Maybelline Rimel ve Maskara

Maybelline Rimel ve Maskara Fiyatları

221 farklı Maybelline Rimel ve Maskara için fiyatlar listeleniyor.

Maybelline Maskara Loreal Maskara Pastel Maskara Essence Maskara Farmasi Maskara Max Factor Maskara

Aktüel Broşürlerden Maybelline Maskaralar

  • Maybelline Colossal Glam Black MaskaraWatsons
  • Maybelline Lash Sensational Limited Edition&Rose Midnight MaskaraWatsons

Fiyatı Düşen Maybelline Maskaralar

Marka (1)Suya Dayanıklı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Maybelline

Markası Maybelline Kolay Sipariş Özellikler Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Maybelline Göz KalemiMaybelline Göz FarıMaybelline EyelinerMaybelline Kaş FarıMaybelline Kaş KalemiMaybelline FondötenMaybelline KapatıcıMaybelline PudraMaybelline RujMaybelline AllıkMaybelline AydınlatıcıMaybelline Makyaj Seti

En Popüler Maybelline Maskaralar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Maybelline Maskara Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Maybelline Rimel ve Maskara Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Maybelline Rimel ve Maskara hangileri?

Bugün Akakçe'de 221 farklı model arasında

En çok satan Maybelline Rimel ve Maskara hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Maybelline Rimel ve Maskara:

  1. Maybelline Lash Sensational Sky High Black
  2. Maybelline Lash Sensational Siyah Yelpaze Etkili
  3. Maybelline Lash Sensational Intense Ekstra Siyah
  4. Maybelline Lash Sensational Waterproof Black Suya Dayanıklı Yelpaze Etkili
  5. Maybelline New York The Colossal Platinum Siyah

En Ucuz Maybelline Rimel ve Maskara Fiyatları Akakçe'de!

Bir kadının günlük makyajının en önemli ögelerinden biri maskaradır. Makyajı tamamlamak için gözlerin güzel görünmesi, kirpiklerin tek tek ayrılmış, dolgun ve hacimli durması oldukça önemlidir. Kadınların en fazla ihtiyaç duyduğu makyaj ürünlerinin başında rimel ve maskara gelir. Maybelline markasının hem günlük makyaj için hem de gece makyajı için rimel ve maskara çeşitleri mevcut. Türkiye’nin en önemli satış sitelerinden biri olan akakce.com sayfalarında her türlü ihtiyacınıza cevap bulabileceğiniz en uygun rimel fiyatlarını ve rimel ve maskara çeşitlerini inceleyebilirsiniz. En ucuz Maybelline Rimel ve Maskara fiyatını ve çeşitlerini incelemek için akakce.com vitrinlerini ziyaret edebilirsiniz.

Maybelline Rimel ve Maskara Özellikleri

Maybelline Rimel ve Maskara Özelliklerinin en başında kirpiklere doğal bir hacim vermesi gelmektedir. Uygulandığında kirpiklere on altı kat hacim veren Maybelline Rimel ve Maskara, kirpikleri tek tek ayırarak topaklanma yapmadan kirpiklere şekil verir. Bir diğer önemli olanı ise siyah rengin parlaklığı, neredeyse tüm markalarında siyah rengin parlak olmasına özen gösteren Maybelline Rimel ve Maskara çeşitleri kullanıldığında parlak siyah rengi sayesinde bakışlara derinlik kazandırır. Maybelline Rimel ve Maskara Özelliklerinin bir diğeri ise, kullanıldığında gün içerisinde akma ve bulaşma yapmaması, farklı çeşitleri ile hem günlük makyaj hem de gece makyajı için uygun olan modeller akma, bulaşma yapmadan makyajın kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Maybelline Rimel ve Maskara Kullananların Yorumları

Maybelline, dünyaca ünlü bir makyaj markasıdır. Maybelline Rimel ve Maskara Kullananların Yorumları İnternette birçok platformda bulunmaktadır. Maybelline Rimel ve Maskara Kullananların Yorumlarına göre Maybelline marka Rimel ve maskara kadınların en fazla tercih ettiği rimel ve maskara çeşitlerinin başında geliyor. Kirpiklere doğal, hacimli, tek tek ayrılmış bir görünüm vermesi, kirpikleri besleyerek dökülmesini engellemesi ve tek fırça darbesi ile ok gibi kirpiklere sahip olunması en fazla bahsedilen konulardan biri. Diğer bir konu ise, bakışları buğulu ve güzel göstermesi ile ilgili. Bir Maybelline Rimel ve Maskara kullanıcısı, hem günlük kullanım için hem de gece makyajı için kullandığını akma ve bulaşma yapmadığını Maybelline markasını çok severek kullandığını belirtmektedir. Maybelline Rimel ve Maskara Kullananların Yorumlarına göre, günlük kullanım ve gece makyajı için gayet uygun olan Maybelline Rimel ve Maskara ürünleri fiyat politikası, ürün çeşitliliği ve üstün nitelikleriyle makyajında kalite arayan kadınların en sevdikleri ürünlerin başında geliyor.

