TCL Robot Süpürge

TCL Robot Süpürge Fiyatları

8 farklı TCL Robot Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıTCL
 • Emiş Gücü4000 Pa
 • Emiş Gücü5100 Pa
 • Emiş Gücü8000 Pa
 • ÖzelliklerSüpürme ve Silme
 • ÖzelliklerOtomatik Boşaltım
 • Fiyatı0 - 5.000 TL
 • Fiyatı5.000 - 7.500 TL
 • Fiyatı7.500 - 10.000 TL
 • Pil Kapasitesi5200 mAh
 • Pil Kapasitesi6400 mAh
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıTCL
Fiyatı 0 - 5.000 TL 5.000 - 7.500 TL 7.500 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterSeriEmiş GücüPil KapasitesiÇalışma SüresiŞarj SüresiToz Haznesi KapasitesiSu Haznesi KapasitesiSensör SayısıHaritalama YöntemiAğırlıkSes SeviyesiÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (8)

TCL Süpürge Yedek Parça TCL Televizyon TCL Akıllı Saat TCL Tablet TCL Hava Temizleme Cihazı TCL Soundbar TCL Modem TCL Televizyon Askı Aparatı TCL Hava Temizleme Cihazı Yedek Parça TCL Akıllı Gözlük

En Popüler TCL Robot Süpürgeler

TCL Robot Süpürge Yorumları ve Önerileri

 • KP 14 yorum
  571 beğeni
  TCLTCL Sweeva 6500 Çöp İstasyonlu Akıllı Robot SüpürgeKemal P. Ankara 20 Mart 2023
  TCL Sweeva 6500 Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge
  + Cihazın Türkçe iyi bir yazılıma sahip olması ve konuşması çok manidar. En ufak bir problemde hızlıca bildirim geliyor. + Halıları tanıyor, halı üstünde gücünü artırıyor, 2 cm yükseklikten, fayanstan geçebiliyor. + Mopsuz olması iyi. Eski süpürgemin mopunu 4 yılda iki kez anca kullandım. Tüm halıları kaldırmak gerekiyor, ufacık bezle bütün evi silmesi mantıklı değil. + UV ışınları bakterileri öldürmesi düşünülür, ışınların nesne üzerine minimum 6 saniye yansıması lazım. + Haritalama hızlı ve başarılı, şarj istasyonuna, işaretlenen bölgeye doğru ve çabuk ulaşıyor. - 4 cm saçaklı el dokuma halıya ve kablolara birkaç kez dolandı. - Odaları zor tanıyor ve nadiren çıkardığı haritayı tam dolanmıyor. - Tepedeki lidar sensörü bazı mobilyaların altına girmesine, çıkmasına mani oluyor. Lidar yerine kamera kullanan markaların haritalaması da bu kadar başarılı değil. - Haznesinin dolduğunu anlamıyor. Dolu kovayla temizliğine devam ediyor. - Rulo fırça giriş uçlarını söküp temizlemek gerek yoksa sürekli rulo fırça takıldı hatası veriyor. - Torbaları pahalı, terziye fermuar diktirmek lazım. Genel olarak memnunum.
 • ŞK 1 yorum
  1 beğeni
  TCLTCL Sweeva 6500 Çöp İstasyonlu Akıllı Robot SüpürgeŞenol K. Erzurum 23 Ocak 2023
  TCL Sweeva 6500 Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge
  Fiyat performans ürünü bence. Çok paranız varsa diğerlerini alabilirsiniz
 • 2 yorum
  11 beğeni
  TCLTCL Sweeva 6500 Çöp İstasyonlu Akıllı Robot SüpürgeHasan Ö. 20 Ocak 2023
  TCL Sweeva 6500 Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge
  Haritayı geç çıkarıyor, çoğu zaman şarj istasyonunu bulamıyor, yazılımı yetersiz, paspas zaten yok, sürekli döner fırça sıkıştı hatası veriyor, aralık 2022 de aldım 5800 e. keşke almasaydım biraz daha para verip başka marka alın derim. xioami roboroc vb.
Tüm yorumları gör

