Dinlendirici Gözlük

Dinlendirici Gözlük Fiyatları

1.737 farklı Dinlendirici Gözlük için fiyatlar listeleniyor.

Aqua Di Polo Dinlendirici Gözlük Focus Dinlendirici Gözlük Pixel Dinlendirici Gözlük Castello Dinlendirici Gözlük Knitex Dinlendirici Gözlük Ray-Ban Dinlendirici Gözlük

Fiyatı Düşen Dinlendirici Gözlükler

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • CinsiyetErkek
 • CinsiyetUnisex
 • ÖzelliklerIşık Korumalı
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • Çerçeve SeçeneğiÇerçeveli
 • ÖzelliklerNumarasız
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanıcı TürüCam ŞekliKelime ile FiltreleÇerçeve MalzemesiÇerçeve SeçeneğiTasarımCinsiyet
Temizle Ürünleri Gör (1.737)

Ferrucci Saat Romanson Saat Swatch Kol Saati Güneş Gözlüğü Saat Kordonu Köstekli Saat Gözlük Temizleme Mendili Gözlük Askısı Gözlük Kutusu Aqua Di Polo Dinlendirici Gözlük Focus Dinlendirici Gözlük Pixel Dinlendirici Gözlük

En Çok Karşılaştırılan Dinlendirici Gözlükler

Dinlendirici Gözlük Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Dinlendirici Gözlükler hangileri?

Bugün Akakçe'de 1.737 farklı model arasında

En çok satan Dinlendirici Gözlükler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Dinlendirici Gözlük:
 1. Mavi Işık Filtreli Ekran Gözlüğü
 2. Kitap Okuma Gözlüğü Led Işıklı
 3. Stillo Unisex Derecesiz Mavi Işık Koruyucu Gözlük Uv 400
 4. GEBBS STORE Unisex Gri Şeffaf Bilgisayar Gözlüğü Optik Gözlük Çerçevesi
 5. Erkek Yuvarlak Mavi Işık Koruyucu Bilgisayar Ekran Gözlük

Dinlendirici Gözlük

Dinlendirici gözlük çeşitleri TV, bilgisayar ekranı gibi dijital ekranlara bakarken ya da kitap okurken tercih edilen bir aksesuar tipidir. Birçok kullanıcı “Dinlendirici gözlük nedir?” sorusunun cevabını merak ederken göz doktorları bu tür sorulara açıklık getirir. Dinlendirici gözlük çeşitleri 0.25 ile 0.50 göz numaralara sahip koruma gözlükleri olarak tanıtılır. Numarasız dinlendirici gözlük çeşitlerinde ise mavi ışık koruması bulunabilir. Bu tür küçük numaralı dinlendirici gözlük modelleri göz bozukluğunun ilerlememesi için takılabilir. Işık korumalı olanlarda ise gözlerin yapay ışıklara karşı korumaya alınması amaçlanır. Dinlendirici gözlük ürünleri birçok farklı optik markası tarafından tasarlanarak sizlere sunulur. Zengin tasarım yelpazesine sahip dinlendirici gözlük koleksiyonları ile stilinizden ödün vermeden gözlerinizi korumaya almak mümkündür. Markaların sizlere sunduğu dinlendirici gözlük modellerini ve fiyatlarını Akakçe üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dinlendirici Gözlük Ne İşe Yarar?