Maybelline Rimel Çeşitleri Neler?

Maybelline markası dünyanın en tanınmış makyaj markalarından biri. Ürünlerinin kalitesi, çeşitliliği ve uygun fiyatı ile birçok kadının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Özelikle Maybelline Rimel ve Maskara kategorisinde kirpik yapınıza ve zevkinize uygun birçok rimel ve maskara çeşidini bulabilirsiniz. Maybelline Rimel ve Maskaralardan bazılarının özelliklerine göz atacak olursak;
Maybelline Lash Sensational Yelpaze Etkili Maskara: Yelpaze etkili fırçası kirpiklerin yoğun bir şekilde dolgun görünmesini sağlar. Kirpik köklerine ulaşarak en kısa kirpiklerin bile belirgin görünmesine yardımcı olur.
Maybelline Volume Express The Rocket Very Maskara: Roket şeklinde tasarlanan fırçası, sert silikondan imal edilen maskara, özel fırçası sayesinde kirpiklere dolgun bir görünüm kazandırır. Hem günlük makyaj için hem de gece makyajı için rahatlıkla kullanılabilir.
Maybelline The Colossal Platium Maskara: Özel yapısı ve fırçası ile kirpiklere tek seferde üç kat hacim veren maskara, kirpiklerin toplanıp yapışmasını engeller. Kolojen içeren formülü ile kirpikleri besleyerek dökülmemesini sağlar.
Maybelline Total Temptation Maskara: İnce ince birçok kıldan oluşan fırça yapısı sayesinde kirpiklerin daha fazla sarılmasını sağlar. Böylelikle tek bir darbe ile kirpiklere yoğun bir dolgunluk verir. İçeriğinde bulunan Hindistan cevizi yağı, kirpikleri besleyerek yumuşacık kalmasına yardımcı olur.
Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara: İnce yapılı fırçası ile tüm kirpiklerin ayrı ayrı taranmasını sağlar ve kirpikler arasında yapışma yapmaz. Günlük makyaj için rahatlıkla kullanılabilecek bir maskaradır.
Maybelline Great Lash Maskara: Markanın en eski ürünlerinden biri olan maskara kirpiklerin daha kalın görünmesini sağlar. Özellikle lens kullananlar için uygun bir model olan Great Lash Maskaranın fırçası kolay bir şekilde yıkanarak temizlenir.
Maybelline Snapscara Maskara: İnceden kalına doğru genişleyen kıvrımlı fırçasıyla kirpiklerin daha doğal bir şekilde hacim kazanmasını sağlar. Kuruduktan sonra bile kirpiklerin yumuşak ve doğal görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda makyaj, tek adımda kolay bir şekilde temizlenir. Akma ve bulaşma yapmayan bu maskara modeli Maybelline markasının en fazla sevilen modellerinden biridir.
Maybelline ürünleri kapsamında daha birçok özelliğe sahip oldukça fazla rimel ve maskara çeşidi bulunmaktadır.

Maybelline Rimel İndirimleri ve Kampanyaları

Maybelline Rimel ve Maskara Fiyatları kalitesine ve kullanım amaçlarına göre normal şartlarda gayet uygun seviye de olmaktadır. Ancak ürün çeşidine göre değişen Maybelline Rimel ve Maskara Fiyatları ile ilgili bazı dönemlerde indirim ve kampanyalar yapılmaktadır. Uygun Rimel Fiyatları çeşitli online alışveriş sitelerinde makyaj ürünleri satan mağazalar da değişiklik göstermektedir. Maybelline Rimel İndirim ve Kampanyalarını takip etmek için akakce.com sitesine girerek Maybelline Rimel ve Maskara Fiyatlarını ve Maybelline Rimel ve Maskara özelliklerini inceleyebilir, seçtiğiniz ürünlerle günlük ve özel gün makyajınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.