Realme Telefon

Realme Telefon Fiyatları

53 farklı Realme Telefon için fiyatlar listeleniyor.

Apple Cep Telefonu Xiaomi Cep Telefonu Samsung Cep Telefonu Poco Cep Telefonu Oppo Cep Telefonu General Mobile Cep Telefonu

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

128 GB64 GB0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 8 GB6 GBiPhone 13iPhone 1120232022Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Realme Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Realme Özellikler Dahili Hafıza Ram Kapasitesi Ekran Boyutu Batarya Kapasitesi Çıkış Yılı Ekran Çözünürlüğü Ekran Yenileme Hızı Ekran Teknolojisi Ekran Parlaklık Değeri Piksel Yoğunluğu Ekran Gövde Oranı Ekran Dayanıklılığı Arka Kamera Sayısı Arka Kamera İkinci Arka Kamera Üçüncü Arka Kamera Dördüncü Arka Kamera Video Kayıt Çözünürlüğü Video FPS Değeri Ön Kamera Ön Kamera Video Çözünürlüğü Ön Kamera Video FPS Değeri İşletim Sistemi İşlemci (CPU) İşlemci Hızı Çekirdek Sayısı Grafik İşlemcisi (GPU) Chipset SAR Değeri (Baş) SAR Değeri (Vücut) Hızlı Şarj Gücü Pil Türü USB Türü SIM Türü Kulaklık Bağlantısı Hoparlör Bluetooth Versiyonu Gövde Malzemesi Çerçeve Malzemesi Boyutlar Ağırlık SatıcıToplam 68 satıcı. Ürün Puanı Renk

Apple Airpods Pro 2iPhone 14 FiyatiPhone SE 3Realme 6Realme 6 ProRealme C3Realme 5 ProRealme C2Realme Bluetooth KulaklıkRealme Şarj AdaptörüRealme Kablolu Kulaklık

Realme Cep Telefonu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Realme Telefon Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Realme Telefon hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Realme Telefon:
  1. Realme C21Y 64 GB
  2. Realme C25Y 128 GB
  3. Realme 8 128 GB Gümüş
  4. Realme C25Y 128 GB Mavi
  5. Realme 8 128 GB

Realme Telefon

Akıllı telefon modelleri arasında kullanıcı beklentilerini en iyi karşılayan markalardan biri olan Realme, aynı zamanda avantajlı fiyat imkanıyla yüksek performans sunar. Android işletim sisteminin avantajlarını barındıran Realme telefon seçenekleri geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden farklı modellere sahiptir. Telefon modellerinde kullanılan farklı teknolojiler sayesinde önemli avantajlar elde etmek mümkündür. Gelişmiş kamera sistemleri ve yüksek çözünürlüklü ekran ile Realme cep telefonu seçenekleri beklentilerin üzerinde performans sergiler. Günlük hayatta büyük öneme sahip olan akıllı telefonların öne çıkan özellikleri pek çok kullanıcı için belirleyicidir. Özellikle cep telefonlarının mobil kullanım imkanı ve yüksek işlem kapasitesi sayesinde gün içinde gerekli olan pek çok görevi rahatlıkla üstlenmesi mümkündür. Günlük hayatta tercih edilen özelliklere ek olarak iş hayatındaki pek çok işlevi de yerine getiren akıllı telefonların işlemci hızı ve depolama kapasitesi gibi parametreleri büyük önem arz eder. Realme telefon modelleri sahip oldukları farklı özellikler ile tüm işlerinizde harika bir yardımcı olarak görev alabilir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Realme 7 Pro, Realme 6i, Realme C15 gibi modellerin tamamını Akakçe’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Realme Telefon Modelleri

Realme tarafından kullanıcılara sunulan telefon modelleri farklı özelliklere sahiptir. Cihazların sahip olduğu bu farklı özellikler çeşitli ihtiyaçları ve beklentileri olan kullanıcı grupları tarafından tercih edilebilir. Kullanılan modellerde kamera, işlemci hızı, depolama alanı gibi özelliklerin üstün olduğu farklı kombinasyonlar bulunabilir. Realme telefon modellerinde görülen farklı özellik seçenekleri sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü belirleyebilirsiniz. Realme akıllı telefon modellerinde sunulan özellikler dönemin şartlarını kusursuz şekilde karşılamak üzere tasarlanır. Bu nedenle tercih edilen cihazların kamera, ekran, tasarım ve depolama alanı gibi alanlarda ortalama beklentilerin üzerinde olduğunu söylemek mümkündür. Realme telefon Türkiye seçenekleri arasından seçim yaparken belirli yönlerde üstün olan modellere yönelmek de mümkündür. Bu noktada sık sık fotoğraf ve video kaydı yapan ve bu kayıtlardaki görüntü kalitesine önem veren kullanıcılar, kamera performansı anlamında en iyi işlevselliği sunan modelleri tercih edebilirler. Realme modelleri ile kullanıcıların beklentisi olan her alanda en iyi performansı elde etmek mümkündür.

