Petshop Ürünleri ve Fiyatları

En Popüler Petshop Ürünleri

10 kg Kedi Maması 15 kg Köpek Maması 20 lt Kedi Kumu Boyun Köpek Tasması Büyük Kedi Tuvaleti Büyük Köpek Kulübesi Muhabbet Kuşu Kafesi Otomatik Kedi Mama Kabı 10 lt Kedi Kumu 15 kg Kedi Maması Büyük Irk Köpek Tasması Çelik Kedi Mama Kabı

Popüler Petshop Markaları

Petshop

Evini evcil bir hayvanla paylaşan kişilerin hayvanın beslenmesine, genel bakımına ve temizliğine özen göstermesi gerekir. Petshop malzemeleri, evde bakımı sağlanabilen canlı türlerinin beslenmesi, tuvalet ihtiyacını gidermesi, uyuması, keyifli ve sağlıklı bir biçimde yaşamını sürdürmesi için tasarlanan ürün gruplarının tümünü kapsar. Hayvan severler kedi, köpek, kuş, balık, kaplumbağa, tavşan, hamster gibi türler başta olmak üzere birçok hayvanla evlerini paylaşmayı tercih edebilir. Her canlı türünün kendine has gereksinimleri bulunur. Hayvanın huzurlu bir biçimde yaşayabilmesi için bu gereksinimlerin karşılanması gerekir. Birçok farklı markanın tasarladığı ve hayvan severlerin tercihine sunulan ürünler, evcil hayvanların çeşitli gereksinimlerini karşılamayı hedefler. Hayvan severlere kolaylık sunan ürünler kısırlaştırılmış hayvana verilmesi gereken mamadan, akvaryum su sıcaklığını ayarlayan su ısıtıcısına varana kadar binlerce ürünü kapsar. Siz de evinizi paylaştığınız canlının sağlık ve konforunu sağlayan petshop ürünlerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz.

Petshop Malzemeleriyle Evcil Hayvanınıza Yaşam Alanı Oluşturun

Evcil hayvanların bakımını ve yaşam alanlarını belirli gruplara ayırmak gerekir. Akvaryum, kafes gibi sabit ve kısmen kapalı bir ortamda yaşamını sürdürebilen canlıların yanı sıra, evin içerisinde özgür bir şekilde hareket etme ihtiyacı duyan hayvanlar da bulunur. Petshop kedi ürünleri, hareketli ve her zaman enerjik olan kedilerin yaşamını sürdürebilmesi için gerekli ürünlerdir. Bunlar mama, tuvalet kumu gibi temel ihtiyaçları kapsamasının yanında, kedilerin keyifli vakit geçirebileceği oyuncakları da kapsar. Ev içerisinde kediye ortam yaratmak için yuvaya ek olarak bazı ürünlerin de alınması gerekir. Kedilerin tırnak bakımının yapılması ve tırnaklarını kaşıyabileceği oyuncakları evde bulunması hayvanın daha iyi vakit geçirmesine olanak tanır. Bu oyuncaklar sayesinde kediler, kaşınma ihtiyacı yüzünden başka eşyalara zarar vermez. Siz de kedilerin bakım ve konforu için özenle tasarlanmış petshop ürünlerini akakce.com’dan inceleyebilir, evcil dostunuz için en uygun ürüne karar verebilirsiniz.

Kedi Maması Seçimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kediler, özellikle yavru oldukları süreçte oldukça hassastırlar. Bir kedinin yavru olduğu dönem doğumundan itibaren 12 ayı kapsar. Bu süreçte kullanılan mamalar, kedinin ilerleyen dönemde ne kadar sağlıklı ve gelişmiş bir vücuda sahip olacağını belirler. Kedinin yavru olduğu dönem boyunca, büyüme sürecindeki gereksinimlerini karşılayacak düzeyde kuru mamalarla beslemelisiniz. Kaliteli ve besin değeri yüksek bir mama, kedinin midesinin, tüy ve gözlerinin, iskelet ve kas sisteminin gelişmesi için gerekli içeriğe sahiptir. Yavru olduğu dönemde yeterli beslenen kediler, yaşlılık dönemlerinde de yaşamsal fonksiyonlarının gelişmiş olması sayesinde daha sağlıklı ve enerjik olurlar. Bu durumun yanı sıra, yavru kediler için özel üretilen mamalar, kolaylıkla tüketilebilecek şekildedir. Kedinin diş ve çene yapısını geliştirir, gelecek süreçte yiyeceği daha sert ve büyük mamalar için hazırlar. Ayrıca, bu dönemde kullanılmaya başlanılan kedi maması kabı, hayvanın yemek alışkanlığı kazanmasına da yardımcı olur. Kedinizin yavru olduğu süreçte beğendiği tatları farklı mamalar deneyerek bulabilir, yetişkinlik sürecinde bu beğenileri göz önünde bulundurarak mama seçimi yapabilirsiniz. Kedi maması 15 kg çeşitleri kediniz için uygun tadı belirlemişseniz oldukça ekonomik bir seçenektir. Kediler 1-7 yaş aralığında yetişkin olarak nitelendirilir ve mama seçimi yaparken bu duruma özen gösterilmelidir. Yetişkinlik döneminde de gelişim bir süre devam eder ve vücut yaşlılık sürecine kadar dengesini korur. Kedi maması, beslenme kalitesini belirlediğinden yetişkinlik döneminde kedinin ekstra yağlanmasını önler. Kedinin hareketliliği de kas kütlesini kaybetmesini engeller. Bu yüzden protein oranı kedinize uygun olan bir mama seçimi yapmak, kedinizin daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. Yetişkinlik döneminde kısırlaştırılan kediler için kısırlaştırılmış kedilere özel mamalar tavsiye edilir. Kedi maması markaları, kısırlaştırılma operasyonu sonrasında enerji ihtiyacı azalan kedilere özel olarak mamalar üretir. Obez olan ya obezite yatkınlığı bulunan kediler için düşük kalorili kuru mamalar tercih edilmelidir. Yaşlı kediler için de yaşlılığı geciktirici mamalar tasarlanır. Siz de kedinizin sağlıklı beslenmesi ve gelişim sürecini tamamlayabilmesi için zengin içeriğe sahip kedi başlangıç seti ürünleri tercih edebilirsiniz.

