Vichy Fiyatları ve Kampanyaları

Arama Takip Listem Sepetim

Vichy Dudak BakımıVichy FondötenVichy Güneş GözlüğüVichy Güneş LosyonuVichy Güneş SütüVichy Makyaj TemizlemeVichy Saç KremiVichy Sıcak Su TorbasıVichy Temizlik SetiVichy Tıraş JeliVichy TonikVichy Yüz Masaj Aleti

En Popüler Vichy Ürünleri

En Çok Takip Edilen Vichy Ürünleri

En Çok Yorum Alan Vichy Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Vichy Ürünleri

En ucuz Vichy fiyatları Akakçe'de!

Vichy, tüm dünya kadınlarının cilt tiplerini ve ihtiyaçlarını dikkate alan ürün seçeneklerine sahiptir. Çoğunlukla termal su içeren bu ürünler, cilt sorunlarının önlenmesine ya da tedavi edilmesine fayda sağlar. Ürünlerin içeriğinde termal su olması sayesinde cilt, ihtiyaç duyduğu neme ve parlaklığa kısa sürede kavuşur. Ayrıca güzelleşmenin sağlıklı olmak ile sağlanacağı ilkesini benimseyen Vichy, tüm ürünlerini dermatolojik testlerden geçirerek satışa çıkarır. Akakçe üzerinden ihtiyaç duyduğunuz ürünleri inceleyebilir, ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca alışveriş yaparken site site gezmenize gerek kalmaz. Çünkü Akakçe sizin için en uygun fiyatları getirerek güvenle alışveriş yapmanıza imkan sağlar. Vichy yorumları açısından incelemede bulunarak ihtiyaçlarınıza en uygun ürüne sahip olabilirsiniz.

En İyi Vichy Ürünleri

Firmanın ürünlerinden bazıları; şampuan, güneş kremi, cilt kremi, terleme karşıtı ürünler, fondöten ve serumdur. Şampuan türleri, doğal ve temiz içeriklere sahip olması yönüyle beğenilir. Hem kadınların hem de erkeklerin güvenle kullanabileceği şampuan türleri; hacim sağlama, kepeği önleme ve dökülme karşıtı gibi etkilere sahiptir. Düzenli kullanımda saçı temizlerken faydalı etki sağlayan ürünler, hipoalerjik formüle sahiptir. Bu sayede ciltte herhangi bir alerji ya da hassasiyet meydana gelmez. Vichy güneş kremi çeşitleri yaz kış kullanıma uygundur. Cildi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyan bu kremler arasında hem yüz için hem de vücut için birçok seçenek vardır.
Ürünler arasında özellikle kadınlar tarafından en çok beğenilenlerden bir tanesi cilt kremleridir. Bu krem çeşitleri arasında yaşlanma karşıtı, kırışıklık giderici ya da nem verici özelliklere sahip olan birçok çeşit vardır. Terleme karşıtı ürünler roll - on ve deodorant formunda satışa sunulur. Eşsiz kokuya sahip olan ürünler, koltuk altını kısa sürede kuru görünüme kavuşturur. Bu sayede kıyafetlerde meydana gelen ıslaklık ve kötü koku sorununun önüne geçilir. Kadınların ihtiyaç duyduğu ürünlerden bir tanesi de fondötendir. Fondöten, ciltteki renk eşitsizliğini düzenleyen oldukça önemli bir makyaj malzemesidir. Ancak fondöten günlük olarak kullanılacaksa içeriğine çok dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde cilt erken yaşta yaşlanma sorunu ile baş başa kalır. Firma, bu durumun önüne geçilmesi için ürettiği fondötenlerin içeriğine çok dikkat eder. Toz ve likit formda üretilen fondötenler nonkomedojeniktir. Ayrıca hassas ciltler üzerinde test edilerek onaylanmıştır.
Vichy ürünleri arasında saç ve cilt için üretilen serumlar ilgi çeker. Saç serumları, açma-boyama gibi işlemler sonucunda meydana gelen; kırılma, dökülme ve yıpranma sorunları ile baş eder. Aşırı yıpranmış saçları kısa sürede eski formuna kavuşturur. Bu sayede saçlarınızın düzelmesi için kestirmeye gerek kalmaz. Yüz serumları ise, yaşlanma karşıtı özellik gösterir. Aynı zamanda cildin soluk ve cansız görünümü ile savaşan yüz serumları, cildin parlak ve genç görünmesini sağlar. Yüz serumu şeklindeki Vichy fiyatı diğerlerine kıyasla daha yüksek aralıklardadır.

Vichy Yorumları

Vichy, 1931 yılında Dr. Haller tarafından kuruldu. Temel hedefi cilt ve saç bakımında gereken bakımı sağlamak olan Vichy ürünleri, çevre dostu ve sürdürülebilirdir. Ayrıca firma, ürettiği her ürün ile özgün ve kusursuz içeriklere sahiptir. 15 farklı mineralden oluşturularak üretilen ürünler, laboratuvarlarda test edilerek onaylanır. Bu sayede her ürün 200'ü aşkın testten geçirilir. Ürünler dikkatle hazırlandığı için kullanıcılar tarafından yapılan Vichy yorumları genellikle pozitif yöndedir. Ancak ürün satın alırken cilt ya da saç tipinin dikkate alınması gerekir. Ayrıca kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar dikkate alınmalıdır. Bu sayede satın alınan üründen alınacak performans da artış gösterir. Vichy fiyatları ise ürünün özelliklerine göre değişen skalalara sahiptir. Vichy şampuan fiyatları orta segmentte yer alırken, krem formundaki Vichy fiyatı yüksek fiyat aralıklarında yer alır.

Vichy Dercos Serisi

Firma, her geçen gün çıkardığı yeni ürünlerle adından sıkça söz ettirir. Bu serilerden bir tanesi olan Vichy Dercos serisi, birçok saç sorunu ile baş eder. Özellikle yağlı, yapışkan ve inatçı kepek probleminde 3 hafta sonra %97 oranında etki sağlayan ürünler kullanıcılar tarafından yoğun rağbet görür. Düzenli kullanımda etkisini gözle görülür biçimde gösteren Dercos serisinin, hem kadınlara hem de erkeklere uygun türleri vardır. Saç derisinde peeling etkisi gösteren bu ürünler güçlü içeriğe sahiptir. Bu sayede saçlar eskisine kıyasla daha canlı ve sağlıklı görünüme kavuşur. Vichy Dercos serisi arasında dökülme karşıtı olan serumlar da vardır. Tüp formunda satılan ürünler, dökülme sorununun yaşandığı bölgelere masaj yapılarak sürülür. Bu ürünler dökülme sorununun önüne geçmesinin yanı sıra saçları gür ve canlı görünüme kavuşturur.

Vichy Ürünleri İndirim ve Kampanyaları

Vichy fiyatları arasından bütçenize hitap eden ürünü seçebilirsiniz. Bu sayede kriterlerinize uygun olan ürüne uygun fiyatlarla sahip olarak, bakımlı görünüme kavuşabilirsiniz. Ürünler zaman zaman indirime girdiği için herhangi bir ürüne ihtiyaç duyduğunuzda uygun fiyatlarla sahip olma şansı elde edersiniz. Ayrıca çoklu halde satılan kampanyalı Vichy paketlerinden satın alarak hem kârlı bir alışveriş yapma imkanına sahip olursunuz hem de ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri tek seferde alabilirsiniz. Siz de cilt ya da saç bakımınız için uygun bir ürün arayışındaysanız, firmanın ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz. Etkili sonuçlar gösteren bu ürünler sayesinde kısa sürede elde etmek istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.