Hascevher Düdüklü Tencere

Hascevher Düdüklü Tencere Fiyatları

27 farklı Hascevher Düdüklü Tencere için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıHascevher
 • Hacim4.5 lt
 • Hacim6 lt
 • Hacim8 lt
 • ÖzelliklerSet
 • Fiyatı0 - 750 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Malzeme TürüÇelik
 • Malzeme TürüDöküm
 • SeriFissler Vitaquick
 • SeriFissler Vitavit
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıHascevher
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerHacimTümünü GösterMalzeme TürüÖlçüParça SayısıSeriÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (27)

Hascevher Cezve

En Popüler Hascevher Düdüklü Tencereler

Hascevher Düdüklü Tencere Yorumları ve Önerileri

Hascevher Düdüklü Tencere Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Hascevher Düdüklü Tencere hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Hascevher Düdüklü Tencere:
 1. Hascevher Home Perfect 5 lt Düdüklü Tencere
 2. Hascevher 3.5 lt + 7 lt Düdüklü Tencere Seti
 3. Hascevher Home Perfect 7 lt Düdüklü Tencere
 4. Hascevher Bionet 4 lt Düdüklü Tencere
 5. Hascevher Düdüklü Tencere 5 L

Hascevher Düdüklü Tencere

Mutfakta zaman tasarrufu sağlayan ürünlerin başında gelen düdüklü tencereler yemekleri normal tencereleri göre daha hızlı pişirir. Hızlı pişirmenin yanında lezzetli yemekler için de tercih edilen düdüklü tencereleri üreten pek çok marka vardır. 1993 yılında Kahramanmaraş'ta %100 yerli sermaye ile piyasaya atılan Hascevher markası farklı pişirme ürünleriyle öne çıkar. Türkiye'nin önde gelen çelik tencere üreticileri arasında olmayı başaran marka TSE ve CE belgelerine sahiptir. Markanın LFGB gıda ile temas testinde de yiyeceklerin sağlıklı şekilde kalmasını sağladığı görülür. “Aşkla Pişir” sloganıyla yola çıkan marka kendi bünyesindeki tasarımcılarıyla da ürünlerini farklı modellerde ve çağın tercihlerine göre tasarlamayı başarır. Hascevher düdüklü çeşitleri de markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alır. Hascevher düdüklü tencereler paslanmaz çelik gibi sağlam bir malzemeden üretilir. Düdüklü tencereler tüm ocak çeşitlerine uyum sağlayan indüksiyon kapsül tabanlıdır. Bakalit kulplar el yakmaz ve genel görünümle uyum sağlar.

Farklı Boyutlarda Hascevher Düdüklü Tencere Seçenekleri

Hascevher düdüklü tencere seti birçok farklı renk ya da parçadan oluşur. Düdüklü tencereler 2'li olarak da satılabilir. 4 parçadan oluşan setlerde yer alan iki çelik düdüklü tencere birbirine uyumlu kapaklara sahiptir. Bu setler 3,5 ve 5 lt kapasiteye sahiptir. Yine markanın paslanmaz çelikten 3,5 ve 7 lt kapasitesinde düdüklü tencere seti çeşitleri de vardır. Paslanmaz çelikten üretilen düdüklü tencerelerin aynı modellerde tencere ve tava çeşitleri de vardır. Bu sayede mutfağınızda birbiriyle uyumlu setler oluşturabilirsiniz. Düdüklü tencere Hascevher markası kalitesiyle piyasada farklı hacimlerde bulunur. Paslanmaz çelik modelleri arasında 3,5 lt’den 15 lt kapasiteye kadar değişen seçenekler mevcuttur. Bu ürünler aşamalı güvenlik sistemine sahiptir. Hem kapağı hem de kulpları ısıya dayanıklı şekilde üretilir. Aynı zamanda markanın düdüklü tencere seçenekleri ısıyı eşit olarak yayarak yiyeceklerin yanmasını önler ve tümünün eş zamanlı pişmesini sağlar. Hascevher düdüklü tencere 4 lt, 5lt, 6lt, 8lt gibi seçenekleri inceleyerek mutfakta kullanım sıklığına ve alanınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Hascevher Düdüklü Tencere Özellikleri

Hascevher 2'li düdüklü tencere seçeneklerinin malzemeleri paslanmaz çeliktir. Metal kulpları, parlak dış yüzeyi ve her iki gövdede klasik siyah çizgileri ile şık bir tasarımı vardır. Bir kapağı cam diğeri düdüklü tencere kapağı olan ürünlerin kapakları birbirine uyumludur. Bu sayede her ikisini de normal tencere olarak kullanabilirsiniz. Hascevher ikili düdüklü tencere içerisinde çelik düdüklü tencere gövdesi, spagetti süzeği, cam kapaklı haşlama kabı bulunur. Bu ürünler 4 noktalı kilitli ve çelik kapağa sahiptir. Tüm bu özelliklerin yanında Hascevher düdüklü tencere 2'li halde satılan setler de tekli ürünler gibi farklı hacimlerde piyasada bulunur. Tüm ocak çeşitlerinde kullanılabilir indüksiyon tabanlı Hascevher düdüklü tencere çeşitleri zaman tasarrufuyla enfes lezzetler yapmanızda size yardımcı olur. Hascevher 2'li düdüklü tencere seti yorumlarını da inceleyerek bu ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte mutfağınızda birbirinizle uyumlu ürünler olsun istiyorsanız kahvaltı sofranıza yakışacak Hascevher çaydanlık modellerine de göz atabilirsiniz.

