Arçelik Kıyma Makinesi

Arçelik Kıyma Makinesi Fiyatları

3 farklı Arçelik Kıyma Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Sinbo Kıyma Makinesi Vestel Kıyma Makinesi Musullu Kıyma Makinesi Tefal Kıyma Makinesi Arçelik Kıyma Makinesi Bosch Kıyma Makinesi

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

2000 W2200 W2400 W2700 W0 - 3.000 TL 4.500 - 6.000 TL EvSanayiPaslanmaz Çelikİçli Köfte AparatıMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Arçelik Kaydet

Fiyatı
- 0 - 3.000 TL3.000 - 4.500 TL4.500 - 6.000 TL6.000 - 7.500 TL7.500 TL üstü
Markası Arçelik Özellikler Güç Tipi Gövde Malzemesi Disk Sayısı Genişlik Derinlik Yükseklik Ağırlık Ürün Puanı

Arçelik BlenderArçelik Hamur Yoğurma MakinesiArçelik RondoArçelik MikserArçelik Mutfak RobotuArçelik Yoğurt MakinesiArçelik BuzdolabıArçelik Kahve MakinesiArçelik Şarjlı SüpürgeArçelik Elektrikli SüpürgeArçelik Çamaşır MakinesiArçelik Çamaşır Kurutma Makinesi

En Popüler Arçelik Kıyma Makineleri
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Arçelik Kıyma Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Arçelik Kıyma Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Arçelik Kıyma Makinesi hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 3 farklı Arçelik Kıyma Makinesi:
  1. Arçelik KM 6024 M Resital 2400 W Kıyma Makinesi
  2. Arçelik K 1768 2000 W Kıyma Makinesi
  3. Arçelik K 1766 1400 W Kıyma Makinesi

Arçelik Kıyma Makinesi

Dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya ulaşan Arçelik, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve bilişim sektörlerinde faaliyet gösterir. Geliştirdiği küçük mutfak yardımcıları ile kullanıcıların hayatını kurtarmayı amaçlayan başarılı marka, ev tipi kıyma makineleri ile öne çıkar. Profesyonel aşçılardan yemek yapmayı seven kullanıcılara kadar herkese hitap eden Arçelik kıyma makinesi, beyaz et, kırmızı et ve deniz ürünlerinden kıyma elde edilmesini sağlar. Salça yapma, sosis ve sucuk hazırlama gibi fonksiyonları da bulunan cihazlar, kullanıcılara fazla efor sarf etmeden profesyoneller gibi yemek hazırlama olanağı tanır. Özellikle Kurban Bayramı dönemlerinde yoğun ilgi gören kıyma makineleri, kullanıcılara evde kıyma çekme avantajı sunarak büyük bir kolaylık sağlar. Uygun olması ile öne çıkan kıyma makinesi fiyatları Arçelik kalitesinin sunduğu uzun kullanım ömrü ile birleşerek masrafsız bir kullanım sağlar.

Arçelik Kıyma Makinesi Özellikleri

Kasaplar ile et üretim ve işleme tesislerinde kullanılan kıyma makinelerini yeniden yorumlayan Arçelik, söz konusu cihazları pratik, güvenli ve fonksiyonel bir hale getirerek bireysel kullanıcılara sunar. İdeal boyutları sayesinde küçük mutfaklarda dahi kullanım va muhafaza olanağı sunan et kıyma makinesi Arçelik kalitesini ön plana çıkaran eşsiz özellikleri ile kullanıcılardan tam not alır. Elektrikli ve tam otomatik çalışma prensipleri sebebiyle elektrikli kıyma makinesi olarak da bilinen bu cihazlar, modelden modele değişen özellikleri ile farklı avantajlar sunar. Elektrikli kıyma makinesi Arçelik tarafından geliştirilen pek çok model seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulurken tüm bu cihazlarda yer alan belli başlı özellikler ise şu şekilde sıralanabilir:

Arçelik Kıyma Makinesi Modelleri

Kapasite ve fonksiyon açısından pek çok modeli bulunan Arçelik kıyma makineleri, farklı beklenti ve ihtiyaçlara yanıt verecek alternatifler sunar. Doğrayıcı - karıştırıcı ürünler arasında yer alan Arçelik kıyma çekme makinesi modelleri; iç hazne kapasitesi, kıyma çekme kapasitesi, motor gücü, çalışma kademeleri ve görsel tasarım açısından birbirinden farklıdır. Modeller arasında en çok değişen özellikler öğütme disklerinin sayısı ve makinenin kıyma çekme kapasitesidir. Bazı gelişmiş modeller ile dakikada 2 kilogram kıyma çekmek mümkündür. Öte yandan kıyma çekme makinesi Arçelik modellerinin alt kısmında cihaz aksesuarlarının muhafaza edildiği gizli bir bölme bulunur. Bu bölmede öğütme diskleri, salça başlığı gibi farklı aparatlar saklanır. Her bütçeye hitap eden seçenekler sunan Arçelik et kıyma makinesi fiyatları ve anlık indirimleri Akakçe üzerinden takip ederek uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak mümkündür.

