İskambil Kağıdı

İskambil Kağıdı Fiyatları

541 farklı İskambil Kağıdı için fiyatlar listeleniyor.

Akakçe ile çok sesli alışveriş! Keşfet
Angora İskambil Kağıdı Star İskambil Kağıdı Kızılay İskambil Kağıdı KS Games İskambil Kağıdı Master İskambil Kağıdı Cardinal Games İskambil Kağıdı

Fiyatı Düşen İskambil KağıtlarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 23Sonraki

Filtrele
Markası
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Satranç TakımıTavlaOkey TakımıDominoKutu OyunuPuzzleStres OyuncaklarıModel ArabaÇocuk PuzzleAngora İskambil KağıdıStar İskambil KağıdıKızılay İskambil Kağıdı

En Çok İlgi Gören İskambil Kağıtları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

İskambil Kağıdı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan İskambil Kağıtları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı İskambil Kağıdı:
  1. Angora Mavi A30 Oyun Kağıdı Iskambil Kağıdı 1.kalite 12 Deste 1450
  2. Angora Kem Plastik Oyun Kağıdı Çift Deste
  3. Star Oyun A-30 Oyunkağıdı 1 Adet Bj-303007
  4. Bicycle Stargazer Sunspot Oyun Kağıdı Koleksiyonluk Kartları
  5. Angora A30 12 adet paket Fiatı

İskambil Kağıdı

Kalabalık grupların eğlenceli zaman geçirmek istediğinde aklına ilk gelen oyunlardan biri de kutu ve kart oyunlarıdır. Kart oyunlarından biri olan iskambil kağıdı çeşitleri ile birçok farklı oyun oynanabilir. Tüm dünyada severek oynanan iskambil kağıtları kendine özgü sembol, renk ve anlamlarıyla öne çıkar. İskambil destesi geçmişten günümüze birçok farklı alanda kullanılır. Orjinal iskambil kağıdı destesinde kağıtlar genel olarak dört gruba ayrılır. Bunlar Kupa, Karo, Maça ve Sinek olarak adlandırılır. Siyah ve kırmızı renklerin kullanıldığı destede sinek ve maça siyah renkte, kupa ve karo ise kırmızı renge sahiptir. İskambil kağıtları Çin’de ortaya çıkar ve dünyaya Hindistan’dan yayılır. Destelerin dört farklı gruba ayrılmaları ve günümüzdeki görünümünü kazanması ise Fransa’da gerçekleşir. Günümüzdeki görünümüne Fransa’dan gelen iskambil destelerinde yer alan dört grup Fransa toplumunu temsil eder. Kupa asilzadeleri ve klişe üyelerini, maça ordu üyelerini, karo orta sınıfı, sinek ise köylü sınıfı simgeler. Bir destede toplam 52 tane kart bulunur. Kartlar üzerinde 1’i atlayarak 2’den 10’a kadar rakamlar bulunur. Aynı zamanda A, J, Q ve K harflerinin yer aldığı kartlarda vardır. Kartların sıralanış şekli ise A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, J, Q ve K şeklindedir.

İskambil Kağıdı Çeşitleri

İskambil kağıdı desteleri farklı tasarımlarda sizlere sunulur. Standart iskambil kağıdında yer alan sembol ve anlamlar aynı şekilde geçerli olur. Sadece kartların arka yüzündeki tasarımlar değişir. İskambil kağıdı özellikleri kartların üzerinde yer alan sembollerin anlamlarına göre değişir. 2-10 arası rakamların yer aldığı kartlar dünyanın her yerinde hemen hemen aynı isim ve özelliklere sahiptir. Değişiklik genel olarak harflerin yer aldığı kartlarda görülür. J harfinin yer aldığı kart Türkiye’de vale, bacak ve prens gibi çeşitli şekillerde isimlendirilir. Yurt dışında ise J harfinin yer aldığı kart için knave ve jack isimleri kullanılır. K harfinin yer aldığı kart Türkiye’de papaz olarak isimlendirilirken yurt dışında king olarak isimlendirilir. Kartların genel olarak sahip olduğu önem dereceleri Fransız toplum yapısı ile benzerlik gösterdiği için kartların özellikleri Fransız Devrimi sonrasında değişiklik gösterir. İskambil kağıdı desenleri kartların arka yüzünde yer alır. Standart destelerde kartların arka yüzü kırmızı ya da mavi renkte olurken siyah iskambil kağıdı seçenekleri de vardır. Oldukça şık ve asil duran bir renk olan siyah ile oyun gecelerinin en dikkat çeken masası olabilirsiniz. Siyah rengin yanında altın iskambil kağıdı seçenekleri de göz kamaştırmak isteyenler için mevcuttur. Özel iskambil kağıdı seçeneklerini hem kendiniz hem de kart oyunlarına ilgi duyan sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Hediye olarak fotoğraflı iskambil kağıdı seçeneklerine göz atabilirsiniz. Kartlar yırtılmaya karşı dayanıklı materyallerden üretilir yine de daha uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanmak isterseniz plastik iskambil kağıdı seçeneklerine bakabilirsiniz. Plastik kartların deforme olma riski oldukça azdır. Bu sayede ilk günkü kalitesinde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Farklı iskambil desteleri sayesinde kalabalık arkadaş grupları ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Uygun fiyatları ile bütçenizi zorlamayacak bir eğlencelidir.

