Prego Park Yatak ve Oyun Parkı

Prego Park Yatak ve Oyun Parkı Fiyatları

65 farklı Prego Park Yatak ve Oyun Parkı için fiyatlar listeleniyor.

Yoyko Park Yatak Kanz Park Yatak Babydoor Park Yatak Prego Park Yatak Kraft Park Yatak Elele Park Yatak

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

60x120 cm70x110 cm70x120 cm0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL SallanabilirAnne YanıAra KatlıMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Prego Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Prego Özellikler Ölçü Ağırlık Gövde Malzemesi Taşıma Kapasitesi Ara Katlı Taşıma Kapasitesi Yükseklik Genişlik Derinlik Ürün Puanı Renk

Prego Bebek Arabası Prego Bebek Bisikleti Prego Oto Koltuğu Prego Mama Sandalyesi Prego Yürüteç Prego Dönence Prego Puset Oyuncağı Prego Mama Sandalyesi Oyuncağı

En Popüler Prego Park ve Yataklar

Prego Park Yatak ve Oyun Parkı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Prego Park Yatak ve Oyun Parkı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Prego Park Yatak ve Oyun Parkı:
  1. Prego 8052 Havana Oyun Parkı
  2. Prego 8044 Miami Plus Oyun Parkı
  3. Prego 8046 Atlanta Oyun Parkı 70x120 cm
  4. Prego 8038 Panama Park Yatak
  5. Prego California Oyun Parkı

Prego Park Yatak

Bir bebeğin dünyaya gelmesindeki hazırlık aşamasında, aylar öncesinde düşünüp tasarlanması gereken pek çok şey vardır. Bunlar arasında en önemli olanlardan biri de bebeğin, nerede ve nasıl bir konforda uyuyacağı ile ilgilidir. Bu noktada bazı ebeveynler, annenin gebelik sürecinde çoktan alışverişi tamamlarken bazı ebeveynler ise bebeğin alışkanlıkları ve verdiği tepkilere göre daha sonra bir yatak odası kurmayı tercih ederler. Prego markası, bebeğin gebelik sürecindeki döneminden dünyaya geldiği zamanlar da dahil olmak üzere geniş bir ürün skalası ile ebeveynlere çözümler sunar. Markanın ürünleri arasında yer alan Prego park yatak, piyasada bulunan diğer benzer ürünlere kıyasla daha farklı özellikleri içerisinde bulundurur. Prego beşik çeşitlerinden, mama sandalyesine ve bebek arabalarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı fonksiyon, tasarım ve iç hacimlerine göre çeşitlenen markanın bebek arabaları da sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yer bulur. Markanın zengin ürün çeşitliliği arasında bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun pek çok tasarım bulabilirsiniz. Markanın tasarladığı park yataklar, katlanarak taşınması, oyun parkına dönüşmesi gibi özellikleriyle öne çıkar. Fonksiyonel anlamda kullanışlı özellikler bulunduran ürün, hem bebeğiniz için konfor sunar hem de kaliteli malzemelerden üretilir.

