Motorola Telefon

Motorola Telefon Fiyatları

3 farklı Motorola Telefon için fiyatlar listeleniyor.

Xiaomi Cep Telefonu Apple Cep Telefonu Samsung Cep Telefonu Poco Cep Telefonu Oppo Cep Telefonu Tecno Cep Telefonu

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

64 GB128 GB0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6 GB8 GB6.1 inç6.7 inç20222023Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Motorola Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Motorola Özellikler Ekran Çözünürlüğü Ekran Boyutu Arka Kamera Arka Kamera Sayısı Dahili Hafıza Ram Kapasitesi Batarya Kapasitesi İşletim Sistemi Çıkış Yılı Ekran Teknolojisi İşlemci (CPU) Ekran Yenileme Hızı Suya Dayanıklılık Seviyesi Chipset Çekirdek Sayısı İşlemci Hızı Kulaklık Bağlantısı USB Türü Video Kayıt Çözünürlüğü Ön Kamera Boyutlar Ağırlık İkinci Arka Kamera Üçüncü Arka Kamera Bluetooth Versiyonu Hızlı Şarj Gücü Piksel Yoğunluğu Ön Kamera Video FPS Değeri Video FPS Değeri Pil Türü Grafik İşlemcisi (GPU) Ekran Dayanıklılığı SIM Türü Ekran Gövde Oranı Ön Kamera Video Çözünürlüğü

Motorola Telsiz TelefonMotorola El TelsiziMotorola El Terminali

Motorola Telefon Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Motorola Telefon hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 3 farklı Motorola Telefon:
  1. Motorola Defy 2021 64 GB
  2. Motorola Defy
  3. Motorola Moto G73 5G

Motorola Telefon

En çok tercih edilen telefon üreticilerinden biri olan Motorola cep telefonu sektörünün yeni nesil teknolojilerle ivme kazandığı son dönemde de zirvedeki isimlerden biri olmaya devam etmektedir. Klasik Motorola telefon görünümüne ve kullanım biçimine alışık olanların vazgeçemediği tuşlu Motorola cep telefonu modelleri hala revaçtadır. Bununla beraber, farklı cihazlar gerektiren işlevleri tek bir bünyede toplayan, kapsamlı ve fonksiyonel işletim sistemleriyle donatılmış Motorola yeni telefon çeşitleriyle de öne çıkar. Özellikle yoğun bir iş hayatına ve hareketli bir sosyal yaşantıya sahip olan bireylerin yardımına koşan motorola akıllı cep telefonu, kompakt ve kolay kullanım sunan tasarımının yanı sıra teknik özellikleriyle de yoğun ilgi görür.

Motorola Telefon Çeşitleri

Motorola, çeşitli beklenti ve ihtiyaçları karşılamak adına, herkese uygun pek çok seçeneği barındıran geniş bir skalaya sahip bir markadır. Bu özelliği ile her kesimden ve her yaştan insana hitap eden Motorola telefon, uzun yıllar kullanılan ve Android güncellemelerini düzenli alan modeller çıkarmıştır. Motorola telefon modelleri içinde, son dönemin gerekliliklerine yetkin biçimde yanıt verebilmesi sebebiyle, Motorola akıllı telefon serileri, en çok ilgi gören ürün gruplarıdır. Android işletim sisteminin tüm olanaklarını sunan Motorola dokunmatik telefonlar, aynı zamanda geniş ekran ve yüksek ekran çözünürlüğü gibi avantajlara da sahiptir. 32 GB, 64 GB ve 128 GB hafıza alanı olan çeşitleri mevcut olmakla beraber; ana işlemci, grafik işlemcisi, RAM gibi özelliklerini kendi özgün ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz farklı seriler de bulunur.

Özellikle profesyonel kullanımda gerekli olabilecek pek çok yazılım özelliği ve fonksiyon, Motorola cep telefonu bünyesinde bulunabilir. Akıllı telefon çeşitliliği açısından, farklı seriler ve her seri dahilinde kişiselleştirilebilir özellikler sunması, Motorola’yı öne çıkaran niteliklerdir. Sistem özelliklerinin sunduğu işlevselliğin yanı sıra, renk seçenekleriyle de her zevke hitap eder. Bunun yanı sıra, geleneksel seçeneklerden vazgeçemeyen, dijital dünyanın dikkat dağıtan unsurlarından uzak kalmak isteyenler için Motorola kapaklı, tuşlu, projektörlü, klavyeli, kızaklı telefon modelleri de mevcuttur. Bu tür modeller aynı zamanda ortaokul ve lise öğrencilerinin, okulda kullanmaları için de oldukça uygundur. Klasik kapaklı telefonları kadar Motorola en son telefonu ile de yoğun ilgi görür. Dilediğiniz modeli kolaylıkla bulabilir, özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bununla beraber, masaüstü telefon çeşitleri de iş yerinizde tercih edebileceğiniz modeller arasında yer alır.

