sayede ürünlerin sadece depolama özelliklerinden değil aynı zamanda dekoratif yanlarından da faydalanabilirsiniz. Bebek odası şifonyer oda takımları ile ya da ayrıca temin edilebilir. Üreticilerin uzun ömürlü ve güvenli tasarımlarına ulaşmak için Akakçe üzerinden şifonyer karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bebek Odası Şifonyer Modelleri

Bebek odası için şifonyer seçecek olan ebeveynler birçok seçenekle karşılaşır. Bunlar arasından seçim yaparken beklentilerinize en uygun bebek odası şifonyer modelini seçmeniz gerekir. Uzun ömürlü kullanım amacıyla alınan bebek şifonyerler dolaplı, çekmeceli ya da minderli olabilir. Üst tarafı minderli olan bebek odası şifonyer tasarımları ürünü bebek bakım ünitesi olarak kullanma imkânı sunar. Çocuğunuzun bezini değiştirmek ve kıyafetlerini giydirmek için şifonyeri kullanabilirsiniz. Alt tarafında yer alan bölmelere oyuncak, kıyafet, bebek bezi gibi eşyalar yerleştirilebilir. Bebek odası şifonyer modelleri arasında çekmeceli olanlarsa çocuklarınızın ulaşmasını istemediğiniz eşyaları muhafaza etmek için idealdir. Çekmece karıştırmalarını önlemek için çekmece ve dolap kilitlerinden yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak raflı bebek şifonyer çeşitleri üretilir. Raf sistemi hikâye kitapları, aksesuarlar, çeşitli objeler için sergileme alanı sunar.

Bebek için şifonyer modelleri seçerken öncü markaların tasarımlarına göz atılabilir. Pastel tonlar, açık renkler ve neşeli tasarımlar çocuğunuzun odasını daha dekoratif yapar. Bebek odaları için önemli olan dinginliği sağlamak adına açık tonlar bebek odası şifonyer tasarımlarında kullanılır. Bunun yanında çok amaçlı ürünler ebeveynlere cazip gelebilir. Bebek odası gardrop şifonyer çok amaçlı kullanılan tasarımlardan biridir. Kapaklı dolaplar sayesinde bebeğinizin bütün kıyafetlerini yerleştirip, özenle muhafaza etmeniz mümkündür. Bebek odası için şifonyer modelleri içinde büyük yer kaplayan kapaklı şifonyerler dolap görünümdedir. Bebek odası dolap şifonyer özellikle giysiler için ideal seçenekler arasında yer alır. Çocuğunuz odasına uygun bebek odası şifonyer çeşitleri arasından seçim yaparak dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

En Kullanışlı Bebek Odası Şifonyerleri

Şifonyer tasarımları kullanışlı yönleriyle ön plana çıkar. Çok amaçlı bebek odası şifonyer çeşitleri ebeveynlerin rahat hareket etmesi amacıyla tasarlanır. Çekmeceler, dolaplar, raflar ve daha pek çok detay sayesinde bebek odası şifonyer modelleri kullanışlı hale gelir. Bunun yanında üst tarafı minderli ya da bebeklerin altını değiştirmeye uygun şekilde tasarlanan ürünler bulunur. Bu şifonyerler sayesinde yeni doğan bakımını en iyi şekilde yapabilir, bebeğinize bakım verirken ihtiyaç duyduğunuz her şeyi elinizin altında bulabilirsiniz. Bebek gardrop ve şifonyer en kullanışlı tasarımlar arasında yer alır. Bunun yanında aynalı olanları da tercih edebilirsiniz. Aynalı bebek odası şifonyer bebeklerin büyüdükten sonra bile kullanabileceği modellerdir. Kullanışlı ve şık yapıları sayesinde uzun ömürlü bu tasarımları ilerleyen yıllarda kullanmanız mümkün olur.

