Pudra

Pudra Fiyatları

1.375 farklı Pudra için fiyatlar listeleniyor.

Heliocare Pudra Catherine Arley Pudra Flormar Pudra Alix Avien Pudra Maybelline Pudra Physicians Formula Pudra

Aktüel Broşürlerden Pudralar

  • Rimmel London Pudra Kind Free Çeşitleri / AdediEveshop134,25 TL
  • Loreal Paris True Match Pudra Çeşitleri / AdediEveshop319,90 TL
  • Note Baked Pudra 05Gratis139,00 TL
  • L.A. Colors Pressed Pudra Çeşitleri / AdetWatsons24,95 TL

Fiyatı Düşen Pudralar

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

FondötenKapatıcıBB KremAllıkHighlighterCC KremMakyaj BazıKontürBronzerHeliocare PudraCatherine Arley PudraFlormar Pudra

En Çok Karşılaştırılan Pudralar

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Pudra Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Pudra Sıkça Sorulan Sorular

Pudra

Pudra, güzelliğini kusursuz kılmak isteyenler için üretilen önemli kozmetik ürünler arasında ilk sıralarda yer alır. Golden Rose, Heliocare, L'Oreal, Alix Avien, Bioderma ve Rimmel gibi ünlü pudra markaları tarafından üretilen seçenekler farklı özellikleri ve renkleri sayesinde her türden ihtiyaca yanıt verir. Toz pudra çeşitleri günlük makyajda kullanılmak için formüle edilir ve etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar. Bunun yanında porselen pudra çeşitleri de daha profesyonel işlemlerde kullanılır. Cazip fiyat seçenekleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan pudra çeşitleri, tekli ya da palet halinde satın alınabilir. Cildin kusursuz görünmesine yardımcı olan bu ürünler, makyajın en büyük tamamlayıcı ürünleri arasındadır. Satın alabileceğiniz en iyi uygun fiyatlı pudra seçeneğini ise Akakçe’de bulabilirsiniz.

Pudra Çeşitleri

Yüz makyajı malzemeleri arasında önemli bir yere sahip olan bu eşsiz ürün farklı gruplara ayrılır. Bunlardan biri olan transparan pudra hem günlük hem de profesyonel makyajda sıklıkla kullanılır. Kullanıcılar “Transparan pudra nedir?” sorusunun yanıtını merak eder. Toz transparan pudra, cilt makyajında sabitleyici faktöre sahiptir. Göz altı bölgesi de dahil olmak üzere yüzün tamamında kullanılabilir. Transparan sabitleyici pudra her cilt tipi özelinde kullanılabilir. Kullanıcılar “Transparan pudra ne işe yarar?” sorusunun yanıtı kadar diğer pudra çeşitlerini de merak eder. “Kompakt pudra nedir?” sorusu da kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulur. Toz pudraların preslenerek bir kalıbın içine konulmuş formu olan bu ürün de her cilt tipi özelinde kullanılabilir. Kompakt pudra markaları tarafından üretilen içeriklerin kapatıcılığı yüksektir ve etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar. Bunun yanında simli pudra markaları da çok sayıda ürün seçeneği yaratır. Kullanıcılar bu simli pudra seçeneklerini sıklıkla satın alır.
Kullanıcılar, ışıltılı pudra markaları tarafından üretilen ışıltılı içerikleri de sıklıkla tercih eder. Bu pudra çeşitleri aydınlatıcı pudra olarak da adlandırılır. Adından da anlaşılacağı gibi cilde ışıltılı bir bitiş sağlayan ışıltılı pudra çeşitleri, genellikle yağlanma problemi yaşamayan ciltler için kullanılır. Markalar, hem sıkıştırılmış hem de ışıltılı toz pudra çeşitlerini sunar ve makyajda etkili sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur. Makyaj sabitleyici pudra olarak da kullanılan bu içeriklerle siz de makyajınızda kusursuz bir bitiş sağlayabilirsiniz. Sıkıştırılmış pudra çeşitlerini ten renginiz özelinde değerlendirmeye dikkat etmelisiniz. Kapatıcı pudra çeşitleri de sıklıkla tercih edilen çeşitlerden biridir. Yoğun bir kapatıcı etkiye sahip olan bu ürünler her cilt tipi ve cilt tonu özelinde seçenekler sunar. Siz de en iyi transparan pudra ve diğer ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda tercihte bulunabilirsiniz.

