SanDisk Flash Bellek & USB Bellek

SanDisk Flash Bellek & USB Bellek Fiyatları

384 farklı SanDisk Flash Bellek & USB Bellek için fiyatlar listeleniyor.

SanDisk USB Bellek Ledger USB Bellek Kingston USB Bellek Toshiba USB Bellek Hikvision USB Bellek Kioxia USB Bellek

Fiyatı Düşen SanDisk USB Bellekler

Satıcı Marka (1)32 GB64 GBUSB 3.0USB 3.1iPhone

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 16Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: SanDisk

Markası SanDisk Kolay Sipariş SatıcıToplam 88 satıcı. Kapasite Bağlantı Tipi Uyumluluk Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

SanDisk SSDSanDisk Harici HarddiskSanDisk Hafıza KartıSanDisk MP3 ÇalarSanDisk Kart Okuyucu

En Popüler SanDisk USB Bellekler

SanDisk USB Bellek Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

SanDisk Flash Bellek & USB Bellek Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli SanDisk Flash Bellek & USB Bellek hangileri?

Bugün Akakçe'de 384 farklı model arasında

En çok satan SanDisk Flash Bellek & USB Bellek hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı SanDisk Flash Bellek & USB Bellek:

  1. SanDisk 128 GB iXpand Mini SDIX40N-128G-GN6NE
  2. SanDisk 64 GB iXpand Mini SDIX40N-064G-GN6NN
  3. SanDisk 256 GB iXpand Mini SDIX40N-256G-GN6NE
  4. SanDisk 128 GB Ultra Dual Drive Type-C SDDDC2-128G-G46
  5. SanDisk 64 GB Ultra Dual Drive Type-C SDDDC2-064G-G46

En Ucuz Sandisk Flash Bellek ve USB Bellek Fiyatları Akakçe'de!

Günümüzde bilgisayar kullanırken hepimizin ihtiyaç duyduğu en önemli bilgisayar parçası flash belleklerdir. Depolama ihtiyacımızı karşıladığımız araçlar olan flash bellekler, dosyaların farklı bilgisayarlar arasında aktarımını da sağlar. Kolay taşınabilir olduğu için veriler her yere yanımızda gelir. Gideceğimiz toplantı için gerekli olan belgeler USB belleğin içine aktarılarak kolaylıkla taşınır. Bir depolama aygıtı olan USB ve flash bellek modelleri farklı tasarımları ve kapasiteleri ile karşımıza çıkar. Sandisk, gerek tasarıma gerekse de hafızaya önem veren kullanıcılar için uygun modeller sunar. Tecrübesi ile kendini kanıtlayan Sandisk bilgisayar donanım ürünleri, çeşitliliği ile hedef kitlesine uygun geniş ürün yelpazesine sahiptir. Sandisk flash bellek ve USB bellek çeşitleri kapasitelerine göre farklılık gösterdiği için satın almadan önce ihtiyacımızı belirlemeliyiz. Sandisk flash bellek ve USB bellek fiyatları ise hafızasına ve markasına göre değişir. Türkiye'nin en büyük alışveriş sitelerinden biri olan akakce.com; elektronik eşyalardan kozmetik ürünlerine, oyun ve oyuncaklardan yapı malzemelerine kadar her kategoriden ürünü bulundurur. İhtiyacımız olan her çeşit ürünü satın alabileceğimiz bir sitedir. En uygun fiyata Sandisk flash bellek ve USB bellek çeşitleri akakce.com internet sitesinde bulunur. Kullanıcıların ihtiyaçlarını belirledikten sonra güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceği sitede pek çok bellek modeli vardır.

En İyi Sandisk Flash bellek ve USB Bellek Çeşitleri

Depolama konusunda en iyi tecrübeye sahip olan Sandisk flash bellek ve USB bellek çeşitleri, birbirinden farklı teknolojik özelliklere sahiptir. Yenilikçi ve işlevsel olmalarının yanı sıra tasarımları ile de dikkat çeken bellekler, geniş bir çeşitlilik yelpazesine sahiptir. Sandisk flash bellek ve USB bellek modelleri hızlarına, kapasitelerine ve kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir. Bağlantı hızları yüksek olan modellerden mini belleklere, mobil cihazlarına uygun USB belleklerinden çok amaçlı USB'lere kadar kullanıma uygun pek çok modeli vardır. Hafızalarının da düşünülmesi gereken Sandisk flash bellek ve USB bellek modellerinden birini tercih ederken kullanacağımız bilgisayarın hızını da göz ardı etmemeliyiz. Ayrıca tasarımları da değişir. Bazıları çok küçük boyutlarda olurken, bazıları daha büyük ve giriş yerleri farklı olan tasarımlara sahiptir. En iyi Sandisk flash bellek ve USB bellek modellerinin özelliklerini incelemek için akakce.com'un internet sitesine bakılmalıdır. Siteden detaylı bilgiye ulaşabileceğimiz gibi satın alma işlemini de gerçekleştirebiliriz.

