Mustela Pişik Kremi

Mustela Pişik Kremi Fiyatları

19 farklı Mustela Pişik Kremi için fiyatlar listeleniyor.

Bepanthol Pişik Kremi Mustela Pişik Kremi Sebamed Pişik Kremi Desitin Pişik Kremi Incia Pişik Kremi Penaten Pişik Kremi

lt En Ucuz Mustela Pişik Kremleri

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

30 ml50 ml100 ml110 ml130 ml150 mlMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Mustela Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Mustela Özellikler Boyut Ürün Puanı

Mustela Bebek ŞampuanıMustela Bebek KremiMustela Bebek NemlendiricisiMustela Bebek YağıMustela Bebek Bakım SetiMustela Bebek SabunuMustela Bebek Duş JeliMustela Bebek Banyo KöpüğüMustela Göğüs Kremi

En Popüler Mustela Pişik Kremleri
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Mustela Pişik Kremi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Mustela Pişik Kremi Sıkça Sorulan Sorular

Mustela Pişik Kremi

Doğal ve temiz içeriği ile uzman pediatristlerin büyük çoğunluğunun önerdiği Mustela pişik kremi ebeveynler tarafından yoğun ilgi ile karşılanır. Mustela pişik kremi yenidoğan dönemi başta olmak üzere ihtiyaç duyulan her yaş aralığında kullanılabilir. Yoğun ve kolay sürülebilir kıvamı sayesinde bebek cildine uygulanması oldukça zahmetsiz bir işlemdir. Bebek cildini 3 aşamalı bir şekilde onaran, rahatlatan, koruyan Mustela pişik kremi düzenli olarak kullanıldığında etkili sonuçlar sunar. Pişik kremi birbirinden farklı dermatolojik testlerden başarı ile geçmesi sayesinde ebeveynlerin güvenini kazanır. 50 ml ya da 100 ml olarak iki farklı gramajda satışa sunulur. İlk defa Mustela ile tanışan bireyler isteğe göre daha mini boyutlara sahip 50 ml olan ürünü seçenekler arasında değerlendirebilir. Mustela pişik kremi Akakçe seçeneklerine göz atarak bütçenize uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Pişik kremini indirimli bir şekilde satın almak için kampanyalara göz atılabilir.

Mustela Pişik Kremi Kaç Yaş Aralığı için Uygundur?

Mustela pişik kremi yenidoğan ünitesinden çıkan bebekler başta olmak üzere ilerleyen dönemlerde ihtiyaç duyulan her yaş aralığı için tercih edilebilir. Mustela yenidoğan pişik kremi doğal bir içeriğe sahip olması sayesinde cilde zarar vermeden onarma sağlar. Pişik kremi Mustela ürünlerinde başarılı ve uzun süreli sonuçlar elde etmek için kremlerin düzenli bir şekilde kullanılmasında fayda görülür. Yenidoğan döneminden itibaren özellikle bez bırakma sürecine kadar her bez açılımında sürülmesi önerilen Mustela pişik kremi cildi nemlendirerek pişik ya da tahriş olma riskini minimize eder. İshal, diş çıkarma ya da sıcak yaz dönemlerinde pişik olma ihtimali daha yüksek olan bebeklerde Mustela pişik kremi kullanımının ihmal edilmemesi önerilir. Pişik kremi kullanımında yeterli miktarlarda krem sürülmesi büyük önem taşır. Pişik dönemlerinde kızarık ya da kabarmış olan bölümlere bol miktarda sürülebilir. Krem sürüldükten sonra bez hemen bağlanmamalı ve cildin nefes alması sağlanmalıdır.

Mustela Pişik Kremi Nasıl Kullanılır?

Mustela pişik kremi ambalajının da üzerinde belirtildiği gibi 3 aşamalı bir etki sağlar. Tahriş ve pişiği ilk aşamada azaltan Mustela pişik kremi daha sonra cildi nemlendirir ve uzun süreli bir rahatlama sağlar. Doğal içeriği ve etkili sonuçları sayesinde Mustela pişik kremi pek çok kişinin beğenisini kazanır. “Mustela pişik kremi nasıl kullanılır?” ebeveynlerin cevabını araştırdığı konulardandır. Mustela pişik kremi kullanımı oldukça zahmetsiz bir işlemdir. Krem kullanmadan önce ellerin yıkanarak dezenfekte edilmesi gerekir. Özellikle tahriş ya da pişik olmuş ciltlerde enfeksiyon kapma riski yüksek olduğundan eller temizlenmeden temas edilmemesi önerilir. Pişik bölgesine göre yeterli miktarda krem alınarak baskı uygulamadan cilde sürülmesi yeterlidir. Krem, pişik dönemlerinin dışında her bez değişiminde kullanıldığı takdirde cildi derinlemesine nemlendirir ve bu sayede cildin pişik olma riski minimize edilir. Mustela pişik kremi yorum ve önerilerini inceleyerek kremin kullanımı ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Mustela Pişik Kremi Yüze Sürülür mü?