Ev Tipi Arçelik Kıyma Makinesi Kullanımı

Evlerin yanı sıra butik restoran veya kafelerde kullanılabilecek kadar geniş hazneye sahip olan Arçelik ev tipi kıyma makineleri tamamen güvenli cihazlardır. Makinenin herkes tarafından zahmetsizce ve güvenli olarak kullanılabilmesine olanak tanıyan gizli bıçak tasarımı sayesinde başarılı markanın kıyma makinelerini kullanmak oldukça kolaydır. “Arçelik kıyma makinesi nasıl kullanılır?” sorusu ise tüm kullanıcıların aklındadır. Makinenin üzerinde yer alan açma / kapama tuşuna basılır ve üst kısımda bulunan besleme ağzına parça etler atılır. Etlerin öğütme haznesine ulaşması için makine ile birlikte gelen aparat kullanılır. Kullanıcı dilerse makinenin öğütme kademesini artırabilir veya etlerin makineye takılması halinde geri alma tuşuna basarak etlerin makineden olduğu gibi çıkmasını sağlayabilir. Söz konusu geri alma tuşu, Arçelik kıyma makinesi yorumları ve incelemelerde de makinelerin en çok övgü toplayan fonksiyonları arasındadır.

Avantajları ile Arçelik Kıyma Makinesi

Kullanıcılara kendi mutfaklarında farklı etleri diledikleri incelikte öğütme olanağı sunan Arçelik marka kıyma makineleri, sanılanın aksine sadece kıyma çekme işlevine sahip değildir. Mutfakta oldukça pratik bir kullanım sunan kıyma makinesi Arçelik yorumu ile domates ile biber salçaları, reçel, konserve domates, sosis, sucuk yapımında da kullanılır. Hindistan cevizi gibi sert meyvelerin öğütülmesini de sağlayan başarılı cihazlar, özellikle kışa hazırlık sürecinde kullanıcıların iş yükünü önemli ölçüde azaltır. Kilolarca biber ve domatesi salça yapılacak şekilde öğütebilen kıyma makineleri aynı zamanda reçel yapılacak kilolarca meyveyi küçük parçalara ayırabilir. Evde sucuk ve sosis yapımında da kolaylık sunan söz konusu makineler, çok miktarda işin kısa sürede ve zahmetsizce yapılmasına yardımcı olur.

Çok yönlü olması, zahmetsiz kullanımı ve hijyenik bir kullanım süreci sağlaması ile yoğun ilgi gören Arçelik kıyma makineleri, benzerlerine kıyasla ulaşılabilir konfor vadeder. Modelden modele değişen özelliklere sahip olan ve ek fonksiyonlarına göre farklı seçenekler ile kullanıcıların beğenisine sunulan Arçelik ev tipi kıyma makinesi fiyatları, ulaşılabilir seviyelerdedir. Kullanıcıları ciddi bir iş yükünden kurtaran ve ev konforunda içinde ne olduğunu bildiği sosis, sucuk, salça ve reçeller hazırlamasını kolaylaştıran başarılı makineleri, kuru yemiş ve sert meyve de öğütebilen aparatlar ile birlikte gelir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen ve birçok parçası bulaşık makinesinde yıkanabilen Arçelik kıyma makinesi fiyatı ve uzun kullanım ömrü ile ayrıcalıklı bir kullanım süreci sağlar.

Arçelik Kıyma Makinesi ile Salça Hazırlama

Genel olarak sadece etleri kıyma haline getirdiği düşünülen Arçelik kıyma makineleri, aynı zamanda biber ve domates salçası yapımında da kullanılır. Özellikle kışa hazırlık dönemlerinde kilolarca domates ve biberi kısa sürede salçalık olarak hazırlama avantaj sunan söz konusu cihazlar, kullanıcılara zahmetsiz bir süreç sunarken zaman da kazandırır. Arçelik kıyma makinesi ile salça hazırlamak için yıkanıp soyulan domatesleri veya yıkanan biberleri, kıyma makinesinin en büyük rendeye sahip öğütme diskinden geçirmek ve güneşte kurumaya bırakmak yeterlidir. Salça yapma fonksiyonunun yanı sıra reçel için meyve de hazırlayabilen Arçelik kıyma makinesi en ucuz fiyatlı modellerden gelişmiş modellere kadar farklı alternatifler sunması ile öne çıkar. Modeli fark etmeksizin uygun fiyatları ile dikkat çeken Arçelik et kıyma makinesi, mutfakta ekstra konfor sağlayan fonksiyonlarına kıyasla ulaşılabilir bir üründür.

Bütçe Dostu Arçelik Kıyma Makinesi Fiyatları

Arçelik markasının akıllı mutfak yardımcıları arasında yer alan ve işlevleri sebebiyle yoğun ilgi gören kıyma makineleri, kullanıcıların iş yükünü ve mutfakta geçirdiği süreyi azaltacak özelliklere sahiptir. Kendi kıymasını kendisi çekmek isteyen kullanıcılara hitap eden başarılı cihazlar, salçadan reçele kadar farklı yiyecekler hazırlama gibi fonksiyonlara da sahiptir. Arçelik markası ile özdeşleşen bütçe dostu fiyat politikası doğrultusunda hemen herkes için uygun seçenekler sunan Arçelik kıyma makinesi fiyatları, cihazın ek özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Ancak, Arçelik kıyma makinesi ne kadar çok fonksiyona sahip olursa olsun model çeşitliliği sebebiyle ulaşılabilir niteliktedir. Siz de Kurban Bayramlarında kıyma çekmek veya tavuk köftesi gibi tarifler denemek istiyorsanız Akakçe üzerinden ulaşabileceğiniz Arçelik kıyma makinesi fiyatlarını inceleyebilir, fiyatı düşen ürünleri takip ederek bütçenize uygun bir kıyma makinesine sahip olabilirsiniz.