Asetat

Asetat Fiyatları

136 farklı Asetat için fiyatlar listeleniyor.

Temat Asetat Lale Asetat Sarff Asetat Edding Asetat Faber-Castell Asetat Vox Asetat

Fiyatı Düşen Asetatlar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 6Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler

Fihrist Kağıt Kıskacı Numaratör Kart Koruyucu Dosya Ayracı Özel Kalem Zımba Teli Sökücü Takvim Altlığı Istampa Temat Asetat Lale Asetat Sarff Asetat

Asetat Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Asetatlar hangileri?

Bugün Akakçe'de 136 farklı model arasında

En çok satan Asetatlar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Asetat:
  1. Temat 45 cm x 2m Yapışkanlı Şeffaf Asetat
  2. Temat 45 cm x 10 m Yapışkanlı Şeffaf Asetat
  3. INOX 45cmX2m YAPIŞKANLI ASETAT 4339
  4. Lale 184-B 45cmX3mt Yapışkanlı Rulo
  5. Temat 45cmx10 Metre Şeffaf Yapışkanlı Asetat

Asetat

Asetat, pek çok farklı işleve sahip olan sentetik bir kağıt türüdür. Odun hamuru ve pamuk elyafından yapılan bu ürün doğada tam olarak parçalanabilir özellikte olduğundan çevre dostudur. Ambalajlama, eğitim, matbaa ve animasyon gibi çeşitli alanlarda kullanılabilen ürünler farklı amaçlara hizmet eder. Ayrıca tüm asetat çeşitlerinin de kendi içlerinde farklı alternatifleri bulunur. Örneğin asetat film kolay boyanma özelliğine sahip olduğu için renkli asetat kağıdı gibi seçenekleri vardır. Aynı zamanda çeşitli projelerde kullanılabilmesi amacıyla rulo şeklinde ya da A4 sayfa boyutunda üretilebilir. A4 asetatların da çeşitli renkli alternatifleri bulunur. Kesilmesi ve şekil verilmesi kolay olduğu için el işi projelerine, ödevlere ve çeşitli hobilere uygun olan asetat filmler, öğrenme sürecini kolaylaştırmak için de tercih edilen ürünlerdir. Asetat filmler her bütçeye uygun bir fiyat bandına sahiptir; kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza uygun çeşitleri belirleyip online alışveriş ayrıcalıklarından yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.

Asetat Folyoların Özellikleri ve Ofis Hayatınızdaki Önemi

İş hayatında sıklıkla ihtiyaç duyulan bazı ofis malzemeleri vardır. Kalemler, yapışkanlı kağıtlar ve asetat folyolar en çok ihtiyaç duyulan sarf malzemeleri arasında yer alır. Folyo türünde olan bu kağıt ürünleri ince bir tabaka olarak satıldıkları için bu adı alır. Folyo alternatiflerinin şeffaf, renkli ve yaldızlı çeşitleri de bulunur. Bu ürünlerin önemli özelliklerinden biri de çeşitli kaplama ve süsleme amaçlarına hizmet edebilmeleridir. Dolayısıyla siz de çeşitli projelerinizde asetat folyolara yer vermeyi düşünebilirsiniz. Asetat kağıdı ürünlerine ve ürüne ait diğer alternatiflerlere uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız, alışveriş yapmadan önce bir fiyat araştırması yapmanız gerekir. Ama farklı markaların ürünlerini ve fiyatlarını karşılaştırmak saatler sürebilir. Araştırmayla vakit kaybetmek yerine, fiyat karşılaştırma sürecini sizin için kolaylaştıran Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Bu sayede, aradığınız asetat çeşitleri için en uygun fiyatlara kısa sürede ulaşabilir ve elinizdeki projeye daha çok vakit ayırabilirsiniz.

Asetat Kağıtlar ve Kullanım Alanları

Okul ve ofis gibi yazı işlerinin ya da çizimlerin sıkça yapıldığı ortamlarda çeşitli projeler ve işler gereği bazı ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Bunlardan bazıları kağıtları düzenli tutmak için alınması gereken evrak rafı çeşitleri, bazıları ise renkli asetat kağıdı gibi daha gündelik gereksinimler için tercih edilen ürünlerdir. Çalışma ortamları, asetat kağıtlarının en yaygın şekilde kullanıldığı yerler arasında üst sıralarda yer alabilir. Eğer siz de ofisiniz, çalışma odanız ya da okulunuz için asetat kağıtlardan satın almayı düşünüyorsanız, öncelikli olarak bunların türlerini ve kullanım alanlarını incelemelisiniz. Çünkü ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapmanız işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Bu incelemeye başlamadan önce asetat kağıdı nedir sorusuna cevap bulmak isteyebilirsiniz. Bu kağıt türü şeffafa yakın ancak bir o kadar da buğulu olan, okul ya da ofislerde çizim ve kopyalama işlemleri süresince öne çıkan bir malzemedir ve farklı boyutları bulunabilir. Söz konusu kağıt formatındaki ürün çeşitleri olduğu zaman, arasından seçim yaptığınız modellerin sayısında bir artış olduğunu fark etmeniz mümkündür. Çünkü kağıtlar, normal formattayken de çeşitli modellerde üretilir. Buradaki tek fark; çizgili ya da kareli gibi alternatiflerin yerlerini şeffaf asetat kağıdı, renkli asetat kağıdı gibi türlere bırakması olarak gösterilebilir. Bu noktada yapmanız gereken, projeniz için ihtiyaç duyduğunuz ürüne karar verip o doğrultuda alışveriş yapmaktır.

