Vestel Fırın

Vestel Fırın Fiyatları

60 farklı Vestel Fırın için fiyatlar listeleniyor.

Simfer Fırın Bosch Fırın Arzum Fırın Luxell Fırın Arçelik Fırın Seg Fırın

Fiyatı Düşen Vestel Fırınlar

Satıcı Marka (1)Ankastre45 ltTam BoyTurbo8 Fonksiyonlu

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Vestel

Markası Vestel Özellikler SatıcıToplam 144 satıcı. Kullanım Türü Türü Pişirme Özelliği Pişirme Fonksiyon Sayısı Hacim Genişlik Derinlik Yükseklik Kontrol Paneli Maksimum Isı Derecesi Ocak Türü Ocak Yüzeyi Ocak Gözü Sayısı Ocak Wok Gözü Elektrikli Ocak Gözü Sayısı Enerji Tüketimi Enerji Sınıfı Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü

Vestel Ankastre FırınVestel Mini FırınVestel Ocaklı FırınVestel BuzdolabıVestel Derin DondurucuVestel Çamaşır MakinesiVestel Bulaşık MakinesiVestel Beyaz Eşya SetiVestel Ankastre SetVestel Su SebiliVestel Çamaşır Kurutma MakinesiVestel Davlumbaz

En Popüler Vestel Fırınlar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Vestel Fırın Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Vestel Fırın Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Vestel Fırın hangileri?

Bugün Akakçe'de 60 farklı model arasında

En çok satan Vestel Fırın hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Vestel Fırın:
  1. Vestel SF 8401 Beyaz Ocaklı
  2. Vestel AF-7684 YG Gri Ankastre
  3. Vestel SF 9422 G Gri Ocaklı
  4. Vestel AF-5661 YX Inox Ankastre
  5. Vestel AF-5651 Ankastre

Vestel Fırın

Mutfakların vazgeçilmez eşyalarından birisi olan fırın yüksek ısıda pişirilmesi gereken yiyeceklerin içinin ve dışının aynı şekilde pişmesini sağlar. Fırın çeşitleri fanlı ısıtıcıları sayesinde tepsi, borcam ya da kalıplardaki yiyeceklerin buhar yardımıyla lezzetli bir şekilde pişirilmesine yardımcı olur. Vestel birbirinden farklı özellikleri, boyutları ve tasarımları bulunan fırınların üretiminde ön plana çıkan bir markadır. Satışa çıkardığı ürünlerin dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma sahip olmasını sağlayan Vestel, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olur. Vestel mini, ocaklı ve ankastre fırın modelleri gibi birbirinden farklı çeşitliliğe sahip ürünleri üretir. Kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak boyutları ve tasarımları açısından farklılık gösteren vestel fırın modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde yiyeceklerin ısınmasını sağlamak amacıyla üretilen mikrodalga fırın çeşitlerini mini boyutları sayesinde dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Beyaz eşya kategorisinde yer alan fırınları beyaz, gri, siyah, kırmızı ya da bordo gibi çeşitli renk tonlarında bulabilirsiniz. Vestel, ürün fiyatlarını her bütçeye uygun olacak şekilde düzenleyerek kullanıcılarının memnuniyetini artırmayı amaçlar. Bu sayede ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun Vestel fırın modelini satın alarak harika yemekler hazırlayabilirsiniz.

Vestel Fırın Modelleri

Vestel fırın modelleri boyutları, tasarımları ve özellikleri açısından farklılıklara sahiptir. Bu yüzden kullanım amacınıza ve mutfağınızın alanına dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Mutfağınızda küçük bir alana sahipseniz vestel midi fırın modellerine göz atabilirsiniz. Boyutları açısından her alana uyum gösterebilen bu modeller enerji tasarrufu sağlayan özellikleriyle de dikkat çeker. Hazırlamak istediğiniz yiyecekleri diğer bir adıyla set üstü fırın içerisine mini tepsisiyle birlikte koyabilir, pişirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Mutfağınızda oldukça pratik ve yer kaplamadan kullanım sağlayan Vestel set üstü fırın modelleri ile birbirinden farklı lezzetlerde yemekler hazırlayabilirsiniz. Davlumbaz, ocak ve fırın üçlüsünden oluşan ankastre setleri bu ürünler için özel olarak tasarlanan alanlarda kullanabilirsiniz. Mutfağınızda düzen ve tertip sağlamak amacıyla Vestel ankastre fırın modellerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ocaklı olarak tasarlanan fırınlar solo adını alır. Hem ocak hem de fırından oluşan Vestel solo fırın modellerini belirlediğiniz uygun bir alana konumlandırabilirsiniz. Uygun bir alan belirlediğinizde bu ürünlerin büyük boyutlarının mutfağınızı daraltmasının önüne geçebilirsiniz.