Bebeklerin hassas ciltlerinde meydana gelen pişikler, bebeklerin huzursuz olmasına neden olur. Koltuk altı, popo, eklem yerleri, boyun kıvrımları ve bacak arasında sıklıkla oluşan pişik, önlem alınmadığında daha ileri boyuta ulaşarak bebeklerin oldukça fazla acı duymasına neden olabilir. İlk defa Mustela bebek pişik kremi kullanacak olan ebeveynlerin en çok merak ettiği sorular arasında “Mustela pişik kremi nerelerde kullanılır?” yer alır. Bebeğin vücudunda pişiğin meydana geldiği hemen her bölgede Mustela pişik kremi kullanılabilir. Mustela pişik kremi çeşitlerinin yüze uygulanıp uygulanmayacağı da merak konusudur.

Temiz bir içeriğe sahip olan Mustela pişik kremi ideal miktarlarda yüze sürülebilir. Bebek cildi yetişkinlere göre oldukça hassas olduğundan yüze kullanmadan önce uzman bir hekime danışmakta fayda görülür. Bebek bakımında pişik kremi gibi ebeveynlerin sıkça başvurduğu bir diğer ürün bebek pudrasıdır. Özellikle yaz dönemlerinde poponun yanı sıra kollarda, boyunda ve eklem yerlerinde meydana gelen pişikler ya da kızarıklıklar için doktor önerisinden sonra bebek pudrası kullanılabilir. Bebek pudrası çeşitleri arasında yer alan seçenekleri inceleyerek bebeğiniz için uygun olan alternatifleri satın alabilirsiniz.

Mustela Pişik Kremi Ne İşe Yarar?

Temiz bir içeriğe sahip olması sayesinde uzman çocuk hekimleri tarafından sıkça önerilen Mustela pişik kremi anne ve babaların ilk seçimleri arasında yer alır. Doğallığı ile beğeni kazanan Mustela pişik kremlerinin cilde pek çok faydası bulunur. “Mustela pişik kremi iyi mi?” sorusuna şu şekilde cevap verilebilir:

Mustela pişik kremi kullanıcı yorumları incelendiğinde pek çok kişinin üründen memnun olduğu görülür. Siz de bebeğinizin hassas cildi için Mustela pişik kremi tercih ederek hem gün içerisinde hem de gece uykularında rahat etmelerini sağlayabilirsiniz.

Mustela Pişik Kremi Fiyatı

Pediatri uzmanları tarafından yenidoğan döneminden itibaren önerilen Mustela pişik kremi doğal içeriği sayesinde yoğun ilgi ile karşılanır. Benzerlerine göre Mustela pişik kremi fiyat seçenekleri daha farklı aralıklarda yer alır. Ürünün fiyatında farklılık olmasının en büyük nedeni içeriğinin temiz olmasıdır. Mustela pişik kremi 50 ml ve 100 ml olarak farklı gramajlarda sunulduğundan ürünler arasında fiyat farklılıkları bulunur. Bebek cildine zarar verecek herhangi bir madde bulundurmayan Mustela pişik kremi gönül rahatlığı ile yenidoğan bakım ünitesinden henüz ayrılan bebeklerde dahi kullanılabilir.

Mustela pişik kremi kullananlar tarafından yapılan yorumlara göz gezdirerek ürünün sonuçları ve etkileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Mustela pişik kremi en ucuz seçenekleri satın almak için set halinde satılan alternatifleri tercih edebilir ya da indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Hem bebekler hem de yetişkinler tarafından kullanılan bebek kolonyası çeşitleri hoş kokuları sayesinde güzel kokmaya ve ferahlamaya yardımcı olur. Bebek kolonyası çeşitleri arasından beklentilerinizi karşılayan ürünlere daha hızlı bir şekilde ulaşmak için Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz seçenekleri hem fiyat hem de içerik olarak karşılaştırabilirsiniz.