Grundig Elektrikli Süpürge

Grundig Elektrikli Süpürge Fiyatları

13 farklı Grundig Elektrikli Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıGrundig
 • Güç900 W
 • Güç1000 W
 • Güç2000 W
 • TürüToz Torbalı
 • TürüToz Torbasız
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Fiyatı1.500 - 2.500 TL
 • Ses Seviyesi27 dB
 • Ses Seviyesi63 dB
 • ÖzelliklerHepa Filtreli
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıGrundig
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüSeriSes SeviyesiEnAğırlıkDerinlikToz KapasitesiBoyKablo UzunluğuGüçSu Haznesi KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (13)

Grundig Şarjlı Süpürge Grundig Robot Süpürge Grundig Televizyon Grundig Fritöz Grundig Çamaşır Kurutma Makinesi Grundig Buzdolabı Grundig Espresso Makinesi Grundig Bulaşık Makinesi Grundig Ütü Grundig Hamur Yoğurma Makinesi Grundig Blender Grundig Türk Kahve Makinesi

En Popüler Grundig Elektrikli Süpürgeler

Grundig Elektrikli Süpürge Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Grundig Elektrikli Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

Grundig Süpürge Fiyatları Akakçe’de

Güvenilir, etkili, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı torbasız dik elektrikli süpürgeler çoğu ev temizliğine pratiklik ve kolaylık katabilir. Çıplak zeminler için bazı elektrikli süpürgeler diğerlerinden daha sorunsuz çalışır Yüksek havlı halılar içinse ayarlanabilir bir temizleme kafası çok önemlidir Araç temizliği için alet ve hortum içeren bir el süpürgesi çok daha kullanışlıdır. En uygun fiyatlı torbasız modeller, hemen hemen her tür elektrikli süpürge görevini, halı, ahşap, fayans ya da farklı bir yüzey de yerine getirebilir. Ayrıca çok fazla bakım gerektirmeden minimum maliyetle uzun yıllar dayanabilir. Dahası, bu fiyat aralığına göre daha hoş tasarımlara sahip olma eğilimindedirler. Torbasız süpürgelerin bir diğer avantajı, tekrarlayan maliyetlerinin bulunmamasıdır. Akülü süpürgelerinse kullanımı çok daha pratik ve kolaydır. Yine de benzer temizleme gücüne sahip eklentileri de tercih edebilirsiniz. Hassas zeminleriniz varsa ya da el dokuması halılarınız veya çizilmeye meyilli yumuşak ahşap veya fayansınız bulunuyorsa, bu yüzeyler için tasarlanmış bir temizleme kafasına sahip birçok Grundig elektrikli süpürge uygun fiyatlarla bulunur. Grundig süpürge fiyatları modeller arası değişkenlik gösterse de çoğunlukla bütçe dostudur. Bu güvenilir, etkili, kullanımı kolay ve uygun fiyatlı süpürgeler çoğu evdeki temizlikle uğraşan kişilerin işini kolaylaştırır. Zeminlerinizin çok temiz kalmasını isterseniz ve on yıl veya daha uzun sürecek bir süpürge arıyorsanız, fiyatı biraz daha artan modellere yönelebilirsiniz. Bu sizin uzun vadede daha fazla tasarruf etmeniz anlamına da gelecektir, fakat çoğu model zaten senelerce dayanacak şekilde tasarlanıp üretilir. Ayrıntılı ürün özellikleri ve fiyat seçenekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Grundig Süpürge Yorumları

Yeni bir elektrikli süpürge satın almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiği ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi elektrikli süpürgenin nasıl seçileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Grundig süpürge kullanıcı yorumları ve geri bildirimlerini inceleyebilirsiniz. Böylece size uygun Grundig elektrikli süpürge modellerine ulaşmanız kolaylaşır. Ahşap, fayans veya muşamba gibi sert zeminlerden büyük ve küçük döküntüleri ne kadar iyi çıkardıklarına, kenarlar boyunca ne kadar iyi temizlediklerine ve aletlere ne kadar emiş yaptıklarına göre her model farklı performanslar sunsa da genelde hepsi çok amaçlı şekilde üretilirler. Ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği ASTM standart test yöntemlerine dayanmaktadır ve her süpürge modeli tam olarak aynı şekilde test edilmiştir ve kullanıcı yorumları ile kanıtlanmıştır. Kullanım kolaylığı testi, manevra kabiliyetinin, kablosuz elektrikli süpürgeler için pilin çalışma süresinin, kontrollerin, toz haznesinin ne kadar kolay boşaltılacağını veya torbanın değişeceğini ve süpürgenin ne kadar ağır olduğunu bu değerlendirmeye dahildir. Toz haznesini veya torbasını çıkarma kolaylığını ve süpürgelerin kontrollerini basitliği, Grundig süpürge yorumları sayesinde hemen anlaşılabilir. Ayrıca pil şarj göstergesi, fırça rulosu kontrol düğmesi veya diğer araç ve aksesuarlar gibi özellikleri de kullanıcı dostudur.

