Yüz Temizleme

Yüz Temizleme Fiyatları

2.593 farklı Yüz Temizleme için fiyatlar listeleniyor.

La Roche-Posay Yüz Temizleme Bioderma Yüz Temizleme Cerave Yüz Temizleme Sebamed Yüz Temizleme Cosmed Yüz Temizleme Vichy Yüz Temizleme

Aktüel Broşürlerden Yüz Temizleme Ürünleri

  • Neutrogena Sivilce Karşıtı Yüz Yıkama Jeli 200 mlEveshop
  • Celenes Yüz Yıkama Jeli 250 ml ÇeşitleriEveshop
  • Nivea Gözenek Arındırıcı Temizleme Bantları 4'lü PaketEveshop
  • Scinic All Day Fine Pore Mint Paste 80mlWatsons
  • Dermalex Sensitive Balance Hassas Micellar Yüz Temizleme Jeli 200 mlGratis
  • Xoom Amino Acid + Vitaherb ComplexRossmann
  • Ovinda Yüz Yıkama Jeli Tüm Cilt Tipleri için 200 mlEveshop
  • Frudia Yüz Yıkama Jeli Çeşitleri/AdetWatsons
  • Diadermine Micellar Yüz Yıkama Jeli Arınma Zamanı&Kusursuz Yumuşaklık 150mlWatsons
  • Miine Pore Yüz Temizleme FırçasıWatsons

lt En Ucuz Yüz Temizleme Ürünleri

Tümü

Çok Satanlarlt En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

Yüz Temizleme JeliYüz Temizleme Köpüğü300 ml ve daha büyükSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Boyut Türü Cinsiyet SatıcıToplam 182 satıcı. Ürün Puanı Renk

TonikYüz MaskesiPeelingMakyaj TemizlemeNemlendirici KremYüz SerumuVücut LosyonuSabunKızarıklık Giderici KremLa Roche-Posay Yüz TemizlemeBioderma Yüz TemizlemeCerave Yüz Temizleme

En Çok Karşılaştırılan Yüz Temizleme Ürünleri
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Yüz Temizleme Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Yüz Temizleme Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Yüz Temizleme Fiyatları Akakçe'de!

Cilt temizliği yapmak hem sağlık hem de görsellik açısından oldukça önemlidir. Çünkü cilt, gün içerisinde birçok etkene bağlı olarak kirlenir. Bu etkenlerden bazıları; toz, zararlı ışınlar, makyaj ve kirli havadır. Bütün gün bu gibi zararlı maddelere maruz kalan cilt, temizlenmediği takdirde gözenekler tıkanır ve ciltte sivilce, akne ya da siyah nokta gibi problemler meydana gelir. İleride erken yaşlanma problemine sebep olacak cilt kirliliğinin önlenebilmesi için de doğru ürün seçimi oldukça önem arz eder. akakce.com’da farklı markalara ait birçok ürün satışa sunulur. Bu ürünler içeriğine göre ve sürülmesi gereken cilt tipine göre kategorilere ayrılır. Siz de cildiniz için en doğru temizleyiciyi bulmak ve cilt temizliğiniz için adım atmak isterseniz akakce.com sitesinden seçim yapabilirsiniz. Sitede yüz temizleme yorumları ve yüz temizleme fiyatları açısından da inceleme yapmakta mümkün. akakce.com sayesinde site site gezmenize gerek kalmadan ürünün başka sitelerdeki fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz.

En İyi Yüz Temizleme Ürünleri

Evde yüz temizleme ürünleri; jel, köpük, krem, süt ve su olmak üzere çeşitli gruplara ayrılır. Ürünlerin gruplara ayrılmasında temel faktör cilt tipi ve cildin ihtiyaçlarıdır. Yüz temizleme jeli genellikle karma ve yağlı cilt tipleri tarafından tercih edilir. Ciltte derinlemesine temizlik sağlayan jel ürünler, makyaj artıklarını temizlemesi nedeniyle de tercih edilir. Yağlı ciltlerde yağ oranının dengelenmesini sağlayan ürünler genellikle sebum içermez. Köpük yüz temizleme ürünleri ise genellikle normal, karma ya da hassas ciltlerin tercihleri arasında yer alır. Kullanım açısından kolay ve eğlenceli olan köpük formlu temizleme ürünleri ciltte anında temizlik hissi vermesi nedeniyle tercih edilir. Krem yüz temizleme ürünleri daha çok kuru ve normal ciltlerin tercihleri arasında yer alır. Genellikle en çok kuru ciltli kadınlar tarafından makyaj temizlerken tercih edilir. Çünkü krem formu cildi temizlerken kurutma yapmaz ve cilde nem verir. Süt formundaki yüz temizleyiciler de normal ya da kuru cilde sahip kişiler tarafından tercih edilmektedir. En çok bilinen yüz temizleme sütü markaları arasında Loreal Paris, Neutrogena ve Rosense yer alır. Her ürünün sürülüş biçimi ve içeriği farklı olsa da genellikle nem vererek temizleme amacı taşır. Yüz temizleme fiyatı markaların içerik bilgisine göre farklılık gösterir. Yüz temizleme ürünleri arasında ülkemizde en yeni olanlar su şeklinde olanlardır. Misel solüsyon, micellar su, termal su gibi isim alan ürünler makyaj temizleme ya da cilt temizleme amacı taşır. Ciltte tazelik veren ürün herhangi bir ağırlık hissiyatı vermediği için de tercih edilir. Bunların dışında yüz temizleme bantları da vardır. Genellikle siyah noktalar üzerinde kullanılan bantlar, kısa sürede sorunlu bölgeden kurtulmasını sağlar. En çok kullanılan bölgeler; burun, çene ve alındır. Yüz temizleme bantları genellikle yağlı ve akneye eğilimli cilt tiplerinin tercihleri arasında yer alır.