Hascevher Düdüklü Tencere Neden Tercih Edilir?

Besinlerin vitamin değerini kaybetmemesi için de tercih edilen düdüklü tencereler Hascevher farklıyla uzun yıllar kullanım sunar. Az yağ ve suda dahi çok lezzetli yemekler yapılmasını sağlayan markanın ürünleri için kullanılan malzemeleri güvenilir ve sertifikalıdır. Ayrıca iki aşamalı güvenlik kilitleri de düdüklü tencereler ile daha güvenli şekilde yemeklerinizi pişirmenizi sağlar. Kulplarının farklı malzemeden yapılması sayesinde el yakmaması, tencerenin kolay temizlenebilir olması da tercih edilme sebeplerinden bazılarıdır. Kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken bazı detayları bildiğiniz takdirde markanın ürünleriyle sorun yaşamazsınız. Hascevher düdüklü tencereyi tamamen değil 3/2 şekilde kullanmaya özen göstermeli, piştikten sonra ocağı kapatmalısınız. Pişirme süreci sonunda buhar yavaş yavaş boşaltılmalı, musluğun altında buhar tamamen boşalıncaya kadar soğutulmalıdır. Bu işlemler yapılmadan aniden kapağın açılması güvenli olmayabilir. Hascevher düdüklü tencere yorumlarıyla tavsiyelerini incelerek hem tekli hem de set halindeki ürünlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Sağlıklı ve güvenli pişirme deneyimi sunan ürünlerin kullanımı, temizliği, saklama koşulları için yine Hascevher düdüklü tencere yorumları sizlere yardımcı olabilir.

Hascevher Düdüklü Tencere Kullanımı

"Hascevher düdüklü tencere nasıl kullanılır?” sorusu ürünü yeni kullanacaklar tarafından merak edilebilir. Güvenli kullanım için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Hascevher düdüklü tencere kullanımı ilk defa yapılacaksa ürün sıcak su ve deterjanla temizlenmelidir. Kullanım esnasında ise boşken veya içerisinde yağ mevcutken çok fazla ısıtılmamalıdır. Aşırı ısınma ürün tabanına zarar verebilir. Bu durumlarda ürünü ocaktan almak yerine ocağı kapatıp soğumasını beklemelisiniz. Aşırı ısınma halinde tabanında renk dalgalanmaları meydana gelebilir ancak bu satın aldığınız ürünün performansını etkilemez. Bakalit kulp ve tepeler sayesinde Hascevher düdüklü tencere çeşitleri el yakmaz. Tencere içerisindeki soğuk suya da tuz atmamalı, suyun kaynamasını beklemelisiniz. Soğuk suya tuz eklenmesi tuz konsantrasyonuna yol açabilir ve bu da tencerenin lekeli olmasına neden olur. Bu durum da performansı etkilemez ancak temizlemeyi zorlaştırabilir. Aynı zamanda ürünlerin içlerini ağzına kadar kullanmamanız önerilir. Ürünleri yarısına kadar doldurmak eşit pişirme için daha doğrudur. Hascevher düdüklü tencere kullananlar için başka bir uyarı ise; ısınan cam kapakların suyla temas ettirilmemesidir. Bu tavsiyeleri uygulayarak markanın ürünlerini uzun yıllar sağlıkla ve güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Hascevher Düdüklü Tencere Cazip Fiyatlarla Akakçe'de

Hascevher düdüklü tencere çeşitlerinin özellikleri ve kullanımı kadar fiyatları da merak edilir. Enfes yemekler yapmak için kullanılan ürünlerin fiyatları hacme ve malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Hascevher 2’li düdüklü tencere fiyatları ve özelliklerini inceleyerek bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz. Set ya da tekli olarak alabileceğiniz markanın ürünleri uzun yıllar kullanılabilir. Pişirme süresini neredeyse yarı yarıya indiren bu ürünler sayesinde hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Mutfakta düdüklü tencerelerinizle uyumlu pişiriciler arıyorsanız Hascevher tencere fiyatları ve modellerine de göz atabilirsiniz. Akakçe üzerinden inceleyebileceğiniz modellerin fiyatlarını artan-azalan olarak da sıralayabilirsiniz. Sayfada fiyatlar ve satıcılar karşılaştırmalı olarak bulunur. Böylece indirimli, cazip fiyatlı tüm tencereleri istediğiniz siteden kolayca satın alma imkanınız olur. Uzun süreli fiyat takibi ile de ne zaman indirimde olabileceği ya da ne kadar fiyat değişimi olduğu konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.