Grundig Süpürge Modelleri

En iyi el tipi modellerden kablosuz, çubuk ve robotik seçimlere kadar tüm şekil ve boyutlardaki süpürgeler ve hatta evcil hayvan kıllarını alan modeller, çok yönlülüğü tasarımları sayesinde kullanıcılar tarafından övgü alıyor. Emiş gücünden ödün vermek zorunda kalmadan paradan tasarruf etmek isteyenler için avantajlı birçok model karşınıza çıkıyor. Geniş bir eve sahipseniz ve devamlı süpürge torbası değiştirmeye üşeniyorsanız Grundig toz torbasız süpürge modellerine yönelebilirsiniz. Eğer evcil hayvanınız varsa ve büyük bir eve sahipseniz, ek olarak bir de uygun fiyata Grundig şarjlı süpürgeler almayı düşünebilirsiniz. Uygun fiyatlı, çok yönlü bir elektrikli süpürge arıyorsanız, her türlü ev için uygun kablosuz modellerden ve uzun ömürlü torbalı modellere kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi karşınıza çıkıyor. En yaygın döşeme tiplerinde düşük veya orta tüylü naylon halılar ve çoğu çıplak zeminler gibi yüzeyler için, büyük torbasız modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller daha uzun süre dayanır ve genellikle yönlendirilmesi daha kolaydır. Kablosuz modeller kadar kullanışlı olmasalar da, daha az maliyetlidirler ve genellikle daha iyi temizlik sağlayabilirler.
Grundig toz torbalı süpürge modelleri, güçlü motorları, herhangi bir yüzeyde, hassas zeminlerde veya yüksek tüylü halılarda bile iyi çalışan ayarlanabilir temizleme kafaları sayesinde oldukça kullanışlıdır. Üst düzey torbalı süpürgeleri oldukça uzun ömürlü kullanabilirsiniz, ancak zaman zaman taze torbalar ve filtreler için ek ödeme yapmanız gerekebilir. Ayrıca bu süpürgeler, iç mekan havasını doğru şekilde korumak için oldukça dengeli bir emiş gücü sunarlar. En iyi torbalı süpürgeleri ayrıntılı şekilde sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Çoğu döşeme tipine uygun, mükemmel performans istiyorsanız Grundig dikey süpürge modelleri de size beklediğiniz performansı sunacaktır. Bu süpürgeler neredeyse her halıdan hatta yüksek tüylü halılardan bile, ince toz tanelerini emebilir, bu nedenle halılarınız daha uzun süre daha iyi görünür, hissedilir ve güzel kokar. Elektrikli süpürge alırken dikkate almanız gereken başlıca etmenler vardır: Kullanımı ve manevra kabiliyeti kolay, evin tüm alanlarındaki toz ve kiri gerçekten temizleyebilen bir model seçmeniz, doğru bir alıveriş yapabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Sizin ve eviniz için en iyi elektrikli süpürgeyi seçmek, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek anlamına da gelir. Hangi yüzeyleri süpüreceğinizi, evinizin nasıl düzenlendiğini ve temizlik için ne kadar zamanınız olduğunu hesaplamanız bu açıdan oldukça önemlidir. Markanın bir diğer avantajı ise hasar gören parçanın kolay değiştirilebilmesidir. Grundig süpürge yedek parça konusunda da müşterilerine kolaylık sağlamayı hedefliyor. Süpürge yedek parça fiyatları, en uygun fiyat seçenekleri ile Akakçe’de!
Kullanıcılar, çıplak bir zeminde, halıda, köşelerde ve mobilyaların altında çalışarak süpürgelerin manevra kabiliyetini kolayca derecelendirebilir. Evin sık sık filtreli süpürgelerle süpürülmesi alerji ve astım hastaları için idealdir, çünkü kir toplama ve süpürge içinde sıkışmış tozların evin içerisinde gezmesinin önüne geçmek de kolaylaşır. Bazı modellerin kendiliğinden kapanan torbası, çıkarma ve değiştirme zamanı geldiğinde tozu havadan uzak tutar. Böylece toz ve kirden maksimum şekilde uzak kalabilirsiniz.

Grundig Süpürge Nasıl Kullanılır?

Süpürgelerde bulunan güç merkezi, hassas perdelerden derin halılara kadar her şeyi kolayca temizler ve döner boyun tasarımı manevra kabiliyetini artırır. Grundig süpürge modelleri ayrıca oldukça sesiz şekilde çalışırlar. Bu süpürgeler, tek bir santim kaçırmadan halıdan çıplak zeminlere kolay geçişler sağlayabilir. Özel zemin teknolojisi sayesinde, bir zemin yüzeyinden diğerine geçerken saçılma ve hasarı önlemek için fırça hızını otomatik olarak ayarlar, böylece bir anahtarı çevirmeniz veya bir kadranı devreye sokmanız gerekmez. Düşük mobilyaların altına daha iyi ulaşmak ve zemin üstü temizliği de kolaylaştırmak için çıkarılabilir bir aparata sahiptir. Çoğu modelde, bir aralık başlığı, motorlu fırça rulo aracı, kırtasiye toz fırçası ve kitaplıkların ve tavan vantilatörlerinin üst kısımlarını temizlemek için yumuşak bükülebilir bir toz fırçası bulunur. Bütün Grundig süpürge modelleri, hangi amaca yönelik olursa olsun, temel ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanır ve üretilirler. Böylece mobilyaların ve ulaşılması zor diğer yerlerin altında süpürmeyi kolaylaştıran tasarımlar sunar. Yumuşak parke fırçası, çizilmeye duyarlı olabilecek çıplak zeminler ve dönen bir fırçanın yıpranabileceği düşük döngü halılar için mükemmeldir. Hassas perdeleri temizlemek için ayarlanabilir emişi aşağıya çevrilebilir ve çok temiz ya da çok kirli halılara kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Grundig Süpürge Kampanyaları

Grundig kalitesindeki bu ürünler ayrıca çeşitli kampanyalar ile de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Zaman zaman yapılan bu indirimler üstün performans sunmaya devam eden bu ürünlerin kullanıcılar tarafından daha rahat tercih edilmesini de sağlamaktır.