Bisiklet Çantası

Bisiklet Çantası Fiyatları

1.205 farklı Bisiklet Çantası için fiyatlar listeleniyor.

Procycle Bisiklet Çantası Deuter Bisiklet Çantası Fortem Bisiklet Çantası Tex Bisiklet Çantası Gbmotion Bisiklet Çantası Scott Bisiklet Çantası

Fiyatı Düşen Bisiklet Çantaları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Bisiklet Çantaları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü Göster
Temizle Ürünleri Gör (1.205)

Bisiklet Farı Bisiklet Brandası Bisiklet Aynası Bisiklet Sepeti Bisiklet Çakarı Bisiklet Arka Bagajı Bisiklet Hız Göstergesi Bisiklet Duvar Askısı Bisiklet Stop Lambası Procycle Bisiklet Çantası Deuter Bisiklet Çantası Fortem Bisiklet Çantası

Bisiklet Çantası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Bisiklet Çantaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.205 farklı model arasında

En çok satan Bisiklet Çantaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Bisiklet Çantası:
  1. Procycle PC-415 35 lt Heybeli Arka Bagaj Çanta
  2. Bisiklet Çok Amaçlı Heybe Çanta Kadro Üstü Telefon Tutuculu - Siyah
  3. Forte Gt 60 L Bisiklet Arka Bagaj Üstü Tur Heybe Çanta
  4. Matara Hazneli 6 Litre Bisiklet Bagaj Tur Çantası umaş Bisiklet Bagaj üstü çanta GRİ
  5. West Biking West Bisiklet Elektrikli Bisiklet Arka Koltuk Sürüş Çantası Dağ Bisikleti Binicilik Su Geçirmez Depolama Çantası Siyah -

Bisiklet Çantası

Bisiklet çantası, küçük bir tamir setinden tam donanımlı kamp malzemelerine kadar yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımanızı kolaylaştırır. Bisiklet bagaj çantası, bisiklet cep telefonu çantası ve bisiklet seyahat çantası gibi seçenekler de; gidon ve kadro üstüne ya da seleye takılarak pratik bir kullanım çözümü sunarlar. Bu ürünleri, eşyaların yanı sıra bisikletin kendisini de bir yerden başka bir yere götürmek için kullanabilirsiniz. Katlanır ya da elektrikli bisiklet çantası gibi ürünler, aracınızı korumaya ve güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. Sürüş deneyimini geliştiren ve eşyalarınıza hızlı erişim olanağı sunan en iyi bisiklet gövde çantası çeşitlerini ve bisiklet aksesuarlarını Akakçe’de bulabilirsiniz.

Geniş Hacimli Arka Bisiklet Çantası Modelleri

Bisiklet çantası arkaya yada öne takılabilen çok çeşitli modellerle satışa sunulur. Bisiklet kamp çantası olarak en popüler modellerden biri olan heybe tipi çantalar, günlük ihtiyaçlarınızı, kıyafetlerinizi ve kamp malzemelerinizi şehir içi gezintilerinde ve uzun mesafeli turlarda taşımak için idealdir. Geniş saklama alanı ve hava koşullarına karşı koruma gibi önemli avantajlara sahiptir. Çantalar genellikle yaylı kancalar, klipsler veya esnek kayış sistemi kullanılarak aracın taşıyıcı iskelet sistemine takılır. Heybeden daha küçük ancak sele çantasından daha büyük bir çantaya ihtiyacınız olduğunda, bisiklet çantası tavsiyelerinde övgü ile bahsedilen bisiklet arka bagaj çantası en iyi seçimdir.
Bagaj tipi bisiklet malzeme çantası, heybe tipi bisiklet bagajı çantasından daha küçüktür ancak birkaç giysi, temel aletler ve tek öğünlük yemekler gibi eşyalar için ideal hacme sahiptir. Çoğu modelde taban alanını güçlendirmek ve çantanın şeklini korumak için plastik tabakalar bulunur. Bisiklet ön bagaj çantası olarak tasarlanan modeller, tipik olarak çok sayıda cep saklama alanıyla tasarlanır. Markasına ve modeline göre bisiklet port bagaj çantası seçenekleri, entegre yağmurluk gibi kullanışlı aksesuar seçenekleri de sunar. Bisiklet sele çantası çeşitleri, selenin altına yerleştirebileceğiniz pratik çantalardır. Bunun yanı sıra bisiklet alet çantası; yedek tüpler, ve yama kitleri gibi küçük eşyaları taşımak için idealdir. Daha geniş iç hacme sahip olan büyük bisiklet çantası modelleri ise, birkaç ekstra parça daha taşıyabilir.

Sık Kullanılan Eşyalar İçin Ön Bisiklet Çantası

Bisiklet çantaları, aracın gidon ve kadro gibi ön bölümlerine takılabilecek, daha küçük hacme sahip kullanışlı modellere de sahiptir. Bisiklet kadro çantası modelleri; yiyecekleri, telefonları ve benzeri küçük araçları kolayca erişilebilecek bir yerde saklamak için idealdir. Bisiklet suluk çantası gibi kadro çantalarının çoğu aracın üst borusuna takılır ve temel malzemelere kolayca erişebilmeniz için ideal şekilde boyutlandırılır. Kadro üstü bisiklet çantası modellerinden farklı olarak; alt ve üst borular boyunca takılan üçgen bisiklet çantası modelleri, bisiklet tamir çantası olarak da kullanışlıdır.
Bisiklet ön çantası olarak tasarlanan gidon çantası modelleri; cep telefonu, suluk, gözlük, atıştırmalık ve güneş kremi gibi sık kullanılan eşyaları taşımak için idealdir. Gidona takılan başlıca içecek çantaları arasında bisiklet su çantası, matara çantası ve suluklu bisiklet çantası gibi ürünler gelir. İçecekler dışındaki aksesuarlar için bisiklet telefon çantası gibi modeller; kelepçeler veya kayışlar gibi kolay montaj seçenekleri ile gidona takılır. Yol bisikleti gidon çantası, sele çantasına kıyasla daha kolay erişim ve daha fazla alan sunar. Bazı modellerde, bisikletçiler arasında popüler bir tercih nedeni olarak, telefondan haritaları görüntülemek için şeffaf plastik bir kılıf bulunur. Bisiklet çantası telefon bölmeli olduğunda ise, telefonunuzu tek bakışta görmenizi sağlar.

