Madame Coco Çay Bardağı

Madame Coco Çay Bardağı Fiyatları

20 farklı Madame Coco Çay Bardağı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • MarkasıMadame Coco
  • Kişi Sayısı6 Kişilik
  • Kişi Sayısı12 Kişilik
  • Parça Sayısı6 Parça
  • Parça Sayısı12 Parça
  • Parça Sayısı48 Parça
  • Özelliklerİnce Belli
  • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
  • MarkasıMadame Coco
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTasarımHacimBoyÇapYükseklikKişi SayısıParça SayısıÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (20)

Madame Coco Su Bardağı Madame Coco Meşrubat Bardağı Madame Coco Kadeh Madame Coco Viski Bardağı Madame Coco Rakı Bardağı Madame Coco Likör Bardağı Madame Coco Nevresim Takımı Madame Coco Fincan Takımı Madame Coco Battaniye Madame Coco Yorgan Madame Coco Halı Madame Coco Duvar Saati

En Popüler Madame Coco Çay Bardakları

Madame Coco Çay Bardağı Sıkça Sorulan Sorular

Madame Coco Çay Bardağı

Madame Coco çay bardağı çeşitleri farklı boyları, şekilleri ve zarif tasarımlarıyla herkese hitap eder. Geniş bir ürün yelpazesi bulunan ince belli bardakların kulplu ya da ayaklı modelleri, çeşitli renk ve tasarımlarla sunulur. Bardakları çay tabağıyla kullanmayı sevenler için 8'li ve 12'li setler bulunur. Madame Coco kulplu çay bardağı tercih edenlerin ürünleri çoklu halde bulması mümkündür. Tekli porselen çay bardakları da ayrı bir seçenek olabilir. Madame Coco 3 ayaklı çay bardağı modelinde de modern bir tasarım sergiler. Markanın kullanıcı odaklı yaklaşımıyla Madame Coco çay bardakları da ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitlenir. Böylece ihtiyaç duyduğunuz ölçüde ve renkte çay bardağına sahip olabilirsiniz.

Çay severler, çayı, ince belli olarak adlandırılan kavisli cam bardaklarda içmeyi tercih edebilirler. Bunun nedeni cam bardağın yapısı ile ilgilidir. Madame Coco çay bardaklarında da görülen bu yapı aslında incelikli bir düşünce ve tasarım sayesinde ortaya çıkar. Orta kısmın hem kavisli hem de dar oluşu iki parmak ile tutuşu sağlayarak elin yanmasını önlemek ve çayın geç soğumasının sağlanması içindir. Ağız kısmına doğru genişlemesi ise daha çabuk soğuyarak içen kişinin çok sıcak şekilde içmesini önlemeye yardımcı olur. Camın sevilmesinin diğer bir nedeni de çayın rengiyle dokusunu göstermesidir. Bu bardakların tasarımının kulpsuz ve küçük olmasında diğer bir etken de uygun fiyatlı üretimin sağlanmasıdır. İstanbul'da bir cam fabrikasında üretilen ince belli bardaklar aynı zamanda laleye benzeyerek Türk kültürü ile de özdeşleşir. Madame Coco çay bardağı modelleri arasında da bu zarif tasarımları, motifleri, çeşitleri görebilirsiniz. Kulplu, ayaklı, porselen gibi çay bardağı modelleri de vardır. Bu çeşitler ise çay fincanı olarak da adlandırılır. Daha büyük bardaklarda çay içmeyi sevenler bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilir.

Madame Coco Çay Bardağı Setleri

Madame Coco çay bardakları 108 ml ve 170 ml gibi boyutlarda, farklı desen ya da şekillerde yer alabilir. Genel olarak 120 ml civarında olan çeşitler klasik çay bardağı ölçüsü olarak bilinir. Ancak daha büyük kapasiteli olan geniş modeller de vardır. Çay bardağı setlerinde istenilen boyutlara sahip bardaklarla tabaklar 8 ve 12'li halde bulunur. Çay tabakları sadece cam değil porselen olarak da bulunabilir. Tabaklar seçilen bardakların detayı ile uyumludur. Satın alırken set olup olmadığına dikkat ederek seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz setin sayısına da dikkat ederseniz ihtiyacınıza uygun bir tercihte bulunmanız mümkün olur. Set olmayanlarda ise bardakları 6'lı şekilde de alabilirsiniz. Madame Coco 6'lı çay bardağı ise farklı desenler ve camın şeffaflığını etkilemeyen farklı renklerde üretilir. İstenilen boyuttaki bardak ya da tasarımı bu şekilde bulabilirsiniz.

