Ikea Beşik

Ikea Beşik Fiyatları

2 farklı Ikea Beşik için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Convers Beşik Chicco Beşik Huggy Beşik Polly Baby Beşik Temosan Beşik Moje Beşik

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 60x120 cm70x130 cm70x140 cmAnne YanıKaryolaSallananAhşapMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: IKEA Kaydet

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası IKEA Türü

Bebek ArabalarıPark YatakOyuncak DolabıBebek YatağıBebek BattaniyesiBebek Uyku SetiBebek Nevresim TakımıBebek HamağıBebek Odası TakımıConvers BeşikChicco BeşikHuggy Beşik

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Ikea Beşik Yorumları ve Önerileri

Ikea Beşik Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Ikea Beşik hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 2 farklı Ikea Beşik:
  1. IKEA SUNDVIK bebek karyolası, beyaz
  2. IKEA Ikea Vikare Yatak Karyola Bariyer 7.5x90 Cm Parmaklık Çocuk Bebek

Ikea Beşik

Ebeveynler tarafından bebekler henüz dünyaya gelmeden alınan ürünler arasında yer alan bebek beşikleri pek çok farklı marka tarafından çeşitli özellikler ile tasarlanır. Anne ve babaların en çok tercih ettiği markalardan olan Ikea, bebek beşikleri arasında birçok farklı seçeneği satışa sunar. Ikea beşik çeşitleri, hem kullanım hem de materyal konusunda birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Ikea beşik ahşap seçenekler, sıklıkla tercih edilir. Ikea ahşap beşik modelleri, modern tasarımları ve fonksiyonel kullanımları ile ebeveynlere büyük kolaylık sağlar. Beşik Ikea alternatifleri arasında sallanan, büyüyen ya da asansörlü seçenekleri olan, bebeğin ileriki yaşlarında da kullanabileceği birbirinden şık seçenekler bulunur. Akakçe aracılığı ile bebek odası dekorasyon ürünlerini inceleyerek Ikea beşik modellerine uygun aksesuarlar satın alabilirsiniz.

Anne Yanı Ikea Beşik Modelleri

Dünyaya gözlerini henüz açan bebeklerin ihtiyaçlarının ve öz bakımının hızlı bir şekilde karşılanması büyük önem taşır. Doğumdan sonra kısa aralıklar ile beslenmesi gereken bebekler için ideal bir seçenek olan Ikea anne yanı beşik alternatifleri, annelerin yükünü önemli ölçüde hafifletir. Bebeğin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda dinlenmesi ve enerji toplaması gereken anneler, anne yanı bebek beşiği sayesinde yataktan çıkmadan bebeği besleyebilir ya da temizlik işlemlerini yapabilir. Çeşitli ölçülere sahip olan Ikea beşik modelleri arasından yatak odanız için uygun olanı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kaliteli materyaller kullanılarak hazırlanan anne yanı Ikea beşik çeşitleri, bebek ideal yaş aralığına gelene kadar kullanılabilir. Bebeğin doğumdan sonra dünyadaki ilk günlerinde kendini daha huzurlu ve güvende hissetmesi için Ikea anne yanı beşik alternatifleri tercih edilebilir.

Büyüyen Ikea Beşik Çeşitleri

Doğumdan sonra uzun süreli bir kullanım sağlamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Ikea büyüyen beşik modelleri, pek çok kişinin beğenisini kazanır. Fonksiyonel bir kullanıma sahip olan Ikea beşik, bebek hem küçükken hem de büyüdüğünde tercih edilebilir. Ikea bebek beşiği seçenekleri arasında yer alan büyüyen alternatifler, ilk aşamada anne yanı olarak yatak odasında tercih edillebilirken sonrasında ise bebeğin odasına yerleştirilebilir. Ikea beşik yorumları incelendiğinde ebeveynlerin büyüyen modellerden memnun olduğu görülür. Büyüyen beşiğin bir diğer avantajı ise bebeğin yürüme döneminde beşiğe inip çıkabilmesidir. Çok fazla yüksek olmayan büyüyen Ikea beşik, bebeğin özgürce hareket etmesine olanak sağlar. Büyüyen alternatifler arasında yer alan komidinli Ikea beşik modelleri, fonksiyonel kullanımları sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Bebek ideal yaş aralığına ulaşınca komidinler gövdeden ayrılarak baza olarak kullanılabilir.

