Kiwi Dikiş Makinesi

Kiwi Dikiş Makinesi Fiyatları

3 farklı Kiwi Dikiş Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Singer Dikiş Makinesi Schwartz Dikiş Makinesi Pfaff Dikiş Makinesi Brother Dikiş Makinesi Juki Dikiş Makinesi Janome Dikiş Makinesi

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL ElektronikMekanikOtomatik İplik TakmaDüz Dikiş6 mm6.5 mm7 mmSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Kiwi Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Kiwi Özellikler Zigzag Genişliği İlik Açabilme Adım Sayısı Desen Sayısı Fonksiyon Sayısı SatıcıToplam 41 satıcı. Ürün Puanı

Kiwi FritözKiwi Elektrikli SüpürgeKiwi BlenderKiwi ÜtüKiwi Tost MakinesiKiwi Çay MakinesiKiwi Filtre Kahve MakinesiKiwi Hava Temizleme CihazıKiwi KettleKiwi RondoKiwi Buharlı PişiriciKiwi Buharlı Temizleyici

En Popüler Kiwi Dikiş Makineleri

Kiwi Dikiş Makinesi Yorumları ve Önerileri

 • Ülkü A.251 yorum
  1546 beğeni
  KiwiKiwi KSW 3010 Mini El Dikiş MakinesiÜlkü A. 7 Ekim 2020
  Kiwi KSW 3010 Mini El Dikiş Makinesi
  İş hayatının yoğun temposunda düğmenin kopması, fermuarın bozulması gibi durumlar olabiliyor. Minikliği sayesinde çantada kolaylıkla taşınabilmesi ve basit işleri yapabilmesiyle ihtiyacımı karşılayabildi. Pil de ürünün içinde gönderiliyor.
  • Alışverişçi resmi
 • Betül Ş.626 yorum
  2365 beğeni
  KiwiKiwi KSW-3071 Dikiş MakinesiBetül Ş. 29 Temmuz 2020
  Kiwi KSW-3071 Dikiş Makinesi
  Saklama bölmesini çıkartınca kol ve paça dikişi yapılabiliyor. Geri çalışma fonksiyonu dikkat çekiyor. LED aydınlatması karanlık ve loş ışıklı ortamlarda görüşü kolaylaştırıyor. Piko ve dikiş işleri için tercih edilebilir.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Kiwi Dikiş Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Kiwi Dikiş Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 3 farklı Kiwi Dikiş Makinesi:
 1. Kiwi KSW 3010 Mini El Dikiş Makinesi
 2. Kiwi KSW-3097 Overlok Makinesi
 3. Kiwi KSW-3071 Dikiş Makinesi

Kiwi Dikiş Makinesi

Hayatı kolaylaştıran teknolojik çözümler ile kullanıcıları buluşturan Kiwi dikiş makinesi modelleri ile başarı yakalar. Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Kiwi dikiş makineleri, fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeker. Pratik şekilde kullanılan modeller dikiş dikmeye yeni başlayanların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Bütçesine evde dikiş dikerek katkı sağlamak isteyenlerin yanı sıra hobi amaçlı tekstil ürünleri tasarlamaktan hoşlanan kişiler de cihazlara yoğun ilgi gösterir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen modeller, uzun ömürlü kullanım imkânına sahiptir. Ürünler farklı kullanım amaçlarına uygun şekilde dizayn edilir. Basit işlemler için el dikiş makineleri ön plana çıkarken daha profesyonel işler için büyük boy makineler bulunur. Kullanım amacınıza uygun modeller arasından seçim yaparak dikiş dikmeye hemen başlayabilirsiniz. Pedal ve el ile kontrol edilen cihazlar, düğme dikiminden farklı tasarımlar ortaya çıkarmaya kadar birçok farklı amaç için kullanılır. Dikiş dikmeye ilgi duyanların yanı sıra profesyonel anlamda dikiş dikenlerin de dikkatini çeken ürünler, farklı desenler ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

Kullanışlı Kiwi Dikiş Makinesi Modelleri

Kiwi dikiş makinesi modelleri hem aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla hem de hobi olarak değerlendirmek için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Yeni bir tekstil ürünü satın almak yerine cihazlar ile kendi ihtiyaçlarınızı tamamen kendi zevkinize uygun şekilde tasarlayabilirsiniz. Dikiş makinesi Kiwi Home modelleri geniş ürün yelpazesi ile size sunulur. Mevcut giysileri iyileştirmek, düşen düğmeleri yenilemek gibi amaçlarla tercih edilen ev tipi cihazlar daha küçük boyutlarda tasarlanır. Birbirinden farklı dikiş modlarına sahip olan ürünler kumaşlar üzerinde dilediğiniz gibi işlem yapmanıza olanak tanır.
Modellerin birçoğunda karanlıkta çalışmayı daha kolay hale getiren ışık sistemi bulunur. LED ışıklara sahip olan Kiwi marka dikiş makinesi modelleri, güçlü aydınlatma sistemleri sayesinde tüm ayrıntıları net şekilde görmenize olanak tanır. Zorlu dikişleri hatasız şekilde tamamlamanıza katkı sağlayan ürünlerin çift iğneli, nakış destekli, zigzag ayarlı gibi birçok seçeneği bulunur. Elektronik pedala sahip olan modeller son derece kısa sürede işlemi tamamlamanız için idealdir. Pedala basıldığında otomatik olarak çalışmaya başlayan cihazların nakış tekniklerini uygulamanıza olanak tanıyan çeşitleri de yoğun ilgi görür.

