Kamp Taburesi

Kamp Taburesi Fiyatları

293 farklı Kamp Taburesi için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Touch Me Kamp Taburesi Nurgaz Kamp Taburesi Andoutdoor Kamp Taburesi Kendo Kamp Taburesi Keen Kamp Taburesi Uquip Kamp Taburesi

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 13Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Renk

Kamp SandalyesiKamp MasasıKampetTermosÇadırFenerÇakıŞişme YatakUyku TulumuTouch Me Kamp TaburesiNurgaz Kamp TaburesiAndoutdoor Kamp Taburesi

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Kamp Taburesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kamp Taburesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kamp Tabureleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 293 farklı model arasında

En çok satan Kamp Tabureleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kamp Taburesi:
  1. Touch Me Katlanır Tabure
  2. Oturax Katlanır Kademeli Yükseklik Taşıma Kulplu Ergonomik Tabure Kamp Taburesi Ayarlanabilir Yükseklik Tabure Sarı
  3. Nurgaz Ng Ktbr Katlanır Tabure
  4. Andoutdoor C060 Balıkçı Tabure
  5. Kendo Sırt Çantalı Kamp Taburesi

Kamp Taburesi

Tek günlük ya da uzun süreli etkinlikler sırasında pek çok ihtiyaç oluşması doğaldır. Bu ihtiyaçlar farklı amaçlarla kullanılan ekipmanlar ile giderilebilir. Kullanılan ekipmanlar özellikle kamp gibi doğal ortamda yapılan aktiviteler için son derece önemlidir. Orman ve kamp alanları genellikle oturmak ya da dinlenmek için kullanılan sandalye ve platformları barındırmaz. Bu gibi durumlarda tüm gün ayakta durmak son derece yorucu olabilir. Gün içinde yapılan aktivitelerden sonra kısa süreli de olsa dinlenmek için kamp taburesi kullanmak son derece pratiktir. Bu ekipmanlar özellikle doğanın keyfini çıkarmak için ziyaret edilen ıssız kamp alanlarında son derece önemlidir. Kullanılan bu ekipmanlar çok önemli olsa da ürünleri taşımak her zaman kolay olmayabilir. Özellikle standart boyutlara sahip sandalyeler hem ağırlık hem de büyüklük engeli sebebiyle rahatça taşınamaz. Bu durumdan etkilenmemek için kolayca katlanan ve son derece hafif olan kamp taburesi seçenekleri tercih edilebilir. Kamp aktiviteleri için kamp çantası hazırlandıktan sonra katlanır tabure ekipmanları da seçilerek çantanın yanına dahil edilebilir. Kampseverler için en iyi tabure ve sandalye ürünleri Funky, Nurgaz, Tatonka, Kendo, Andoutdoor gibi markaların farkıyla Akakçe’de bulunabilir.

Kamp Taburesi Nedir?

Kamp tabureleri sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıcılara pratik bir kullanım imkanı sunar. Özellikle evden uzak etkinliklerin süresi arttıkça taşınması gereken eşya ve ekipman miktarı da artar. Bu gibi durumlarda çok küçük parçaların bile taşınması sorun haline gelebilir. Bu nedenle kamp aktiviteleri için en fonksiyonel ve en pratik ekipmanların tercih edilmesi çok önemlidir. Bu doğrultuda üretilen kamp ortamına uygun tabure modelleri rahatlıkla katlanabilir. Dayanıklı ve sağlam olacak şekilde tasarlanan alüminyum iskeleti sayesinde yüksek taşıma limitlerine sahiptir. Yüksek mukavemetine rağmen alüminyum alaşım gövdesi sayesinde son derece hafif olan bu ekipmanlar kolayca taşınabilir. Kamp ortamına ulaşana kadar pek çok ulaşım seçeneği değerlendirilebilir. Şahsi araç ile tüm ekipmanları taşımak kolay olsa da toplu ulaşım gibi seçenekleri değerlendirmek isteyen kullanıcılar için ekipmanların taşınabilir olması çok önemlidir. Kamp kullanımına uygun tabure modelleri de bu şekilde en zorlayıcı ulaşım seçeneklerinde bile rahatlıkla taşınabilme niteliğine sahiptir. Bu sayede hem kısa süreli hem de uzun süreli kullanım için en iyi seçeneği oluşturur.

Kamp Taburesi Modelleri

Kamp ortamında çok sayıda ekipmana ihtiyaç duyulur. Bu ekipmanların çeşitlenmesinin en önemli sebebi kullanıcıların ihtiyaç duyduğu farklı fonksiyonlardır. Kamp malzemelerinin arasında en önemli parçalarından biri olan tabureler için de farklı fonksiyonlar farklı modelleri oluşturur. Bu farklı modeller şu şekilde özetlenebilir:

Kamp için kullanılan taburenin fonksiyonlarının çok sayıda olması önemlidir. Taşınan tabure modelleri genellikle benzer boyut ve ağırlıklara sahiptir. Bu durum taburelerin kullanımı sırasında fonksiyonların yüksek olmasını daha da önemli hale getirir. Bu sayede çok sayıda fonksiyona sahip olan modeller de aynı şekilde taşınarak birden fazla amaçla kullanılabilir. Özellikle uzun süreli kamp etkinliklerinde eğlencenin yanında konfor da son derece önemlidir. Bu doğrultuda daha konforlu bir seçeneği değerlendirmek isteyen kullanıcılar, kamp taburesi ürünleri arasından seçim yaparken sırt desteği olan modelleri tercih edebilirler. Katlanarak taşınan bu modellerin kendi kılıfları bulunur ve bu şekilde taşınabilir. Buna ek olarak tuvalet ihtiyacı için özel olarak kullanılan tabure modelleri de kamp sırasında sıklıkla ihtiyaç duyulan bir ekipmandır. Bu fonksiyonun önemi özellikle uzun süreli konaklamalarda artar.