Vestel Fırın Özellikleri

Vestel fırınların boyutları, tasarımları, hacimleri ve pişirme özellikleri oldukça geniş bir yelpazede çeşitlenir. Bu yüzden yeme alışkanlıklarınıza uygun fırın seçimi yaparak satın alabilirsiniz. Tam boy Vestel ocaklı fırınlar hem tencere hem de tepsi yemeklerinizin hazırlanmasına yardımcı olur. İnox malzemelerle üretilen modellerin iç ve dış yapısı paslanmaya, kararmaya ya da yıpranmaya karşı bünyesinde oldukça dayanıklı özellikleri barındırır. Yüksek ısıdan etkilenmeyen Vestel inox fırınlar istenmeyen ev kazalarının önlenmesini sağlar. Böylece bu ürünleri kullanırken hem kendinize hem de etrafa zarar vermeden yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Ocakları elektrik, doğalgaz ya da tüp yardımıyla çalışan bu ürünler sayesinde mutfaklarınız için uygun bir seçim yapabilirsiniz. Borular yardımıyla kolay bir şekilde bağlantı sağlayacağınız Vestel doğalgazlı fırınlar enerjiden tasarruf eden özelliklere sahiptir. En düşüğünden yükseğine kadar çeşitli pişirme derecelerine sahip olan Vestel elektrikli fırınlar her türlü yemeğin hazırlanmasına yardımcı olur. Fanlı sistem aracılığıyla yemek tepsisinin alt ve üst kısımlarını eşit seviyede pişirebilirsiniz. Vestel akıllı fırınların dijital ekranları üzerinden pişirme süresi, derecesi ve tepsinin hangi kısmının pişirilmesini istiyorsanız kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Sesli sensörleri yardımıyla yemek hazır olduğunda uyarı veren Vestel dijital fırınlar sayesinde yemekleri tam istediğiniz kıvamda pişirebilirsiniz.

Vestel Fırın Tasarımları

Vestel, ürettiği fırın çeşitlerinde modern ve nostaljik tasarımları ele alır. Bu sayede her zevke ve mutfağa uygun ürünlerin hazırlanmasına yardımcı olur. Vestel nostalji fırın tasarımlarında parlak düğme ve kulp detayları ile karşılaşabilirsiniz. İki renkli olarak tasarlanan bu modeller görünümleri ile ilginizi çekebilir. Fırının düz renkli gövdesinin üzerinde detaylandırma sağlayan bu parçalar mutfakğınızda otantik bir havanın oluşmasını sağlar. Dışarıdan baktığınızda yemeğinizin görülebilmesine yardımcı olan ekran yüzeyinin kenarlarındaki işlemelerle Vestel vintage fırınlarda nostaljik tasarımlara sahiptir. Düz, sade ve şık tasarımları ile beğeni kazanan Vestel rustik fırınlar birbirinden farklı renk seçenekleri ile sizlere sunulur. Gri ve siyahın birbiri ile uyumunun en iyi şekilde yansıtıldığı rustik tasarımlar sayesinde mutfağınızın dekorasyonuna renk katabilirsiniz. Modern olan Lera ve Ella fırın çeşitleri sade şıklığı ile her ihtiyaca uygundur. Ocaklı olarak tasarlanan Vestel Lera fırınlar aynı anda hem tepsi hem de tencere yemeklerinin hazırlanmasına olanak tanır. Ocağın arka kısmında cam kapakların bulunması tencere yemeği pişirmediğiniz zaman o alanı kapatmanıza yardımcı olur. Yine ocaklı olarak tasarlanan Vestel Ella fırınlar tam boyutlarda üretilen tasarımları ile kuruldukları alana uyum gösterir. Düğme yapılarının özel olarak tasarlandığı bu modeller sayesinde ocakları rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Vestel, ürünlerinde kullandığı tasarımların çeşitlilik göstermesine öncülük ettiği için her mutfağa ve kullanıcıya uygun cevaplar verir.

