Fotokapan

Fotokapan Fiyatları

124 farklı Fotokapan için fiyatlar listeleniyor.

Kingboss Fotokapan Powermaster Fotokapan Horuscam Fotokapan Juo Fotokapan Bushnell Fotokapan Cuddeback Fotokapan

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası

Video Kamera Işık Sistemi Aksiyon Kamera Aksesuarı Fotoğraf Makinesi Bataryası Flaş Yılan Kamera Fotoğraf Makinesi Çantası Ring Light Ürün Çekim Çadırı ve Masası Kingboss Fotokapan Powermaster Fotokapan Horuscam Fotokapan

En Çok Karşılaştırılan Fotokapanlar

Fotokapan Sıkça Sorulan Sorular

Fotokapan

Aklınızda yer alan “Fotokapan nedir?” sorusu için verilebilecek en kısa yanıt, hayvanların doğal yaşam alanlarında uzun soluklu gözlem yapmayı sağlayan ve ürünün fonksiyonlarına yönelik otomatik veya belirli aralıklarla fotoğraf ile video çekmeyi mümkün kılan işlevsel bir ekipmandır, şeklindedir. Bir başka açıdan “Fotokapan ne demek?” şeklinde bir soruya sahipseniz fotoğraf ve kapan kelimelerinin birleşimi kendi içerisinde bir yanıta sahiptir. Fotokapan ile doğada gözlemlemek istediğiniz alanlardaki hayvanların fotoğraflarını ve videolarını, bir kapan gibi çalışan özel teknolojiler sayesinde çekebilirsiniz. Bu doğrultuda doğal alanlarda kullanılmasından ötürü kapan kelimesi tercih edilir.
Doğada gözlem yapmak adına veya başka pek çok amaçla kullanım alanı bulabilen fotokapanlar, bulunmadığınız lokasyonlarda sizler için görüntüler kaydeder. Eğer “Fotokapan nasıl çalışır?” sorusu zihninizde yer ediyorsa bunun oldukça basit bir cevabı vardır. Korunaklı bir alana yerleştirdikten sonra ürünlerin sahip olduğu fonksiyonlara yönelik ayarlar yapılarak geriye kalan her şey fotokapana bırakılır. Neredeyse tüm fotokapanlarda bulunan hareket algılama teknolojisi bir hayvanın hareketlerini algıladıkları anda otomatik olarak fotoğrafını çekme prensibine sahiptir. Ayrıca bitki gibi ürünlerin çekimlerinde, belirlenen aralıklarla seri çekimler de yapılabilirler. Birbirinden farklı özelliklere sahip fotokapan makinesi fiyatları, ürünlerin içerikleri ve teknolojik özelliklere yönelik değişiklik gösterir. Ayrıca fotokapan satın almak için Akakçe’de oluşturulan fiyat listelerini inceleyerek istediğiniz ürünün en uygun fiyatlı satıcısına ulaşabilirsiniz. GSM özellikli fotokapanlar ile birlikte kullanmak için telefon fiyatları da birbirinden özel seçenekler içerir.

Doğanın Üzerindeki Gözünüz Fotokapanlar

Etkili bir gözlemi mümkün kılan fotokapan modelleri, uzun soluklu araştırmalarınız için size en çok fayda sağlayan ekipmanlarınızdan biri olmaya adaydır. Doğal hayatı gözlemle ilgili kurum ve kuruluşlarda çalışıyor veya ilgilendiğiniz doğal alanlardaki yaşam döngüsünü merak ediyorsanız fotokapan cihazı kullanabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında bulunan en iyi fotokapan modelleri içerisinde genel olarak geniş açılı kameralar tercih edilir. Bu sayede 118 derece görüş açısı gibi yüksek değerlere sahip ürünler ile fotoğraf yakalama şansını artırabilirsiniz. Üstelik 20 MP’ye varan çözünürlükler ile oldukça kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Mevsim koşullarına yönelik fotokapan tavsiye edilmesi gerekir ise su ve toz geçirmezlik sertifikasına sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede yağmurlu havalarda dahi çalışmaya devam edebilen ürünler sayesinde her zaman görüntü alabilirsiniz.
“Fotokapan nedir, nasıl kullanılır?” şeklinde bir soruya sahipseniz ve daha önce fotokapan sahibi olmadıysanız kullanım amacınıza yönelik bir ürün belirleyerek kısa süre içerisinde kullanımını öğrenebilirsiniz. Doğada izlenmek istenen canlıların görüntülerini kaydetmeye yarayan fotokapanlar, her ürünün arayüz yazılımına göre kullanım farklılıkları gösterir. Menüleri içerisinden otomatik olarak hareket algılama özelliği devreye alınarak algıladığı hayvanların fotoğraflarını çekmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik fotokapan Türkiye içerisinde birbirinden özel doğal alanlarda değerlendirilebilir. Ayrıca güvenlik amaçlı da değerlendirilebilecek olan bu ürünler, bahçenizde geceleri hareket halinde olan insan veya hayvanları belirleyebilir. Bu sayede kırsal alanlarda mahsul veya hayvanlar için tehlike oluşturan canlıları tespit edebilirsiniz. Üstelik en ucuz fotokapan fiyatları için fiyat listelerini inceleyebilirsiniz.

