Blender Yedek Parça

Blender Yedek Parça Fiyatları

15.409 farklı Blender Yedek Parça için fiyatlar listeleniyor.

Arzum Blender Yedek Parça Tefal Blender Yedek Parça Fakir Blender Yedek Parça Arçelik Blender Yedek Parça Sinbo Blender Yedek Parça Braun Blender Yedek Parça

Fiyatı Düşen Blender Yedek Parçaları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 25 TL 25 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 TL üstüMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü
Markası Cinsiyet Ürün Puanı Renk

Fritöz Tutma Sapı Fritöz Yedek Parça Çay Makinesi Yedek Parça Filtre Kahve Makinesi Yedek Parça Tost Makinesi Yedek Parça Hava Temizleme Cihazı Yedek Parça Kıyma Makinesi Yedek Parça Türk Kahve Makinesi Yedek Parça Mutfak Şefi Yedek Parça Arzum Blender Yedek Parça Tefal Blender Yedek Parça Fakir Blender Yedek Parça

En Çok Karşılaştırılan Blender Yedek Parçaları

Blender Yedek Parça Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Blender Yedek Parça Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Blender Yedek Parçaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 15.409 farklı model arasında

En çok satan Blender Yedek Parçaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Blender Yedek Parça:
  1. Arzum Blender Dişli Kavrama Parçası
  2. Tefal Masterblend Blender Parçalayıcı Ayak FS-9100027263
  3. Fakir Ivy 1700 W Blender Motor Gövdesi
  4. Arzum AR 178 İronmix Blender Parçalayıcı Ayak Parçalama Bıçak
  5. Arzum AR1008-AR1022-AR1058 Blender Motoru

Blender Yedek Parça

En sık tercih edilen elektrikli mutfak yardımcılarından blender modelleri, blender yedek parça çeşitleri ile daha uzun süreli bir kullanım sunar. Marka ve model bazında değişik seçeneklerden oluşan blender yedek parçaları arasında dişli grubundan hazne kapağına, yedek çırpma telinden doğrama haznesine pek çok ürün bulunur. Bu yedek parçalar, blender arızalandığında yeni bir model satın almak yerine sadece arızalanan parçayı yenileme avantajı sağlar. Blender üreticileri tarafından temin edilen orijinal yedek parçalar, belirli cihazlara uygun olduğundan blender yedek parça satın alırken model uyumluluğuna mutlaka dikkat etmek gerekir. Blender yedek parça ürünleri, arızalanan parçaların yanı sıra kullanım ömrü dolan veya deforme olan kısımların da yenilenmesini sağlar. Böylece birkaç parçayı yenileyerek mevcut blenderi cihazınız ilk günkü hale getirmek mümkündür. Siz de blender yedek parça arayışındaysanız, Akakçe’yle zengin ürün seçkisine göz atabilir, avantajlı koşullarda dilediğiniz model blenderın yedek parçalarına ulaşabilirsiniz.

Blender Yedek Parça Özellikleri

Mutfakta yiyecek - içecek hazırlama süreçlerinde doğrama, çırpma, parçalama, ezme ve karıştırma gibi işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan blenderlar, kullanıcıların daha az efor sarf etmesine yardımcı olur. Bununla birlikte insan eliyle yapılamayacak kadar hızlı sonuç veren söz konusu elektrikli mutfak aletleri, zamandan tasarruf sağlamaya yardımcı olurken profesyonel şefler kadar kıvamında tarifler hazırlama imkânı da tanır. Çok yönlü kullanım sağlayan blender modelleri, çok sık kullanıldıkları için diğer cihazlara kıyasla daha çabuk arızalanabilir. Bu noktada devreye giren blender yedek parça çeşitleri, arızalanan cihazı çöpe atmak yerine yenileme olanağı tanır. Bu nedenle neredeyse tüm elektrikli ev aleti üreticileri, blender cihazlarının yedek parçalarını da kullanıcıların beğenisine sunar. İşlevine göre farklı malzemelerden üretilen blender yedek parçaları arasında paslanmaz çelik çırpma telleri, ezme ayakları, plastik veya cam doğrama hazneleri gibi pek çok ürün yer alır.

Dünyaca ünlü elektrikli ev aletleri markalarının tüm blender cihazları için yedek parça bulmak mümkündür. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, yedek parçaların mevcut cihaz için yapılmış olmasıdır. Başka bir ifadeyle uyumsuz yedek parçalar blender’ın yeniden yüksek performans göstermesini sağlamadığı gibi kalan kısımların da arızalanmasına neden olabilecek niteliktedir. Örneğin, bir markanın blender blender dişli yedek parça ürünü diğerine uygun ölçüde olmayabilir. Bu da cihazın çalışmasını engeller. Dolayısıyla mutlaka marka ve model uyumlu blender yedek parça temin etmek gerekir. Öte yandan bazı markaların birkaç blender modelinde yedek parça uyumu olabilir. Böyle durumlarda blender yedek parça ürününün hangi cihazlarla uyumlu olduğuna dikkat etmek yeterlidir. Bununla birlikte motorun yer aldığı gövde kısmı alınacak ise motor gücünün mevcut cihazla aynı düzeyde olması, cihazın genel performansını etkileyeceği için oldukça önemlidir. Daha yüksek motor gücüne sahip bir blender yedek parça almak ise aksesuar uyumsuzluğuna yol açabilir.

