Arzum Çay Makinesi

Arzum Çay Makinesi Fiyatları

75 farklı Arzum Çay Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Karaca Çay Makinesi Arçelik Çay Makinesi Sinbo Çay Makinesi Homend Çay Makinesi Philips Çay Makinesi Korkmaz Çay Makinesi

Fiyatı Düşen Arzum Çay Makineleri

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

CamÇelik0 - 250 TL 250 - 500 TL 1.2 lt1.4 lt1.8 lt2.0 lt2000 W2200 WSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Arzum Kaydet

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Arzum Özellikler Demlik Türü Demlik Kapasitesi Su Isıtıcı Kapasitesi Seri Güç Genişlik Yükseklik Derinlik Ağırlık SatıcıToplam 153 satıcı. Ürün Puanı Renk

Arzum Türk Kahve Makinesi Arzum Kettle Arzum Kahve Öğütücü Arzum Kapsül Kahve Makinesi Arzum Elektrikli Semaver Arzum Katı Meyve Sıkacağı Arzum Şarjlı Süpürge Arzum Elektrikli Süpürge Arzum Ütü Arzum Blender Arzum Fırın Arzum Tost Makinesi

En Popüler Arzum Çay Makineleri

Arzum Çay Makinesi Yorumları ve Önerileri

 • EE1 yorum
  2 beğeni
  ArzumArzum AR3061 Çaycı 1700 W Cam Demlikli Çay MakinesiEren E. 13 Haziran 2022
  Arzum AR3061 Çaycı 1700 W Cam Demlikli Çay Makinesi
  nasıl kötü yorum yazılmış anlamadım, o kadar memnun kaldım ki anneme de bundan aldım arkadaşıma da. suyu çok hızlı bir şekilde kaynatıp otomatik kapanıyor. çayı aşırı iyi süzüyor kesinlikle süzgeç kullanmak zorunda kalmıyorsunuz. susuz çalıştırma sonucu yanma koruması falan da var kendiliğinden kapanıyor. goat oğlu goat makine 10/10. ürünü kayıt ederseniz de +1 yıl garanti uzatıyor.
 • DA1 yorum
  6 beğeni
  ArzumArzum AR3061 Çaycı 1700 W Cam Demlikli Çay MakinesiDilek A.İstanbul 7 Mayıs 2021
  Arzum AR3061 Çaycı 1700 W Cam Demlikli Çay Makinesi
  Demlik bardak inceliğinde ve ilk fırsatta kırılacak, demliksiz kullanamıyorsunuz çünkü alt haznenin kapağı yok :) su kaynayınca otomatik kapanmıyor ve kaynama modunda devam ediyor. Müşteri hizmetlerine göre bu sorunlar tasarım tercihiymiş çünkü ürünün kettle özelliği yokmuş :) Mağazadan satın aldığım için iade de edemedim, param çöpe gitti maalesef.
 • MA10 yorum
  65 beğeni
  ArzumArzum AR3003 Çaycı Klasik 1650 W Cam Demlikli Çay MakinesiMelis A. 12 Ocak 2021
  Arzum AR3003 Çaycı Klasik 1650 W Cam Demlikli Çay Makinesi
  Çok kullanışlı Herşeyim oldu resmen, çok fazla çay tüketenler için üst demlik biraz küçük gelebilir ama normal seviyedekiler için pratik ve ideal.
Tüm yorumları gör

Arzum Çay Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Arzum Çay Makinesi hangileri?