"Dinlendirici gözlük ne işe yarar?" sorusu sıklıkla yöneltilir. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalar genel olarak, gözün rahatlaması amacı ile takılan aksesuar şeklindedir. “Dinlendirici gözlük kimlere verilir?” sorusunun cevabı ise uzun süreler bilgisayar başında vakit geçiren ya da okumalar yapan kişiler olarak yanıtlanır. Bu tür durumlarda göz belirli bir alana sabitlendiği için yorulmaya başlar. Dijital ekranlardan gelen mavi ışıklar kornea başta olmak üzere gözün farklı bölümleri için zararlı etkenler taşıyabilir. Yorulan göz zaman içerisinde ağrı, kuruluk ya da kızarıklık gibi sorunlar gösterebilir. Göz dinlendirici gözlük faydaları ile bu tür sorunların önüne geçmeyi hedef alır. Dinlendirici gözlük faydaları ekran başında geçirilen uzun saatler sonucu oluşan etkileri minimum seviyeye indirir. Bu etkiler arasında göz kuruluğu, yorgunluğu, baş ağrısı ve bulanık görmek gibi sonuçlar yer alabilir. Bu tür olumsuz sonuçları ne aza indirmek için dinlendirici gözlük çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

“Dinlendirici gözlük neden kullanılır?” sorusuna verilen yanıtlar göz yorgunluğunu minimum seviyeye indirmek olsa da göz önünde bulundurmanız gereken birkaç etken daha olabilir. Dinlendirici gözlük çeşitleri göz doktorları tarafından sizlere verilir. Gözlerinizde miyop, astigmat gibi bozukluklar varsa dinlendirme gözlük modellerini kullanırken doktorunuza danışabilirsiniz. “Dinlendirici gözlük gözü bozar mı?” verilen yanıtlarda aksine gözün bozulmasının önüne geçmesi yer alır. Fakat dinlendirici gözlük günün her anında takılan bir aksesuar olmayabilir. “Dinlendirici gözlük ne zaman takılır?” sorusuna ise birden fazla cevap verilir. Göz yapınızı yorgun ya da ağrılı hissettiğiniz durumlarda dinlendirici gözlük takılabilir. Aşırı ışık olan yerlerde, kitap okurken ya da bilgisayar başındayken de dinlendirici gözlüklere başvurabilirsiniz. Bir aksesuar olarak gözlüğünüzü kendi çantasında taşıyarak istenilen yere götürmek de mümkündür. Ev ortamlarında ise numarasız gözlükleri takı kutusu gibi koruyucu kutularda saklamamanız önerilir. Camlar sivri yüzeyler sonucu çizilme ya da yıpranma gibi sorunlar gösterebilir.

Dinlendirici Gözlük Çeşitleri Nelerdir?

Dinlendirici gözlükler farklı kullanım alanlarında kullanılmak üzere çeşitli modeler ile sizlere sunulur. Optik markaları tarafından tasarlanan dinlendirici gözlük tasarımları, göz sağlığının her alanda maksimum koruma elde etmesinde destek sağlar. En çok tercih edilen dinlendirici gözlük çeşidi bilgisayar kullanım sırasında takılan modellerdir. Bilgisayar dinlendirici gözlük çeşitlerinde “Blue Block” olarak da bilinen mavi ışık koruma filtresi yer alır. Tablet, telefon, bilgisayar ve sinema gibi ekranlardan çıkan yapay ışıkların göz bölümlerinden biri olan korneaya zararlı etkiler bıraktığı söylenir. Bunun önüne geçmek için ekran gözlüğü olarak da bilinen bilgisayar dinlendirici gözlük çeşitleri üretilir. Bilgisayar kullananlar için dinlendirici gözlük çeşitleri oluşturulurken uzun süreli kullanımlarda bile konfor sağlamanıza olanak tanıyan tasarım detayları eklenir. Şık ve ergonomik tasarımlara sahip dinlendirici gözlük çeşitleri ile ekranlara bakarken gözlerinizi korumaya almak mümkündür.