Yüz Temizleme Yorumları

Her yaş grubuna ait cildin kendine göre ihtiyaçları vardır. Bu nedenle gözeneklerin temizlenmesi ve hava alması oldukça önemlidir. Gün içinde hiç makyaj yapılmasa bile yine de gün sonunda cilt temizlenmeden uyunmamalıdır. Yüz temizleme yorumları açısından bakıldığında ise aynı ürünü bazı kişilerin beğendiği, bazılarının ise beğenmediği görülür. Burada temel neden herkesin cilt tipinin birbirinden farklı olmasıdır. Kendi yüzünü tanımadan temizlik yapılması ya da yanlış ürünler kullanılması her ne kadar ciltte temizlik yapsa da akne ya da sivilce problemine yol açabilir. Bu nedenle cilt tipinin iyi bilinmesi gerekir. Cilt tipini kendiniz öğrenebileceğiniz gibi uzman bir kişi tarafından cilt analizi yaptırarak da karar verebilirsiniz. akakce.com sayesinde almak istediğiniz yüz temizleme ürününün yorumlarına bakarak sizinle aynı cilt tipine sahip kişilerin fikirleri hakkında bilgi sahibi olursunuz. Ayrıca en doğru ve kaliteli ürün seçiminde kullanıcı puanlarına göre karar verebilirsiniz. Fiyat filtrelemesi yaparak bütçenize uygun ürünü satın alabileceğiniz gibi minimum ve maksimum tutarı da belirlersiniz. Tüm bunlarla beraber kampanyalar, fiyatlar ve avantajlar hakkında akakce.com’u inceleyerek fikir sahibi olursunuz. Ürün incelemesinde bulunurken satıcı puanını, yorumlarını, kargo hızını ve hizmet değerlendirmesine göz atabilirsiniz. Bu sayede yüz temizleme ürünü hakkında satın almadan önce birçok bilgiyi öğrenirsiniz.

Evde Yüz Temizleme

Kadın erkek herkes cildinin pürüzsüz, parlak ve canlı görünmesini ister. Ancak profesyonel biri tarafından yapılan yüz temizleme fiyatı oldukça pahalıdır. Hem maddi olarak hem de zaman açısından cilt bakımı yapmak daha kolaydır. Zaten cildin ihtiyaçları dikkate alınarak yapılan evde yüz temizliği kısa zamanda gözle görülür sonuçlar meydana getirir. Kan dolaşımını arttıran ve yorgun görünen cildi engelleyen temizleme işlemi, aynı zamanda cildi makyaja da hazırlar. Kirli ciltte gözenekler tıkalıdır. Eğer makyaj temizlenmemiş cilde uygulanırsa kısa zamanda ciltten akıp gider. Beraberinde görsel kirlilik meydana gelir. Bu nedenle cilt temizliği günde 2 defa yapılmalıdır. Sabah uyanır uyanmaz yüzdeki ve boyundaki geceden birikenler temizlenmelidir. Gece ise her türlü makyaj, artık ve sebumun atılması için temizleme işlemi uygulanmalıdır.

Yüz Temizleme Nasıl Yapılır?

Yüz temizleme amacıyla üretilen her ürün farklı bir şekilde kullanılır. Jel temizleyicileri uygulamak için öncelikle ellerin bol su ve sabunla yıkanması gerekir. Ardından ıslak ellerin üzerine bir miktar jel temizleyici alınır ve köpürtülür. Cilde ovuşturarak uygulanır. Burada dikkat edilmesi gereken husus ürünün göz bölgesinde uygulanabilir olup olmadığıdır.
Köpük formu da tıpkı jel gibi uygulanır. Ancak uygulamadan önce elleri ya da yüzü ıslatmaya gerek yoktur. Uygulama işlemi yapıldıktan sonra cilt bol su ile durulanır. Krem, su ve süt formundaki ürünler pamuk yardımı ile sürülür. Bazı ürünler göz bölgesine de uygulanabilir. Temizleyici bantlar ise duştan sonra kullanılması gerekir. Gözeneklerin genişlediği ve siyah noktaların ortaya çıktığı duş sonrasında hafif ıslak olan bölgeye bant yapıştırılır. Kuruduktan sonra dikkatle çekilerek cilt temizliği tamamlanmış olur. Siz de akakce.com’da yüz temizleme fiyatları ve yüz temizleme yorumları açısından inceleme yaparak; cildinize en uygun temizleme ürününe karar verebilirsiniz.