Eğlenceli Oyunlar İçin İskambil Kağıdı Uygun Fiyatla Akakçe’de

İskambil kağıdı destesiyle birçok farklı oyun oynanabilir. Oyunların dışında iskambil kağıtları çeşitli sihirbazlık gösterileri için de kullanılabilir. İskambil kağıdı nerede satılır sorusu sıklıkla merak edilir. Kırtasiye, oyun mağazaları gibi yerlerde bulabileceğiniz iskambil kağıtlarını uygun fiyatlarla akakce.com üzerinden de alabilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip iskambil kağıdı seçenekleriyle batak, pişti, blöf, pis 7’li gibi çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz. İskambil kağıdı ile oynanan oyunlar minimum iki kişiyle oynanır. Grup şeklinde kalabalık olarak oynanan oyunlara aşli adı verilir. Oyun özellikleri bu nedenle değişir. Örneğin dört kişi ile oynanan bir oyunda oyuncular karşılıklı olarak oturur ve karşılıklı oturan kişiler aynı gruba ait olur. Daha sonra oynamak istenilen oyunun genel kuralları uygulanır. İskambil kağıdı boyutu oldukça küçük olduğu için kolay bir şekilde taşınabilir. Böylece gittiğiniz farklı ortamlara yanınızda götürebilir ve oynayabilirsiniz. Standart boylara sahip kartlar dışında bir de büyük boy iskambil kartları vardır. Aynı sembol ve özelliklere sahip olan kartlar sadece boyut olarak standart desteden oldukça büyüktür. Oyunları daha eğlenceli bir hale getirmek için tercih edilebilir. Standart tasarımlara sahip destelerde genel olarak beyaz, siyah, mavi, kırmızı gibi renkler kullanılırken farklı tasarımlara sahip modellerde siyah, mavi, altın, gümüş gibi renkler kullanılır. Puma iskambil kağıdı çeşitleri arasından aradığınız oyun kartını kolaylıkla bulabilirsiniz.

İskambil Kağıdı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kart oyunlarından biri olan iskambil kağıdı çeşitleri arasından tercih yaparken öncelikle kartların kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Kaliteli iskambil kağıdı seçenekleri uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanılabilir. İskambil kağıtları ile oynanan tüm oyunlar minimum iki kişi gerektirir. Bu nedenle satın almadan önce ne zaman ve kaç kişilik bir arkadaş grubu için allığınızı düşünebilirsiniz. Tercih yaparken iskambil kağıdı markaları arasında araştırmalar yapabilirsiniz. Daha önce satın alarak deneyimleyen kullanıcıların yorumlarını okuyabilir ve memnuniyet derecelerini ölçebilirsiniz. Oyun oynamak için değil de sihirbazlık numaraları için iskambil kağıdı satın al işlemi yapacaksanız siyah, altın, gümüş gibi daha gösterişli tasarımlara sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Sipariş vermeden önce beğendiğiniz ürünlerin açıklama kısımlarını okumalısınız. Bu sayede ürünlerin özelliklerini öğrenebilirsiniz. Örneğin satın almayı düşündüğünüz iskambil kağıdının hangi boyutlara sahip olduğunu öğrenmek için açıklama kısmına bakmanız gerekir. Eğer eğlenceli zaman geçirmek için bu tarz oyun arayışınız varsa kutu oyunları fiyatlarını ve çeşitlerini inceleyerek farklı tarzda oyunları da tercih edebilirsiniz.

İskambil Kağıdı Fiyatları

İskambil kağıdı fiyatları oldukça uygundur. Farklı tasarımlarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahip olan iskambil kartları aynı zamanda sizlere geniş bir fiyat skalasıyla sunulur. Her bütçeye hitap eden farklı fiyatlara sahip iskambil kağıdı modelleri mevcuttur. Kart özelliklerine göre fiyatları farklılık gösteren iskambil kağıdı seçenekleri aynı zamanda üretici firmanın satış politikaları doğrultusunda da farklı fiyatlarla satışa sunulur. Ucuz iskambil kağıdı seçenekleri için filtreleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyat aralığını belirleyerek ona göre çeşitleri daraltabilirsiniz. Klasik, gotik, avangard tarzlarda desenlerin kullanıldığı kart destelerinin fiyatları değişiklik gösterebilir. Kartların sahip olduğu hammadde özellikleri de fiyatları etkiler. Bu nedenle standart kartlarla plastik kartlar arasında fiyat farkları vardır. Siz de beğendiğiniz tasarımlara sahip iskambil kağıdı destelerini sipariş vermeden önce iskambil kağıdı tavsiye yazılarını okuyabilirsiniz. Bu sayede ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İskambil Kağıdı Kampanyaları

Belirli dönemlerde kutu ve kart oyunlarında çeşitli kampanyalar ve indirimler düzenlenir. İskambil kağıdı çeşitlerinde de bu kampanyalar vardır. Yılbaşı gibi özel ve eğlenceli günlerde kalabalık arkadaş gruplarıyla birlikte oynanabilecek çeşitli oyunlar sunan en iyi iskambil kağıdı seçeneklerini kampanya dönemlerinde orjinal fiyatlarından çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. En kaliteli iskambil kağıdı çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olmak için kampanya dönemlerini takip edebilirsiniz. Bütçenize uygun seçenekleri kolayca bulabilmek için dilerseniz ürünleri fiyata göre artan ya da azalan şeklinde sıralayabilirsiniz. Böylece bütçenize uygun olan modeller ilk sırada yer alır. Satın almadan önce ürünler hakkında yapılan yorumları okuyabilir ve diğer kullanıcıların verdiği puanlara bakabilirsiniz. Bu sayede ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.