Özdilek Yorgan

Özdilek Yorgan Fiyatları

52 farklı Özdilek Yorgan için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Özdilek Yorganlar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıÖzdilek
 • EbatÇift Kişilik
 • EbatTek Kişilik
 • Malzeme TürüPamuk
 • Malzeme TürüYün
 • Ölçü155x215 cm
 • Ölçü195x215 cm
 • Mevsim Seçeneği4 Mevsim
 • Mevsim SeçeneğiKışlık
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı750 - 1.000 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıÖzdilek
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterMalzeme TürüEbatKullanıcı TürüMevsim SeçeneğiKalınlık SeçeneğiKelime ile FiltreleÖlçüAğırlıkKumaş TürüÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (52)

Özdilek Nevresim Takımı Özdilek Battaniye Özdilek Alez Özdilek Yastık Özdilek Yatak Örtüsü Özdilek Çarşaf Özdilek Uyku Seti Özdilek Pike Özdilek Yatak Odası Çeyiz Seti Özdilek Dört Mevsim Set Özdilek Bornoz Özdilek Havlu

En Popüler Özdilek Yorganlar

Özdilek Yorgan Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Özdilek Yorgan hangileri?

Bugün Akakçe'de 52 farklı model arasında

En çok satan Özdilek Yorgan hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Özdilek Yorgan:
 1. Özdilek Microsoft Çift Kişilik Yorgan 195x215 cm
 2. Özdilek Tek Kişilik Yün Yorgan 155x215 cm
 3. Özdilek Çift Kişilik Yün Yorgan 195x215 cm
 4. Özdilek Microsoft Tek Kişilik Yorgan 155x215 cm
 5. Özdilek Ranforce Çift Kişilik Yorgan 195x215 cm

Özdilek Yorgan

Farklı kullanım alışkanlıklarına uygun çeşitleri ile benzerlerinden ayrılan Özdilek yorgan modelleri, kumaş türü, dolgu malzemesi, kullanım dönemi ve ölçü açısından zengin bir seçkiye sahiptir. Özdilek markasının ürün seçkisinde tek - çift kişilik yorganlarla birlikte battal boy - king size gibi farklı ölçülerde de yorgan bulmak mümkündür. Yetişkin yorganlarının yanı sıra bebek ve çocuklara uygun ölçülerde de üretilen Özdilek yorganlar, tüm aile üyelerine hitap etmesiyle öne çıkar. Yün, pamuk, bambu çeşitleriyle yoğun ilgi gören Özdilek yorgan ürünleri, tekli olabildiği gibi yastıklı set olarak da kullanıcıların beğenisine sunulur. Uyku ve dinlenme süreleri ve konforlu olması için titizlikle üretilen Özdilek yorgan çeşitlerinin büyük bir kısmı çamaşır makinesinde yıkamaya uygundur. Dolayısıyla kullanım ömrü dolana kadar hijyenik olarak kullanılabilir. Yoğun dolgu malzemesi kullanılanları dahi hafif olan Özdilek yorgan modelleri, kullanım sırasında ağırlık hissine neden olmaz. Özdilek yorgan tasarımları arasında maviden sarıya, pembeden yeşile renkli modeller de bulmak mümkündür. Siz de yeni bir yorgan arayışındaysanız Akakçe ile fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Özdilek Yorgan Özellikleri

Bambu, pamuk, yün, Ranforce - boncuk silikon, kaz tüyü gibi farklı dolgu malzemeleri içeren Özdilek yorganlar, yazdan kışa her mevsime uygun çeşitleriyle dikkat çeker. Özdilek pamuk yorgan ürünlerinde ortalama %85 pamuk lifi + %15 oranında silikon elyaf dolgu kullanılır. Bambu Özdilek yorgan çeşitleri ise % 50 bambu + %50 nano silikon elyaf içerir. Özdilek markasının soğuk kış aylarında kullanım için tasarladığı yün ve kaz tüyü yorganlar da vardır. Markanın yünlü yorganlarında % 85 oranın yün ile % 15 oranında silikon elyaf bulunur. İçerdiği yoğun yüne rağmen ağır olmayan Özdilek yorgan çeşitleri, kullanıcıların vücut sıcaklığını muhafaza etmelerine yardımcı olurken içerdiği silikon elyaf sayesinde terlemeyi önler. Kaz tüyü kullanılan Özdilek yorgan çeşitlerinde ise ürün bazında değişse de genellikle % 75 oranında gıdık tüyü + % 25 oranında sırt tüyü kullanılır. Metrekare başına 300 gr olan kaz tüyü yorganlar da sıcak tutmasıyla öne çıkar. Genellikle soğuk dönemlerde tercih edilen kaz tüyü Özdilek yorgan ürünleri, hava sirkülasyonuna izin vermesi nedeniyle yaz aylarında dahi kullanılabilir.

Hafif olduğundan kullanım konforlu sağlayan Özdilek yorgan ürünleri arasında en ağır olanlar ise silikon elyaf dolgululardır. Çift kişilik olanları maksimum 800 gr olan silikon elyaf dolgulu Özdilek yorgan çeşitlerinin tek kişilik olanları ise 400 gr ağırlığındadır. Özdilek yorgan ölçüleri açısından da pek çok alternatife sahiptir. Özdilek markalı çift kişilik yorganlar ortalama 195x225 cm ölçülerinde üretilirken king size olanlar ise 225x275 cm ile 215x235 cm ölçülerindedir. Özdilek yorgan çeşitlerinin tek kişilik olanları ise ortalama 155x215 cm’dir. Bebekler ve küçük çocuklar için de ev tekstil gereçleri üreten başarılı markanın bebeklere özel yorganları, 95x145 cm ölçülerinde olup bebek karyolası veya beşik ile uyumludur. İç dolgu malzemesi olarak genellikle yün kullanılan bebek yorganları arasında silikon elyaf içerenler de vardır. İç dolgu malzemesi olarak farklı seçenekleri bulunan Özdilek yorgan ürünlerinde kumaş olarak ise % 100 pamuk kullanılır. Bunun nedeni ise pamuğun hava sirkülasyonuna izin veren ve nem emme özelliğine sahip olan yapısıdır.

