Kraft Oto Koltuğu

Kraft Oto Koltuğu Fiyatları

106 farklı Kraft Oto Koltuğu için fiyatlar listeleniyor.

Uni Baby Oto Koltuğu BeSafe Oto Koltuğu Kraft Oto Koltuğu Babydoor Oto Koltuğu Prego Oto Koltuğu Chicco Oto Koltuğu

Fiyatı Düşen Kraft Oto Koltukları

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0-36 kg9-36 kgIsofixIsofix ve Kemer1.71.90 - 12 Yaş9 Ay -12 Yaş5 Kademeli6 KademeliSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 5Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Kraft Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Kraft Özellikler Bağlantı Tipi Kullanıcı Grubu Kemer Tipi Koltuk Pozisyonu Yaş Yatış Pozisyon Kademesi Yükseklik Kademesi Taşıma Kapasitesi Yükseklik Genişlik Derinlik Ağırlık SatıcıToplam 41 satıcı. Ürün Puanı Renk

Kraft Bebek ArabasıKraft Akülü ArabaKraft Park YatakKraft Ana KucağıKraft Mama SandalyesiKraft BeşikKraft Göğüs PompasıKraft Bebek Bakım ÇantasıKraft Bebek YatağıKraft KanguruKraft Bebek ÖnlüğüKraft Göğüs Pedi

En Popüler Kraft Oto Koltukları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Kraft Oto Koltuğu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kraft Oto Koltuğu Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kraft Oto Koltuğu hangileri?

Bugün Akakçe'de 106 farklı model arasında

En çok satan Kraft Oto Koltuğu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kraft Oto Koltuğu:
  1. Kraft Safe Turn 0-36 kg Oto Koltuğu
  2. Kraft Techno Fix Isofix 9-36 kg Oto Koltuğu
  3. Kraft Spin Canopy 360° Dönebilen İsofixli 0-36 kg Oto Koltuğu
  4. Kraft Safe Spin 360° Isofixli 0-36 kg Oto Koltuğu
  5. Kraft Dublin Fix Isofixli 9-36 kg Oto Koltuğu

Kraft Oto Koltuğu

Ebeveynler için yenidoğan bebek alışverişinde ilk sırada yer alan Kraft oto koltuğu birbirinden farklı modelleri ve özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çeker. Kraft oto koltuğu çeşitleri ortalama 9- 10 aylık dönemden ilerleyen yaşlara kadar çocuklar için beklenen konfor ve güvenliği sağlar. Araç içerisinde çocukların hem yolculuk hem de uyku sırasında rahatını maksimize eden Kraft araç koltuğu seçenekleri, sahip oldukları ekipmanlar ile kullanımı da daha pratik bir boyuta ulaştırır. 9 kg’den 36 kg kapasiteye kadar farklı yaş aralıklarından çocuklar için ideal seçeneklere sahip olan Kraft oto koltuğu alternatifleri arasından kendi çocuğunuz için uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Dilerseniz Kraft oto koltuğu kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek en iyi Kraft oto koltuğu alternatiflerine daha hızlı ulaşabilirsiniz. Kraft oto koltuğu fiyatları ürünlerin sahip oldukları özelliklere göre farklılık gösterir. En uygun Kraft araba koltuğu fiyatlarından yararlanmak için indirim fırsatları değerlendirilebilir.

İşlevsel Kraft Oto Koltuğu Özellikleri

Belirli bir yaş ve kilodaki çocuklar için trafikte kullanılması zorunlu olan oto koltuğu çeşitleri çocukların hem konforlu hem de güvenli yolculuk yapmasına olanak sağlar. Kraft oto koltukları birbirinden farklı modelleri ve özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlar. Bebek araç koltuğu Kraft tasarımları bebekler 9 kg’yi tamamladıktan ve oturma becerisi kazandıktan sonra güvenle kullanılmaya başlanabilir. Farklı yöntemler ile araca sabitlenen Kraft oto koltuğu ani fren ve manevralarda özellikle uyku sırasında bebeğin herhangi bir şey hissetmeden uyumaya devam etmesine yardımcı olur. Kraft oto koltuğu çeşitleri çocukların boy ve kilosuna özel hazırlandığından modellerde bulunan özellikler ve ekipmanlarda farklılıklar görülebilir. Küçük bebekler için ideal olan Kraft oto koltuğu yatabilen, dönebilen seçenekler farklı kullanım şekilleri sayesinde oto koltuğunda geçirilen sürenin artmasına olanak sağlar.

Kraft oto koltuğu tasarımlarında kullanılan kaliteli kumaşlar, hem yaz hem de kış dönemlerinde terleme ve alerji risklerini minimize eder. Kraft oto koltuğu seçeneklerinin bazı modellerinde kullanılan kılıflar çıkarılabilir olmaları sayesinde kolayca yıkanabilir. Farklı renk seçeneklerine sahip olan Kraft oto koltuğu ürünleri arasından arabanın döşemesine ve zevklerinize uygun olan tasarımları değerlendirebilirsiniz. Genel olarak beş noktalı kemer sistemi kullanılarak hazırlanan Kraft oto koltuğu çocukları rahatsız etmeden yolculuk boyunca sabit kalmalarına olanak sağlar. Ayrıca Kraft oto koltuğu seçeneklerinde üç farklı yatış pozisyonu bulunması çocukların yolculuk sırasında konforlu bir şekilde uyumasına destek olur. 360 derece dönme özelliğine sahip olan tasarımları tercih ederek bindirme ve indirme sırasında çocuğunuzu kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Küçük bebekler için Kraft oto koltuğu çeşitlerinin iç kısmında kullanılan pedler bel kısmını destekleyerek daha dik oturmaya yardımcı olur.