Dinlendirici gözlük kullananlar sadece ekrana bakarken değil okuma süreçlerinde de göz sağlığın korumaya almayı başarırlar. Dinlendirici okuma gözlüğü kitap, dergi benzeri tüm okuma deneyimlerinde kullanıcılara eşlik eder. Okuma sürecinde gözlerde oluşan batma, ağrı ve kızarıklık kitap okuma gözlüğü dinlendirici özelliğiyle ortadan kaldırılması amaçlanır. Dinlendirici gözlük özelliklerinden biri de ürünün gözleri UV ışınlarından koruyor oluşudur. Küçük numaraya sahip gözlükler güneşli alanlarda da kullanılabilir. Dinlendirici güneş gözlüğü çeşitleri güneşin yaydığı ultraviyole ışınlarından göz yapısını korurken aynı zamanda ekran ya da okuma deneyiminizi sürdürmenizi sağlar. Dinlendirici gözlük çeşitleri kullanıcıların göz numaralarına göre seçilmelidir. Dinlendirici gözlük numarası genel olarak 0.25 ile 0.50 arasındayken bazılarında daha yüksek dereceler gözlemlenebilir. Dinlendirici gözlük derecesi için öncelikli olarak göz sağlığında uzman bir doktora danışmanız gerekir. Ardından kullanım alanına göre gerekli özellikleri keşfedebilir, en sağlıklı dinlendirici gözlük modeline ulaşabilirsiniz.

Estetik Dinlendirici Gözlük Tasarımları

Dinlendirici gözlük modelleri birbirinden şık tasarımlarla sizlere sunulur. Gözlük dinlendirici olarak işlevini yerine getirirken gösterişli tasarım detayları ile stilinizi bir adım öne çıkarır. Göz dinlendirici gözlük alışverişinde kullanıcıların dikkat ettiği kriterlerden biri gözlük şeklidir. Dinlendirici gözlük tasarımlarında en çok tercih edilen şekiller ise şunlar olur:

Dinlendirici gözlük tasarımları şekil yapılarının yanı sıra zengin renk ve desen yelpazesine sahiptir. İş yerinde klasik kombinlerinizle uyum sağlamak adına düz ya da şeffaf dinlendirici gözlük tasarımları tercih edilebilir. Spor kombinlerde ise rengarenk numarasız dinlendirici gözlük çeşitleri ile beraber kombinlerinize eşlik eder. Bir aksesuar olarak sıklıkla kullanılan dinlendirici gözlük çeşitleri saat kutusu gibi kendisine ait bir kılıfla beraber sizlere sunulur. Kılıfıyla beraber taşıdığınız dinlendirici gözlük modeliniz işte ya da okulda istenilen her an kullanıma hazır bir halde tutulabilir. Dinlendirici gözlük tasarımları arasından yüz şeklinize ya da göz yapınıza en uygun tasarımı seçerek hem gözlerinizi korumaya alabilir hem de kombinlerinizi şık bir dokunuş ile tamamlayabilirsiniz.

Dinlendirici Gözlük Fiyatları ile Bütçe Dostu Alışveriş

Dinlendirici gözlük fiyatları ürünlerin çerçeve tipine ve cam kalitesine göre farklılıklar gösterebilir. Mavi ışık korumalı dinlendirici gözlük camı fiyatları uygun seçenekler sunduğu için kullanıcılara kazançlı alışveriş fırsatı yaratır. Göz dinlendirici gözlük fiyatları modellerin tasarım tipine göre de farklılıklar gösterebilir. Dinlendirici gözlük fiyatları yuvarlak, kare, dikdörtgen ve oval olmak üzere geniş aralıklara sahiptir. Optik markalarına sıklıkla yöneltilen sorulardan biri olan “Dinlendirici gözlük ne kadar?”, uygun fiyat seçenekleriyle yanıtlanır. Gözlük alışverişinizde markaların sizler için oluşturduğu cazip fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Dinlendirici gözlük fiyatları ucuz aralıklar sunarak her bütçeye sahip kullanıcıya hitap etmeyi başarır. “Dinlendirici gözlük nasıl alınır?” sorusuna yanıt veren Akakçe sizlere birbirinden farklı modelleri alanında uzman optik markaları aracılığı ile sunar. Dinlendirici gözlük tasarımlarını birbiri ile karşılaştırarak uygun fiyatları keşfedebilir, ekran başında göz sağlığınızı korumaya alabilirsiniz.