Simfer Derin Dondurucu

Simfer Derin Dondurucu Fiyatları

10 farklı Simfer Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıSimfer
 • Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
 • Net Hacim404 lt
 • Net Hacim513 lt
 • TipiÇekmeceli
 • TipiSandık Tipi
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Dondurucu ÖzelliğiLow Frost
 • Brüt Hacim330 lt
 • Brüt Hacim440 lt
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıSimfer
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüTipiDondurucu ÖzelliğiToplam Çekmece SayısıHızlı Dondurma BölmesiKontrol PaneliBrüt HacimNet HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiKullanım ŞekliGünlük Dondurma KapasitesiAğırlıkÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (10)

Simfer Ocak Simfer Fırın Simfer Mikrodalga Fırın Simfer Aspiratör Simfer Hava Soğutucu

En Popüler Simfer Derin Dondurucular

Simfer Derin Dondurucu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Simfer Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

Simfer Derin Dondurucu

Simfer 1977 yılından günümüze mutfak teknolojileriyle sizlere hizmet eder. Yerli bir marka olan Simfer yenilikçi ve sağlam ürünleriyle kullanıcıların tercihleri arasında yer alır. Gıdalar, havadaki mikroorganizmaların ısı ve nem gibi faktörlere bağlı olarak çoğalması sebebiyle kimyasal ve fiziksel değişime uğrayarak bozulur. Bu durum et, tavuk, balık, sebze ve meyve çeşitleri gibi taze tüketilmesi gereken ürünlerin uzun süreli kullanımını engeller. Çürüyen gıdaların atılacak olması, insanda hem maddi hem manevi yük haline gelebilir. İnsanoğlu bu sorunu çözmek ve gıdaların daha uzun süre kullanılabilir olmasını sağlamak için saklama yöntemleri geliştirir. Eski zamanlardan günümüze bu yöntemler; kurutma, ısıtma ve dondurarak saklama gibi seçeneklerdir. Kurutma yöntemi, ürünleri yoğun güneşe maruz bırakarak içindeki nemin buharlaştırılması yöntemidir. Nemi buharlaştırılan kurumuş ürün, havayla teması sırasında bakteri üremesini ve ürüne zarar vermesini engeller. Fakat kurutma yöntemi hem ilk aşamasında hem kuru ve serin yerde muhafaza edilmesi gerekliliği düşünüldüğünde meşakkatli bir süreçtir. Isıtma yöntemi ise saklama alanı bulmak, direk güneşten korumak açısından zahmetli olabilir. Bu sebeple günümüzde mutfakların tercihleri arasında derin dondurucular vardır. Dondurulmuş gıdaların pratik çözümler sunması markaların bu alandaki inovasyonunu artırır. Bu ihtiyaca cevap olmak için Simfer derin dondurucu üretimine değer vererek adını listenin üst sıralarına taşır. Mutfakta yardımcı ürünlerin uzun yıllardır üreticisi olan bu firma alanında çeşitliliğini artırarak tercih edilirliğini yükseltir.

Simfer Derin Dondurucu Özellikleri

Simfer derin dondurucular üstün teknoloji özelliği diyebileceğimiz karlanma ya da buzlanma oluşturmadan havadaki nem akımını döndürerek soğuk havayı sabit tutma yöntemi olan Simfer no frost teknolojisini geliştirir. Bu özellik nem oranını belirli seviyede tutarak yiyeceklerin doğal nemini korur ve ilk günkü tazeliğini uzun süre korumasına yardımcı olur. Kullanıcılarının ihtiyaçlarını öncelikli tutan Simfer no frost, ultra frost, inox derin dondurucu modelleriyle dikkat çeker. Kullandığı son teknolojiyle ürünlerini geliştiren Simfer difriz kalitesini artırarak yenilikçi hizmet anlayışını kullanıcılarına sunar. Simfer gri derin dondurucu, inox tüm ürünlerde olduğu üzere, paslanmaya, aşınmaya, yıpranmaya dayanıklı olmasıyla kullanım ömrünü uzatır. Inox derin dondurucu mikropların yüzeye tutunmasını engeller ve temizliği kolay hale getirir. Hijyenik ve pratik temizlik çözümleri evinizin keyfini çıkartmanıza yardımcı olur. Çeşitliliğiyle göz dolduran Simfer derin dondurucu özellikleri kullanıcıların uzun vadede memnuniyetinizi artırabilir. Simfer dondurucu kalitesi geniş ürün gamı ve düşük enerji tüketimiyle size ihtiyaç duyduğunuz şekilde hizmet edebilir.

Simfer Derin Dondurucu Nasıl Kullanılır

Simfer derin dondurucu nasıl kullanılır sorusunun cevabı müşterilerin tercihlerine göre cevaplanabilir. ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçtiğiniz modeli, teknik servis tarafından kurulumu gerçekleştirdikten sonra devamlı kullanabilirsiniz. Mevsiminde aldığınız sebze meyveleri temizledikten sonra kullanım ihtiyacınız ve miktarınıza göre porsiyon yaparak veya bütün halinde simfer marka derin dondurucunuza yerleştirebilirsiniz. Kısa sürede donan ve ihtiyaç anına kadar güvenle korunan ürünlerinizi önceliklerinize göre istifleyebilir dilediğiniz gibi sıralayabilirsiniz. Böylece her mevsim mutfağınızda istediğiniz ürünü bulabilme konforuna erişirsiniz. Mevsiminde hazırlayıp sakladığınız ürünlerinizi ise artık çıkartıp enfes sofralar hazırlamak için mutfaktaki yardımcılarınızdan olan fırında pişirebilirsiniz. Fırınınızı yenilemeyi düşünüyorsanız ya da yeni ev kuruyorsanız Simfer fırın fiyatları ve özelliklerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Emek harcayarak hazırlayıp koruduğunuz gıdaları en lezzetli haliyle tüketebilirsiniz.

