Kemer Delici

Kemer Delici Fiyatları

201 farklı Kemer Delici için fiyatlar listeleniyor.

İzeltaş Kemer Delici Rico Kemer Delici Biotech Kemer Delici Knitex Kemer Delici Knipex Kemer Delici Pi İthalat Kemer Delici

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 9Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Ürün Puanı

İşkence Keser El Aletleri Seti Kablo Soyucu Yıldız Anahtar Tork Anahtarı Mala İskarpela Demir Kesme Makası İzeltaş Kemer Delici Rico Kemer Delici Biotech Kemer Delici

En Çok Karşılaştırılan Kemer Deliciler

Kemer Delici Yorumları ve Önerileri

 • İG2 yorum
  13 beğeni
  İzeltaşİzeltaş 3852 225 mm Kemer Delme Zımbaİsmail G. 10 Mart 2022
  İzeltaş 3852 225 mm Kemer Delme Zımba
  Bu tarz bir ürünü uzun zamandır almak istiyordum. Bu tür araçlara her zaman ihtiyaç olmaz fakat lazım olduğunda elinizin altında olması önemli diye düşünüyorum. Ürün İzeltaş kalitesini hissettiriyor kullanırken. Kesinlikle basit ve hafif bir yapısı yok. Deri kemerleri diğerlerine göre daha az hamle ile (tek hamle yetiyor) deliyor diyebilirim. Altına bişey koymanıza gerek olmaksızın delme işlemini yapabiliyorsunuz. Tabi biraz güç de gerekli. Çok beğendim, biraz fazla para verip muadillerine göre pahalı olan bu ürünü almanızı tavsiye ederim. Ömürlük bir ürün.
  • Alışverişçi resmi
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Kemer Delici Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Kemer Deliciler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kemer Delici:
 1. İzeltaş 3852 225 mm Kemer Delme Zımba
 2. Kemer Delme Pensesi
 3. Rico 025-RC1013 Kemer Delme Ayarlı Pense
 4. Real Özs Kemer Delme Seti
 5. Moonshop Kemer Delme Perçin Atma Pensesi

Kemer Delici

Pense formunda olan kemer delici, başta deri olmak üzere çeşitli sert malzemeler üzerinde delikler açmaya yarayan bir el aletidir. Farklı kalınlıklarda iğnelerin yer aldığı daire şeklindeki delme başlığı ile çalışan kemer deliciler, pratik kullanım sağlamasıyla öne çıkar. Kretuar bıçağı görünümünde tek iğneli modelleri de bulunan kemer delici aletler çok yönlü kullanımı ile dikkat çeker. Kullanıcıların daralan veya bol gelen kemerlerinde yeni delikler açması amacıyla tasarlanan aletler aynı zamanda çanta yapımı, kemer yapımı, ayakkabı yapımı gibi işlerde de kullanılır. Kemer delici adlı aletler deriden mukavvaya, hasırdan metale kadar pek çok malzemede delikler açabilecek niteliktedir. Üstelik bu işlemi hem birkaç saniye gibi kısa bir sürede hem malzemeye zarar vermeden yapar. Tekli ve set olarak kullanıcıların beğenisine sunulan kemer delici modelleri, hobi, çalışmaları yapan kullanıcılar tarafından da sık tercih edilir. Siz de kemer delici satın almak istiyorsanız Akakçe’de karşılaştırma yapabilir, kısa sürede en uygun fiyatlı kemer delici modellerine ulaşabilirsiniz.

Kemer Delici Özellikleri

Kilo alıp verme durumuna göre değişebilen kemer bedenini ev konforunda ayarlama olanağı tanıyan kemer deliciler, sadece birkaç saniyede kontrollü delik açmaya yarar. Nubuktan süete, rugandan güderiye her türlü formdaki deriye uygun olan deliciler ceylan, geyik, inek, koyun, timsah gibi farklı hayvanlardan elde edilen derilerin tamamında kullanılabilecek niteliktedir. Kemer delme pensesi olarak da adlandırılan söz konusu gereçler tıpkı pense, kargaburun, yan keski gibi sadece insan gücüyle çalıştığından ekstra enerji kaynağına ihtiyaç duymaz. Dolayısıyla bu aletleri kullanmak için elektrik bağlantısı kurmak veya pil satın almak gerekmez. El yapımı ayakkabı, çanta, kemer, toka, eldiven, terlik gibi ürünlerin yapımı sırasında kullanıcıların işini kolaylaştıran deri kemer delici modelleri, deri dışında benzer sertlikteki pek çok malzemeyi delebilir. Bu sebeple böyle malzemeler kullanılan hobi çalışmalarında pratik kullanım sağlar. İnce mukavva, kontrplak ve yumuşak ağaçlardan elde edilen plakaları da delebildiğinden marangozların da sık kullandığı aletler arasında yer alır.