Kraft Oto Koltuğu Kullanımı

Büyüme ve gelişme döneminde olan çocukların kemik yapıları yetişkinlere göre çok daha hassastır. Çocukların hassas kemik yapıları düşünülerek ve boy kilo farklılıkları göz önünde tutularak tasarlanan Kraft araba koltuğu seçeneklerinin kullanımları oldukça zahmetsizdir. Kraft araba koltuğu kullanımı kolay bir işlem olsa da güvenlik ve konfor standartları açısından dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunur. Ebeveynler tarafından en çok merak edilen soruların başında “Kraft oto koltuğu nasıl bağlanır?” yer alır. Kraft oto koltuğu çeşitleri birbirinden farklı modellere sahip olsa da pek çoğunda kullanılan güvenlik sistemi benzerlik gösterir. Kraft oto koltuğu kol kısımlarında bulunan klipsler birleştirilerek alt bölümde yer alan kemerin içerisine geçirilir. Yüksek güvenlikli ve bebeğin sabit durmasına olanak sağlayan bu sistem, aynı zamanda hareket kabiliyetini çok fazla engellemediğinden hem çocukların hem de ebeveynlerin beğenisini kazanır. Çocukların güvenliği için Kraft oto koltuğu seçeneklerinin ters çevrilerek kullanılmasında fayda görülür.

Kraft Oto Koltuğu Arabaya Nasıl Takılır?

Oto koltuğu satın alan kullanıcıların en çok merak ettiği sorular arasında “Kraft bebek oto koltuğu nasıl takılır?” yer alır. Kraft araba koltuğu kurulumu oldukça kolay bir işlemdir. Kraft izofiksli, izofixsiz oto koltuğu seçeneklerinde kurulum farklılık gösterir. İzofiksli olan Kraft oto koltuğu çeşitlerinin arka kısmında yer alan bölümler, aracın koltuk arkasında bulunan demirlere geçirilmesi ile oto koltuğu kolay bir şekilde takılır. Bağlantı demirleri dayanıklı olduğundan güvenlik konusunda herhangi bir sorun çıkmaz. İzofiksli olmayan Kraft puset oto koltuğu seçeneklerinde ise koltuk arabanın sağ ya da sol kısmına kemer yardımı ile monte edilir. Kraft oto koltuğu 3 noktalı kemer sisteminin sağlanması halinde isteğe göre orta kısma da takılabilir. Kraft oto koltuğu seçeneğinin orta kısma bağlanması olası kaza durumları çocukları sağ ve sol arka camlardan korumaya yardımcı olur.

Kemer aracılığı ile Kraft oto koltuğu çeşitlerini arabaya bağlamak için öncelikle koltuğu yatış pozisyonuna getirmek gerekir. Sonrasında alt kısımdan kemeri geçirerek yerine takabilir ve koltuğu oturur pozisyona getirebilirsiniz. Kraft oto koltuğu montajı hem izofiksli hem de izofikssiz modellerde kolay olduğundan ebeveynler bireysel olarak bu işlemi gerçekleştirebilir. Kraft oto koltuğu gibi bebek ihtiyaçları arasında ilk sırada yer alan portbebe çeşitleri ebeveynler için kısa mesafelerde büyük kolaylık sağlar. Özellikle yenidoğan bebekleri güvenli şekilde taşımak için tercih edilen Kraft oto koltuğu gibi fonksiyonel portbebe tasarımlarını Akakçe üzerinden inceleyerek beğendiğiniz ürünleri hem özellik hem de fiyat açısından karşılaştırabilirsiniz.

Kraft Oto Koltuğunun Sağladığı Avantajlar

Kraft oto koltuğu modelleri, onlarca farklı tasarıma sahiptir. Oto koltuğu Kraft ürünlerinin her biri çocukların konforu ve güvenliği göz önünde bulundurularak tasarlandığından gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Kraft oto bebek koltuğu modellerinin sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

Kraft Oto Koltuğu Fiyatları

Kraft oto koltuğu tasarımları hem tasarım hem de özellik olarak birbirinden farklı şekilde üretilir. Ürünlerde kullanılan teknik detaylar ve sistemler çocukların konfor ve güvenliğini destekler. Kraft çocuk araba koltuğu fiyatları ürünlerin modeline ve tasarımına göre farklılık gösterir. Ürünlerde kullanılan teknik detaylar ve ekipmanlar da Kraft bebek oto koltuğu fiyatlarında çeşitlilik oluşmasında etkin rol oynar. Çocuğunuzun ihtiyaçlarına uygun olan Kraft oto koltuğu seçeneğini bulmak için Kraft oto koltukları karşılaştırmalarına göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra beklentilerinizi karşılayan seçeneklere hızlıca ulaşmak için Kraft oto koltuğu yorumlar ve tavsiyelerini de inceleyebilirsiniz. En ucuz Kraft oto koltuğu seçeneklerinden yararlanmak için Kraft oto koltuğu kampanyaları da takip edilebilir. Bebekleri konforlu bir şekilde taşımanın bir diğer yolu kangurudur. Kanguru modelleri ve fiyatlarını incelemek için Akakçe üzerinden sunulan seçenekler incelenebilir.