TCL Robot Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

TCL Robot Süpürge

Yüksek vakum gücü ile benzerlerinden ayrılan TCL robot süpürge, zahmetsiz temizlik arayanlara hitap eder. Klasik robot süpürgeler gibi daire şeklinde olan ve kendi kendine süpürme yapabilen TCL robot süpürgeler, farklı fonksiyonlara sahip model seçenekleriyle dikkat çeker. Akıllı lazer sensörlerle haritalandırma, mop moduyla zemin silme, temizlik programı oluşturma, yükseklik farkı olan zeminler arasında kolay geçiş gibi özellikleriyle öne çıkan TCL robot süpürge modelleri, yaklaşık 3 saat kesintisiz çalışmasıyla fark yaratır. Şarjı tükendiğinde kendiliğinden şarj istasyonuna yönelen TCL robot süpürge çeşitleri neredeyse tamamen sessiz çalışır. TCL robot süpürge UV-C sterilizasyon özelliğiyle derinlemesine hijyen sağlamaya yardımcı olur. Başka bir ifadeyle robot süpürgenin süpürdüğü - sildiği alandaki mikroplar da önemli ölçüde yok olur. Günlük temizlik için ideal olan başarılı cihazlar, ulaşılabilir fiyat düzeyi sayesinde hemen her bütçeye sahip kullanıcıların robot süpürge deneyimi yaşamasına yardımcı olur. Siz de konforlu temizlik için robot süpürge arayışındaysanız Akakçe yardımıyla TCL robot süpürge fiyatları hakkında bilgi edinebilir, online satış seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

TCL Robot Süpürge Özellikleri

Ortalama 60 dB gürültü seviyesi ile ev halkına rahatsızlık vermeden çalışan TCL robot süpürgeler, 2000 pA, 2700 pA gibi yüksek vakum güçleriyle benzerlerinden ayrılır. Klasik elektrikli süpürge modelleri kadar yüksek olan vakum gücü, yüksek havlı halıların dahi derinlemesine arınmasına yardımcı olur. Haritalandırma özelliği olanlar ve olmayanlar olarak iki farklı türü bulunan TCL robot süpürge cihazlarında haritalandırma özelliği olmayanlar sahip oldukları sensörler sayesinde çevrelerindeki eşyaları ve duvarları algılar. Böylece eşyalara ve duvarlara çarpmadan belli bir algoritma ile alan temizliği yapar. Haritalandırma özelliği olanlar ise sahip oldukları akıllı sensörler ile bulundukları alanın haritasını oluşturur. Kullanıcılar TCL Home adlı uygulama aracılığıyla cihazın hazırladığı haritalara müdahale edebilir, yasaklı alan belirleyebilir. Yeni nesil tasarımlarda bulunan akıllı lazer navigasyon özelliğiyse cihazın temizlik sürecinde hareket alanını daha kolay belirlemesine yardımcı olur. Merdivenler ve boşlukları da algılayabilen yeni nesil cihazlar, yüksek havlı halılara kolaylıkla yapabilecek tekerleklere sahiptir.

Kesintisiz çalışma süreleri 180 dakikaya varan TCL akıllı robot süpürge cihazlarında 2900 mAh, 5000 mAh gibi farklı kapasitelere sahip dahili bataryalar yer alır. Cihazların çalışma süreleri ise batarya kapasitesinin yanı sıra vakum kademesine veya cihazın çalışma moduna göre de değişiklik gösterir. Örneğin, mop özelliği olan süpürgelerde yer silme ve süpürme işlemlerinde harcanan enerji miktarı birbirinden farklıdır. Standart, maksimum, turbo ve sessiz olmak üzere ortalama 4 adet süpürme modu bulunan TCL robot süpürge ürünlerinde her bir çalışma modunda farklı miktarda enerji harcanır. Ancak modu veya vakum kademesi fark etmeksizin hemen her TCL robot süpürge modeli, şarjı tükenmeye başladığında şarj ünitesine dönerek batarya dolum sürecini kendi kendine başlatır. Bataryanın tamamı dolduğunda ise süpürge kullanıcı müdahalesi olmadan şarj sürecini sona erdirerek temizliğe devam edebilmek için kaldığı noktaya geri döner. Bazı yeni nesil cihazlar alt kısmında şarj ünitesi üst kısımda ise toz boşaltma bölümünün yer aldığı özel bir istasyonla kullanıcılara teslim edilir. İstasyonlu süpürgelerin en önemli avantajı ise uzun süre bakım gerektirmemeleridir.