Madame Coco Çay Bardağı Çeşitleri

Çay bardağı için tercih edilen birçok model vardır. Kulplu, ayaklı, porselen modeller bunlardan bazılarıdır. Madame Coco çay bardağı kulplu tasarımlar el yakmayan, cam görünümünden de uzaklaşmayan bardaklardır. Bardaktaki kulp sıcak içecekler için kullanılan bir detaydır. Çay bardağı üretiminde ilk kullanılan bardaklar da kulplu olduğu için bu tasarıma klasik modeller de denebilir. İnce belli çay bardaklarında geometrik şekiller, farklı desen ya da renkler kullanılırken kulplu cam modellerin tasarımında desenler genel olarak kabartmalıdır. Madame Coco kulplu çay bardağı genellikle 150 ml ve üzeri hacimlere sahip bardaklardır. Ancak tercihini küçük bardaklardan yana kullananlar için 115 ml gibi küçük hacimli olanları da vardır. Bardakları ihtiyacınıza göre 4'lü ya da 6'lı olarak bulabilirsiniz. Ayaklı, kulplu modellerin kristal görünümüyle de zarif bir tasarımı vardır. Çay bardaklarını kupa gibi geniş ya da Madame Coco kadeh bardaklarında olduğu gibi uzun bir formda bulabilirsiniz. Madame Coco çay bardağı modelleri cam, borosilikat cam, porselen malzemelerden üretilir. Borosilikat cam normal camdan daha hafif ve incedir. Aynı zamanda ısıya daha dayanıklıdır, daha kolay şekil alabilir. Bu nedenle farklı desenlerle modelleri borosilikat cam çay bardaklarında görebilirsiniz. Porselen olarak bulunanlar ise çeşitli renklerle desenlere sahiptir. Tekli olarak satılır, geniş yapısı nedeniyle çabuk soğuyabilir. Bu nedenle bazı modelleri kapaklıdır.

Madame Coco Çay Bardağı Ayaklı Modelleri

Ayaklı bardak modelleri altta düz, yuvarlak bir cam tabaka ya da sandalye ayakları gibi 3 veya 4'lü cam tabanların olduğu modellerdir. Madame Coco 3 ayaklı çay bardağı da tabak kullanmak istemeyenler farklı bir alternatif olabilir. Zarif tasarımı nedeniyle de oldukça beğenilir. 4'lü ya da 6'lı şekilde bulunabilmesi de set halinde almak isteyenlerin tercihidir. Madame Coco üç ayaklı çay bardağı kalın camdan üretilir. Rahat kullanımı ve genişliği nedeniyle kupa gibi bir tasarıma sahip olsa da aynı zamanda cam görünümü, zarif detaylarıyla çay için tercih edilen bir modeldir. Kupa kadar büyük boyutlarda olmaması da tercih edilmesinin diğer bir nedenidir. Ayaklı çay bardağı Madame Coco çeşitlerinde düz ve yuvarlak taban da başka bir alternatiftir. Bardaklarda bu taban ya tamamen bitişik ya da kısa bir boyun ile birlikte gövdeye bağlıdır. Ayaklı bardak modellerinin çoğu kristal görünümdedir. Çay bardağı tercihinde uyumu gözetenler için yine tatlılar, dondurma veya kahvaltılıklar için de Madame Coco kase modellerinin benzer desen ve tasarım çeşitlerini bulabilirsiniz. Ayaklı kaseler ile bu uyum kolayca yakalanabilir.

Madame Coco Çay Bardağı Üretim Süreci

Cam üretimi bilindiği üzere ana maddeleri kum ve soda olmak üzere daha başka ham maddelerin bir araya getirilmesi ile oluşur. Madame Coco çay bardağı çeşitleri de tasarımıyla öne çıkar. Kabartmalı desenler ya da kristal olarak bilinen bardakların üretiminde de ham madde camdır ancak daha kolay şekil alabilmesi için cama eklenen kurşun sayesinde şekil alabilir hale getirilir ve kristal adını buradan alır. Kesme olarak da adlandırılır ve biraz daha ağır bir camdır. Çay bardağı Madame Coco tasarımında ise estetik görünümü sağlaması için bardağın üzerine yapılan renkli desen ve çizgilerin mümkün olduğunca kalıcı olmasına özen gösterilir. Yine de bu bardakların elde yıkanması ve çok fazla kimyasal içermeyen deterjanlar kullanılması önerilir.

Uygun Fiyatıyla Madame Coco Çay Bardağı Akakçe'de

Birçok model ve çeşit çay bardağını karşılaştırabilir, size uygun modelle satıcıyı bulabilirsiniz. Madame Coco çay bardağı fiyatları da oldukça uygundur. Bunun nedeni Madame Coco müşteri odaklı ve uygun fiyatlı üretim yapma misyonuna sahip bir markadır. Marka kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunduğu için her zaman kolaylıkla bütçenize uygun ürünler bulabilirsiniz. Online bir alışveriş rehberi olan Akakçe'de ise bu fiyatların uzun süreli değişimini inceleyebilir ve nereden alacağınıza karar verebilirsiniz. Aynı zamanda uzun süreli değişimlerde en uygun ve en yüksek fiyatları görerek fiyat takibi de yapabilirsiniz. Bu sayede indirim zamanlarını gözeterek de karlı bir alışveriş yapmanız mümkün hale gelir. Madame Coco ayaklı çay bardağı çeşitleri de çok tercih edilen modellerdendir. Set halinde ya da birden çok alım yapacağınız zaman fiyatları takip ederek uygun bir tercihte bulunabilirsiniz.