Rks Elektrikli Bisiklet

Rks Elektrikli Bisiklet Fiyatları

53 farklı Rks Elektrikli Bisiklet için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Rks Elektrikli Bisikletler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıRKS
 • Menzil80 km
 • Menzil100 km
 • Menzil150 km
 • Jant20 Jant
 • Jant28 Jant
 • Motor Gücü250 W
 • Motor Gücü281 W
 • ÖzelliklerKatlanabilir
 • Akü Kapasitesi10 Ah
 • Akü Kapasitesi18.5 Ah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıRKS
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüJantBatarya TipiFren TipiMotor GücüMenzilLastik KalınlığıVites SayısıKadro MalzemesiŞarj SüresiAkü GerilimiAkü KapasitesiAğırlıkMaksimum HızGenişlikDerinlikYükseklikKelime ile FiltreleCinsiyetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (53)

RKS Elektrikli Bisiklet Aküsü RKS Elektrikli Bisiklet Gaz Kolu RKS Bisiklet Fren Teli RKS Elektrikli Scooter RKS Aerobik

En Popüler Rks Elektrikli Bisikletler

Rks Elektrikli Bisiklet Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Rks Elektrikli Bisiklet Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Rks Elektrikli Bisiklet hangileri?

Bugün Akakçe'de 53 farklı model arasında

En çok satan Rks Elektrikli Bisiklet hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Rks Elektrikli Bisiklet:
 1. RKS RS3 Pro X Katlanır Elektrikli Bisiklet
 2. RKS MX30 Katlanır Elektrikli Bisiklet
 3. RKS W6 Elektrikli Bisiklet
 4. RKS MJ1 Elektrikli Bisiklet
 5. RKS RD8 Elektrikli Bisiklet

RKS Elektrikli Bisiklet

Son yılların yeni ulaşım araçlarından biri olan RKS elektrikli bisiklet çeşitleri, özel yapısı ve günden güne gelişen birbirinden farklı özellikleri ile dikkatleri üzerine çeker. Araç kullanan her birey için uyumlu olan RKS elektrikli bisiklet çeşitleri, bir yerden bir yere kısa bir süre içerisinde ulaşılmasını sağlar. Hem hobi hem ulaşım amaçlı kullanılan RKS elektrikli bisikletler, farklı renk seçenekleri ile göz kamaştırır. Keyifli bir kullanım deneyimi sunan RKS bisiklet elektrikli formu ile yakıt konusunda da verim sunar. RKS elektrikli bisiklet çeşitleri manuel modellere nazaran daha az kas gücü ile daha çok yol yapılmasına olanak tanır. Gerek tasarım gerek işlevsel olarak farklılık gösteren RKS elektrikli bisikletler maksimum performans sergiler. Büyük bir özenle hazırlanan elektrikli bisiklet enerjiden tasarruf sağlar. Siz de birçok kişinin ilgi odağı olmayı başaran RKS elektrikli bisiklet çeşitlerine Akakçe ile uygun fiyatlarla ulaşabilir, şehri özgürce keşfedebilirsiniz.

Güvenli Sürüş Deneyimi Sunan RKS Elektrikli Bisiklet Modelleri

Kullanıcıların ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda şekillenen RKS elektrikli bisiklet modelleri üstün kaliteli malzemeleri ve yüksek dayanıklılıkları ile öne çıkan parçalar arasında yer alır. Ürün çeşitleri içerisinde yer alan katlanabilir RKS elektrikli bisiklet, çeşitli malzemeler kullanılarak üretilir. Kaliteli formu ile farklılık yaratan bu ürünler, elektrikli bisikletin kolayca muhafaza edilmesini mümkün kılar. RKS elektrikli bisiklet bataryaları, güçlendirilmiş yapıları sayesinde kullanım esnasında oluşan duraksamaların önüne geçer. Kaliteli ve dayanıklı forma sahip olan RKS elektrikli bisiklet, uzun ömürlü bir kullanım sunar. RKS elektrikli bisiklet modellerinin üretiminde teknik sistemler ve özel materyal desteği kullanılır. Bununla birlikte gaz kolu gibi birçok parçası ile kullanıcılara büyük kolaylık sunar. RKS elektrikli bisiklet sunduğu bu özellikler ile ürünün üstün bir performans sergilemesini ve yolculuk esnasında güvenli bir taşımanın gerçekleştirilmesini sağlar. Özel sepetleri olan RKS elektrikli bisiklet tasarımları ise yanınıza almak istediğiniz eşyalarınızı kolayca taşıyabilmenize yardımcı olur. İdeal taşıma kapasitesine sahip olacak şekilde tasarlanan RKS elektrikli bisiklet fiyatları bütçe dostu fiyat aralıklarıyla kullanıcıları memnun eder.