Köpek Maması Seçimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek maması seçimi, kedi maması seçimine göre daha karmaşık ve özen gerektiren bir iştir. Köpek mamaları yaş grubuna göre ayrılmanın yanı sıra ırka göre de kategorilere ayrılır. Küçük, orta ve büyük ırk olarak üçe bölünen köpekler, kendi ırklarına ait olmayan mamaları yiyemezler. Her ırkın yavru, yetişkin ve yaşlı köpekler için ayrı mamaları bulunur. Yavru köpek maması, köpeklerin yaşamsal fonksiyona sahip organlarını etkiler. Yavru olarak kabul edilen ilk 12 ay boyunca kullanılan mamaların besin değeri oldukça büyük önem arz eder. Özellikle büyük ırka mensup köpekler, yaşlılık sürecinde eklem rahatsızlıkları yaşamaması adına yavruyken kaliteli mamalarla beslenmelidir. Yetişkinlik süreci 7 yaşına kadar devam eden süreci kapsar. Yetişkinlik dönemi köpeklerin olgunlaştığı ve enerjisinin arttığı dönemdir. Daha hareketli ve kütle olarak da büyük olan köpeğiniz için besleyici bir mama tercih etmelisiniz. Yaşlılık döneminde köpeğin değişen metabolizmasına ve enerji gereksinime uygun mamalar değerlendirilmelidir. Yaşlılık dönemine özel olarak üretilen mamalar, hareketliliği azalan köpeğin fazla kilo almasını önler. Yaşlılıkta mama değişimleri, köpeği olumsuz etkileyebileceğinden mama değişiminden önce veterinerinizden bilgi alabilirsiniz. Petshop köpek malzemeleri, yalnızca mama olarak değerlendirilmemelidir. Köpeğin yatak ve oyuncakları günlük yaşamdaki huzurunu artırır. Siz de köpeğinizin hem beslenme hem de keyifli vakit geçirmesi için tasarlanmış ürünleri inceleyebilir, ucuz fiyat seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

Kedi Kumu Seçimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedilerin sağlıklı, temiz ve bakımlı olması için tuvalet ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilmeleri gerekir. İçerisinde kedi kumu olan bir tuvalet kabı kedilerin ihtiyaçlarını gidermesi için yeterlidir. Kedilerin rahat hissedebilmesi için bu kabın yerleştirildiği alanın kedi kumu paspası kullanılarak özelleştirilmesi tavsiye edilir. Ayrıca, bu paspas sayesinde kediniz tuvalet ihtiyacından sonra patilerinde kalan kumları paspasta bırakarak evin farklı noktalarına taşımış olur. Kumun yapısı ve kokusu kedinizin hoşuna gitmeyebilir. Bu yüzden kediniz için en uygun kumu belirleme sürecinde küçük paketlerde farklı kumlar satın alıp deneyimleyebilirsiniz. Kokulu, kokusuz, topaklanan ve emen yapıda kedi kumu çeşitleri bulunur. Kediniz için uygun kum seçimini gerçekleştirdikten sonra ekonomik fiyat seçeneklerine sahip kedi kumu 10 lt çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Kediniz tuvaletini yaptıktan sonra kedi kumu küreği kullanarak kumu temizleyebilirsiniz. Siz de kedinizin sağlığı ve hijyeni için gerekli ürünleri sıralayabilir, ihtiyacınıza en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Petshop Malzemeleri Akakçe’de

Evcil hayvanların düzenli ve besin değeri yüksek beslenmeleri gelişimleri için önem taşır. Her hayvanın maması farklı kriterler dahilinde incelenerek seçilmelidir. Fiyat seçenekleri de hayvanın gereksinimlerine göre değişebilir. Örneğin, köpek maması fiyatları, köpeğin ırkına, yaşına ve mamanın kilosuna göre değişiklik gösterir. Petshop malzemeleri birçok alternatif barındırarak hayvan severlere kolaylık sağlar. Düzenli kullanım gerektiren bu ürünler ekonomik olarak zorlayıcı olmaması adına uygun fiyat alternatifleri aranır. Mamadan kuma, oyuncaktan yuvaya varan geniş ürün yelpazesiyle hayvan severlere sunulur. Kedi maması en ucuz fiyat seçenekleri ile sayfa üzerinden kullanıcılara sunulur. Efsane Cuma indirimleri ile siz de evcil hayvanınızın gereksinim duyduğu ürünlere indirimli ve kampanyalı fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.