Bugün Akakçe'de 75 farklı model arasında

En çok satan Arzum Çay Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Arzum Çay Makinesi:
 1. Arzum AR3129 Deminde Inox Çay Makinesi
 2. Arzum AR3051 Çaycı Lux 1800 W Çelik Çay Makinesi
 3. Arzum AR3062 Jollietea 1650 W Cam Demlikli Çay Makinesi Siyah
 4. Arzum AR3004 Çaycı Klasik 1650 W Çelik Çay Makinesi
 5. Arzum AR3024 Çaycı Heptaze 1650 W Cam Demlikli Çay Makinesi

Arzum Çaycı, Arzum Çay Makinesi

Küçük ev aletleri kategorisinde dayanıklı ve kaliteli ürünler tasarlayan Arzum, çay makinesi modelleriyle de beğeni kazanır. Arzum çaycı çeşitleri fonksiyonel kullanımları sayesinde pek çok kişinin beklentilerine cevap verir. Markanın tasarımları güç, demlik türü, su ısıtıcı türü, demlik kapasitesi ve sıcak tutma kapasitesi gibi özellikler kapsamında farklılık gösterir. Arzum çelik, metal, cam çaycı gibi farklı materyaller kullanılarak tasarlanan ürünleri de inceleyebilirsiniz. Geniş bir ürün skalası içerisinde sunulan Arzum çaycı modelleri arasında sade ve renkli tasarıma sahip pek çok farklı cihaz bulunur. Arzum renkli çaycılar, çeşitli mutfak dekorasyonlarına kusursuz bir uyum sağlar. Elektrikli mutfak aletleri arasında en çok kullanılan cihazlardan olan çay makinesini tekli ya da takım halinde satın alınabilir. Arzum çaydanlık takımı için Akakçe’yle seçeneklere detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Arzum Çaycı Modelleri

Arzum çaycılar, hem alt hem de üst hazne olarak pek çok farklı formda tasarlanarak satışa sunulur. Demlik türü paslanmaz çelik ve cam olan tasarımlar kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen aletler arasında yer alır. Paslanmaz çelik materyali kullanılması cihazların daha kaliteli ve dayanıklı olmasında etkili rol oynar. Çaycı Arzum seçenekleri arasında yer alan cam hazneli tasarımlar ise hem sağlıklı hem de şık bir kullanım vadeder. Demlik türünde genel olarak cam ve çelik malzeme kullanılsa da su ısıtıcı türünde plastik de seçenekler arasına eklenir. Cam, çelik ve plastik materyaller kullanılarak tasarlanan ürünler arasında hem kalite hem de kullanım açısından pek çok fark bulunur. Demlik ve su ısıtıcı türleri isteğe göre aynı malzemeden ya da farklı kombinlerden tercih edilebilir.

Her iki bölümü cam, plastik ya da paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanan setler bulabileceğiniz gibi üst kısmı cam, alt bölümü ise çelik formda üretilen modelleri de seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz. Kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği paslanmaz çelikten üretilen cihazlar, hem dayanıklılık hem de güvenli kullanım açısından yüksek performans sunar. Modern ve şık bir görünüm sergileyen cam setler, çay demleme işlemini daha keyifli bir hale getirir. Çelik tasarımları tercih eden kullanıcıların temizliğe daha fazla dikkat etmeleri gerekir. Suların kireçli olmasından kaynaklanan kireçlenme sorunu için cam çaycının belli aralıklar ile temizlenmesi büyük önem taşır. Su ısıtma konusunda mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alan kettle çeşitlerine Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz. Kettle fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Arzum Çaycı Özellikleri

Hayatı kolaylaştıran küçük ev aletleri arasında yer alan Arzum çay makinesi çeşitleri, birbirinden farklı özellikler ile satışa sunulur. Arzum çaycı özellikleri ile pek çok tüketicinin beklentilerine cevap vermeyi başarır. Çay makinesi Arzum modelleri arasında yer alan tasarımların bir bölümü çaycı kullanımının yanı sıra isteğe göre direkt su ısıtıcı olarak da kullanılabilir. Arzum elektrikli çaycı çeşitlerinde 150 W, 165 W ve 280 W sıcak tutma özellikleri bulunur. Kullanıcılar çaycı tercihi yaparken tasarımların bu özelliklerini göz önünde bulundurarak seçim yapabilir. Arzum çaycıların pek çoğunda bulunan susuz çalışmayı önleyen emniyet, elektrik gücü ile çalışan bu cihazları daha güvenli bir şekilde kullanmaya olanak sağlar. Kablo saklama ünitesi ve ışıklı uyarı sistemi ürünlerin pek çoğunda yer alır.