Özdilek Yorgan Modelleri

Hemen her kullanım alışkanlığına hitap etmesi için farklı malzemelerden üretilen Özdilek yorganlar, yazlık, kışlık, dört mevsimlik, tek-çift kişilik, king size, bebek yorganı, kaz tüyü dolgulu, silikon elyaflı, bambu, pamuk gibi çeşitleriyle öne çıkar. Zengin bir seçkiye sahip olan Özdilek yorgan modelleri genellikle beyaz veya krem rengi kumaş seçenekleriyle satışa sunulur. Bununla birlikte markanın yoğun ilgi gören Özdilek Ranforce yorgan serisinde tamamı soft tonlarda turuncu, sarı, mavi, yeşil, açık mavi, yeşil, mor renk seçenekleri bulunur. Şık ve eğlenceli görünümleri sayesinde nevresimsiz olarak dahi kullanıma uygun olan Özdilek renkli yorgan modelleri, özellikle genç ve çocuk odaları için idealdir. Bununla birlikte yetişkin odalarındaysa dekorasyonu desteklemesi için kullanılabilir. Kolaylıkla yıkanabilir olmaları ise Özdilek yorgan modellerinin tamamını nevresimsiz olarak kullanabilme avantajı sağlar. Kumaş renginin yanı sıra uygulanan dikişler nedeniyle dokulu bir yapıya sahip olan yorganlar arasında kendiliğinden küçük veya büyük desenlere sahip olanlar bulunur.

Genellikle tek yorgan olarak satışa sunulan Özdilek yorgan modellerinin set halinde olanları da vardır. Yorgan + yorgan ile yorgan + yastık olmak üzere iki çeşidi bulunan Özdilek yorgan setleri, zahmetsizce uyku setine sahip olma veya tek seferde iki yorgana sahip olma avantajları sağlar. Tek kişilik yorgan setlerinde uygun ölçüde yorgan ile 1 adet yastık yer alırken çift kişilik setlerde ise yorganın yanı sıra 2 adet yastık bulunur. Özdilek markasının yetişkin yastıkları genellikle 80x50 cm ölçülerinde olduğundan yorgan setlerinde yer verilen yastıklarda da ölçüler 80x50 cm şeklindedir. Özdilek markalı yorgan ve yastık ürünlerinde tercih edilen ölçüler belli standartlara uygun olduğundan çeşitli ölçeklerdeki nevresimleri ile birebir uyumludur. Böylece kullanıcılar markanın yastık ve yorganları ile uyumlu ölçülerde nevresim bulmakta zorlanmaz. Çift yorgandan meydana gelen setlerdeyse genellikle 2 adet tek veya 2 adet çift kişilik yorgan bulunur. Markanın en çok tercih edilen setlerinden biri çeşitli ölçülerdeki 1+1 microfiber yorganlardır.

Özdilek Yorgan Kullanımı

Pratik ve hijyenik kullanım sağlamasıyla öne çıkan Özdilek yorganlar, tıpkı markanın nevresim, battaniye ve çarşaf modelleri gibi çamaşır makinesinde uygun ısı ve programlarda kolaylıkla yıkanabilir. Ancak yıkama öncesinde yorgan etiketinde yer alan temizlik ve bakım ile ilgili önerilere dikkat etmek gerekir. Çünkü markanın her yorganı farklı dolgu malzemesi içerdiğinden farklı bakım koşulları gerektirebilir. Özdilek yorgan kullanımında mutlaka dikkat edilmesi gerekenler ise şunlardır:

Özdilek Yorgan Fiyatları

Yerli üretim ev tekstil ürünleriyle yoğun ilgi gören Özdilek markasının bütçe dostu fiyat politikası yorgan modellerinde de geçerlidir. Hemen herkes için ulaşılabilir düzeyde olan Özdilek yorgan fiyatları, kumaş türünden dolgu malzemesine, yorganın kullanım mevsiminden ölçülerine kadar pek çok etken dikkate alınarak belirlenir. Dolayısıyla tek ve çift kişilik Özdilek yorgan fiyatları aynı düzeyde değildir. Benzer şekilde Özdilek silikon yorgan ve Özdilek elyaf yorgan fiyatları da birbirinden farklıdır. Ayrıca yastık + yorgandan meydana gelen yorgan setlerinde farklı bir fiyatlandırma uygulanır. Başarılı markanın farklı özelliklere sahip yorgan serileri arasında da fiyat farklılıkları olabilir. Tüm bunların yanı sıra bebeklere özel üretilen Özdilek yorgan çeşitleriyle yetişkinler için üretilen Özdilek yorganlar da fiyat açısından birbirinden farklıdır. Ancak, kampanya dönemlerinde markanın alez, yastık fiyatları gibi yorgan fiyatları da indirime girer. İndirim dönemlerinde Özdilek yorgan satın almak daha avantajlıdır. Siz de mevcut indirimleri görüntüleyip bütçe dostu koşullarda Özdilek yorgan sahibi olmak istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilirsiniz.