Sivilce Kremi

Sivilce Kremi Fiyatları

173 farklı Sivilce Kremi için fiyatlar listeleniyor.

La Roche-Posay Sivilce Kremi, Akne Kremi TTO Sivilce Kremi, Akne Kremi Bioderma Sivilce Kremi, Akne Kremi Cerave Sivilce Kremi, Akne Kremi Luv it! Sivilce Kremi, Akne Kremi Pharmaceris Sivilce Kremi, Akne Kremi

Fiyatı Düşen Sivilce Kremleri, Akne Kremleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Sivilce Kremleri, Akne Kremleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • Cilt TipiAkneye Eğilimli Ciltler
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 8 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerİçerikCilt TipiMiktarÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (173)

Anti-Aging Dudak Nemlendirici Gündüz Kremi Gece Kremi Leke Kremi Yüz Germe Bandı Kaş Kirpik Serumu Sakal Serumu Yüz Temizleme Bandı La Roche-Posay Sivilce Kremi TTO Sivilce Kremi Bioderma Sivilce Kremi

En Çok Karşılaştırılan Sivilce Kremleri, Akne Kremleri

Sivilce Kremi, Akne Kremi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sivilce Kremi, Akne Kremi Sıkça Sorulan Sorular

Sivilce Kremi

Cildin güzel, sağlıklı ve pürüzsüz görünmesi herkesin isteğidir. Bu pürüzsüzlük ve estetik görünüm için plazma pen, farklı estetik operasyonlar ya da farklı kremler kullanılabilir. Cildinizde yaygın olarak karşılaşabileceğiniz cilt sorunlarından birisi sivilcedir ve farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Sivilcelerinizi ortadan kaldırmak için farklı yollar arayabilirsiniz. Bu nedenleri ortadan kaldırmak, uzman bir doktordan yardım almak ya da cilt tipine uygun olan bir sivilce kremi kullanmak sorunu çözebilir. En etkili sivilce kremi; cilt tipine ve aknenin türüne uygun olarak seçilendir. Sivilce kremi kullanımı hem sivilceleri ortadan kaldırırken hem de var olan lekelerinizi gidermeyi amaçlar. Düzenli kullanım sonucunda etkili bir görünüm elde edebileceğiniz kremlere Akakçe’den uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Sivilce Kremi Kullanımının Etkisi

Güzel görünmek herkesin önem verdiği bir konudur. Saç ve cilt insanı estetik anlamda ortaya çıkarabilecek detaylardır. Cildinizi daha iyi bir görünüme kavuşturabileceğiniz kremler ve saçlarınıza şekil verebileceğiniz saç düzleştirici tarak fiyatları hakkında sayfadan bilgi alabilirsiniz. Sivilce pürüzsüz bir cilt görünümünü engeller. Sivilceler; dış faktörler, hormonlar, cilt yapısı ya da yediğiniz besinlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Bu sivilcelerden kurtulmak için farklı tedavi yöntemleri bulunur. Bu tedavi yöntemleri arasında en iyi sivilce kremini kullanmak pratik çözüm sağlayabilir. Sivilceler yağlı cilt tipine sahip olan kişilerde daha sık görülebilir. Bu cilt tipine sahip olan kişilerin cildindeki yağ kanalları aracılığıyla hızlı sivilce oluşumu ortaya çıkabilir. Vücut, sırt, omuz, boyun ve yüz bölgelerinde oluşan akneler için farklı kremler mevcuttur. Yağlı ciltler için sivilce kremi tercih ederek; sivilcelerden en hızlı şekilde kurtulabilirsiniz. Bunun yanı sıra hangi cilt tipine sahip olursanız olun; tedavi edilmeyen, tırnaklarla sıkılan sivilceler, cilt yüzeyinde lekelere ve yaralanmalara yol açar. Bu gibi uygulamaları yapmamanız, gerektiği zamanda akne için krem kullanarak sivilcelere müdahale etmeniz önerilir. Bu sivilcelere gerektiği anda müdahale etmediğiniz takdirde; lekeler ve kalıcı yara izleri oluşabilir. Böyle durumlarda akne leke kremi kullanmanız önerilir. Akne lekesi kremi çeşitleri hem leke hem de cilt tiplerine uygun olarak üretilir. Bu sayede lekelerinizden kurtulmanız mümkün hale gelebilir.