Pudra Nasıl Seçilir?

"Pudra ne işe yarar?" sorusu kadar bu ürünün nasıl kullanıldığı da merak edilir. Bu kozmetik ürün uygulanan makyajın sabitlenmesini sağlamak ve cildi matlaştırmak için kullanılır. Pürüzsüz görünen her cilt makyajında mutlaka kullanılması gereken bu ürünü seçerken bazı noktalara dikkat etmek önemlidir. Bu ürünü seçerken aşağıdaki hususları göz önünde bulundurabilirsiniz:

Kozmetik, kişisel bakım ana kategorisinde bulunan, parfüm, kozmetik, makyaj malzemeleri ve yüz makyajı kategorileri altında yer alan pudra kategorisini inceleyerek ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz. Makyajınızı tamamlamak için kozmetik ürün satın alırken ürünlerin sunduğu fiyat seçeneklerine göre de tercihte bulunabilirsiniz. Antibakteriyel pudra ve diğer tüm çeşitleri bu doğrultuda satın alabilirsiniz.

Pudra Nasıl Uygulanır?

En iyi pudra seçimini yapmak kadar ürünü doğru uygulamak da son derece önemlidir. Bu nedenle kullanıcılar sıklıkla “Pudra nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtını arar. Bu ürünün nasıl kullanılacağı hakkında bilgi sunmadan önce “Pudra nedir?” sorusunu yanıtlamak gerekir. Eski zamanlarda pirinç unundan yapılan bu makyaj ürünü talk, kalsiyum karbonat, nişasta, titan oksit ve çinko gibi maddelerle elde edilir ve cildi pürüzsüz kılmak için kullanılır. Ancak bazı markalar talk içermeyen pudra çeşitlerine de imza atar. Siz de bu bitkisel pudra markaları ve ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Bu ürünlerin kullanımı ürünün içeriğine göre farklılık gösterse de uygulamaya başlamadan önce cildin temizlenmiş ve nemlendirilmiş olması önemlidir. Ardından cilt rengine uygun fondöten ve kapatıcı uygulaması yapılır. Bu uygulama ile cilt rengi eşitlenmiş olur. Bu işlemin ardından parlak bitişli ya da mat pudra uygulaması yapılabilir. Son aşama olarak da yanaklar allık ile renklendirilebilir.
Ürünün özelliğine göre uygulama şekli farklılık gösterir. Bu nedenle “Taş pudra nasıl kullanılır?” sıklıkla merak edilir. Genellikle porselen makyaj uygulamasında kullanılır ve uygulama için doğru bir fırçanın kullanılması yeterlidir. Bunun yanında “Sıkıştırılmış pudra nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtı da sıklıkla merak edilir. Bu ürün makyaj fırçasıyla ya da özel bir süngerle uygulanabilir. Günlük makyaj uygulamasında doğal bir bitiş sağlar ve sıklıkla tercih edilir. Kullanıcılar “Highlighter pudra nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtını da merak eder. Highlighter pudra kullanımı fırça ile son derece kolaydır ve yüzün herhangi bir bölümünde de kullanılabilir. Bunun yanında “Baked pudra nedir ve nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtı da merak edilir. Transparan özelliğe sahip olan bu ürün ile makyaj pişirme tekniği uygulanır ve makyajın daha kalıcı olması sağlanır. Fırça ile kolaylıkla uygulanır. Top pudra çeşitleri de özel fırça yardımıyla pratik bir şekilde sürülebilir. Tüm bu çeşitleri ve taş pudra satın alma işlemlerini hemen yapabilirsiniz.