Motorola Telefon Özellikleri

Pek çok farklı seri bünyesinde, çeşitli özellikler sunan Motorola telefonlar fonksiyonel nitelikleri ile öne çıkar. Tüm seri ve ürünlerde, markanın imzası olan kalite standartlarının yansımasını görmek mümkündür. Size en uygun telefonu bulmak için, kişisel beklentilerinizin yanı sıra cihaz özelliklerini de detaylı bilmek, doğru bir seçim yapmanıza yardımcı olur. Pek çok modelde geçerli olan özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

Motorola Telefon Kamera Özellikleri

Fotoğraf makinelerinin, profesyonel işlerde dahi yerini telefonlara bıraktığı dönemde kameralar, telefon seçimi sürecinde dikkate alınan başlıca faktör haline gelmiştir. Motorola telefon tüm özelliklerinin yanı sıra, kamerasıyla da öne çıkan bir ürün grubuna sahiptir. Kamera ile birlikte ekran çözünürlüğünün yüksek olması da, net görüntüler almak için önemli bir kriterdir. Motorola kameralarının özellikleri, seriden seriye değişiklik gösterebileceği gibi, başlıca nitelikler şu şekilde sıralanabilir:

Kullanışlı Motorola Telefon Seçenekleri

Özellikle iş hayatını kolaylaştıran uygulamalarıyla bilinen Android işletim sistemi, Motorola ile en fonksiyonel ve rahat kullanılabilir haline erişir. Motorola’nın kullanıcı dostu arayüzü ile bir araya gelen Android donanımı, sunduğu pek çok görev hafifletici özellik sayesinde daha organize bir çalışma biçimine sahip olmanıza yardımcı olur. Çeşitli projeleri hazırlayıp muhafaza edebileceğiniz uygulamaların yanı sıra, hatırlatıcılar ve motivasyon destekleyiciler de, Motorola telefon sayesinde elinizin altındadır. Ağ bağlantıları ve temel donanım özellikleri, hızlı hamleler yapılmasını gerektiren mesleklerde özellikle önem taşır. Hızlı bir telefona ihtiyaç duyuyorsanız, Motorola cep telefonu modelleri arasında, ihtiyaçlarınızı en çok karşılayan sistem özelliklerine sahip ürünü seçebilir; kapasitif ekran sayesinde hızlı ve sürdürülebilir bir cep telefonu deneyimini günlük hayatınızda rahatça yaşayabilirsiniz.

Motorola Telefon Fiyatları

Motorola Android, akıllı, dokunmatik, kapaklı telefon modelleri, niteliklerine ve çıkış tarihlerine göre çeşitli fiyatlara sahiptir. Motorola cep telefonu fiyatları yalnızca bu kriterlere göre değil, aynı zamanda telefonun genel donanım ve kamera özelliklerine göre de belirlenir. Motorola ince, kare, küçük telefon, ekran boyutlarının ve çözünürlüğünün daha az pil ve donanım gücü gerektirmesi sebebiyle daha uygun olabileceği gibi, Motorola en pahalı telefonu dahi dönemsel indirimlerle erişilebilir kılan bir markadır. Motorola telefon Türkiye pazarının, en sevilen ürünlerinden biri olmayı bu sayede başarmıştır. Tüm modeller içinde kapaklı telefon fiyatları da dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza en uygun olanı, en avantajlı fiyat seçeneğiyle bulabilmeniz için çeşitli ürünlerin tutarları, aynı anda görüp karşılaştırabileceğiniz biçimde sizlere sunulur.

Motorola cep telefonu fiyat listesi, markanın ya da satıcıların belirlediği tutarlara; indirim ve kampanya dönemlerine göre devamlı olarak güncellenir. Bu sayede sizlere, en güncel ve uygun fiyatlar, eş zamanlı olarak sunulmuş olur. Tüm fiyatları aynı anda görmeniz, cihazı en bütçe dostu yöntemle edinmenize yardımcı olur. Motorola Android telefon fiyatları, dönemsel değişikliklere uğrayabilir ve sık sık indirime girebilir. Bu indirimleri kaçırmamak için kampanya dönemlerini takip ederek en uygun fiyatlı cihazlara ulaşabilirsiniz. Aynı ürün için belirlenmiş farklı fiyatları görüntüleyerek, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize hitap eden bir tercihte bulunabilirsiniz. Motorola telefon fiyatlarını Akakçe aracılığıyla satıcı bazında karşılaştırabilir, modeller arasındaki farkları detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra, tüm Bluetooth kulaklık fiyatları seçeneklerini de inceleyerek telefonunuza uygun bir aksesuara sahip olabilirsiniz.