Sarev Nevresim Takımı

Sarev Nevresim Takımı Fiyatları

453 farklı Sarev Nevresim Takımı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıSarev
 • EbatÇift Kişilik
 • EbatTek Kişilik
 • Çarşaf SeçeneğiÇarşaflı
 • Çarşaf SeçeneğiÇarşafsız
 • Kumaş TürüPamuk
 • Kumaş TürüPamuk-Saten
 • Ölçü160x220 cm
 • Ölçü200x220 cm
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 19 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıSarev
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEbatKullanım AlanıKelime ile FiltreleTemaTümünü GösterÇarşaf SeçeneğiÖlçüYastık Kılıfı AdediKarakterlerKumaş TürüTümünü GösterÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (453)

Sarev Kumaş Peçete

En Popüler Sarev Nevresim Takımları

Sarev Nevresim Takımı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Sarev Nevresim Takımı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Sarev Nevresim Takımı:
 1. Sarev Arno Flanel Çift Kişilik Nevresim Takımı - Yeşil
 2. Sarev Tripoli Pamuk Saten Çift Kişilik Nevresim Takımı
 3. Sarev Sandor Fancy Poplin Çift Kişilik Nevresim Takımı
 4. Sarev Dimitro Mavi Çift Kişilik %100 Pamuk Flanel (Pazen) Nevresim Takımı
 5. Sarev Eva Bronte Tek Kişilik Nevresim Takımı ve Pike Seti

Sarev Nevresim Takımı

Sarev nevresim takımı, kullanışlılığı ile çok fazla tercih edilen uyku ürünleri arasında yer alır. Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresim gibi her evin ihtiyacı olan ürünler Sarev nevresim takımı ile bir bütün halinde sunulur. Yatak, yorgan ve yastığı kaplayarak avantaj sağlayan bu parçalar, gerek görselliği gerekse kullanım kolaylığı ile ilgi çeker. Yüksek kalite standartlarında üretilmiş Sarev nevresim takımı çeşitleri, rahat ve konforlu bir uyku sunarken, bulunduğu yatak odasına da şık bir görünüm kazandırır. Sarev nevresim her parçası ile yatak odanıza iyi bir dekoratif dokunuş katabilir.

Farklı kumaş yapılarına da sahip olan Sarev nevresim takımı modelleri, uyurken vücudunuzun dinlenmesine ve gün içinde yatak odanızın daha derli toplu görünmesine yardımcı olur. Dokuma ve kumaş kalitesiyle yaşam alanlarınıza güzelleştiren Sarev nevresim takımı, ihtiyaçlara ve beklentilere bağlı olarak tasarlanır. Her detayı ile tarzınızı ve stilinizi yansıtmaya da yardımcı alacak Sarav nevresim modelleri, çeşitli desenlerden ve renklerden oluşur. Bu sayede birçok alternatifi bulunan Sarev nevresim takımı modelleri, tek kişilik veya çift kişilik olarak iki farklı modele ayrılır. Yatak odanızı yeniliyor veya yeni bir eve taşınıyorsanız Sarev nevresim doğru tercih olur.

Sarev Nevresim Takımı Çeşitleri

Pek çok çeşitte Sarev nevresim takımı vardır. Renk, kumaş ve desen bakımından farklı modellerin olmasıyla birlikte, tek ve çift kişilik nevresim takımı çeşitleri de mevcuttur. Bu iki farklı model arasından ihtiyacınıza uygun Sarev nevresim takımı modelini tercih yapabilirsiniz. Yatak odası dekorasyonu için en fazla talep gören ürünler arasında ise Sarev battal boy nevresim takımı ilk sıralarda yer alır. İki kişilik olan battal boy takımlar evlilik hazırlığı yapan çiftler içinde oldukça uygundur. Bunun dışında çeyizinizde yer verebileceğiniz çeyiz takımı olan setlerde mevcuttur. Bunun yanı sıra Sarev saten çift kişilik nevresim takımı da çeyinizde yer alabilecek bir modeldir. Çeyiz için değerlendirebileceğiniz bir diğer model ise Sarev nevresim pamuk saten takımlar olabilir. Sarev nevresim takımı ürünleri gerek boyut gerekse kumaş yapısı açısından geniş bir çerçeveye sahiptir.

Diğer yandan ise kendiniz için yeni bir genç odası oluşturuyor veya çocuğunuz için yatak odası dekore ediyorsanız, Sarev genç nevresim takımı modellerini inceleyebilirsiniz. Canlı renk ve desenlere sahip olan Sarev nevresim takımı modelleri, dinamik ruhunu tüm odaya yansıtır. Böylece Sarev nevresim takımı ile güne daha enerjik başlayabilirsiniz. Her detayı ile kullanıcıyla bütünleşen Sarev nevresim takımı çeşitleri, pek çok renk alternatifi de sunar. Sarev lacivert, beyaz, gri, siyah nevresim takımı modelleri arasından tarzınıza en uygun modeli seçebilirsiniz. Bununla birlikte kumaş bakımında farklı seçenekler sunan Sarev pamuk saten, pazen, saten nevresim takımı modelleri mevcuttur. Sarev nevresim takımı modelleri pek çok renk ve kumaş alternatifi ile evinizdeki yatak odalarının dinamikliğini arttırabilir. Yatak odanızın daima modern bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, Sarev Flanel, Valencia nevresim takımı modelleri ilginizi çekebilir.