Vestel Fırın Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfaklar günün büyük bir kısmının geçirildiği alanlardan birisidir. Bu yüzden hareket alanının daralmaması ve ortamın ferah görünmesi için mutfağınıza eşya seçimi yaparken ölçülere dikkat edebilirsiniz. Vestel fırın çeşitleri içerisinden mutfak dekorasyonuna ve alana uygun seçimler yapabilirsiniz. Bu sayede satın alacağınız Vestel fırın kullanımını avantajlı bir hale dönüştürebilirsiniz. Mini, solo ve ankastre model fırınlar arasından ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilirsiniz. Mutfağınız dar ise mini, geniş ise ocaklı ve ankastre modelleri kullanabilirsiniz. Solo fırınların ocakları elektrik, doğalgaz ve tüp gibi birbirinden farklı çalıştırma şekillerine uygundur. Bu yüzden mutfaklarınızda hangi enerji desteğini kullanıyorsanız o modeli satın alabilirsiniz. Pişirme kapasiteleri, dereceleri ve hacimleri açısından da farklılık gösteren ürünler arasından yemek alışkanlığınızı göz önünde bulundurarak tercih yapabilirsiniz. Fırınların çalıştırma tuşlarını, kapaklarını ve pişirme alanlarını detaylı bir şekilde inceleyerek kullanım sırasında rahatlık sağlayabilirsiniz. Mutfak dekorasyonunuza uyumlu olması açısından Vestel gri, beyaz, kırmızı, bordo, siyah fırınlar üretilir. Bu sayede mutfağınızla uyumlu renk seçimini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tasarımlarının da farklılık gösterdiği nostalji ve modern fırınlar arasından seçim yaparken zevkinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Vestel retro fırınlarla nostaljik, Ella fırınlarla modern bir hava yakalayabilirsiniz. Vestel fırınlarının dayanıklı, kullanışlı ve uzun ömürlü oluşu sayesinde hem mutfağınızın ihtiyacına hem de dekorasyonuna katkı sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Vestel Fırınlar Akakçe’de

Evinizde kullandığınız elektronik ve beyaz eşyaların üretiminde başrole sahip olan Vestel, kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerin sizlere ulaştırılmasını sağlar. Bu yüzden mutfağınız için fırın satın almak istediğinizde Vestel’in ürün çeşitliliğine göz atabilirsiniz. Yüksek ısıda pişirilmesi gereken yemeklerin lezzetli ve yanmadan hazırlanmasını sağlayan fırın çeşitleri birbirinden farklı model seçeneklerine sahiptir. Boyutları açısından değişiklik gösterdikleri için kullanım alanınıza ve amacınıza uygun ürün seçimi yapabilirsiniz. Masa, tezgah ya da dolap üstüne koyabileceğiniz Vestel mini fırınlar mutfaklarda alan tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Bu sayede yemeklerinizi hazırlarken rahat hareket edebilirsiniz. Uygun bir alan belirleyerek yerleştireceğiniz Vestel tam boy fırınların büyük hacimleri sayesinde iki tepsinin aynı anda pişirilmesini sağlayabilirsiniz. Renkleri ve tasarımları ile her zevke uygun olan Vestel fırınları arasından zevkinize uygun seçim yapabilirsiniz. Diğer kullanıcıların Vestel fırın yorumları sayesinde ürün detaylarına ve özelliklerine ulaşarak seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Yorumlar doğrultusunda geniş seçeneklerle sizlere sunulan Vestel fırın fiyatlarını da inceleme imkanına sahip olabilirsiniz. Fiyatları analiz etme, ürünleri inceleme ve filtreleme avantajlarına Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede mutfağınıza, ihtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize uygun fırın modelini satın alabilirsiniz. Ayrıca buradan beyaz eşya seti fiyatları da sizlere sunulduğu için avantajlı bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.