Dayanıklı ve Fonksiyonel Ikea Beşikler

Ikea beşikleri fonksiyonel kullanımları ve dayanıklı materyalleri ile beğeni kazanır. Özellikle uykuya zor geçen bebekler için tasarlanan Ikea sallanan beşik ve Ikea hamak beşik, bebeklerin daha kolay uyumalarına yardımcı olur. Ebeveynleri ayakta sallama zahmetinden kurtaran tasarımlar, pratik ve fonksiyonel kullanım vadeder. Markanın sıkça tercih edilen bir diğer modeli ise ikiz bebekler için tasarlanan Ikea beşik seçenekleridir. İkiz bebekler için ideal ölçülere ve özelliklere sahip olan Ikea ikiz bebek beşikleri, aileleri iki farklı ürün satın alma durumundan kurtarır. Geniş ve ferah bir kullanıma sahip olan ikiz bebek yatakları, her iki bebeğin de konforlu ve rahat bir şekilde uyumasına olanak sağlar. Ikea beşik kurulumu son derece pratik ve kolay olduğundan ebeveynler bu işlemi tek başına ya da yardım alarak gerçekleştirebilir.

Ikea Beşik Kaç Yaşına Kadar Kullanılır?

Doğum öncesi hazır olması gereken bebek mobilyalarının başında yer alan Ikea beşik seçenekleri birçok farklı modelde tasarlanır. Ürünü satın alırken merak edilen sorulardan biri de modellerin ne kadar süre kullanılabildiğidir. Ikea beşik modelleri birbirinden farklı ölçülere sahip olduğundan kullanım süresi de farklılık gösterir. Ikea beşik ölçüleri standart olan seçenekler, bebeğin yaş aralığına göre tercih edildiğinden kullanım süreleri diğer alternatiflere göre daha kısadır. Ikea çeşitleri arasında yer alan Ikea asansörlü beşik, bebeğin uzun süre kullanabileceği bir tasarımdır. Kademeli beşik Ikea seçenekleri, bebek büyüdükçe kademesinin beşiğin alt tarafına doğru azaltılması sayesinde daha uzun kullanım vadeder. Kademeli olan Ikea beşik, hareketlenen bebeklerin yüksekten düşme riskini minimize eder. Ikea bebek beşiği kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek, satın almayı düşündüğünüz seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Ikea Beşik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yenidoğan bebeklerin uzun süre vakit geçirdikleri beşiklerin konforlu ve rahat olması büyük önem taşır. Ebeveynler için önemli konulardan biri olan Ikea beşik seçiminde dikkat edilebilecek noktalar vardır. Ikea bebek beşiği satın alırken göz önünde bulundurulması gerekenler şunlardır:

Ikea Beşik Fiyatları

Ikea bebek beşik fiyatları ürünlerin tasarımına, modeline ve kalitesine göre farklılık gösterir. Ikea beşik fiyatlarının farklı fiyatlandırılmasında etkili olan bir diğer unsur ise tasarımların ölçüleridir. Geniş ve daha büyük ölçülere sahip olan ürünler, uzun süreli kullanım sağlaması sayesinde sık bir şekilde tercih edilir. Ikea beşik fiyatları ideal aralıklarda yer aldığından pek çok farklı bütçeye hitap eder. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Ikea çeşitleri arasında sallanan, asansörlü, kademeli, büyüyen ya da sepet gibi pek çok farklı özelliğe sahip alternatif bulabilirsiniz. Ikea beşik modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Akakçe üzerinden inceleme yapabilirsiniz. Bebek odasının bir diğer olmazsa olmaz parçası gardıroptur. İhtiyaç dahilinde Ikea beşik ile uyumlu bebek odası gardırop seçeneklerine göz atarak beklentilerinizi karşılayan tasarımları kolayca sipariş verebilirsiniz.