Blender Yedek Parça Çeşitleri

Aksesuarlar ve cihazın çalışması için gerekli sistem parçaları olmak üzere iki çeşit olan blender yedek parçaları, oldukça geniş bir ürün yelpazesini temsil eder. Bu yelpazede doğrama kabı, doğrayıcı kapağı, çırpma teli, ezme ayağı, doğrama bıçakları, karıştırma başlığı, çırpıcı adaptörü gibi aksesuarlar bulunur. Bu aksesuarların doğru şekilde çalışması ve monte edilebilmesi için ölçüleri ve kapasitelerine dikkat edilmesi gerekir. Örneğin, vida gibi çevrilerek blender gövdesine sabitlenen çırpma teli ve karıştırıcı başlıkların kalınlıkları marka bazında değişebilir. Bu nedenle farklı markaların el blender yedek parçaları arasında yer alan karıştırma başlıkları blender gövdelerine büyük veya küçük olabilir. Doğrama haznelerinde de benzer bir durum söz konusudur. Blender yedek parça çeşitleri arasında en sık ihtiyaç duyulanlardan biri olan doğrama hazneleri, tıpkı yayık makinesi çeşitlerinde olduğu gibi farklı kapasitelere sahiptir. Uyum sorunu yaşanmaması ve bıçakların düzenli çalışabilmesi için mevcut cihazın doğrama haznesi ile blender yedek parça olarak alınacak haznenin aynı kapasitede olmasına özen gösterilmelidir.

Blender cihazlarının çalışmasını sağlayan sistem parçaları ise teknik servis tasarından yenilenmesi gereken blender yedek parça çeşitleri arasındadır. Garanti kapsamında veya dışında değişimi yapılabilen bu blender yedek parça çeşitleri arasında en yoğun ilgi görenler çeşitli dişlilerdir. Dişli kavrama parçası, hazne kapağı aktarma dişlisi, mil - motor dişlileri, bıçak kavrama dişlisi, hareket aktarıcı dişli şeklinde çeşitleri bulunan söz konusu blender yedek parça çeşitleri siyah, beyaz veya krem rengi plastik malzemelerden üretilir. Kapağın açılıp kapanması, motorun çalışması, bıçakların dönme hareketi yapmasını sağlamak için kullanılan tüm bu dişli çeşitleri, arızalanan blenderların kısa sürede onarılmasına da yardımcı olur. Dişlilerin yanı sıra motor ve motorlu gövde benzeri daha büyük blender yedek parça çeşitleri de vardır. Ev tipi blender yedek parçaları ile endüstriyel doğrayıcı ve karıştırıcı cihazların yedek parçaları hem malzeme hem de ölçü açısından birbirinden farklıdır. Ancak işlev açısından aynı olan bu parçalar, genel olarak cihazlar da meydana gelen ufak arızaların giderilmesinde önemli rol oynar.

Blender Yedek Parça Çeşitlerinin Avantajları Nelerdir?

Ev tipi el blenderı ve mutfak robotu gibi çok işlevli blender cihazları için üretilen blender yedek parçaları, cihazların kullanım ömrü dolan parçalarının yenilenmesini sağlar. Bu da kullanıcılara pek çok avantajı bir arada sunar. Blender yedek parça çeşitlerinin öne çıkan avantajları ise şöyle sıralanabilir:

Blender Yedek Parça Fiyatları

Yerli ve yabancı elektrikli ev aletleri üreticileri blender ve blender setlerine uygun çok sayıda yedek parça üretir. Bu blender yedek parça ürünlerinde fiyatlar genellikle uygun düzeydedir. Genel olarak blender yedek parça fiyatları, cihazın markasına, ait olduğu seriye, motor gücüne, üretim malzemesine ve işlevine göre belirlenir. Bu nedenle, yedek doğrama haznesi kapağı ile motor kısmı farklı fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Benzer şekilde iki farklı markanın yedek çırpma başlığı fiyatları tıpkı markası farklı çay kazanı fiyatları gibi aynı düzeyde olmayabilir. Bununla birlikte blender yedek parça fiyatları ile blender seti yedek parça fiyatları da ürün farklılığı nedeniyle birbirinden farklıdır. Zaman zaman tüm elektrikli ev aletlerinde olduğu gibi blender yedek parçaları da belirli oranlarda indirime girer. Bu tür kampanya dönemlerinde ihtiyaç duyulan blender yedek parça çeşitlerine çok daha uygun koşullarda sahip olunabilir. Siz de blenderınızın kullanım ömrü dolan parçalarını yenilemek istiyorsanız, Akakçe’nin fiyat sıralaması özelliğinden faydalanarak en ucuz blender yedek parça çeşitlerine ulaşabilirsiniz.