Sivilce Kremleri İle Cildinizi Yenileyin

Sivilce sorunu farklı pek çok nedene bağlı olarak ortaya çıkabilir. Genetik faktörler, dış etkiler, beslenme alışkanlıkları, cilt tipi ve hormonlar bu nedenlerin başında gösterilebilir. Bunun yanı sıra farklı ilaçlar kullanıyor olabilirsiniz. Bazı ilaçlar da sivilce oluşumunu tetikleyebilir. Aynı zamanda kullandığınız makyaj malzemeleri ve bakım ürünleri de sivilce oluşumu için zemin hazırlayabilir. Sivilce karşıtı krem seçenekleri de mevcuttur. Sivilce kremi önerisi yapılırken; cilt tipi ve sorunun ne olduğu gibi farklı faktörlere dikkat edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Bu kremlerin kullanım amacı; sivilceye meyilli olan cildinizin alt tabakasındaki sebumu azaltmak ve dış faktörleri de ciltten uzaklaştırmaktır. Bu sayede oluşabilecek aknelerin oluşumu sivilce önleyici krem sayesinde önlenebilir. Bunun yanı sıra sivilce önleyici kullanmadığınız durumlarda farklı türdeki aknelerle karşılaşmanız olasıdır. Bazı akne kremi seçenekleri içeriğinde antibiyotik bulundurur. Antibiyotikli sivilce kremi cilt yüzeyi ve deri altındaki bakterileri yok eder. Antibiyotik içerikli ürünler genel olarak iltihaplı sivilcelerin tedavisinde kullanılabilir. İltihaplı sivilce kremi de akne içindeki bakteri ve sebumu uzaklaştırarak sivilceyi söndürebilir. Sivilceleri yok eden krem türleri; genel olarak düzenli kullanım sonucunda cildinizde gözle görülür bir fark yaratabilir. Bunun yanı sıra çoğu akne jel ya da kremi, sivilcelerden kalan lekeleri gidermek için de kullanılır. Sivilce leke kremi sayesinde geçmiş dönemlerde çıkan sivilce lekelerinin görünümünü en aza indirmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra yine farklı faktörlere bağlı olarak cildinizde çeşitli çukurlar, lekeler ya da yaralı bir görünüm de olabilir. Sivilce çukurları için krem kullanarak da hem cildinizi tedavi edebilir hem de estetik anlamda hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Sivilce Kremi Kullanmak

Yüzde ya da ciltte oluşan sivilceler ve lekeleri psikolojik olarak da sizi yıpratabilir. Sivilce giderici krem kullanımı sayesinde; deri altındaki sebum dengede tutulabilir. Sivilce için krem kullanarak, sizi daha mutlu eden bir cilt görünümüne kavuşmanız mümkündür. Akneler vücudun farklı yerlerinde çıkabilir. Özellikle sırt, yüz ve kalça bölgesinde çıkan sivilceler pek çok kişiyi mutsuz eder. Kalçada sivilce kremi kullanımı ile bu sorundan kurtulmak mümkündür. Yüz sivilce kremi kullanımı ise; önceden oluşan lekeler, şu an var olan ve gelecekte oluşabilecek sivilceler üzerinde etkilidir. Sırt sivilceleri için krem seçenekleri de mevcuttur. Bu ürünler sayesinde sırtınızı daha pürüzsüz bir hale getirebilir ve var olan sivilcelerin sönmesini sağlayabilirsiniz. Sivilce geçiren krem kullanımı sayesinde; cildinizdeki sebum dengelenebilir. Sivilce akne kremi kullanarak cildinizi hayalinizdeki görünüme kavuşturabilirsiniz. Sivilce kremi kullananlar için doktorların yaptığı öneriler arasında; kremi uyguladıktan sonra direkt olarak güneşle temas edilmemesi gerektiği bulunur. Sivilce geçirici krem kullanımı sonrasında direkt güneş ışınları cildinizle temas ettiğinde; istenmeyen lekeler ve izler oluşabilir. Bu nedenle de uygulama sonrasında oldukça hassas davranmanız gerekir.