Profesyonel Sunumlar İçin Asetat Çeşitleri

Asetat nedir sorusundan sonra merak edilen konulardan bir tanesi de bu ürünlerin hangi alanlarda kullanıldığıdır. Piyasada birbirinden farklı asetat kağıdı alternatifleri bulunduğu için kullanım alanlarında da çeşitlilik görülebilir. Asetat kağıdının en sık kullanıldığı alanlar sunumlar, projeler ve ödevlerdir. İçerik kadar görselliğe de önem verilen sunumlar bu ürünlerin yardımıyla daha akılda kalıcı olabilir. Çünkü insan beyninin yarısından fazlası görsel odaklı olarak çalışır. Asetat ürünlerinden faydalanmak sunumunuzu oldukça eğitici ve akılda kalıcı bir hale getirebilir. Bu süreçte kullanabileceğiniz birbirinden farklı ürün çeşitleri vardır. Kalın asetatlar sunum hazırlamanız gereken durumlarda işinize yarayacak çeşitlerden biridir. Örneğin PVC asetat gibi farklı ürünler kullanarak sunumlarınıza daha profesyonel bir görünüm kazandırmanız söz konusu olabilir. Çünkü bu alternatifler sayesinde hazırlamış olduğunuz sunum dosyası daha parlak ve canlı bir görünüm kazanır. PVC türüne alternatif olan bir ürün kullanılmak istendiğinde ise akrilik asetatlar devreye girebilir. Akrilik ürünlerin PVC modellerinden tek farkının esneklik oranı olduğunu söylemek mümkündür. Hangi ürünü satın alacağınıza karar verirken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız önerilir. Benzer şekilde, kalın şeffaf asetat da sunumlarınız ya da ödevleriniz için kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Farklı ürün çeşitlerinin kullanılması, şık ve kaliteli bir dosya hazırlamanızda size kolaylık sağlayabilir. Ayrıca hazırladığınız dosyalarda buzlu asetat gibi kağıt çeşitlerine yer vererek hoş bir kapak tasarımı elde edebilirsiniz. Başka bir deyişle farklı ürün çeşitlerinden yararlanarak hazırlamakta olduğunuz sunumdan yüksek bir verim alabilirsiniz. Sunumunuzu hazırlama sürecinde belirli bir bütçeye sadık kalmanız gerekiyorsa asetatların fiyat aralıklarını inceleyebilirsiniz. Bu inceleme sonrasında ihtiyaçlarınızı karşılayan ve bütçenize uygun olan ürünleri seçip kolayca satın alabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Asetat Boyutları

İhtiyaç duyduğunuz asetat özellikleri ve boyutları, kullanım amacına bağlı olarak değişebilir. Bu durum göz önünde bulundurulduğu için de ürüne ait farklı çeşitler satışa sunulur. Bu boyutlar, sayfa ebatlarına göre belirlenebilir ya da asetat filmler rulo halinde beğeninize sunulabilir. Proje hazırlarken pratik gereçlere ihtiyaç duyan müşteriler için yapışkanlı asetat çeşitleri uygun olabilir. Benzer şekilde, okul projelerinde kullanabileceğiniz, sayfa boyutundaki A4 asetat alternatifleri de mevcuttur. Ancak gerek tasarruf gerek ise ticari amaçla toptan alım yapmak isteyen müşterilerin rulo asetat türlerine göz atması daha faydalı olabilir. Çünkü rulo şeklindeki ürünleri almanız, sayfa boyutunda kesilen filmlerin birim fiyatını oldukça azaltacaktır. Ayrıca satın almayı planladığınız ürünün kalınlık bakımından projenize uygun olması gerekir. Bu şekilde amacınıza ulaşmanız kolaylaşır, hem vakit hem de efor bakımından kazançlı çıkabilirsiniz. Çoğu asetat film ince bir yapıya sahiptir, kalınlıkları 0,1 - 0,5 mm arasındadır. Ancak bu filmlerin daha kalın çeşitlerini de bulmanız söz konusu olabilir. Dolayısıyla asetat kalınlıklarının da tıpkı diğer kağıt türlerinde olduğu gibi fiyatta farklılık yaratacağını aklınızda bulundurmalısınız. Bu bilgilerin ışığında ne tür bir asetat çeşidine ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz. Böylece ürün seçiminde vakit kazanabilir ve alışveriş sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Akakçe’de Asetat Fiyatları

İhtiyaçlarınıza uygun bir asetat çeşidi bulmak için pek çok farklı markanın ürünlerini incelemeniz ve fiyatlarını karşılaştırmanız gerekebilir. Çünkü asetat fiyatları satışa sunuldukları platforma bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak ürünü satın aldığınız platform, fiyata etki edebilecek tek faktör değildir. Asetat ölçüleri ve çeşitleri de fiyatlarda birtakım artış ya da azalmalara sebep olabilir. Örneğin renkli asetatlar renksiz olanlara göre daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabilir. Dolayısıyla hangi platformdan alışveriş yapacağınıza karar vermeden önce ne tür bir ürün aradığınızı belirlemek işinizi oldukça kolaylaştırır. Bu sayede, sadece ihtiyacınız olan asetat kağıdı fiyatlarını karşılaştırmanız yeterli olacaktır. Beğendiğiniz ürünleri belirlediğiniz fiyat aralığında filtreleyerek en ucuz asetat filmlerini sayfamızda listeleyebilirsiniz. Ofiste ya da okulda kullanacağınız şeffaf asetat ürünlerini ve diğer çeşitleri kampanya dönemlerinde almayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede cazip indirim fırsatlarından yararlanarak bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz asetat film tarzı kağıt ürünlerinin yanı sıra ofisinizde kullanabileceğiniz çalışma sandalyesi fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Böylece evinizin konforunda tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve işinizi daha keyifli şekilde yapabilirsiniz.