Bisiklet Çantası Özellikleri

Yol bisikleti çantası tasarımları çantanın boş kısımlarının rüzgara karşı dirençli bir yüzey oluşturmasını önlemek için ayarlanabilir kayışlar, ipler ve cırt cırtlar içerir. Bu aksesuarlar aynı zamanda hareket halindeyken bisiklet tur çantasındaki yüklerin kaymasını önleyerek, çeşitli boyutlardaki eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde taşıma olanağı tanır. Gidon çantalarının daha erişilebilir olması, onları küçük ve sık kullanılan eşyalar için mükemmel bir seçim haline getirir. Bisikletinizi her türlü hava koşulunda sürmekten hoşlanıyorsanız; yağmurdan, çamurdan ya da yoldaki diğer nem kaynaklarından maksimum koruma için su geçirmez çanta çeşitlerini bulabilirsiniz. Hem port bagaj çantası hem de katlanır taşıma çantası çeşitleri, suya dayanıklı ve su geçirmez olarak üretilir. Çoğu çantada su dayanıklılığı yüzeydeki özel bir kaplama ile elde edilir. Su geçirmez çantalar %100 sıvı koruması sağlar ve sağanak yağışta bile eşyalarınızı ya da elektrikli bisiklet çantası gibi hassas araçlarınızı kuru tutmak için genellikle kauçuk benzeri malzemelerden üretilir.
Aracınızı halka açık alanlara park ettiğinizde değerli eşyalarınızı yanınızda götürmeniz gerekebilir. Bisiklet kask çantası olarak da kullanılan kilitli bisiklet çantası modelleri eşyalarınızı araçta bırakmanız gereken durumlar için idealdir. Sağlam bir muhafaza ile tasarlanan bu modeller, aynı zamanda hava koşullarına karşı yüksek koruma sunar. Sepetler güzel havalarda alışveriş çantaları da dahil olmak üzere çeşitli eşyaları taşımak için idealdir. Kullanışlı bir model ile aracınızın önünde veya arkasında yük taşıyabilirsiniz. Arka sepetler genellikle arka tekerleğin her iki tarafına monte edilir. Kapaksız oldukları için bu modelleri standart bir çantaya sığmayan daha uzun yüklerinizi taşımak için kullanabilirsiniz. Çoğu çanta modeli gidona asılır ya da metal desteklerle veya taşıyıcılarla ön çatala tutturulur.

Bisiklet Çantası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bisiklet çantası satın alırken, kullanacağınız bisikletin özelliklerini dikkate alarak seçim yapmanız önemlidir. Büyük çantalar büyük saklama alanları anlamına gelir. Öte yandan her çanta her araç modeli ile uyumlu olmayabilir. Eşya çantaları dışında, bisikletin kendisi için üretilmiş taşıma çantası modellerinden olan katlanır çantalar, hareket halindeyken bisikletinizi dilediğiniz yere götürebilmenizi kolaylaştırır. Ayrıca önemli aksamların hasar görmesini önler. Aracınızın boyutlarını ve sürüş stilinizi göz önünde bulundurarak, en iyi ağırlık ve performans dengesini sunan birinci sınıf çanta modelleri bulabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır:

Bisiklet Çantası Fiyatları ve Kampanyaları

Uygun bisiklet çantası fiyatları, eşyalarınızı taşımanın güvenli, konforlu ve kullanışlı bir yolunu sunar. Telefon, cüzdan ve diğer değerli eşyalarınızı koruyan kaliteli bir çantaya yatırım yapmak; çanta kullanmamanın beraberinde getirdiği hasar ve kayıp gibi risklerle kıyaslandığında her zaman daha ekonomiktir. Çantalar farklı beklentileri karşılayacak şekilde sentetik ya da deri gibi çok çeşitli malzeme seçenekleri ile üretilir. Bisiklet çantası ucuz modeller genellikle ekstra koruma katmanı içermeyen ve küçük eşyalara hızlı erişim için tasarlanan kullanışlı modellerdir. En çok fiyat farklılıkları gösteren modeller ise genellikle triatlon gibi sporlar için üretilen ve aracın yanı sıra spor dalına özgü atletizm malzemesi gibi eşyaları taşımak için tasarlanan modelleridir. Araca takılan çantalar dışında sürücüler için kadın ve erkek bisiklet sırt çantası çeşitleri de bulunur. Birkaç litreden 30 litreye kadar geniş depolama seçenekleri ile satışa sunulan bu modellerin fiyatları hacim, koruma seviyesi ve diğer ek özelliklere bağlı olarak oldukça değişkendir. Bütçeniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir çanta bulabilir, sürüş deneyiminizi daha organize ve daha keyifli hale getirebilirsiniz. Aradığınız ürünleri spor, outdoor ana kategorisinde; bisikletler, aksesuarları kategorisinin altında yer alan bisiklet çantası kategorisinde bulabilirsiniz. Akakçe avantajları ve güvencesi ile beğeninize sunulan bisiklet çantası en ucuz fiyat seçenekleri ve kampanyalardan yararlanmak için beğendiğiniz ürünü şimdi sipariş edebilirsiniz.