Resun Akvaryum Hava Motoru

Resun Akvaryum Hava Motoru Fiyatları

  • Markası Resun
33 farklı Resun Akvaryum Hava Motoru için fiyatlar listeleniyor.

12

Filtrele
Filtrele
  • Markası Resun
Fiyatı 2.000 TL altı 2.000 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL 6.000 TL ve üstü Markası Tümünü Göster Ürün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (33)

Tetra Akvaryum Hava Motoru Aquawing Akvaryum Hava Motoru Resun Akvaryum Sirkülasyon Motoru Resun Akvaryum Ekipmanı Resun Akvaryum Yemleme Cihazı Resun Akvaryum Filtre Aksesuarı Resun Akvaryum Sehpası Resun Sürüngen Isıtma Resun Akvaryum Resun Akvaryum Filtresi Resun Akvaryum Aydınlatması Resun Akvaryum Su Düzenleyici

En Popüler Resun Akvaryum Hava Motorları

Resun Akvaryum Hava Motoru Yorumları ve Önerileri

  • SC 1 yorum
    7 beğeni
    Resun Resun Air-8000 4 Çıkışlı Hava Motoru Soner C. 10 Mart 2021
    Resun Air-8000 4 Çıkışlı Hava Motoru
    Çok kuvvetli diye aldım 320 litrelik tankımda 2 tane küçük yuvarlak hava taşım 1 tane pipo filtrem 2 tanede strong-70 kulukçam aktif olarak çalışıyo toplamda 5 çıkışım var hava taşlarımdan bir tanesine yetersiz hava geliyo mağazayı aradım memnun kalmadıysanız garantiye gönderelim 15-20 gün gelmez garantiden diye saçma bi cevap aldım 100 er liralık iki tane hava motorum vardı 2 şer çıkışlı hava motorlarımdan 6-7 çıkış almıştım bundan daha iyi hava veriyodu yani anlayacağınız 225 liram çöp mağaza berbat kimseye bu mağazadan alışveriş yapmalarınıda tavsiye etmiyorum ürünüde tavsiye etmiyorum alacak olan arkadaşların dikkatine...
Tüm yorumları gör

Resun Akvaryum Hava Motoru Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Resun Akvaryum Hava Motoru hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Resun Akvaryum Hava Motoru:
  1. Resun Air-8000 4 Çıkışlı Hava Motoru
  2. Resun AIR-4000 Çift Çıkışlı Hava Motoru
  3. Resun Lp-60 Düşük Sesli Akvaryum Hava Pompası
  4. Resun LP-20 Hava Kompresörü
  5. Resun LP-100 Hava Kompresörü