Sandisk Flash Bellek ve USB Bellek Yorumları

Dünyaca ünlü bir marka olan Sandisk flash bellek ve USB bellek yorumları, kullanıcıların markanın ürünlerinden memnun olduğu yönündedir. Kapasitesi geniş modelleri, kullanıcıların ihtiyacına yönelik olduğu için herkese hitap eder. Ayrıca, bağlantı hızları ile de dikkat çeken Sandisk flash bellek ve USB bellek yorumları, farklı tasarımlara ait ürünlerin arasında seçim yapması zor olduğu şeklinde olsa da, marka güvenilirliği ve kapasiteleri, tercih edilirken sebep olarak ön plana çıktığı görülür. Sandisk flash bellek ve USB bellek yorumları, kullanıcının araştırmasında oldukça önemli bir etkendir. Gerek akakce.com internet sitesinde gerekse de forumlarda ve diğer sayfalarda yer alan yorumlara bakılarak alınan ürüne daha çok güvenilir. Olumlu yorumlara sahip bir ürünün ihtiyacımızı karşılaması daha olasıdır.

Sandisk Flash Bellek Özellikleri

Hepimizin ihtiyacı olan Sandisk flash bellek özellikleri, kullanıcının ihtiyaçları göz önünde bulunarak araştırılmalıdır. Çünkü ihtiyaç belirlendikten sonra alınacak ürün tam anlamıyla performans gösterebilir. Günlük kullanıma uygun olan modellerden profesyonel kullanıcılar için üretilen Sandisk flash bellek çeşitlerine kadar onlarca ürüne ev sahipliği yapar. Ürün özellikleri arasında bağlantı ve okuma-yazma hızı da yer alır. USB 0.2 ve 0.3 bağlantı hızı olan bellekler uyumlu bilgisayar ile çalıştırıldığında tam performans alır. Bilgisayara veri aktarımı yaparken daha az zaman harcamamızı sağlayan özellik okuma-yazma hızı da önemli bir özelliktir. Örneğin; 150MB/sn okuma-yazma hızına sahip olan bir bellek ile veri aktarımını zaman kaybetmeden oldukça hızlı bir şekilde yapmamız mümkündür. Bir belleğin kapasitesinin yüksek olması, onu fotoğraf, video ve belge arşivi olarak kullanmamızı sağlar. İşletim sistemi desteği ve güvenlik de Sandisk flash bellek özellikleri arasında yer alır. Sandisk flash bellek ve USB bellek satın almadan önce, kullanacağımız bilgisayar ya da tabletin işletim sistemini öğrenmeliyiz. Bazı bellek modelleri her işletim sistemi ile uyumlu çalışırken; bazılarının yanında çalışması için CD verilir. Bazı modellerde, içerisindeki belgelerin güvenli bir şekilde saklanabilmesi için donanımsal ya da yazılımsal şifreleme teknikleri vardır. Aynı zamanda, Sandisk flash bellek ve USB bellek fiyatı, bu özelliklerine göre de farklılık gösterir.

Sandisk Çift Taraflı Flash Bellek

Sandisk flash bellek ve USB bellek fiyatı, modellerine göre de değişir. Sandisk çift taraflı flash bellek, veri aktarımını bilgisayar, tablet ve telefon arasında kolaylıkla gerçekleşmesini sağlar. Bir ucu micro-USB konnektörü olan belleğin diğer ucu USB girişlidir. USB girişi, USB 3.0 aktifken, USB 2.0 ile geriye dönük uyumu da mevcuttur. Flash sürücüsünden bilgisayarımızın USB 3.0 bağlantı noktasına belirtilen okuma-yazma hızında veri aktarımı yapar. Sandisk flash bellek ve USB bellek fiyatları için bu modelde belirleyicidir. Belleğin iki tarafının da kullanılabilir olması, kullanıcıya hız ve pratiklik kazandırır.