Priz Çerçevesi

Priz Çerçevesi Fiyatları

4.375 farklı Priz Çerçevesi için fiyatlar listeleniyor.

Viko Priz Çerçevesi Günsan Priz Çerçevesi Makel Priz Çerçevesi Mutlusan Priz Çerçevesi Nilson Priz Çerçevesi Prize Priz Çerçevesi

Fiyatı Düşen Priz Çerçeveleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Priz Çerçeveleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Cinsiyet

Grup Priz Priz Anahtar Priz Fiş Priz Kutusu Avize Akım Korumalı Priz Ampul Şerit Led Viko Priz Çerçevesi Günsan Priz Çerçevesi Makel Priz Çerçevesi

Priz Çerçevesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Priz Çerçeveleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 4.375 farklı model arasında

En çok satan Priz Çerçeveleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Priz Çerçevesi:
  1. Viko Karre - İkili Çerçeve
  2. VİKO Karre İkili Çerçeve, Beyaz
  3. Viko Karre Üçlü 3 Lü Beyaz Yatay Çerçeve
  4. Günsan Visage Krem Tekli Çerçeve
  5. OVİVO Grano Füme Ikili Çerçeve

Priz Çerçevesi

Elektrik anahtarlarının dış kısmını oluşturan priz çerçevesi, prizlerin yüzeyini oluşturur. Yaşam alanlarının dekorasyonlarıyla uyum gösteren priz çerçevesi çeşitleri, zengin bir çeşitlilik sunar. Kaliteli ve dayanıklı yapıları, priz çerçevesi ürünlerinin sevilerek kullanılmasında etkin rol oynar. Tekli, ikili, üçlü priz çerçevesi malzemeleri farklı gereksinimlere yanıt vermek üzere özel olarak tasarlanır. Yaşam alanlarını daha fonksiyonel, güvenli hale getirme noktasında etkin bir rol üstlenen priz çerçeveleri, farklı tasarımlara sahip olduğundan değişik dizayndaki mekanlarda kullanılabilir. Priz çerçeve modelleri, duvardaki elektrik anahtarlarının rahatsız edici görünümünü kamufle etme noktasında etkili bir performans sergiler.

Renk, şekil konusunda zengin bir çeşitlilik sunan priz çerçevesi, minimal tasarımlarıyla göz yormaz. Mutfak, salon, oturma odası, yatak odası, çalışma odası, tuvalet, banyo; çocuk odası, ev içinde bulunan diğer tüm alanların dekorasyonunu iyileştirmek için priz çerçevesi malzemelerinin ayrıcalıklarından faydalanılabilir. Bu noktada Akakçe üzerinden en ucuz priz çerçevesi seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Priz Çerçevesi Özellikleri

Yapı ve dekorasyon alanının önde gelen malzemeleri arasında priz çerçeveleri gelir. Bu malzemeler, kaliteli üretim materyalleri kullanılarak hazırlandığından kullanım süresi boyunca ilk günkü görünümünü korur. Modern tasarımları, basit kurulum özellikleri, çiftli priz çerçevesi ürünlerine olan rağbeti artırır. Çiftli olarak tasarlanan materyaller, yan yana duran iki adet elektrik anahtarının kamufle olmasını sağlar. Prizi kullanırken veya lambayı yakarken kullanılan priz çerçevesi materyalleri, elektrik akımına kapılma ihtimalini azaltarak güvenli bir deneyim sunar. Standart prizlerin yanı sıra telefon prizleri için de uygun modellere koleksiyonunda yer veren priz çerçevesi koleksiyonu, renk konusunda da zengin bir çeşitlilik sunar.

Elektrik anahtarının bulunduğu yeri estetik açıdan güzelleştirmeyi sağlayan priz çerçevesi; siyah, beyaz, gri, gümüş, gold renkleriyle öne çıkar. Priz çerçevesi ürünleri, kare şekilde dizayn edildiğinden kullanılan ortama modern bir hava katar. Kalitesi, şıklığı, fonksiyonel kullanım avantajları sayesinde priz çerçevesi, evinin dekorasyonunu tamamlayan kişilerden tam not almayı başarır. Elektrik prizi çerçevesi seçenekleri; ampul ve duy çeşitleri ile birlikte kombinlenerek kullanıldığında yaşam alanlarına daha modern ve estetik bir görünüm kazandırır. Tekli paket halinde satışa sunulan priz çerçevesi ürünlerinin yanı sıra çoklu olarak satılan modeller de bulunur. Bu modeller ev içindeki tüm anahtarların hem güvenli hem şık bir şekilde kamufle olmasını sağlar.