Kiwi Dikiş Makinesi Modellerinin Fonksiyonel Özellikleri

Kiwi Home dikiş makinesi özellikleri yeni teknoloji ile geliştirilmiş fonksiyonlarıyla bir adım öne çıkar. Birçok farklı dikiş tekniği uygulamanız için avantajlı olan modeller oldukça hafif yapıda tasarlanır. Taşınma konusunda kullanıcısına rahatlık sağlayan ürünler, düz zemin üzerinde kullanılır. Farklı dikiş modlarına sahip olan cihazlar, tüm teknikleri zahmetsizce uygulamanız için elverişlidir. Düz, zigzag ve dekoratif desenler elde etmenize yardımcı olan cihazların 8, 16, 24 gibi farklı dikiş modu seçenekleri bulunur. Kiwi dikiş makinesi özellikleri arasında sessiz çalışma işlevi de bulunur.
Düşük ses seviyesi ile dikkat çeken ürünler huzurlu bir çalışma ortamı yaratır. İlik açma özelliği bulunan modeller, dikiş işlemlerine zemin hazırlayarak kolaylık sağlar. Modellerin bazılarında iplik geçirme fonksiyonu da bulunur. Birçok kişi için zahmetli görünen iplik geçirme Kiwi Home dikiş makinesi sayesinde kolaylıkla tamamlanabilir. Farklı dikiş hızlarında işlem yapmanızı sağlayan cihazlar, ayarlanabilir hız kademeleri sayesinde hata payını düşürür. Farklı modlarda çalışan modellerin düğme dikme, ilik açma fonksiyonları işlemleri daha kısa sürede bitirmenize katkı sağlar. Profesyonel makineleri aratmayan modeller ile ev konforunda dikiş dikebilir, mükemmel el işi tekstil ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Kiwi Dikiş Makinesi Nasıl Kullanılır?

Hafif ağırlıkları sayesinde farklı alanlara kolaylıkla taşınabilen ürünler, dikiş dikme işlemlerini son derece pratik ve kolay hale getirir. Fonksiyonel özellikleri ile tüm dikiş işlemleri ile gerekli detaylara sahip olan cihazlar, modele bağlı olarak farklı şekillerde kullanılır. Satın aldığınız modeli kullanmaya başlamadan önce kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız tavsiye edilir. Ev tipi Kiwi dikiş makinesi kullanımı sırasında şu yolları izleyebilirsiniz:

Kiwi Home dikiş makinesi kullanımı her açıdan düşünülmüş fonksiyonları sayesinde oldukça kolaydır. Cihazı ilk kez kullanıyorsanız kılavuzdan yardım alarak pratik şekilde öğrenebilir, dikiş konusunda kendinizi kısa sürede geliştirebilirsiniz.

Kiwi Dikiş Makinesi Seçenekleri

Pratik bir şekilde dikiş yapmanızı sağlayan ürünler, kompakt tasarımları sayesinde farklı ortamlarda kullanılabilir. Zahmetsizce kurulan ürünler birbirinden farklı seçenekler ile kullanıcılara sunulur. Model seçiminde öncelikle kullanım amacınızı belirleyerek doğru bir tercih yapabilirsiniz. Basit dikiş işlemleri ile daha küçük ebatlı ve ergonomik yapılı ürünler ideal olabilir. Kiwi mini, küçük dikiş makinesi çeşitleri konforlu yapıları ile bir adım öne çıkar. Düğme dikme, nakış işleme, desen yapma gibi basit işlemler için elverişli olan modelleri portatif olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.
El tipi dikiş makineleri de ultra küçük ebatları sayesinde gündelik işlemlerde büyük rahatlık sağlar. Kol dikme, paça dikme gibi daha zor işlemler için büyük ve fonksiyonel modelleri değerlendirebilirsiniz. Kiwi marka dikiş makinesi kullananlar için mevcut giysileri iyileştirmek ve etkileyici değişiklikler yapmak oldukça kolaydır. Kiwi dikiş makinesi yorumları model seçiminde farklı kullanıcıların değerlendirmelerine ulaşarak daha doğru bir tercih yapmanıza yardımcı olabilir. Kiwi marka dikiş makinesi yorumları ve model seçeneklerine Akakçe’de küçük ev aletleri ve dikiş makinesi kategorilerinden ulaşabilir, beklentilerinizi karşılayan ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.

En Uygun Kiwi Dikiş Makinesi Fiyatları

Kiwi dikiş makinesi fiyatları model ve teknik özelliklere bağlı olarak geniş aralıklarda kullanıcılara sunulur. Kalitesine ve kullanışlı özelliklerine kıyasla oldukça ulaşılabilir düzeyde olan Kiwi dikiş makinesi fiyatı her açıdan kullanıcılara avantajlı bir deneyim yaşatır. Kiwi dikiş makinesi en ucuz fiyat seçenekleri Akakçe’de sizin için listelenir. Kiwi Home dikiş makinesi fiyatları ve özelliklerini karşılaştırma listeleri aracılığı ile kıyaslayarak bütçenize hitap edenleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Ayrıca Kiwi dikiş makinesi yorum bölümü de farklı kullanıcıların gerçek deneyimlerine ulaşmanıza yardımcı olur.
Ürün değerlendirmelerini dikkate alarak ihtiyaçlarınıza en uygun modeli tespit edebilirsiniz. Kiwi dikiş makinesi hakkında yorumlar ürünün kullanım özelliklerini, avantajlı ve dezavantajlı yanlarını belirten değerlendirmelerden oluşur. Kiwi Home dikiş makinesi kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerini dikkate alarak ev konforunda dikiş deneyimi yaşamak için beğendiğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için el işi tekstil ürünlerini kolay şekilde hazırlamanıza yardımcı olan modeller, dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca size eşlik eder. Kategori içinde ütü gibi farklı ev aletlerine de ulaşabilir, gereksinimlerinize uygun olanları güvenle ve avantajlı fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.