Pudra Yorumlarında Öne Çıkan Detaylar

Makyaj yapmayı kolaylaştırmak için tasarlanan ürünler, kullanıcılar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmelerde detaylı olarak incelenir. Pudra kullananlar tarafından yapılan yorumlar ürünler hakkında önemli tavsiyelerde bulunur. Kullanıcılar sabitleyici pudra özelinde değerlendirmeler yapar ve önemli tavsiyeler sunar. Makyaj sabitleme özelliğine sahip olan bu ürünlerin kalitesi kullanıcılar için oldukça önemlidir. Kullanıcılar, yorumlarında transparan pudra önerileri ve tavsiyelerine de yer verir. Aynı şekilde yapılan makyajın sabitlenmesini sağlayan bu ürünlerin sunduğu performans son derece önemlidir. Siz de yorumlara göz atarak en iyi transparan pudra önerileri alabilirsiniz. Kullanıcılar yorumlarında “Porselen pudra nedir?” sorusunu da yanıtlar. Cildin kusursuz ve mat görünmesini sağlayan bu ürünler genel olarak porselen makyaj olarak adlandırılır. Değerlendirmelerinde pudra önerileri sunan kullanıcılar ürünleri marka, kalite ve performans özelinde yorumlar. Siz de yorumlara göz atarak en iyi pudra markası hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.
“Beyaz pudra ne işe yarar?” sorusunun yanıtını da bulabileceğiniz yorum ve değerlendirmeleri tüm online alışverişleriniz için bir rehber olarak kullanabilirsiniz. En iyi pudra yorumları ve değerlendirmeleri sayesinde ihtiyacınız olan kozmetik ürünü pratik bir şekilde seçip satın alabilirsiniz. Kullanıcılar “Bronz pudra nedir?” sorusunun yanıtına da değerlendirmelerinde verir ve bu ürünlerin bronzlaştırma performansı hakkında bilgi sunar. Yorum ve değerlendirmeler incelendiğinde güneş koruyucu pudra çeşitleri hakkında yapılan puanlamalar dikkat çeker. Yaz ya da kış fark etmeksizin her mevsim kullanılan SPF’li pudra çeşitleri, genellikle büyük beğeni kazanır. Pudranın faydaları ve kullanımı hakkında bilgi almanızı sağlayan kullanıcı yorumları ürünlerin fiyat aralıklarını da değerlendirir. Siz de pudra kozmetik ürün ihtiyacınızı tamamlarken yorum ve değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Yorumlar sayesinde “Taş pudra nedir?” ve daha fazlası hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bunun yanında far paleti ihtiyaçlarınız için de değerlendirmelere göz atabilirsiniz.

Pudra Fiyatları ve Kampanyaları

Yapılan makyajın kusursuz kalması için özel olarak formüle edilen beyaz pudra ve tüm ile fondöten için ideal fiyat seçenekleri kullanıcıların beğenisini kazanır. Pudra fiyatları, ürünün rengine ve kalitesine göre değişebilir. Sıklıkla satın alınan transparan pudra fiyatları da çok sayıda seçenek sunar. Şeffaf pudra markaları tarafından sunulan bu seçenekler her türden ihtiyaca yanıt verir. Siz de şeffaf pudra ihtiyaçlarınızı bu seçenekleri değerlendirerek temin edebilirsiniz. Bunun yanında bronz pudra fiyatları da her bütçe özelinde seçeneklere sahiptir. Bronz ve koyu pudra özelliğine sahip olan bu ürünler, içeriğin kalitesi özelinde farklılık gösterir. Kompakt pudra fiyatları farklı seçenekler sunar. Koyu ya da açık ton pudra alternatifi yaratan bu ürünler, kullanıcılar tarafından sıklıkla satın alınır. Kullanıcıların tercih ettiği krem pudra çeşitleri de farklı fiyatlarla dikkat çeker.
Kullanıcılar porselen pudra fiyatları ve ürün seçeneklerini de merak eder. Porselen pudra markaları tarafından sunulan seçenekler her ihtiyaç özelinde genişleyen bir yelpazeye sahiptir. Baking pudra fiyat aralıkları da farklılık gösterir. Siz de baking pudra önerileri ve değerlendirmelerine göz atarak bu fiyat aralıklarını inceleyebilirsiniz. Markalar, mineral pudra çeşitlerinde de farklı içeriklere ve farklı fiyat aralıklarına yer verir. En iyi kapatan pudra özelliğine de sahip olan bu ürünleri ihtiyacınıza göre inceleyebilirsiniz. Pudra makyaj malzemeleri arasında önemlidir. Bu nedenle online ortamda çok sayıda marka ve ürüne rastanmanız mümkündür. Antiseptik pudra çeşitlerinden toz pudralara, krem pudralardan şeffaf olanlara kadar uzanan ürün seçkisini doğru bir fiyat listesi ve fiyat karşılaştırması yaparak değerlendirebilirsiniz. En iyi kapatıcı pudra çeşitlerini ve fiyat karşılaştırma sistemini Akakçe’de bulabilirsiniz.