Priz Çerçevesi Kullanım Alanları

Priz anahtar çerçevesi, güvenlik açısından oldukça önemli parçalardır. Elektrik akımına kapılmamak priz çerçeveleri ile mümkündür. Kaliteli ve sağlam yapıları, ev içi kullanım için uygun koşullar sunar. 3’lü, 4’lü priz çerçevesi alternatifleri, ev dışı alanlarda da sıkça tercih edilir. Alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar, ofisler ve daha birçok alanda priz ve anahtar çerçevesi kullanılır. Çeşitli kabloların rahatça prize takılmasını sağlayan bu tasarımlar olası güvenlik risklerini de ortadan kaldırır. Özellikle çocuklu evlerde mutlaka kullanılması önerilir. Çocuk odaları için renkli priz çerçevesi, etkili bir dekorasyon aracı olarak öne çıkarken diğer alanlar için de özel tasarımlar bulunur.

Şık ve gösterişli bir tasarıma sahip olan salonlar taşlı, şeffaf, fosforlu priz çerçevesi seçenekleriyle daha da dikkat çekici hale getirilir. Başarılı bir dekorasyon malzemesi olarak da tercih edilen priz çerçevesi ev içi, ev dışı tüm alanlarda kullanılabilir. Hafif tasarımı, montajının kolayca gerçekleştirilmesinde etkili olur. “Priz çerçevesi nasıl takılır?” sorusu, bireylerin cevabını merakla beklediği konular arasında yer alır. Priz çerçevesi, kolayca takılıp çıkarılabilir. Bu noktada canınızın istediği an evinizdeki prizleri yeni çerçevelerle değiştirebilir, dekorasyon alanında etkili bir farklılık ortaya koyabilirsiniz.

Priz Çerçevesi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Günlük hayatın idamesinde en çok kullanılan araçların başında prizler gelir. Cihazların elektrik bağlantısını sağlamak, priz alanlarıyla mümkündür. Oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan bu prizler birtakım aksesuarlarla daha şık, modern görünüme sahip olabilirler. Priz kenarı çerçeve çeşitleri, prizleri yaşam alanlarınıza uygun hale getirmeyi başarır. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen priz çerçeveleri, uzun yıllar boyunca yaşam alanlarınızın dizaynında görev alır. Kullanılan ortamda yer alan ampül, avize, armatür gibi aydınlatıcı ürünlerin görünümüyle uyumlu olarak seçilen priz çerçevesi çeşitleri; yaşam alanlarınızı tarzınız doğrultusunda dekore etmenize olanak tanır. Seçim yaparken birtakım detaylara dikkat edilmesi, bu materyallerden alacağınız verimi doğrudan etkiler. Bu sebeple alışveriş esnasında bazı noktalara hassasiyet göstermeniz gerekir. Bu noktalar şöyledir:

Priz Çerçevesi Fiyatları

Priz çerçeveleri, elektrik düğmesi çerçevesi ile birlikte alındığında hem görüntü hem performans açısından tatmin edici bir sonuç ortaya koyar. Ev dekorasyonunun en önemli parçaları arasında priz çerçevesi seçenekleri yer alır. Duvar boyasının rengine, mobilyalarınızın genel tarzına, bireysel zevklerinize uygun olan çerçeveli priz modelleri ile yaşam alanlarınıza özgün bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Kalitesi, şıklığı ve cazip fiyat fırsatlarıyla adından övgüyle söz ettiren priz çerçevesi malzemeleri, fiyat alanında da uygun koşullar sunar. Priz çerçevesi fiyatları, her bütçeye sahip bireyin ulaşabileceği şekilde belirlenir. Böylece oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Markaya, modele, paket içeriğine göre değişiklik gösteren bu materyallerin fiyatları noktasında araştırma yaparak kendiniz için en uygun ürüne ulaşabilir. Karşılaştırma yapmanıza olanak tanıyan Akakçe, zengin bir çeşitlilik sunar.