TCL Robot Süpürge Modelleri

Farklı beklentilere yanıt verecek nitelikteki çeşitleriyle öne çıkan TCL robot süpürgeler, haritalandırma özelliği olmayan başlangıç seviyesi cihazlar, navigasyonlu solo robot süpürgeler, toz boşaltma istasyonlular ve ıslak - kuru temizlik yapabilenler gibi farklı seçeneklere sahiptir. İstasyonlu olan yeni nesil TCL robot süpürge cihazlarında yaklaşık 4 litreye varan toz haznesi bulunur. Böylece süpürge düzenli olarak toz haznesini istasyona boşaltarak yüksek performans göstermeye devam edebilir. Sık sık kullanıcı müdahalesi gerektirmediği için ekstra konforlu bir kullanım sağlayan yeni nesil TCL robot süpürge ürünlerinde yer alan toz boşaltma istasyonunun ayda bir defa boşaltılması yeterlidir. Yeni nesil akıllı süpürgelerde yer alan UV-C sterilizasyonu ise özellikle bebek ve evcil hayvan bulunan yaşam alanlarında hijyen sağlamaya yardımcı olur. Bakteriler, mikroplar ve diğer zararlı organizmaları UV ışınları ile ortadan kaldıran başarılı teknoloji, temizliği hijyenik hale getirir.

Solo başka bir ifadeyle toz boşaltma istasyonu olmayan TCL robot süpürge modelleri ise paspas özelliği olanlar ve olmayanlar şeklinde iki farklı seçeneğe sahiptir. Paspaslı TCL robot süpürge cihazlarında ıslak - kuru temizlik yapıldığından hem toz haznesi hem de su haznesi bulunur. Sterilizasyon özelliği de bulunan başarılı cihazlar, 4 farklı vakum seçeneğiyle çalışır. Haritalandırma yapabildiği için sistematik bir temizlik süreci oluşturan TCL robot süpürge modelleri, sadece süpürme veya paspas yapabilme özelliğine de sahiptir. Bununla birlikte klasik temizleme modunda ise önce süpürme ardından ise paspaslama yaparak temizliği tamamlar. Ortalama 5 saat çalışabilen başarı cihazlar mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilir. Dahili kablosuz ağa bağlanabildikleri TCL markalı robot süpürge cihazları Alexa ve Google Asistan aracılığı ile sesle kontrol edilebilir. Türü ve çalışma prensibi fark etmeksizin kullanıcıların yaşam kalitesini artırmak için üretilen başarılı cihazlar, uygun düzeydeki fiyatlarıyla öne çıkar. TCL robot süpürge fiyatları da zengin ürün seçkisi, uzun ömür ve pratik kullanım sürecine kıyasla ulaşılabilir düzeydedir.

TCL Robot Süpürge Kullanımı

Akıllı telefona, tablet bilgisayara veya akıllı televizyona kurulan mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilen TCL robot süpürgeler, günlük temizliği zahmetsizce tamamlar. Bununla birlikte cihazlarının tüm avantajlarından faydalanmak için kullanım kılavuzunda yer alan kullanım önerilerini dikkatlice incelemek gerekir. TCL robot süpürge kullananlar tarafından da belirtilen kullanım önerilerini şöyle sıralamak mümkündür:

TCL Robot Süpürge Fiyatları

Tecrübeli teknoloji markası TCL tarafından üretilen TCL robot süpürgeler, ulaşılabilir fiyat düzeyi ile öne çıkar. Hemen her bütçeye sahip kullanıcının robot süpürge konseptiyle tanışması için uygun olan TCL robot süpürge fiyatları, vakum gücü, mop özelliğinin varlığı, çalışma sesi, vakum kademeleri, istasyon varlığı, malzeme, batarya dolum süresi, batarya kapasitesi, haritalandırma özelliği gibi unsurlar baz alınarak belirlenir. Dolayısıyla aralıksız 180 dakika çalışan TCL robot süpürge ile 150 dk çalışan TCL robot süpürge arasında fiyat farkı vardır. Öte yandan sadece kuru süpürme yapabilen TCL robot süpürge ile mop + süpürge konseptli TCL robot süpürge modelleri de farklı şekilde fiyatlandırılır. Ayrıca başarılı markanın robot süpürge modelleri arasında toz boşaltma istasyonu olanlarda farklı bir fiyatlandırma uygulanır. Bunların yanı sıra TCL robot süpürge kampanya ve indirim fırsatları sayesinde çok daha uygun koşullarda markanın robot süpürgelerine sahip olmak mümkündür. Siz de TCL robot süpürge edinmek istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilir, avantajlı koşullarda dilediğiniz TCL robot süpürge modeline sahip olabilirsiniz.