İşlevsel RKS Elektrikli Bisiklet Çeşitleri

RKS elektrikli bisiklet modelleri arasında yer alan 3 tekerlekli modeller, üstün dayanıklılık ve üst düzey bir performans gösterir. Benzersiz özellikleri ile kullanıcıların ihtiyacını karşılayan bu tasarımlar güvenli bir kullanım alanı da oluşturur. RKS bisikletlerin uzun şarj süreleri dağ, şehir ve buna benzer birçok yolculuk için ideal bir kullanım sunar. Özenle dizayn edilen ve üstün potansiyeli olan RKS elektrikli bisiklet, özellikle trafikte kurtarıcı rolü oynar. Basit bir kullanıma sahip olan RKS elektrikli bisiklet, kolayca şarj edilebilen formu ile beğeni toplar. RKS elektrikli bisiklet için üretilen aksesuarlar hem sıcak hem rüzgarlı havalar olmak üzere her yolculukta konforu öne sürer. Beklentileri karşılamayı başaran RKS elektrikli bisikletler çeşitli renk ve boyutlarda üretilir. Az yer kaplayan ve park sorununu ortadan kaldıran ürünler her yere rahatlıkla ulaşılmasını sağlar. Ergonomik açıdan ideal bir tasarıma sahip olan RKS elektrikli bisiklet çeşitlerinin oturma selesi oldukça konforlu bir şekilde tasarlanır. Böylece uzun yollar konforlu bir sürüş keyfi yaşamanıza yardımcı olur. RKS elektrikli bisiklet yorumları ile markanın kendine özgü farklı tarzdaki ürünleri hakkında kullanıcı deneyimlerini okuyabilirsiniz. RKS elektrikli bisiklet kullananlar tarafından yapılan yorumlar kullanıcıların satın aldıkları üründen ne kadar memnun kaldıklarını ortaya koyar.

Şık Tasarımlı RKS Elektrikli Bisiklet Özellikleri

RKS elektrikli bisiklet, taşıma kapasitesi, menzil özellikleri, jant, teker gibi pek çok konuda çeşitlilik sunar. Şık tasarımları ile göze hitap eden birbirinden farklı RKS elektrikli bisikletler, gelişen teknoloji ile birlikte dönemsel olarak değişiklik gösterir. Gün geçtikçe geliştirilen RKS elektrikli bisiklet özellikleri üstün işlevi ve performansıyla dikkat çeker. RKS elektrikli bisiklet çeşitlerinin yedek parçaları, özel ve kaliteli tasarımları ile uzun süreli bir kullanımın gerçekleştirilmesini sağlar. Optimum koruma sunan akülü RKS elektrikli bisiklet, üst düzey bir performans gösterir. Bu ürünlerin üretiminde kullanılan özel malzemeler geniş kullanım alanının oluşmasına yardımcı olur. Özel ve farklı kullanıma sahip olan RKS elektrikli bisiklet, her kullanıcının ihtiyacına uygun aracı bulmasını kolaylaştırır. RKS Elektrikli bisiklet, enerji düzeyine bağlı olarak maksimum hız da sunar. Farklı boyutlarda üretilen RKS elektrikli bisiklet çeşitleri arasında yer alan katlanabilir tasarımlar, kolay ve pratik bir kullanımın gerçekleştirilmesini sağlar. İnsanların ilgi odağı olmayı başaran işlevsel özellikli olanlar sayesinde trafik sorunu çekmeden konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

RKS Elektrikli Bisiklet Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

RKS elektrikli bisiklet satın almadan önce hem işlevsel hem tasarım konusunda dikkat edilmesi gereken özellikler bulunur. Yüksek standartlara sahip olan bu ürün çeşidinden istenilen performansın alınabilmesi için ihtiyaçları karşılayacak şekilde seçilmesi oldukça önem taşır. İşte ulaşım alışkanlığınızı değiştirecek RKS elektrikli bisiklet seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır:

RKS Elektrikli Bisiklet Fiyatları

RKS elektrikli bisiklet fiyatları çeşitli kriterlere bağlı olarak birbirinden değişiklik gösterir. İşlevsel özellikler ve tasarımsal detaylar RKS elektrikli bisiklet fiyatlarının değişiklik göstermesinin en büyük etkenlerindendir. Bunun yanında RKS elektrikli bisiklet fiyatı kullanılan materyale, jant genişliğine, tekerlek kalınlığına, teknik detaylarına, teknolojisine gibi kriterlere bağlı olarak da fiyatlandırılır. Oldukça geniş bir fiyat yelpazesine sahip olan RKS elektrikli bisiklet kullanıcıların bütçeleri doğrultusunda seçim yapabilmesini mümkün kılar. Birçok farklı bütçeye hitap eden RKS elektrikli bisiklet seçenekleri arasından isteklerinize ve bütçenize en uygun yapıdaki ürünü tercih edebilirsiniz. RKS bu sayede satın aldığınız elektrikli bisiklette hem bütçe tasarrufunu hem de konforu yakalama şansına sahip olmanızı sağlar. Üstün özellikleri ve farklı renk seçenekleri ile RKS elektrikli bisiklet ucuz fiyat seçenekleriyle her kullanıcının konforlu seyahat edebilmesine olanak tanır. RKS elektrikli bisiklet kullanılırken daha güvenli bir sürüş deneyimi gerçekleştirebilmek için Akakçe’nin uygun fiyatlı bisiklet kaskı modellerine de göz atabilirsiniz.