Epson Fiyatları ve Kampanyaları

Epson Barkod YazıcıEpson DrumEpson EtiketEpson Etiket MakinesiEpson Kablosuz Ağ AdaptörüEpson Kablosuz Görüntü AktarıcıEpson MürekkepEpson Projeksiyon KumandasıEpson Projeksiyon LambasıEpson Projeksiyon PerdesiEpson TonerEpson Tuz

En Popüler Epson Ürünleri

En Çok Takip Edilen Epson Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Epson Ürünleri

Epson

Yazıcı ve tarayıcı gibi ürün seçenekleriyle tanınan Epson, 1942 yılından bu yana çalışmalarına devam eder. Firma, şeffaflık, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirliğe önem vermesiyle öne çıkar. Aynı zamanda dünyada ilk analog saat, ilk mekanik saat ve ilk minyatür dijital yazıcı gibi ürünlerde de imzası vardır. 1970 yıllarında tanınırlığı artan marka, sürdürülebilirlikle ilgili çalışmaları da gündeminde tutar. Ofis ihtiyaçlarınızı karşılarken sizlere sürdürülebilir ve yenilikçi bir avantaj sunan Epson, en çok tercih edilen markalardan biridir. Dünyada birçok farklı ülkede 80’den fazla şirkete sahip bir marka olup, kalitesini kanıtlar. Bunun yanı sıra son yıllarda farklı ödüllerle de adını duyurur ve 2018 yılında ilk 100 global teknoloji lideri arasında yerini alır. Diğer yandan yedi yıl boyunca her yıl, ilk 100 global yenilikçi listesinde de yerini korur. Epson sarf malzemeleri, mürekkep, yazıcı, tarayıcı ve saat gibi birçok ürünü akakce.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Epson Ürünleri Nelerdir?

Epson, mürekkep, kartuş ve projeksiyon cihazı gibi ürünleriyle de bilinir. Özellikle mürekkep çeşitleri, kalitesi ve markanın sunduğu müşteri memnuniyeti politikası sayesinde sıklıkla tercih edilir. Mürekkep kullanılan ürün çeşitleri arasında püskürtmeli mürekkep seçeneği de kullanılır. Bunun yanı sıra Epson mürekkep paketini değiştirilebilir kılan yenilikçi teknolojisiyle işlemlerinizi kesintiye uğramadan yapabilmenize olanak sağlar. Orijinal mürekkep kullanımına önem veren Epson, doğru materyal kullanımının, ürünün ömrünü uzattığını savunur. Orijinal kullanımın olmaması durumlarında yazıcının bozulması, mürekkep püskürtücü uçlarının arızalanması veya sızıntı gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkar. Bu noktada böyle sorunlar yaşamamak için Epson kalitesiyle geliştirilen ürünler tercih edilir. Bununla birlikte kartuş ile çalışan ürünler için geliştirilen seçenekler, geniş renk skalasıyla alıcıyla buluşur. Mavi, sarı, kırmızı ve siyah gibi renk seçeneklerini canlı ve kaliteli olarak kullanmanız mümkündür. Marka, ilk kurulduğu yıllarda geliştirdiği mekanik ve analog saat seçenekleriyle de oldukça dikkat çeker. Kuvars kol saati seçenekleri ilk çıktığı yıllarda en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Epson paperlab kağıt geri dönüşüm makinesiyle de oldukça konuşulan bir markadır. Daha önce kullanılmış kağıtlar bu makine içerisinde küçük liflere ayrılacak şekilde parçalanır. Daha önce kağıt üzerinde bulunan bütün bilgiler bu işlem ile güvenli bir biçimde silinir. Ardından parçalara ayrılmış kağıdı formunu ve beyazlığını düzenleyerek bir araya getirir. Ve sonuç olarak A4 veya farklı boyutlarda geri dönüştürülmüş kağıtlar elde edebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra projeksiyon cihazı modelleriyle de dikkat çeken marka, çağa ayak uyduran teknolojisiyle kullanıcıları memnun eder. Lazer teknolojisiyle geliştirilen lazer projeksiyon çeşitleri, canlı ve parlak görüntü imkanı ile geniş mekanlarda kullanım alanı bulur. Farklı mekânlarda kullanılabilen çeşitli Epson projeksiyon modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Yenilikçi Epson Teknolojisi

Müşteri memnuniyeti ve yenilenen teknolojiyi takip eden politikası sayesinde kullanıcıların güvenini kazanan marka, geçmişten bugüne ürünleriyle fark yaratır. Dünyada onlarca ülkede faaliyet gösterip Türkiye’de de sıklıkla tercih edilen markalardan biridir. Epson Türkiye, birçok ilki gerçekleştiren markanın bir ayağı olarak faaliyetlerine devam eder. Lazer projeksiyon modelleri, ilk analog kuvars ve kuvars kol saati gibi ürünleriyle geleceği kullanıcılarıyla buluşturan bir markadır. Bununla birlikte ofis ürün çeşitlerinde de kalitesini kanıtlayan Epson, aynı zamanda yenilikçi ve sürdürülebilir bir yol izler. İzlediği ürün geliştirme politikaları sayesinde birçok alanda ödül almış olup, yeni kullanıcılarla da buluşur. Dünyaca ünlü firma, sürdürülebilir ve uzun ömürlü ürün modelleriyle birlikte tasarıma da önem verir. Zengin tasarımlarla geliştirilen ürünler kullanıcıların ilgisini çeker. Ofis veya home ofis gibi farklı kullanım alanlarında boyut ve tasarım seçenekleriyle göz doldurur.