Realme Telefon Özellikleri

Realme cep telefonu modellerinde ortak olarak görülen üstün özellikler bulunur. Bu üstün özellikler tüm telefon modellerinde ortalama standart olarak kabul edilir ve kullanıcılara en iyi performansı sunmak için son derece önemlidir. Realme telefon modellerinin üstün performans gösterdiği özellikler başlıca şu şekilde sıralanabilir:

Realme telefon seçenekleri yüksek kapasiteli bataryaya sahiptir. Bu durum özellikle günlük kullanımda son derece önemlidir. Akıllı telefonların kullanımında avantaj sağlayan en önemli noktalardan biri mobilitedir. Cihazın kullanımı sırasında hiçbir sabit noktaya bağlı olmaması sayesinde özgürce kullanım imkanı oluşur. Telefonun şarjının bittiği durumlarda ise sabit şekilde şarj edilmesi gerekir. Realme yeni telefon modellerinde bulunan yüksek kapasiteli batarya sayesinde cihazın şarjının gün sonunu rahatlıkla görmesi mümkündür. Realme telefon modellerini kullanırken şarj süresini uzatmak ve mobil kullanım imkanını kaybetmeden şarj etmek için powerbank seçenekleri de tercih edilebilir. Hızlı şarj imkanı sayesinde cihazların powerbank ile de kısa sürede şarj edilmesi ve kullanılması mümkündür.

Realme Cep Telefonu Kamera Performansı

Kamera kullanımı özellikle daha mobil ve pratik seçenekler olarak değerlendirilen akıllı telefonlar için son derece önemlidir. Özellikle yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar yakalamak için profesyonel cihazların kullanımı gerekmez. Realme telefon & Realme cep telefonu modelleriyle en iyi fotoğraflar çok pratik şekilde kaydedilebilir. İki, üç ve dört kameraya sahip farklı kamera sistemleri sayesinde profesyonel performans gösteren Realme telefon seçenekleri tercih edilebilir. Bu kameralar sayesinde farklı çekim modları da değerlendirilerek sıra dışı çekimler yapmak mümkündür.
Kamera sistemlerinde kullanılan sensörler sayesinde çekim ortamlarını ve şartlarını en iyi şekilde tespit eden cihazlar ortama uygun modları da kendisi belirler. Bu durum özellikle fotoğrafçılık alanında yeni başlayanlar için son derece avantajlıdır. Bu şekilde yapılan çekimler sonrasında daha profesyonel seçeneklere yönelmek ve amatör imkanları öğrenerek yeteneklerinizi geliştirmek mümkün olabilir. Aynı zamanda günlük kullanım sırasında da anılarınızı en iyi şekilde kaydetmek, uzun yıllar korunacak hatıralar biriktirmek için de kamera performansı son derece önemlidir. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan Realme cep telefonu yorumları ile kamera seçenekleri arasında seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Realme Telefon ile Yüksek Depolama Seçenekleri

Akıllı telefonların kullanımı arttıkça kullanılan uygulamaların ve medyaların boyutu da artar. Özellikle cihazların kamera performansı yükseldikçe kaydedilen medyaların boyutu da önemli oranda artar. Bu durum depolama seçeneklerinde daha geniş alanları gerektirir. Realme telefon modellerinde tercih edilen depolama seçenekleri 64 GB ve 128 GB gibi yüksek alanlara sahip olma imkanı sağlar. Realme en iyi telefonu olarak değerlendirilen modellerde bulunan yüksek depolama alanları sayesinde uzun süreler boyunca alan sıkıntısı yaşamadan kullanım imkanı yakalanabilir. Realme telefon fiyatları avantajlı seçeneklere karşın sunduğu üstün özelliklerle kullanıcıların en iyi performansı elde etmesini sağlar. Realme cep telefonu seçeneklerine bulunan dahili depolama alanı sayesinde ekstra hafıza kartı kullanımı gerekmez. Üstelik depolama alanı açısından daha yüksek seçenekleri değerlendirmek isteyenler için cihazlar 2 TB kapasiteye kadar SD kartları destekler. Bu sayede Realme telefon için depolama alanını çok yüksek değerlere çıkarmak ve bu konuda tamamen özgür olmak mümkün hale gelir.

Realme Telefon Fiyatları

Akıllı telefon modelleri arasından seçim yaparken fiyat seçenekleri son derece önemlidir. Özellikle fiyat/performans oranı açısından en iyi seçenekleri sunan modellerin incelenmesi kullanıcılar için avantajlıdır. Realme cep telefonu modelleri ile yüksek performans seçeneklerini avantajlı fiyatlara satın almak mümkündür. El telsizi gibi farklı elektronik cihazlara benzer olarak akıllı telefonlarda da performans seçenekleri arttıkça fiyat etiketleri de çeşitlilik göstermeye başlar. Bu gibi durumlarda Realme cep telefonu fiyatları en iyi performans seçeneklerine sahip modellerinde bile kullanıcıların bütçesini destekler. Aynı zamanda farklı bütçelere sahip kullanıcılar için çeşitli seçenekler ortaya koyarak karar verme ve satın alma süreçlerini kolaylaştırır.
Tercih edilecek Realme telefon modelini belirlemek için Realme telefon yorumları büyük öneme sahiptir. Gerçek kullanıcılar tarafından yapılan bu yorumlar sayesinde akıllı telefon modellerinin gelişmiş yönlerini öğrenmek mümkün olur. Bu şekilde ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek modelleri rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile birbirinden farklı Realme telefon modelini kullanıcılara sunan Akakçe’de tüm beklentilerinize uygun seçenekleri bulabilir ve değerlendirebilirsiniz. Filtreleme seçeneklerini kullanarak aradığınız telefonda istediğiniz özellikleri işaretleyebilir, gerekli özelliklere sahip olan modellerin fiyat seçeneklerini de kullanarak kıyaslamalar yapabilirsiniz. Siz de elektronik ana kategorisinde yer alan telefon kategorisinin içindeki cep telefonu kategorisinin hemen altında Realme telefon ürünlerini bulabilirsiniz. Yılın her döneminde düzenlenen kampanyalar ile avantajlı fiyat imkanlarından faydalanarak ihtiyacınız olan Realme akıllı telefona sahip olma fırsatını kaçırmayın!