Sarev Nevresim Takımı Özellikleri

Sarev nevresim takımı, sahip olduğu özellikleriyle kullanıcılara hitap eder. %100 pamuk kumaşın kullanıldığı Sarev nevresim takımı modelleri, nemi emerek terlemeyi önler. Soğuk havalarda sıcak, yazın ise serin hissettirir. Ayrıca reaktif boyama tekniği ile solmazlık garantisine sahip olan Sarev nevresim takımları, uzun ömürlü kullanıma da müsaittir. Satın aldığınız herhangi bir Sarev nevresim takımı, uzun süre yatak odanızda size eşlik edebilir. Özelliklede %100 pamuktan üretilen Sarev pikeli, battaniyeli nevresim takımı çeşitleri soğuk mevsimler için iyi bir alternatiftir. Sarev battaniyeli nevresim seti, soğuk ve serin günlerde size sıcak bir uyku sunar. Bunun dışında sıcak tutan ve yumuşak bir dokuya sahip olan Sarev flanel çift kişilik nevresim takımı modeli de soğuk günler için doğru tercih olabilir.

Tek kişilik bir yatak veya genç odası söz konusuysa Sarev flanel tek kişilik nevresim takımı alternatifi de vardır. Akakçe yardımıyla seçenekleri inceleyebilir, tercihinizi yapabilirsiniz. Sarev nevresim takımı modelleri arasından pamuk ve saten kumaşa sahip olanlar da ayrıca dikkat çeker. Sarev nevresim pamuk, saten modelleri, ferahlatıcı özelliği ile yaz ayları için oldukça idealdir. Ayrıca bu Sarev nevresim takımı sanforized kumaş olduğu için çekmezlik garantisi sunar. Çarşafınız çekmeden yıkama sonrasında ve ilerleyen zamanlarda size eşlik edebilir. Modellerin özellikleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak içinse Sarev nevresim takımları yorum kısmından yararlanabilirsiniz. Sarev nevresim yorumları, ürün özelliklerine daha fazla hakim olmanıza yardımcı olur. Sarev nevresim kullananlar ürün hakkındaki deneyimlerini ifade ederek satın alma kararı vermenizi kolaylaştırabilir.

Sarev Nevresim Takımı Nasıl Kullanılır?

Sarev nevresim takımı kullanımı oldukça kolaydır. Tek kişilik Sarev nevresim takımı kullanımı açısından çift kişiliklere oranla daha kolay olabilir. Fakat bir nevresim takımı Sarev imzası taşıyorsa kullanımı oldukça pratiktir. Bu yüzden Sarev tek, çift kişilik nevresim takımı modellerinden dilediğinizi tereddüt etmeden seçebilirsiniz. “Sarev nevresim takımı modelleri nasıl kullanılır?” sorusuna gelecek olursak; ilk olarak yatağı boşaltarak üzerine çarşafı örtmeniz gerekir. Eğer takımınız Sarev lastikli nevresim takımı değilse çarşaf kenarlarını sıkı bir şekilde baza veya karyola arasına yerleştirmenizde fayda vardır. Çarşafı yerleştirmenin ardından yastık kılıfını yastığa geçebilirsiniz. Yorgan kılıfını geçirmek ise biraz daha zor gelebilir. Fakat Sarev nevresim takımı için gözde bir parça olan yorgan kılıfları kullanımı sırasında kolaylık sağlayacak şekilde üretilir. Ayrıca yorganı geçirdikten sonra silkelemenizde fayda vardır. Bu sayede yorgan kılıfa tamamen oturmuş olur. Tüm bu adımların ardından Sarev nevresim takımı kullanıma hazır olur.

Sarev Nevresim Takımı Fiyatları

Sarev nevresim takımı her ev için ihtiyaç haline gelmiş bir üründür. Kaliteli bir Sarev nevresim takımı ile nevresim ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Sarev nevresim takımı modellerinin çeşitliliği, tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun modeli daha kolay seçmenize yardımcı olur. Ürün tercihi konusunda Sarev nevresim takımı yorum bölümlerinden destek alabilirsiniz. Kullanımı pek çok kişi için büyük önem taşıyan Sarev nevresim takımları farklı modellere sahip olduğu için standart bir fiyatta sunulmaz.

Farklı fiyatların sunulduğu birçok Sarev nevresim online satış sitesi mevcuttur. Fiyat karşılaştırmasından yararlanarak Sarev nevresim takımı en ucuz nerede bulunur sorusunun yanıtı öğrenilebilir. Sarev pamuk saten nevresim takımı çift kişilik model başta olmak üzere pek çok modeli tahmin ettiğiniz fiyattan daha uygun seçeneklerle alabilirsiniz. Aynı zamanda Sarev indirimli nevresim takımları fırsatından yararlanarak ev tekstili ürünlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sarev nevresim fiyatları değişiklik gösterdiği için fırsatları takip etmenizde fayda vardır. Nevresim takımı gibi birçok çeşide sahip olan uyku seti modelleri için Akakçe üzerinden en uygun fiyat seçeneklerine ulaşabilirsiniz.