Gece Görüşlü Fotokapanlar ile Her Zaman Takipte Kalın

Geceleri çekim yapma özelliğin bulunan fotokapanlar, günün her anında sizin için canlıların görüntülerini yakalayabilir. Bu doğrultuda “Fotokapan ne işe yarar?” sorusunun bir başka cevabı olarak, geceleri uzun saatler çekim yapılması gereken doğal yaşam alanlarında sizin için bu çekimleri gerçekleştirebilen özel bir ekipmandır, denilebilir. Geceleri net bir görüntü için üzerinde LED ışıklandırmalara sahip olan fotokapan modelleri sayesinde canlıların görüntülerine büyük bir keyifle ulaşabilirsiniz. Ayrıca yumuşak LED ışıklandırma özelliğine sahip ürünler ile fazla pozlamalar engellenerek en gerçekçi görüntülerin oluşması sağlanır. Bu sayede geceleri avlanan ve yaşayan canlıları yaşam alanlarında keşfetme şansına sahip olarak arşivinize birbirinden değerli fotoğraflar kazandırabilirsiniz. “Gece görüşlü fotokapan fiyatı ne kadar?” sorusu ise karşılaştırmalı fiyat listeleri sayesinde avantajlı bir cevaba sahiptir. Birbirinden farklı satıcıların tüm fiyatlarına bu listeler ile ulaşarak geceleri gözlem yapabileceğiniz bir cihaza sahip olabilirsiniz.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Fotokapan Modelleri

Görüntü teknolojilerini doğal yaşama adapte eden fotokapan kamera modelleri, sizi uzun saatler gözlem yapma zorunluluğundan kurtarır. Profesyonel kullanım için zengin fonksiyonlara sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Görüntülere anında ulaşım imkanı tanıyan fotokapan SIM kartlı, GSM destekli modeller anbean görüntüleri size aktarabilir. Belirlenen numaraya multimedya mesajı, e-mail veya FTP ile görüntüler otomatik olarak aktarılır. Bu sayede takipte olunan ve ulaşılması gereken canlıların tespitini en hızlı biçimde yapabilirsiniz.
Önemli bir detay olan fotokapan özellikleri içerisinde tepkime süresi de dikkate alınmalıdır. Gözlem amacınıza yönelik tepkime süresi oldukça düşük olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kuş gibi hızlı bir şekilde hareket edebilen hayvanlar için 0,1 saniye tepkime süresine sahip ürünler kullanılabilir. Fotokapanların genel tepki süreleri ise ortalama olarak 0,1 ila 0,5 saniye arasındadır. Tepki süresi düşük olan Wi-Fi fotokapan modelleri ile bir gözünüz doğadaymışçasına çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olduğu fonksiyonel özelliklere yönelik fotokapan kamera fiyatları değişiklik gösterebilir. Ayrıca fotokapanlar için GPS takip cihazı modellerini ekipmanlarınıza dahil edebilirsiniz. Cihazınızda GPS özelliği bulunuyor olsa dahi pil bitme ihtimali ile fotokapanınızın yerini bulamayabilirsiniz. GPS takip cihazları sayesinde bu sorun ortadan kalkar.

Fotokapan Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Gözlem için kullanılan fotokapan çeşitleri, gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra otomatik olarak işleyişine devam eden bir teknolojiye sahiptir. Bu sebeple kurulumunun oldukça dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Gözden kaçırılan küçük bir hata uzun günler yapılacak kayıtların kesilmesine engel olarak büyük bir zaman kaybı yaşatabilir. Fotokapan kurarken şu noktalara dikkat etmek gerekmektedir:

Avantajlı Alışveriş Fırsatları ile Fotokapan Fiyatları

Oldukça zengin bir ürün çeşitliliği içeren fotokapanlar içerisinde her bütçe için bir ürün bulabilirsiniz. Gece görüş özelliği, depolama kapasitesi, kamera teknolojileri ve güvenlik önlemlerine yönelik fotokapan fiyatları değişiklik gösterir. Sizin istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik özellikler taşıyan ürünleri tercih ederek sizin için gözlem yapabilen bir ekipmana sahip olabilirsiniz. Ayrıca fotokapan yorumları incelenerek ürünlerin performansları hakkında kullanıcılar yönünden bilgi edinme şansına da sahipsiniz. Günün her anında fotoğraf yakalamak isteyen kullanıcılar ise gece görüşlü fotokapan fiyatları için oluşturulan listeleri inceleyebilir. Bu sayede Akakçe ayrıcalığı ile fotokapan satış ürünlerini en uygun fiyatlı satıcılar üzerinden keşfedebilir, bütçeniz için fazladan harcama yapmaktan kurtulabilirsiniz.