Karbon çelikten üretilen ve üzeri krom kaplandıktan sonra kullanıcılara sunulan kemer delici modelleri arasında karbon çelik üzerine kauçuk veya poliüretan kaplama yapılanlar da vardır. Krom kaplamalı olanlar aşınma, kirlenme, renk değişimi gibi sorunları olmamasıyla öne çıkarken kauçuk/poliüretan kaplı olan kemer delici türleri ise sert yüzeyler delinirken kullanıcının daha konforlu hissetmesini sağlar. Her tasarım farklı avantaj ve dezavantajlara sahip olduğundan ürün seçimi sırasında bu gibi detayları dikkate almakta fayda vardır. Delik açmak amacıyla tasarlanmış olsa da sivri uçlu iğneler yerine küt uçlu delici başlıklara sahip olan fonksiyonel el aletleri, basınçla çalışır. Tek seferde düzgün boşluklar oluşturabilmesi için titizlikle tasarlanan söz konusu aletler, uygulama yapılan kemerin deforme olmasına neden olmaz. Tek ölçüde delik açabilecek şekilde tasarlanan kemer delici çeşitleri ise plastik dahil pek çok malzemede kullanılabilmesi ile dikkat çeker. Delinecek alanın etrafını da destekleyen bu aletler özellikle plastik ve benzeri malzemelerde çatlama olmadan düzgün delikler oluşturabilir.

Kemer Delici Çeşitleri

Tornavida ve bıçak benzeri aletler kullanarak kemerde delik açmaya çalışma sorununu ortadan kaldıran kemer deliciler, zahmetsiz kullanımı, muntazam delikler oluşturması ve kullanım sırasında kullanıcının ellerine zarar vermemesiyle dikkat çeker. Hemen herkesin kemerinde dilediği gibi delikler açabilmesini sağlayan el aletlerinin farklı çeşitleri bulunur. En bilinen model ise pense görünümünde olan ve bir ucunda 6 adet içi boş konik şeklinde iğne bulunanlardır. Bu aletlerde kullanıcı açacağı deliğin şekline ve çapına göre dilediği ucu tercih edebilir. Bununla birlikte tek ölçüde delikler oluşturma olanağı tanıyan tasarlanan kemer delme aleti modelleri de vardır. Kuşgözü takmak amacıyla tasarlanan bu kemer delici çeşitleri, ayakkabı ve çanta yapımının yanı sıra çeşitli kumaşlardan yapılan giysilere bağcık takmak için de kullanılır. Ayrıca pek çok giysi ve aksesuarı süslemek için kuşgözü takabilen kemer delici modellerinden faydalanmak mümkündür. Kretuar bıçağı görünümünde olan daha zarif kemer delici tasarımları ise sadece belirli ölçüde delikler açmak isteyen kullanıcılara hitap eder. Söz konusu gereçler, kullanım alışkanlıklarına göre tercih edilebilir.

Sadece bir adet kemer delici penseden meydana gelen aletlerin yanı sıra kullanıcılara kolaylık sağlaması için tasarlanan setler de vardır. Bu setler arasında en sık tercih edilen kemer delici, delme-yuvalama pensesi, kuşgözü pensesi, kuşgözü ve çıtçıt aksesuarlarından oluşan çok amaçlı setlerdir. Giysilerden aksesuarlara, ayakkabılardan hobi çalışmalarına kadar pek çok şeyin yapımında ihtiyaç duyulan el aletleri bir arada sunan fonksiyonel setler, zahmetsiz bir satın alma süreci sağlar. Başka bir ifadeyle kullanıcıların her bir aleti ve aksesuarı edinmek için araştırma yapması, uygun ürünü bulup satın alması gerekmez. Farklı içeriklere sahip çeşitleri de bulunan kemer delme pense seti, iş pantolonu modelleri outdoor giyim ve aksesuarları gibi ürünlerde onarım yapmak için idealdir. Ayrıca bazı kemer delici setlerinde zımba makinesi olarak da bilinen zımba penseleri de yer alır. Söz konusu penseler denim kumaş başta olmak üzere pek çok kumaşa zımbalar takmak amacıyla kullanılır.

Kemer Delici Kullanımı

Hemen herkesin rahat bir şekilde kullanabilmesi için tasarlanan kemer deliciler, birkaç püf noktasına dikkat edildiğinde hatasız delikler oluşturur. Kemer delici pense kullanımında dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

Kemer Delici Fiyatları

Hobi amaçlı kullanılan el aletleri arasında yer alan kemer deliciler hem uzun ömürlü hem uygun fiyatlı ürünlerdir. Dayanıklı malzemelerden üretildiklerinden yoğun kullanıma dayanıklı olan bu aletlerin fiyatları, malzeme, delici başlık sayısı, ek fonksiyonlar ve marka dikkate alınarak belirlenir. Bununla birlikte kemer deleceği setleri içerikler ve parça sayısına göre fiyatlandırılır. Tek delme iğnesi bulunan kemer delici ile 6 farklı iğnenin yer aldığı kemer delici fiyatları tamamen farklıdır. Benzer şekilde sadece krom kaplama olan kemer delici ile delik üzerine kauçuk kaplama yapılan kemer delici de farklı şekilde fiyatlandırılır. Diğer yandan iş tulumu fiyatları gibi kemer delici fiyatları da üretici markaya göre değişiklik gösterebilir. Bu sebeple, tüm özellikleri aynı olsa dahi markası farklı olan kemer penselerinin fiyatları aynı olmayabilir. Ancak el aletlerini kapsayan indirimler ve kampanyalar sayesinde kemer delme pensesi en ucuz fiyatlarla satın alınabilir. Siz de kampanyalı fiyatlarla alışveriş yapmak için Akakçe’nin fiyat sıralama özelliğinden yararlanabilir, kısa sürede kemer delici en ucuz fiyatlı modellere ulaşabilirsiniz.