Kitap Ayracı

Kitap Ayracı Fiyatları

8.346 farklı Kitap Ayracı için fiyatlar listeleniyor.

Post-It Kitap Ayracı Mora Kitap Ayracı Mavi Kitap Ayracı Panda Kitap Ayracı Galaxy Kitap Ayracı Happy Kitap Ayracı

Fiyatı Düşen Kitap Ayraçları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Malzeme Türü Kelime ile Filtrele Tasarım Türü Cinsiyet Ürün Puanı

Sulu Boya Yüz Boyası Resim Fırçası Tebeşir Ataş Deney Tüpü Pergel Abaküs Harita Post-It Kitap Ayracı Mora Kitap Ayracı Mavi Kitap Ayracı

Kitap Ayracı Yorumları ve Önerileri

Kitap Ayracı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kitap Ayraçları hangileri?

Bugün Akakçe'de 8.346 farklı model arasında

En çok satan Kitap Ayraçları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kitap Ayracı:
  1. Giftsturkiye Kitap Ayracı Mıknatıslı Ufak Ebat Sevimli Hayvanlar (10 Adet) GFTAYR5142
  2. risingmaber Mat Siyah Metal Gözlük Tasarımlı Kitap Ayracı.
  3. Mini Street Map Mardin Şehir Haritası Deri Kitap Ayracı
  4. KEÇE KİTAP AYRACI
  5. Kitap Ayracı 10'lu Paket - Camili

Kitap Ayracı

Kitap okumak genel olarak hobi olarak nitelendirilse de aslında yaşam tarzı haline getirilmesi ve düzenli olarak yapılması gereken bir aktivitedir. Özellikle kitap kurtları için oldukça kıymetli olan kitapların deforme olmaması kitap okurken önem verilen noktalardan biridir. Uzun süre okunan kitaplarda okuyucuların kaldıkları yeri bir sonraki okumada kolaylıkla bulabilmeleri ise kitap ayracı çeşitleri tercih edilir. Bazı okuyucular kaldıkları yeri kaybetmemek amacıyla kitap sayfalarının kenarlarını içeri doğru kıvırır. Bu kıvırma işlemi sayfalara zarar verir. Özellikle kitaplarına çok düşkün olan kişiler için ayraçların önemi burada ortaya çıkar. İşlevsel özellikleriyle ön plana çıkan ve kalem ve yazı gereçleri çeşitleri gibi yalnızca okul döneminde değil her zaman satın alınabilen kitap ayracı modelleri kitap sayfalarının deforme olmasını önler. Birbirinden farklı tasarım, renk ve desen alternatifiyle sunulan ürünler hediye olarak da sıklıkla tercih edilir. Kişiye özel kitap ayracı çeşitleri doğum günlerinde ya da özel günlerde kitap kurdu sevdikleriniz için alabileceğiniz en doğru ve güzel hediyelerin başında gelir. Birbirinden kullanışlı ve estetik görünümlü modeli inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Kitap Ayracı Çeşitleri ve Özellikleri

Okuyucuların kitapları okurken ilerlemelerini takip etmelerini sağlayan ayraçlar basit tasarımlar gibi görünse de pek çok farklı özellikle üretilir. Tasarım, boyutlar, üretim materyalleri, renk ve desenlerin oldukça geniş bir yelpazede çeşitlenmesi sayesinde okuyucular tarzlarına uygun modeli tercih edebilir. Genel olarak kağıt ve karton gibi materyaller kullanılarak üretilen modellerde ahşap, keçe ve metal de kullanılır. Özellikle sürekli kullanımlarda dayanıklı ve kaliteli yapılarıyla metal ve ahşap ürünler sıklıkla tercih edilir. Okuma keyfinizi katlayacak bu işlevsel tasarımlar bazı ek özellikler sunulur. Manyetik olarak da bilinen mıknatıslı kitap ayracı çeşitleri birleşik iki parçadan ya da tek parçadan oluşur. Sayfaların önüne ve arkasına gelen magnetler sayesinde kitaba herhangi bir hasar vermeden kaldığınız yeri bulabilirsiniz. Işıklı kitap ayracı modelleri ise en işlevsel ürünlerin başında gelir. Karanlıkta kitap okumanın en kolay yollarından biri olan bu ürünler çok fonksiyonludur. Hem kaldığınız yeri kolaylıkla takip edebilir hem de LED ışıklarla tüm sayfayı karanlık ortamlarda bile görebilirsiniz. Tasarım açısından da geniş bir yelpazede alternatif yaratan modeller arasında örgü kitap ayracı çeşitleri öne çıkar. İpliklerle dokunan modeller çeşitli hayvan ve çiçek figürleri ile çok daha sevimli bir hale getirilir. El yapımı kitap ayracı fikirleri arasında da örgü modeller en sık tercih edilen tasarımlardan biridir. İşlevsel özellikleri ve tasarımlarına göre değişen ürünleri ve özelliklerini incelerken keyifli okuma saatleri için sallanan sandalye modellerini ve fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