Dekoratif Bebek Odası Şifonyer Seçenekleri

Şifonyer bebek odasında hem kullanışlı hem de dekoratif olan bir mobilya çeşidi olarak yer alır. Dolap, yatak ve diğer bütün eşyalar ile uyum sağlayarak odanın daha bütünsel görünmesine yardımcı olur. Dekoratif bebek odası şifonyer çeşitleri sayesinde çocuğunuzun odasını farklı stillerde dizayn etmeniz mümkündür. Açık renklerin ve doğal desenlerin hâkim olduğu odalar bebekler için tercih edilebilir. Bunun için bebek şifonyer gri ya da toz pembe, bebe mavisi, su yeşili gibi soft renklerle hazırlanır. Dekoratif bebek odası şifonyerler arasında hazeran desenler, masif renkler ve jüt kumaşlar oldukça popülerdir. Doğal izlenim veren bu tasarımları daha sakin bir ortam yaratmak amacıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanında ahşap bebek şifonyer tasarımları ilgi uyandırır. Kız ve erkek bebeklere özel olarak tasarlanan şifonyerler haricinde unisex olanlar da mevcuttur.

Dekoratif şifonyerler odanın genel havasına göre seçilebilir. Birçok ebeveyn bebek odası şifonyer seçerken renkli tasarımlar kullanır. Bunun için çeşitli animasyon ve çizgi film kahramanlarının yer aldığı bebek odası şifonyer çeşitlerine odalarda yer verilir. Kızlar için Disney prensesleri, pembe tonları ve parlak desenler ön plana çıkarken erkek bebek şifonyer temaları arasında süper kahramanlar bulunur. Dekoratif şifonyerler klasik dikdörtgen modellerin dışında oval formda olabilir. Ayrıca hem çekmece hem de dolap fonksiyonlarının dekoratif şekilde bir arada olduğu bebek odası şifonyer çeşitleri de oldukça ilgi görür. Asimetrik kesim çekmeceler, estetik kulplu dolaplar bebek odalarını güzelleştirebilir. Evin her tarafında olduğu gibi çocuğunuzun odasında da bir stil oluşturmanız mümkündür. Bunun için seçeceğiniz bebek odası şifonyer modern çizgiler taşıyabilir. Ayrıca avangart bebek odaları ve İskandinav stiller de şifonyerler için geçerlidir. Bundan dolayı bebeğiniz için bütün mobilyaları tek bir stile uygun seçerek yatak odasını tamamlayabilirsiniz.

Bebek Odasına Şifonyer Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekler için şifonyer seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bunlar hem bebeklerin hem de ebeveynlerin üründen maksimum düzeyde yararlanmalarını sağlar. Bebek şifonyer modelleri genellikle birbirine benzese de bazı yönlerden ayrılır. Bundan dolayı bebek odası şifonyer seçimi yaparken şu adımlara dikkat edilmelidir:

Bebek Odası Şifonyer Fiyatları

Bebek odası şifonyer fiyatları tasarım özelliklerine göre değişir. Kullanışlı ve pratik bir şekilde tasarlanan ürünler ebeveynlere kolay kullanım imkânı sunar. Bebek dolap şifonyer bunlardan biridir. Bundan dolayı dolap kapakları olan şifonyerler ile çekmeceliler arasında fiyat farkı oluşabilir. Bebek odası şifonyer modelleri ve fiyatları ürünü tasarlayan markaya göre değişiklik gösterir. Sektörde öncü olan firmaların tasarımları diğerlerinden farklı fiyatlara sahiptir. Bu durum gardırop, mama sandalyesi gibi diğer bebek ürünlerinde de geçerlidir. Bebek şifonyer fiyatları ürünün yapımında kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Mobilya yapımında olduğu gibi şifonyer için çeşitli ağaçlar kullanılır. Bunun haricinde MDF veya sunta gibi yapı malzemelerinden bebek odası şifonyer tasarlanır. Bundan dolayı aradığınız ürünün kalitesine dikkat etmenizde fayda vardır. Bebek odası dekorasyonunda en belirgin parçalardan biri olan bebek şifonyer en ucuz fiyatlarla Akakçe üzerinden karşılaştırma yaparak bulunabilir.