Simfer Derin Dondurucu Çeşitleri

Derin dondurucu Simfer çeşitleri, yatay ve dikey kullanım şekliyle iki çeşittir. Yatay olarak kullanılan çeşidine Simfer sandık tipi derin dondurucu adı verilir. Bu ürün üstten kapaklıdır. Geniş iç hacmi sayesinde daha fazla yiyecek doldurulmasına imkan sağlar. İç tasarımında kullanım kolaylığı düşünülerek bir kaç bölümle hizmete sunulur. Bu bölmeler gıdaların yerleştirilmesi hususunda ergonomik tasarımıyla sizi özgür kılar. Gıdaların daha küçük porsiyonlar haline gelmesine gerek kalmadan da dondurabilirsiniz. Geniş bir alana sahip değilseniz ve daha az kullanım alanı istiyorsanız Simfer dikey derin dondurucu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Çekmeceli olarak da adlandırılan bu ürün sağladığı dikey kullanımla buzdolabına benzer. İçerisinde ayrı ayrı çekmecelerinin olması birbirine temas etmemesi gereken gıda ürünlerinin farklı haznelerde dondurularak saklanmasına olanak sağlar. Gıdaların koyulabileceği bölünmüş alanların bulunması bazı kullanıcıların öncelikli tercihleri arasındadır. Dikey modeller dar alanlarda kullanım kolaylığı sağladığı için pratik çözümler sunar. Tezgah altına sığan veya uygun yerde değerlendirilecek Simfer derin dondurucu 3 çekmeceli, 4 çekmeceli, 5 çekmeceli modelleri inceleyebilirsiniz. Stoklama ihtiyacı duyulan alanın artması durumunda simfer 6 çekmeceli, 7 çekmeceli, 8 çekmeceli derin dondurucu modeller geniş kapasite imkanıyla gerekli gördüğünüz dondurma alanını size sunar. İster dikey isterseniz de Simfer yatay derin dondurucu tercih edin ürün çeşitliliği arasından kullanım alanınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Karar verdiğiniz dondurucu modelinde Simfer 120 lt, 150 lt, 195 lt, 285 lt derin dondurucu iç hacim seçeneklerine göz atabilirsiniz. Evdeki alan ve gıda saklama isteğine göre litresi geniş olanlar da seçilebilir. Örneğin orta boyutta bir dondurucu düşünenler için Simfer 200 lt, 300 lt, 400 lt derin dondurucu modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Daha büyük saklama alanı için evde ya da başka bir alan da gerekli görülüyorsa, marka geniş ihtiyaç aralığını düşünerek Simfer 407 lt, 500 lt, 600 lt derin dondurucuları alıcılarına sunar. Sağladığı depolama kapasitesi ile isteklerimizi karşılar.

Simfer Derin Dondurucu Fiyatları

Simfer derin dondurucu fiyat seçenekleri, tercih edeceğiniz cihazın kullanım hacmi ve teknik özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Tercih ettiğiniz ürünün litresi, yatay veya dikey oluşu, çekmece sayısı, enerji tüketim seviyesi de Simfer dondurucu fiyatlarını belirlerken etkili olan kriterler arasındadır. Aldığınız ürünün, kullanım sırasında elektrik faturanıza nasıl yansıyacağını merak ediyorsanız Simfer A++ derin dondurucu düşük enerji tüketimiyle faturalarınızın düşmesine yardımcı olur. Böylece alışveriş sırasında ödediğiniz ücrete değecek bir kullanım sağlayabilirsiniz.. Ayrıca hem ekonomik hem doğa dostu dondurucunuzu güvenle kullanabilirsiniz. Simfer derin dondurucu en ucuz seçenekler için Akakçe üzerinden arama yapabilir, Simfer ankastre set gibi markanın diğer ürünlerine hıclıca ulaşabilirsiniz. Marka, bütçenize dost ürünleriyle alışverişinizde kolaylık sağlar. Bütçenize uygun aralıklarda seçtiğiniz derin dondurucu fiyatları Simfer kalitesiyle mutfağınızda güvenli ve hijyenik olarak sakladığınız besinlerin sofranıza kattığı mutluluğun tadını çıkarabilirsiniz.

Simfer Derin Dondurucuları Akakçe’de

Deneyimlerin paylaşılması yeni ürün alacaklar için yol gösterici ve yönlendirici olabilir. Derin dondurucu almanın gerekliliğini ve kullanım avantajlarını anlamanızda yardımcı olan Simfer derin dondurucu yorumları arasında evde gıdaların ömrünü uzatan bu teknolojinin ihtiyaç olarak değerlendirildiğini görebilirsiniz. Günlük hayatın içinde sahip olunan zamanın doğru yönetilmesi ve verimli kullanılması için pratik çözümlere ihtiyaç duyuyoruz. Her mevsim dengeli tüketimin bir gereklilik olduğunu düşünen kullanıcılar bu ürünlerin kullanımı için fikir verir. Simfer çekmeceli derin dondurucu yorumlarında dar alanların dezavantajını, avantajlı hale getirdiğinden bahsedildiği görülebilir. Simfer derin dondurucu kullananlar yaptıkları değerlendirmelerle size rehberlik edebilirler. Olumlu veya olumsuz eleştiriler hem satıcı hem de alıcı için referans kabul edilebilir. Beğendiğiniz modeller arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız ürünler arasında karşılaştırma yapabilir, yorumlar kısmından bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Akakçe üzerinden filtreleme seçeneğini kullanarak doğrudan ihtiyaç duyduğunuz modellerin listesine ulaşarak alışverişinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.