Ofis İhtiyaçlarınız İçin Epson Seçenekleri

Her çalışma alanında evrak ve belge işlemleri mutlaka vardır. Evraklara ofislerde, home ofislerde, üretim merkezlerinde veya arşivlerde sıklıkla rastlanır. İhtiyacınız olan evrağı hızlı, güvenli ve doğru bir şekilde oluşturabilmek için kullandığınız materyallerin kalitesi önem taşır. Tarayıcı, yazıcı veya fotokopi makineleri ayrı ayrı kullanılabilmesinin yanı sıra çok fonksiyonlu ürün seçenekleri de mevcuttur. Çok fonksiyonlu modellerde aynı zamanda internet bağlantısı gibi farklı işlevler de bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra Epson yazıcı çeşitleri, çok renkli, kablolu ve kablosuz bağlantı, nokta vuruşlu ve faks gibi özellikleri de barındırır. Diğer yandan mono kopyalama, fotokopi, mono yazdırma ve çok renkli tarama özelliklerine sahip tarayıcılar da vardır. Bu tarayıcı seçenekleri genel olarak farklı windows ve mac sistemleriyle uyumludur. Aynı zamanda farklı server sistemleriyle de desteklenmesi sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Ev ve ofis ortamlarında kolaylıkla kurulumu yapılabilen ve konumlandırılabilen bu Epson tarayıcı modelleri, kullanım açısından da oldukça kolaydır. Ofis için ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyatlarla Akakçe’de bulabilirsiniz.

Epson Kullanmanın Avantajları

Epson, ürünlerini geliştirirken çağın getirdiği gelişmeleri takip eden bir teknoloji kullanır. Bununla birlikte çevresel etkiler, sürdürülebilirlik ve ekolojik uyumlu tasarımları ile ön plana çıkar. Sürdürülebilirliğe verdiği önem ile geliştirdiği mekanik tasarımlı ürün çeşitleri, geniş kullanıcı kitlesine hitap eder. Değişen dünyaya uyum sağlarken geri dönüşüme yaptığı katkılarla enerjiyi verimli hale getirir. Ürünlerini tasarlarken enerji tasarrufu üzerine yenilikçi çözümler getirir. Bununla birlikte Epson bu amaçları yerine getirmek amacıyla farklı hedefler belirler. Ozon ve karbondioksit gibi zararlı gazların daha az salınımı veya hiç kullanılmaması bu hedeflerdendir. Diğer yandan Epson; atık ve enerji konusunda da daha az kullanımı hedefler. Bu hedefleriyle gerçekleştirdiği çalışmalar, çevreye ve ekolojik sisteme büyük avantaj sağlar. Bunun yanı sıra marka kalitesiyle uzun ömürlü bir kullanım sağlamanız mümkündür. Marka geliştirdiği farklı boyut seçenekleri ürünleri sayesinde de sıklıkla tercih edilir. Epson modelleri boyutlarının yanı sıra dış tasarımlarıyla da kullanıcıların ilgisini çeker. Böylelikle farklı kullanım alanlarına hitap eden çeşitleri, mekâna uyumlu birer parça olarak kullanmanız mümkün olur.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlı Epson Ürünleri Akakçe’de

Kalite ve güvenilirliğini aldığı ödüllerle destekleyen Epson ürünleri, farklı alanlarda kullanım alanı bulur. Bununla birlikte fonksiyonlarına ve ürün modeline bağlı olarak fiyatları da şekillenir. Her ürünün özellikleri, modeli, işlevi, boyutu, miktarı ve teknolojisi gibi etkenleri fiyat üzerinde değişkenlik sağlar. Aynı zamanda üretim sürecinde kullanılan materyaller ve bu materyallerin kalitesi de etkenlerden bazılarıdır. Örneğin yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesi gibi ürünler ayrı ayrı olarak geliştirilen modellere sahiptir. Bunun yanı sıra bütün bu fonksiyonları yerine getiren tek bir ürün seçeneği de geliştirilir. Epson fiyat seçenekleri ayrıca ürünün barındırdığı teknik özelliklerle de şekillenir. Wifi, HDMI, çoklu işlem özelliği, bağlantı özellikleri ve kullanılabildiği sistem seçenekleri de fiyatı belirleyen seçeneklerden bazılarıdır. Diğer yandan Epson, ürün geliştirirken kullanım alanına yönelik çalışmalar da yapar. Home ofis ve ofis gibi farklı alanlar için tasarlanan ürün modelleri aynı zamanda boyut seçenekleriyle de dikkatleri üzerine çeker. Gelişen ve yenilikçi teknolojiyi takip ederken sürdürülebilirliği de ön planda tutan, birbirinden farklı Epson ürün çeşitlerini, her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle bulmak mümkündür.