Kaliteli ve Dayanıklı Arzum Çay Makinesi

Arzum çay makinesi modellerinde kullanılan dayanıklı ve kaliteli materyaller, cihazları uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmaya olanak sağlar. Arzum çay makineleri çelik, cam ve plastik olmak üzere birkaç farklı materyal kullanılarak tasarlanır. Kullanım ve dayanıklılık konusunda en çok tercih edilen Arzum çelik çaydanlık çeşitleri, tüketici memnuniyeti kazanır. Arzum çaydanlık çeşitlerinde kullanılan paslanmaz çelik, çaycıları hijyenik ve sağlıklı bir şekilde kullanmaya imkan sağlar. Arzum çay makinelerinin pek çoğunun demlik kısmı, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Özellikle cam materyal kullanılarak tasarlanan alternatiflerde su lekesi problemi ile karşılaşmamak için bulaşık makinesinde yıkamayı tercih edebilirsiniz. Çaycılarda bulunan susuz çalışmayı önleyen emniyet, ısıtıcı kısmında su olmaması durumunda çalışmayı engeller ve bu sayede ısıtıcının dip kısmının deforme olma riskini minimize eder.

Arzum Çaycı Nasıl Kullanılır?

Yeni bir çaycı satın alan kullanıcıların en çok merak ettiği sorular arasında Arzum çaycı nasıl kullanılır yer alır. Son derece pratik ve kolay bir çalışma prensibine sahip olan Arzum çaycı modelleri, pek çok farklı yaş aralığından tüketici tarafından kullanılabilir. Arzum çaycı çay makinesi hem su ısıtma hem de çay demleme işlemleri için tercih edilebilir. Su ısıtıcı kısmına maksimum seviyeye ulaşmadan su ekleyerek suyun kaynaması için cihazın ısıtıcı kısmında bulunan düğmeye basabilirsiniz. Su kaynadıktan sonra demlik kısmına eklenen yeterli miktardaki çayın üzerine sıcak su ilave edilir ve demlenmesi beklenir. Isıtıcı kısmında suyun azalması halinde su ilavesi yapabilirsiniz. Çay demlendikten ve su kaynadıktan sonra servis edilmeye hazır hale gelir. Çay suyunun sıcak kalması için su ısıtıcı kısmının tamamen kapatılmaması gerekir.

Arzum Çay Makinesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arzum çay makinesi modelleri kullanım, enerji ve tasarım açısından pek çok farklı alternatife sahiptir. Kullanıcıların seçim yaparken beklentilerini karşılayan ürünleri tercih etmeleri için dikkat etmeleri gereken birden fazla unsur bulunur. Arzum çaycı seçerken göz önünde bulundurulması gerekenler şunlardır:

Arzum Çaycı Fiyatları

Arzum çay makinesi fiyatları ürünlerin üretiminde kullanılan materyallere ve özelliklerine göre pek çok farklı aralıkta satışa sunulur. Arzum çaydanlık seti fiyatları tekli üretilen çaycı modellerine göre daha pahalı fiyat seçenekleriyle çeşitlilik gösterir. Arzum çaydanlık fiyatları arasında karşılaştırma yaparak bütçenize uygun olan ve beklentilerinizi karşılayan tasarımları tercih edebilirsiniz. Arzum çaycı en ucuz cihazlar için belli aralıklar ile yapılan kampanyalar takip edilebilir. Arzum çaycı seçeneklerini inceleyerek beğeninizi kazanan alternatifleri kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Özellikle kalabalık ailelerin olmazsa olmazları arasında yer alan çay keyfi için elektrikli semaver çeşitleri değerlendirilebilir. Elektrikli semaverler hem pratik kullanımları hem de çaya kattıkları enfes lezzet ile pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Elektrikli semaver, elektrik gücünün bulunduğu her yerde güvenli bir şekilde kullanılabilir.