Prego Park Yatak Özellikleri

Kolay kullanım özellikleriyle öne çıkan park yatak Prego, birbirinden farklı renk ve tasarımlara sahiptir. Yanı sıra boyut bakımından da seçim yapmak için farklı çeşitleri bulunur. Ürünler, farklı yaş aralıklarındaki bebeklerin kullanımına uygunluk sağlaması açısından ilave kata sahiptir. Bebeklikten çocukluk dönemine geçiş yapan çocuklarınızı bu katlı yataklarda yatırabilirsiniz. İlave kata sahip olan yatakları yatılı misafirleriniz için de kullanabilirsiniz. Beşiklerin yan kenarlarında bebeğinizin eşyalarını yerleştirebileceğiniz ve altını değiştirebileceğiniz bir alan bulunur. Yan tarafında da çıkarılabilir fermuarlı bir taşıma çantası vardır. Çıkarılabilir çanta sayesinde eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Fermuarlı çantanın yanı sıra bir fermuarlı penceresi de bulunur. Bebeğin parka kolay bir şekilde girip çıkabilmesi için bu özellik de oldukça işlevsel sonuçlar ortaya koyar. Ürün aynı zamanda bir sallanma aparatına da sahiptir; yatağı bir beşik olarak da kullanabilirsiniz. Ürünün baş kısmında yer alan oyuncaklı ve müzikli dönence ise bebeğin uykuya dalması için faydalı olabilecek tınılara sahiptir. Bebeğiniz için hem bir yatak hem de bir beşik ve araba görevi üstlenen ürün aynı zamanda bir oyun parkı niteliğine de sahiptir. Gezinti, oyun, alt değiştirme ve uyku gibi birçok özelliğe sahip ürün, zengin kullanım olanakları sunar.

Prego Park Yatak Nasıl Kurulur?

İstenilen her yere çok rahat bir şekilde taşınabilen Prego park yatak kurulumu oldukça kolay adımlardan oluşur. Bebeğinizin sizinle birlikte güvenilir bir biçimde seyahat edebilmesi için kurulum aşamasının doğru yapılması önemlidir. Seyahat yatağı ve pamuk dolgulu kumaş kısımlarını, ürünün kenarlarında yer alan sağlam metal gövdelerle bir araya getirerek kurulum işleminin büyük bir kısmını tamamlayabilirsiniz. Ürünün sallanma ayaklarının ters bir şekilde çevrilerek doğru bir şekilde takılabilmesi son derece önemlidir. Zira ürünü ayakta bir denge halinde tutan tekerlekler aynı zamanda taşınabilme noktasında da kullanım desteği sunar. Sonrasında isteğe bağlı olarak ilave ara kat kurulumu gerçekleştirilir. Yatağın önemli kurulum aşamaları tamamlandıktan sonra aksesuar ve eşyaların yerleştirilmesi için tasarlanan kısımlar takılabilir. Alt değişme ünitesi ve eşya saklama alanı parçaları da fermuarlı opsiyonu ile kısa sürede monte edilebilir. Ürünün kurulumu sonrasında bebeğinizle birlikte keyifli bir gezintiye çıkabilirsiniz. Bu gezinti esnasında bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayabilir ve tüm bunları güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bebeğinizin rahatlıkla uyuyabileceği ve uyanık olduğu anlarda oyun oynayabileceği bir alana sahip olabilirsiniz. Bebeğiniz oyun alanında eğlenceli dakikalar geçirirken onu izleyebilir ya da küçük ev işlerinizi bitirebilirsiniz.

Prego Park Yatak Nasıl Katlanır?

Bir bebek sahibi olacağını öğrenen çiftlerin, hazırlıkları sırasında akıllarında birçok farklı soru vardır. Bebeklerinin olacağını öğrendikleri ilk andan itibaren heyecanlı araştırmalar yapan ebeveynler, yatak ve oyun parkının nasıl katlanabilir olduğunu da merak edebilirler. Prego park yatak nasıl katlanır sorusunun cevabı oldukça kolaydır. Prego oyun parkı kurulumu kadar katlanma özellikleri de oldukça işlevsel ve kolaylık sağlayıcıdır. Yalnızca metal gövdelerin çevrilmesi suretiyle kısa bir sürede ürünü katlayabilirsiniz. Bebeğinizle gezinti esnasında park yatağı kullanmak istemediğiniz anlarda katlayarak pratik bir park etme işlemi yapabilirsiniz. Prego oyun parkı ile zahmetsiz bir katlama işlemi sonrasında gezilecek yerler için daha fazla zaman kazanabilirsiniz. Bebek arabaları, beşikler ya da oyun alanları için daha fazla harcama yapmadan tüm özellikleri bir arada elinizin altında toplayabilirsiniz. Markanın bebekler için güvenli bir alan oluşturma ve bu alanı hem taşınabilir hem de katlanabilir kılma imkanına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tercih edeceğiniz oyun parkı Prego ile her zaman her yerde bebeğinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Park yatak ve oyun parklarıyla birlikte Prego bebek arabaları sayesinde de bebeğinize konforlu bir alan yaratmanız mümkündür.