Kamp Taburesi Set Seçenekleri

Kamp ortamında yemek yemek ve sohbet etmek için ortam arayışı sık görülür. Bu gibi durumlar için özellikle doğal ortamlarda masa ve tabure fonksiyonu görecek ekipmanlar bulmak son derece zor olabilir. Bu doğrultuda temel ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz, yemeklerinizi ve benzer ürünleri üzerine koyabileceğiniz bir masa kullanımı son derece önemlidir. Masa gibi ekipmanların kamp ortamına taşınması sanıldığı gibi zorlayıcı değildir. Son derece pratik bir şekilde katlanan bu masalar oldukça hafif malzemelerden üretilir. Bu şekilde masanın hem araçla hem de elde taşınması çok kolay hale getirilir. Kullanıcıların tercihlerine göre farklı boyutlara sahip masa modelleri bulunabilir. Bu doğrultuda hem masa hem de tabure ihtiyacı bulunan kullanıcılar kamp masa tabure seti seçeneklerini değerlendirebilir. Bu durum birbiri ile uyumlu ekipmanların alınmasını sağlar. Kamp taburesi ve masa ekipmanlarının uyumlu olması hem taşıma hem de boy ayarı açısından son derece avantajlıdır. Bu şekilde birlikte kullanım sırasında istenen verim alınabilir. Aynı zamanda set ürünü olarak alınan bu ekipmanlar tekli fiyatlarına kıyasla harika indirim fırsatlarıyla bulunabilir.

Kamp Taburesi Kullanım Alanları

Kamp taburelerinin en büyük avantajı pratik taşıma ve kullanım imkanıdır. Bu durum küçük kamp taburesi ekipmanlarını pek çok farklı alan için popüler hale getirir. Bu ekipmanlar pek çok aktivitede kullanılabilir. Özellikle sahil balıkçılığı ile uğraşan pek çok balıkçı katlanır özelliğe sahip kamp taburesi seçeneklerini tercih eder. Bu durum sık sık sahile balık tutmaya gidenler için son derece avantajlıdır. Özellikle balık tutmak için gereken pek çok ekipman büyük yer kaplar ve ağırlık yapar. Bu ekipmanların yanına ek olarak daha ağır bir tabure ya da sandalye almak yerine kamp taburesi modelleri tercih edilebilir. Bu durum kamp taburelerinin aynı zamanda balıkçı taburesi olarak bilinmesini de sağlar. Buna ek olarak farklı tabure tasarımları bulunabilir. Kullanılan bu tasarımlar metal olduğu gibi plastik ve ahşap detaylara da sahip olabilir. Özellikle ahşap malzemelerden üretilen kamp taburesi modelleri pek çok kapalı mekanda kullanılabilir. İç mekanda kullanmak için çok fazla yeri olmayan işletmeler bu şekilde katlanır ve küçük boyutlu kamp taburesi seçenekleriyle alan yönetimini harika şekilde yapabilirler.

Kamp Taburesi Fiyatları

Kamp için hazırlanan malzemelerin arasında bulunan kamp yastığı gibi en temel ihtiyaçlardan başlayarak tüm ekipmanların kolay şekilde taşınabilir olması gerekir. Bu doğrultuda şişirilebilir ve katlanabilir ekipmanlar ile eşyaların taşınması sırasında alandan tasarruf etmek önemlidir. Ekipmanların taşınması sırasında kullanılan pek çok ekipman kurulum gerektirir. Çadır ya da yatak gibi kurulum isteyen ekipmanların aksine kamp taburesi modelleri çok daha pratik bir kullanıma sahiptir. Sadece tek bir hamle ile katlanan kamp taburesi aynı şekilde tek bir hamleyle açılır. Bu sayede kamp taburesi modellerini taşımak kadar kullanmak ve toplamak da son derece kolaydır. Kullanılan modeller arasında görülen fonksiyon farklılıkları kullanıcılara sunulan kamp taburesi fiyatlarında da farklılıklara sebep olabilir. Bu noktada çok sayıda fonksiyonu bir arada bulunduran modellerin daha yüksek fiyatlar ile kullanıcılara sunulması doğaldır. En iyi markalar ve ürünler arasından kamp taburesi en ucuz seçeneklerle Akakçe’de bulunabilir. Siz de spor, outdoor ana kategorisi içerisinde outdoor kategorisinde yer alan kamp oturma, dinlenme kategorisinin hemen altında kamp taburesi ürünlerini bulabilirsiniz. Yılın her döneminde düzenlenen birbirinden avantajlı kampanyalardan faydalanarak ihtiyacınız olan kamp taburesine sahip olma fırsatını kaçırmayın!