Kitap Ayracı Fiyatları

Basit yapılı tasarımlardan koleksiyonlara uygun şık ve dayanıklı modellere kadar pek çok farklı şekilde okuyucularla buluşan ayraçlar geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Üretim materyalleri ve tasarım özellikleri kitap ayracı fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. Kağıt ya da karton materyaller kullanılarak üretilen tek renk ürünler genel olarak her bütçenin karşılayabileceği fiyatlarla sunulur. Metal ve ahşap kitap ayracı çeşitleri ise sıra dışı tasarımları ile ilgi çeker. Aynı zamanda deformasyonlara, kırılmalara ve bükülmelere karşı da dayanıklı olan bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Ahşap ve metal kitap ayracı çeşitlerinin yanı sıra dokusu ile daha sıcak bir görünüm yaratan örgü ve keçe kitap ayracı çeşitleri de vardır. Genel olarak el yapımı olan bu ürünler sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Ürünlerde bulunan ek özellikler de fiyatların değişme nedenleri arasında bulunur. Modellerde yer alan mıknatıs ya da beyaz LED ışıklar ayraçları çok fonksiyonlu hale getirir. Sayfaların da hasar almasını önleyen bu ürünler pratik kullanım sağlar. Tasarıma göre de değişen fiyatları karşılaştırarak kitabınızın ölçülerine uygun modeli belirleyebilirsiniz.

Kitap Ayracı Alırken Kitap Ayracı Ölçülerini İncelemeyi Unutmayın

Kıymetli kitapları için en özel kitap ayraçlarını seçmek isteyenler bazı noktalara dikkat ederek ihtiyaçlarına ve estetik algılarına uygun modeli daha kolay belirleyebilir. Tasarım, renk ve desenler ayraç seçiminde öncelikle dikkat edilen noktalar olsa da modellerin boyutları ve üretim materyalleri de bir o kadar önemlidir. Kitap ayracı ölçüleri farklı boyutlardaki kitaplar göz önünde bulundurularak çeşitlendirilir. Bazı kitaplar oldukça küçük boyutlu olmasına rağmen bazı kitaplar ise büyük kapaklarla tasarlanır. Bu kitaplar için uygun boyutta ayraç seçilmesi gerekir. Üretim materyalleri de dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. İster fotoğraflı kitap ayracı isterseniz de standart bir model tercih etmiş olun kağıt ve kartondan üretilen ürünlerin dışarıda kalan kısımlarına dikkat etmeniz gerekir. Özellikle çantada taşıdığınız kitapların dışında kalan ayraç parçaları hasar görebilir. Bu nedenle bükülmelere karşı dayanıklı olan ahşap ve metal ürünleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden ilginç ve sıradışı kitap ayracı desenleri arasından seçim yaparken ise tarzınızı ve sevdiğiniz kitap türlerini düşünebilirsiniz. Modeller sıklıkla hediye olarak da tercih edilir. Hediyelik kitap ayracı, sevdiklerinizin isminin yazdığı kişiye özel ürünler olarak her zaman hatırlanacak hoş tercihler olur. Ayraç seçiminde bu önemli noktalara dikkat edebilirsiniz.

Kitap Ayracı İndirim ve Kampanyaları

Okuyucular için kitaplar kadar önemli olan kitap ayracı çeşitleri birbirinden farklı özellik ve tasarımla hazırlanır. Üretimde kullanılan materyallerin niteliği, ürünlerin kalitesini ve kullanım ömrünü de belirler. Bununla birlikte çoğu okuyucu için görsellik ön plandadır. Düz renklerle üretilen sade modellerin yanı sıra başka hiçbir yerde bulamayacağınız tasarım ürünler görmek de mümkündür. Aynı zamanda, kitap serileri için de o seriye özel ayraçlar hazırlanır. Örneğin Harry Potter kitap ayracı setlerini tercih ederek 8 kitap için de o kitabı anlatan ayraçları kullanabilirsiniz. Çeşitli illüstrasyonların yer verildiği kitap ayracı seti modelleri koleksiyonlar için idealdir. Setlerin yanı sıra Türk ve dünya edebiyatında kült haline gelen popüler kitaplar için de ayraç tasarımları hazırlanır. Yazarların figürlerine ya da popüler kitaplardan sözlere modellerin üzerinde yer verilir. Bu farklı tasarımlara göre değişen fiyatlar, indirim ve kampanya dönemlerinde çok daha uygun hale gelir. Markaların düzenlediği kampanya dönemlerini kaçıranlar için Black Friday indirimleri de avantajlı fiyatlar sunar.

En Güzel ve Kullanışlı Kitap Ayracı Çeşitleri Akakçe’de!

Okuma keyfini kat kat artıran estetik görünümlü ve işlevsel kitap ayraçları okuyucuların satın almaktan en çok hoşlandığı aksesuarlar arasında bulunur. Farklı kitap türlerine, serilere ve okuyucuların farklı tarzlarına göre uyarlanan modeller tasarımlarıyla fark yaratır. Sadelikten hoşlananlar için üretilen düz renkli modeller ekonomik fiyatlarıyla da öne çıkar. Bununla birlikte ışıklı ve mıknatıslı çok yönlü ürünler de markalar tarafından üretilir. Tasarımda da büyük farklar görmek mümkündür. İşlemeli metal ve ahşap ürünler şık ve estetik görünümleriyle okuyucuları memnun eder. Modellerin üzerinde popüler yazarların figürleri ve sözler, hayvan ve bitki figürleri, rengarenk illüstrasyonlar ve sürreal çalışmalar görmek mümkündür. Bazı kağıt, karton ve keçe isme özel kitap ayracı çeşitlerinde sevdiklerinizin isimlerini ya da fotoğraflarını kullanarak özel hediyeler yaratabilirsiniz. Kitapların ayrılmaz parçası olan ürünleri inceleyebilir, kitap ayracı satın al seçeneği ile online alışveriş yapabilirsiniz.