Prego Park Yatak Tavsiye Yorumları

Prego park yataklar, her yere taşınabilmesi ve pratikliği sayesinde ebeveynlere alternatif bir çözüm olarak sunulur. Mağazalarda ve online platformlarda çeşitli avantajlara sahip şekilde ürünleri satın alabilirsiniz. Ancak her ebeveynin aklında olabilecek soru işaretlerinin yanıtlanabilmesi için online platformlarda yer alan kullanıcı değerlendirmeleri, ürünler hakkında pek çok aydınlatıcı bilgiler sunar. Prego park yatak yorum değerlendirme alanlarında bulunan her cümle, ürünü satın alma fikri olan ebeveynler için bir anlam ifade eder. Çocuğunun rahat olmasını ve bu rahatlığın her yere taşınabilir olmasını isteyen ailelerin tercihi olan Prego oyun parkı yorumları, olumlu geri dönüşlere sahiptir. Bu yorumlar kurulum aşamalarından katlama ve kullanım tavsiyeleri gibi noktalara kadar pek çok değerlendirme içerir. Prego Park yatak kullananlar genel olarak sıradan renkli, desenli, monteli ve ağır mobilyalar yerine kullanımı kolay olan bir ürün tercihinde bulunduklarının memnuniyetini ifade ederler. Ürünlerin özelliklerinin yer aldığı kısımlara ek olarak gözlem ve kullanım sonrasında da keşfedilen, beğenilen ya da geliştirilmesi beklenen özellikleri de değerlendirme yorumlarına dahil ederler. Siz de bebeklerinizin birkaç yılını geçirmek için ihtiyaç duyacağı yatakları hem bir gezi hem de uyku aracına dönüştürmek isterseniz markanın fonksiyonel ürünleri arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Prego Park Yatak Modelleri Akakçe’de

Online alışveriş platformları sayesinde yüzlerce ürüne, fotoğraflarından fiyatlarına kadar detaylı incelemelerle kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ancak fiyat seçeneklerini ve güvenilirliğini kullanıcıya odaklanmış bir şekilde hizmet veren e - ticaret siteleri arasından tercih yapmak zor olabilir. Türkiye’nin güvenerek tercih ettiği online alışveriş platformlarından biri olan Akakçe’de dünyaya getirmeyi beklediğiniz bebeğiniz için Prego markalı ürünlere ulaşabilirsiniz. Prego park yatak 70 x 120 boyutlarından farklı seçeneklere kadar çeşitlenebilir. Güvenilirliği ve kullanım amaçlarının opsiyonelliği bakımından zengin olan ürünün ulaşılabilir fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Güvenlik problemini konforlu bir şekilde ortadan kaldıran Prego park yatak fiyatları, ürünlerin boyutlarına göre değişebilse de genellikle her bütçe için uygun aralıktadır. Özellikle sıradan beşiklere göre taşınabilir olmasına rağmen fiyatlar oldukça ulaşılabilirdir. Markanın kullanışlı ürünleri arasında bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler bulabilirsiniz. Park yatak seçimini evinizin fiziksel özelliklerine göre de yapabilirsiniz. Farklı boyutlardaki yataklardan odanızın büyüklüğüne uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Kampanyalardan ve indirim fırsatlarından yararlanarak kaliteli bebek ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Uyku alanını bir eğlence parkuruna da dönüştürebilen Prego oyun parkı fiyatları incelemenizi gerçekleştirebilir, online alışverişinizi hızlı ve güvenilir koşullarda tamamlayabilirsiniz.