Sivilce Kremi İle Leke Görünümünü Gizleyin

Akne sorununun nedenini ve türünü bilerek, buna iyi gelecek ürünleri tercih etmek, sivilce için en iyi krem seçimi yaptığınız anlamına gelebilir. Yağlı veya karma bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu tip kişilerin; ciltteki sebumu düzenleyebilecek sivilce merhemi seçenekleri arasından seçim yapması gerekebilir. Bazı sivilce kurutucu krem seçenekleri kapatıcı özelliktedir. Sivilce izi için krem tercihi yaptığınızda; kapatıcı özelliği olmasına dikkat ettiğiniz takdirde; makyaj yapmanıza gerek kalmaz. Sivilce lekesine krem uygulaması yaptığınızda, cilt renginiz eşitlenir ve sivilce görünümü kamufle edilir. Kahverengi ve kırmızı sivilce izleri için krem kullanıldığı takdirde; bu lekeler büyük oranda kapanır ve tedavi edilebilir. Cildinizi tedavi eden sivilce izi kremi çeşitleri, pek çok kişi tarafından tercih edilebilir. Genel olarak sivilce sorunu yaşayan kişilerin cildi kurur ve kabuklanma görünümü oluşur. Sivilce izlerini geçiren krem türlerinin nemlendirme özelliği yüksektir.

Sivilce Kremi Akakçe’de

Pek çok farklı marka sivilce lekeleri için krem üretir. Hem reçeteli hem de reçetesiz sivilce kremi seçenekleri de mevcuttur. Reçeteli akne leke kremi doktor önerisi olmadan kullanılamaz. Bunun yanı sıra reçetesiz kremleri de tercih edebilirsiniz. Sivilce söndürücü krem uygulaması oldukça kolay ve pratiktir. En iyi akne kremi elinizde olsa da, uygulama öncesinde ilk yapmanız gereken cildinizi iyice temizlemektir. Daha sonrasında ise leke ya da sivilce kurutan krem masaj yapılarak uygulanmalıdır. Bazı kremler tüm cilde uygulanırken bazıları direkt olarak sivilce ya da lekenin bulunduğu bölgeye uygulanır. En iyi sivilce izi kremi satın alımı içinde; cilt probleminizi doğru bir şekilde tespit ederek doğru ürüne ulaşabilirsiniz. Örneğin kırmızı renkli ve kabarık sivilcelere sahip olabilirsiniz. Kortizonlu sivilce kremi kullanımı bu tarz cilt tipleri için oldukça uygundur. Bunun yanı sıra özellikle derin lekelere ve sivilce izlerine sahip olan kişiler için de sivilceye en iyi gelen krem olarak kortizonlu ürünler önerilir. Deri altı sivilceler de pek çok kişinin şikayetçi olduğu bir durumdur. Bu sivilceler şişkin görünümüne karşın uç vermez. Deri altı sivilce için en etkili krem bu soruna uygun olarak üretilen seçeneklerdir. Deri altı sivilce kremi sayesinde; cildinize zarar vermeden bu görünümü ortadan kaldırabilirsiniz. Sivilce pek çok kişinin muzdarip olduğu bir cilt problemidir. Farklı markalar sivilce kremi fiyatları için geniş bir yelpaze sunar. Bu geniş yelpaze arasından kendi cilt probleminize ve bütçenize uygun olan seçimleri yapabilirsiniz.